4144
  • Temporal Vortex
    #2983
    Rulz. Tudnál webcímet mondani?
  • Anfara
    #2982
    Szevasztok!
    Honnan lehet leszedni az 1.2 patch-et és a crack-et mert a crack nincs fennt a gcw-n?!

    Erő meg hasonlók!
  • arty
    #2981
    kijött a crk az 1.2-re ...
  • MrChef
    #2980
    Hahó!

    Pénteken, hétvégén én is itt leszek!:-)
    Nyomulni kéne!
  • BBird
    #2979
    Jaj jaj... megnéztem a mappack egyik pályáját. A hoth, csak jóval nagyobb kivitelben, olyan 7-800ponttól. :-)) Megyek is nézni a többi pályát. :-)
  • BBird
    #2978
    Köszi a segítséget! :-)
    Éppen most töltök egy 83mb-os map packet. Pandemic adta ki asszem. forrás: gamestar.hu, letöltés a gamershell.com -ra mutat. :-)
  • Temporal Vortex
    #2977
    Adatok:
    Szerver neve: Black<101>Legion[HUN]
    passw: sgswbf1
    max. 5 játékos, többi bot(DSL sávszélesség miatt)
    patch: jelenleg 1.11-es szükséges, de attól tartok hogy mire lesz game már kijön az 1.2-höz a crackBiztonsági másolattal is lehet jönni.
    Eddig páran már jelentkeztek. Javaslom, hogy legalább 1 nappal előre tüzzünk ki időpontot, hogy úgy tudjam szervezni az életem.

    Várom a jelentkezőket és az időpontot.
  • Anfara
    #2976
    Szeva Temporal Vortex!
    Olvastam, hogy te csináltál egy tört servert és a haverom meg én is szeretnénk menni oda játszani és hogy ez megoldható-e?
    Ja meg még annyi hogy melyik patch-el csinálod mert nekem még mindíg az 1.0 van fennt szal légyszi írj.

    Az erő legyen veletek!
  • Temporal Vortex
    #2975
    Inkább indíts multiplayerben játékot, ua. mint az instant action. Ott állíthatod a botok "tudását".
    A játékban nem lehet állítani pontszámot. Dedikált szervernél igen.
  • BBird
    #2974
    Hi!

    Lehet "lámakérdés", de nem lehet vhogy a botokat beállítani instant actionben? Hogy erősebbek legyenek, vagy bénábbak. Meg ami jól esne, az a pontozás, hogy ne csak 200-ról induljon, vagy mennyi a default, hanem mondjuk 2000-ről. :-))
    Néztem beállításokat, de vagy lusta voltam alaposan átnézni, vagy nem tudom.
  • Temporal Vortex
    #2973
    thx, akkó' várunk
  • Serpa
    #2972
    még csak az 1.11 -hez van ott.
  • Temporal Vortex
    #2971
    mármint a peccshez a crack...
  • Temporal Vortex
    #2970
    www.gamecopyworld.com -on kijött már a peccs? Munkahelyemen nem tudom megnézni, mert minden olyan oldalt tiltanak aminek a domain-jébe benne van az hogy game
  • Marcus_
    #2969
    nekem meg elszeródtak a cd-im igy fel se tudom rakni:P
    Vki esetleg gyors ftp-re v. DC++
  • MrChef
    #2968
    Temp!

    Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy ti. a szűz game-re tudom csak feltenni. De annyi baj legyen, lassan kijön az 1.2-es peccs is.
    VISZONT ettől még játszhatunk 1.11-el a neten!!!:-))
  • Temporal Vortex
    #2967
    Én addig nem rakom fel, amíg ki nem jön a crack hozzá
    MrChef: crack-elt a game-ed? Mert akkor nem fog rámenni a patch, csak reinstall után a szűzre. De lehet, hogy tévedek.
  • MrChef
    #2966
    Oké, akkor nme is baj, hogy nem tettem még fel. Ha játszunk, akkor marad az 1.11
  • Marcus_
    #2965
    Crack se ártana hozzá:)
  • MrChef
    #2964
    Jellemző!
    Nagy nehezen lejön a peccs, mert nemtom miért olyan döglassan.., telepíteném, erre "Unknown error"! Hogy a franc essen beléjük!
  • grebber
    #2963
    Jaja én is vevő vagyok egy multira. :)
  • MrChef
    #2962
    Csak szóljatok, hogy mikor játsszunk, és én itt leszek! Ma, holnap...stb!:-))
  • Marcus_
    #2961
    Jó reggelt:

    Látom alakul a dolog,vároma fejleményeket...
  • MrChef
    #2960
    Hi!

    Internet, LAN vagy Direct connection -nál create? Valamelyik pályát is ki kell választani, nem?

    Temporal! Én ezt csináltam ,de semmi sem történt, nme lépett be a game-be, ugyanazt a kis négyzetet hozta be, ami jelzi, hogy fut a game. A korábbi crack nme jó mindegyik verzióhoz? Mert nekem ugyanúgy indult 1.0-val, mint 1.11-el.
  • Csuhai G
    #2959
    Hali!

    Van egy nagyon jó kis kódom! ;-)
    Belépsz a játékba, rámész arra, hogy create és oda beírod azt, hogy Jub Jub ! Azután kezdj el egy csatát és tadadadammm! (Meglepetés, hogy mi fog történni! :))
  • Temporal Vortex
    #2958
    Ha indítottaál dedikált szervert, akkor azon a gépen amin játszol elnóindítod a game-et, majd multiplayer, join, megkeresed a szerver-t a neve alapján. JOIN.
  • Temporal Vortex
    #2957
    Nem.
    Játékosoknak: Battlefront1_2_Eng.exe
    Dedikált szerver tulajoknak: swbattlefrontpcserver_v1-2.exe

    Apropó a www.gamecopyworld.com -on még nem jött ki crack az 1.2-es patch-hez. Úgyhogy egyelőre várunk.
  • Temporal Vortex
    #2956
    OK, kár hogy nem jösz. Sajnos az ADSL sávszélesség csak ennyi játékost tesz lehetővé, így a pályák nagysága miatt kénytelen vagyok kitoldani botokkal.
  • grebber
    #2955
    1,2 hivatalos Patch
    Nem erre kell rátenni ezt swbattlefrontpcserver_v1-2.exe?
  • Marcus_
    #2954
    Passssszzz.Talán majd Temporal felhomályosít,ha megjön.
  • MrChef
    #2953
    Akkor nem tudom, mire való...:-(
    Be lehet állítani a szokásosat, pályák, csapatválasztás szabad vagy kötött, games start, prüttyög egy kicsit, majd elindítja a game-t...de hogy hol, és kinek?
  • Marcus_
    #2952
    Én láma vagyok,de nem ezzel lehet szarvert kreálni a gépeden ahová mi tudunk belépni
  • MrChef
    #2951
    Nekem most lejött: indítottam game-t, de nem vágom hogy kell belépni...ha vki már próbált vmit, írjon!
  • Marcus_
    #2950
    Asszem az 1.11 a legujabb:P
  • grebber
    #2949
    Lehet hogy láma kérdés.Csak ez a swbattlefrontpcserver_v1-2.exe van vagy van sima 1.2-es patch is?
  • Marcus_
    #2948
    Ezt nemtom ,de gondolom azért adták ki most.
    Nekem is csak tört játékom van...
  • MrChef
    #2947
    Ezzel az 1.2-es szerveres peccsel kreált gémhez "biztonsági másolattal" is lehet csatlakozni?
    (hétvégén is leszek, csak beszéljük meg mikor)
  • Marcus_
    #2946
    OKs,szerintem is várjuk össze a népeket aztán ha visszatér a harci kedv tőlem nyomhatjuk hétvégén,persze télleg élvezetesebb lenne full serveren
  • MrChef
    #2945
    Szerintem maradjunk itt, vagy beszéljünk meg egy időpontot, hogy mikor leszünk itt legközelebb! Én most megyek enni, aztán leszek, de legalábbis ma még biztosan!
  • MrChef
    #2944
    Megvan, már húzom is le!