96
BsPlayer és a feliratok
  • Desiderata #96
    ha adott egy film ami két avi fájlból áll (cd1, cd2) és egy darab felirat fájl hozzá, azt hogy tudnám lejátszani?
  • Craker
    #95
    Üdv!

    Az a gondom hogy leszedtem bsplayer újabb verzióját és mikor teljes képernyőre váltok a kép belassul miközben a hang megy tovább normál sebességel, néha ugrik egyet meg begyorsul, hogy "behozza" a lemaradást és így max csak 150%os nagyítással tudok nézni bármit is. Így elég élvezhetetlen, ötletek hogy mi a gond?
  • uiztu
    #94
    Helo!
    Nekem, az a gondom, hogy letöltöttem, egy filmet, ami nem magyar. Később találtam, hozzá, magyar feliratot. Amikor elindítottam a filmet, ment a hang, de, mikor küldő felirat fájlt helyeztem be, akkor elment a hang. Megnéztem más filmeket kis, azoknál sem ment. Pedig működik, a hangszóró. Már megpróbáltam, újratelepíteni a BSplayert, de így sem jó.
  • joesati
    #93
    Sziasztok! A gondom az, hogy lejátszásnál megjelenik a bal felső sarokban folyamatosan az info( CPU, felbonmtás stb)Hogyan lehet kikapcsolni?
    Előre is köszi! Joesati
  • Gabtech
    #92
    Nekem nincs gondom a felirattal, hanem a lejátszással. Windows
    újratelepítésem volt. Több verziós bsplyert is feltelepítettem. Régen folyamatosan lejátszotta a kisvideókat, most be kell rakosgatnom a lejátszási listában. Többször is körülnéztem a beállításokban, de nem jutottam semmire. Valakinek vélemény?
  • chicco24
    #91
    Sziasztok! Volt egy windows rendszerújratelepítésem. Feltettem újra a Bs playert és minden működik benne,kivéve,hogy a "time" csík nincs,így nem tudok tekerni egérgombnyomásra a filmben. Régebben működött.A legújabb Bs playert szedtem le,és teljes verziós.Mi a gond?
  • Bassboy
    #90
    Az lenne a gondom, hogy a felirat betumerete folyton atallitodik a BSPlayerben, beallitom egy bizonyos meretre es beteszem, hogy magatol csokkentse a meretet, ha nem fer ki.
    Mikor ujra beinditom a BSPlayert, akkor a betumeret egesz mas mint amit en beallitottam...
    Megoldas?
  • sikerb
    #89
    Sziasztok!

    Remélem tud valaki segíteni, a következő lenne a problémám.
    Vistám van, és letöltöttem bsplayert is, működik is, csak az a gond vele, hogy a feliratokat (srt) nem tudom kezelni.
    Az a baj vele, hogy nem tudom lecsúsztatni a fekete sávba, benne marad a képbe. a másik bajom, hogy a betűk kicsit homályosak, és nem az eredeti méretben vannak a bsplayer kiírásai ( amikor hangosítok pl és kiírja fent a bal sarokban a hangerőszázalékot, az a betűméret nagyon nagy, nem az a méret ami xp alatt ment.

    Remélem nem túl idiótán írtam le, de előre is köszönöm ha tud valaki segíteni.
  • violav90
    #88
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy melyik bsplayer kompatibilis a vistával? Van egyáltalán ilyen? Köszi
  • Ley Roland
    #87
    Nem tudja valaki hohy honnan lehet letölteni a Lada Racing club-ot???? Irjatok!! Elöre is Kösz
  • cooldoc
    #86
    www.softexia.com
  • doncarlos
    #85
    Bedöglött a BsPlayerem és nem tudom megjavítani... uninstall, majd reinstall után is ua marad a baj. Help!!!

  • moon21
    #84
    hello!
    a dual-audio-s videóknál a hangsávok között miért nem lehet váltani BSPlayer-ben? régebben asszem az 1.3-assal ment a .VOB-oknál, de a legújabbal meg nem. /nem aktív a menü/
    nem tudja valaki, hogy mi lehet a gond? vagy kivették a progiból ezt az opciót??
  • csicsa
    #83
    Hali!
    A Twins Missionhoz nem tud valaki magyar feliratot?
  • Hegi90
    #82
    Gratulálok(ha nem értem félre és az uh=ultra hang) a kislányhoz! Én személy szerint az XP kodek pack-ot találom a legjobbnak. Nagyon sokat segített nekem, semmi cicó, semmi lassítás, semmi csilli-villi cucc. Feltelepíted, és onnantól egy szót nem hallasz róla. Teljsen beépül a windowsba. Minden lejátszóoz jó. Audioval még nem probáltam ugyanis én csak mp3, mp4, waw, wma-t hallgatok. A telepítés is nagyon egyszerű, csak ajánlani tudom! És tényelg nem lassít semmit se még gyenge gépeken sem (az enyém nem egy erőmű= PIII-1000(500)Mhz, 256 ram, xp sp2). Telepítés után sem igényel semmilyen beavatkozást. persze ha nem vagy vele megelégedve akkor törölheted is. Ne a windows honalpján keresd, (bár nemtom, lehet ott is fent van), hanem vmilyen letöltésportálon(pontosabban khm az sztem itt reklám lenne de ha adsz egy címet akár pontos címet is adok).
  • mod
    #81
    Sziasztok,

    Az ilyen típusú filmek mellé hogyan kell ráilleszteni a feliratot?

  • malgas
    #80
    Kösz szépen a választ-megnézem!
    Üdv.
  • malgas
    #79
    Kösz szépen a választ-megnézem!
    Üdv.
  • cooldoc
    #78
    BsPlayer, vagy Cyber Link Power DVD.
  • Csóka
    #77
    Hali!
    Lehet, hogy off-topic, de megkérdezném: melyik dvd-lejátszó progit ajánlanátok? Ugyanis besz@rás, de amióta újratelepítettem az OS-t, nem tudok dvd-t nézni (pedig most szereztünk be a kislányunkról egy 4d-uh-t...:)). Azelőtt fent volt az ACE megapack, de azt hallottam, hogy nem érdemes feltenni. Aztán hallottam az ffdshow-ról, de nekem túl bonyolult az is.
    Kritériumok:
    - kis erőforrásigény, semmi csilli-villi nézet,
    - áttekinthető legyen,
    - kezeljen mindent (video,audio).
    A BsPlayerről sok jót hallottam. Any tipp?
  • cooldoc
    #76
    Megfejtették a crack-et. Kilép. Bővebben a litván oldalon (softex), vagy a 9down-on.
  • malgas
    #75
    A 2.16.945 Pro elindul majd pár másodperc múlva kilép.
    A 2.12.941 szépen megy.
    Mi a baj a 2.16 Pro-val?
    Kősz a választ!
  • The Fugitive
    #74
    Hali!
    nálam egy olyan probléma van, hogy a dvd lejátszásánál nem tudom kiválasztani a feliratot BS Playerben!? Windows media player 11-nél meg simán ki lehet választani.
    egy másik, kicsit off: InterVideo WinDvd 8-at ismeri valaki? mert ha dvd-t játszom le benne, be szokott akadni, attól függetlenül, hogy gépről nézem a filmet, vagy dvd-ről. (tehát nem az olvasási sebesség a hibás). erre valami ötlet?
  • Tetsuo
    #73
    Magyar (és angol) feliratok letöltése: SuperSubtitles amit a www.feliratok.hu begépelésével is megtalálunk és
    a nemzetközi OpenSubtitles
    ahol rengeteg más nyelv is van.
  • andaxxin
    #72
    nem látott valaki 88 minutes-hez feliratot?
  • floydie1980
    #71
    Én mindig a supersubtitles-ről töltöm le a felíratokat. supersubtitles
  • Tetsuo
    #70
    senki?
  • Tetsuo
    #69
    Helo!
    BSplayerrel akad a video (ugrál meg minden), ezért VLC playerrel játszom le.
    VLCplayer viszont nem játsza le a (.srt) feliratot a divX-hez. Miért??? (Azt írja h felirat: N/A, pedig azt a BSplayer le tudja játszani..)
    VLChez nem lehet külön a videofájl mellé betölteni a feliratfájlt??
  • Jmónika
    #68
    Sziasztok! Tudtok olyan oldalakat ahonnan filmhez felíratot tudnék letölteni?( a felíratok.hu-n kívül)

    Nagyon fontos lenne előre is köszönöm!
  • grebber
    #67
    BS player miben fejlődik mert mindig jön ki új verzió de nekem pl full dvd-t lese játszik mert kiirja hogy unknown file format :( ?
  • Roll
    #66
    Mitől lehet az, hogy a bsplayerem (2,10 pro) nem kapcsolja ki mkv fájloknál a feliratokat? Hiába nyomom neki, hogy ne jelenítse meg, a hülyéje csak ott hagyja őket. Ha valaki tudja a megoldást légyszi segítesen.
  • bubu13
    #65
    Császtok! Letöltöttem a szökés 2. évadát angolul és magyar feliratot hozzá de nem tudom hogy kell feliratozni.
  • Warth0g
    #64
    Hi, olyan problem van, hogy van egy avi filmem egy file az egészXD azt van hozzá feliratom ami cd1-re meg cd2-re szól és az 1.-t azt viszi azt látom de a második fele a filmnek nem mutat semmilyen feliratot..mit kéne csinálni? wmp-be hogy kell feliratozatni?
  • cooldoc
    #63
    Így egyszerűbb, ha kell a1.39 Pro, de el is küldhetem. Amelyik jól esik...
  • Serius
    #62
    Ok megnézem,van már filepostám.
  • cooldoc
    #61
    Nem egyszerű, de most az 1.39-es pro-verzió van meg:)
    Lelőhely: http://softex.meganet.lt/news.php?readmore=1534
    Elirányítanak http://hyperupload.com/download/d651ca82/BSP.1.39.829.rar.html
    ide, itt jobb egér, majd "Save as"-sel le kell menteni a hivatkozást.
    Utána az egészet Win Rarral ki kell bontani, és benne véletleneszerűen generálnak neked egy kódot.
    És már használhatod is.Természetesen olyan nyelven, amilyenen akarod.
  • Serius
    #60
    2.90mb összesen.
  • Serius
    #59
    Az mi?"fájlposta-fiókom" Itt az sg-n van ilyen?
  • cooldoc
    #58
    Atért használok, mert sokszor nagyobb adatbázisokat (konkrétan végjátéktáblázatokat, sakkhoz) töltöttem le. Volt úgy, hogy 2-3 Gigabyte-nyi, 70-80 file-t.
    Temészetesen már 1 éve csak Firefox-ot használok, és ezért vannak a letöltésvezérlőim is, mert az ebbe integrált az kissé egyszerű. Flash Got pedig szinkronizálja a Tűzrókával a FlashGetet. De megpróbálom az ötletd, kösz!
    Van fájlposta-fiókom, ha gondolod private-ban megadom a kódom, ott tudom fogadni!
  • Serius
    #57
    Azt hagyd is bekapcsolva.Csak addig kapcsold ki mig letöltesz:)