4144
  • Marcus_
    #2943
    A főoldalon a hirekben kb a lap közepén...
  • MrChef
    #2942
    Marcus! Mi az a material? A gamestar-on belül hol találom?
  • Marcus_
    #2941
    Feltolom a gammát aztán majd a profik irják le h milyen patch kell meg h mit kell keresni=)
  • MrChef
    #2940
    3-an: én, Arsenal meg Temporal
  • grebber
    #2939
    Én már irtam korábban is tehát 2-en vagyunk már :)
  • MrChef
    #2938
    Na, gyűlünk! Fiygelem, hogy mikor ki jön, és szóljatok!:-)
  • Marcus_
    #2937
    Temporal: 1 jelentkező már van Rebels rules
  • MrChef
    #2936
    Sziasztok!

    Na végre, működik az oldal! Viszont nekem a port-tiltás nem! Indít vki servert??? A Point6 napok óta nem müxik:-(
  • grebber
    #2935
    Ez jó hír már csak ember kéne aki szervert indit :)
  • Gyuszo
    #2934
    Rendes tőled, csak az a baj, hogy 5 ember egy olyan játékhoz, amihez legalább 30 kéne kevés lesz, hülye mesterségesintelligenciával meg nem szívesen játszok személy szerint.
  • Temporal Vortex
    #2933
    Szerintem jó kis game. Mint már írtam, indítanék szervert ha összegyülne a nép Mondjuk 4-5-en. Na.
  • [Jakuza]
    #2932
    Szinten zenesz.
    A game a sok hercehurcanak koszonhetoen torlesre kerult.
    Egy ismeros meg eltuntette a DVDt amin a imagek voltak.
    Megegyszer meg lusta vagyok letolteni, mert annyira meg nem volt jo. :P
  • Marcus_
    #2931
    Kijött a serverhez a material:letölthető A gamestar.hu -ról

    Szervert a népnek mosmár!!
  • haxoror
    #2930
    Az UT is sci-fi de szerencsére nem lett akkora bukás idehaza. Én a Battlefield2-t várom ezerrel de addig is el kell vmivel ütni az időt :/
  • haxoror
    #2929
    Részemről passz sajnos mert a CD-k havernál vannak a gamet meg leszedtem mert kellett a hely :(
  • Temporal Vortex
    #2928
    Eddig 1 :)
  • grebber
    #2927
    Én mennék ha lehet.
  • guardian hero
    #2926
    Úgy látszik mifelénk csak a realisztikus környezetben játszódó FPS-ekre van igény, ha sci-fi, akkor nálunk bukásra van ítélve lehet bármennyire jó. Gyertek Planetside-ozni, ott még vagyunk páran...
  • Temporal Vortex
    #2925
    Azért ennyien ne tolongjatok :)
  • Temporal Vortex
    #2924
    Indítok majd szervert. Kinek mikor lenne jó? Max. 4-5 játékost tudok fogadni. (1.11-es patch kell, "biztonsági másolattal" is lehet jönni)
    Szerver neve: Black<101>Legion[HUN]
    passw: sgswbf1

    Lehetséges időpontok: esténként 6 után
  • Ebola75
    #2923
    Én megvettem eredetibe...de minek?
    Ezt sem játszák itthon...
    Nem érdemes játékot venni...
  • haxoror
    #2922
    Mármint melyiket?
  • grebber
    #2921
    Én néha szoktam tolni külföldi szervereken.
  • haxoror
    #2920
    nincs állandó tört szerver = nincs scene = a gamenak annyi :(
    ugyan ez van Halo-nál is :(
  • Temporal Vortex
    #2919
    Ez a topic meghalt vagy mindenki megunta a game-t?
  • Temporal Vortex
    #2918
    "Egyébként szerintem bőven elég, ha megadod, hogy minden esetben tiltsa a 29910-es PORT-ot! :) Azaz szerintem ennyi a lényeg:..."


    Pontosan.
  • Gyuszo
    #2917
    Na amíg én dolgoztam addig látom nagy lépést haladtatok előre a Router konfigurálásában! :)))

    Egyébként szerintem bőven elég, ha megadod, hogy minden esetben tiltsa a 29910-es PORT-ot! :) Azaz szerintem ennyi a lényeg:

    PORT "29910"-"29910" (-tól, -ig)
    TYPE TCP vagy UDP - itt biztos hogy van olyan hogy "Both", az legyen
    BLOCK TIME Always
    ENABLE ("pipa"), ja pipa :)

    No mind1, nem akarok ROUTER konfigurálni úgy, hogy nincs előttem, én szeretek próbálkozni, és így nem látom a reakcióit a ROUTER-nek arra, amit állítok! :)
  • Temporal Vortex
    #2916
    Advanced rules -> Ports and protocols -nál konkrét port számot nem lehet megadni?
  • Temporal Vortex
    #2915
    A pontos száma kéne, az kevés hogy mercury.
  • MrChef
    #2914
    Most találtam vmit a tűzfalam beállításainál! (Sygate Personal Firewall)
    Advanced rules -> Ports and protocols -> TCP, UDP, ICMP, IP Type vagy ALL -> aztán vmelyik kiválasztásako "Remote" és "Local" értékeket lehet megadni. (Traffic direction -> Incoming, Outgoing és Both" ot értem)
  • MrChef
    #2913
    Na, beírogattam, amit mondtál. Aztán "Apply"-t nyomtam, de nem írt ki semmi különöset.
    A routerem Mercury márkájú, címe 192.168.1.1
  • Temporal Vortex
    #2912
    ha nem megy írd már meg pontosan a routered nevét
  • Temporal Vortex
    #2911
    Először is a router helyi IP címe: 192.168.0.1. (legalábbis nálam, és tudtommal mindenhol, persze lehet konfigurálni a jobbaknál)
    Szerintem a client filtering nem fog működni, bár próba szerencse.

    IP 192.168.1"3"-"3" (-tól,-ig)(ha pl. két géped van otthon és 192.168.0.3-as a szerver)
    PORT "29910"-"29910" (-tól, -ig)
    TYPE TCP vagy UDP - itt biztos hogy van olyan hogy "Both", az legyen
    BLOCK TIME Always
    START TIME .... ez itt lényegtelen mert az elöző sor MINDIG tiltja, itt pedig szűkebb intervallumot adhatsz meg
    END TIME ....
    ENABLE ("pipa"), ja pipa :)

    Majd indítok szervert megint, ha nem sikerülne. Egyébként, mint az első sorban írtam, inkább Firewalls beállításoknál keresgélj teljesen hasonló menüt a routeren.
  • MrChef
    #2910
    Köszi a segítséget!
    Megvan az a pont, ezt írja:
    "Client Filtering
    You can block certain client PCs accessing the Internet based on time."

    Van 10 sor, mindegyiket ki lehet tölteni, de nem tudom, hogy hogyan! Ezért most itt leírom, hogy mik vannak egy-egy sorban:
    IP 192.168.1"üres négyzet"-"üres négyzet" (-tól,-ig)
    PORT "üres négyzet"-"üres négyzet" (-tól, -ig)
    TYPE TCP vagy UDP
    BLOCK TIME Always vagy Block
    START TIME ....
    END TIME ....
    ENABLE ("pipa")

    Ezt hogyan töltsem ki?
  • Gyuszo
    #2909
    A 192.168.X.Y IP cím tartomány, és a 10.0.X.Y tartomány helyi hálózatra van kitalálva.
    A 192.168.1.1 valószínűleg az ADSL Router-ednek az IP címe. A modern Router-ek, mint a tiéd is rendelkezik saját WEB oldalas konfigurálhatósággal az egyszerűség kedvéért. A PORT letiltásához neked kell megtalálnod a megfelelő menüpontot, mert minden Router más, és más oldallal rendelkezik, szóval hiába is mondod melyik menüpontot kéne néznünk, mert mindenkinek más jön be rá! (már akinek van Router-e, vagy már akinek nem ugyanolyan, mint a tiéd) :D
    Szóval keresd meg hol lehet rajta PORT-ot tiltani, és állítsd be oda, hogy blokkolva legyen a 29910-es port. Valami olyasminál keresd, hogy

    "Filtering rule --> Port blocking"

    Bár ezzel most nem segítettem sokat, de talán megtalálod!
  • MrChef
    #2908
    EMBEREK!
    A 192.168.1.1. című weboldalon szerintem beállíthatók a porttiltások!! (Firewall -> Client filtering) De hogyan? Tud vki segíteni?
  • MrChef
    #2907
    Ja, és ez a server automata, folyton megy, hiába nincs ott senki.
  • MrChef
    #2906
    POINT6 a neve! Az All Seeing Eye-on keresd, legalábbis ott biztosan megtalálod!
  • Johnyy
    #2905
    én meg nem találom azt a svájci szörvört!! ,pedig deejácanék...
  • MrChef
    #2904
    Temporal Vortex! Te vagy az utolsó reményünk!:-)
    Illetve én is szívesen indítanék game-t, de nemtom hogyan kell azt a bizonyos portot letiltani...