96
BsPlayer és a feliratok
  • Serius
    #56
    A www.prim.hu ról töltsd le igy---> Cél mentése másképp és akkor oda teszed ahova akarod.

    Mondjuk azt nem értem letöltés vezérlöket minek használsz? Eleve spy védelmesek. Ha IE van akkor úgy ahogy leirtam.
    Ha végképp nem megy irj egy mailt ide és elküldöm neked. [email protected]
  • cooldoc
    #55
    Probléma veleje az, hogy letöleni sem engedi...
  • cooldoc
    #54
    Köszönöm szépen. Közben ellenőriztem a NOD 32 beállítását, és be volt kapcsolva az Adware- figyelés is:(
    megnézem, amit ajánlottál!
  • Serius
    #53
    Helló! Ha letöltötted,kergess utána meg egy kémprogram pucolót,az kitisztitja de nem befolyásolja a BSplayer teljesitményét. Egyébként minden virus kergető jelzi amiről irtál BSplayer.


    Az origo/szoftverbázisán keresd a Dralexet,az nagyon jó képprogram semlegesitő.
  • cooldoc
    #52
    Kösz, ez egy régi verzió.
    Nekem 1.35-ös van, arról nem frissül feljebb, de sebaj. Maradok akkor így:)
  • zico87
    #51
    http://letoltes.prim.hu/letolt.prm?pid=1931
  • cooldoc
    #50
    Nekem egyáltalán nem települ fel sem az 1.38-as, sem az 1.39-es BsPlayer.
    Nem tudja letöltei sem a Flesh Get, sem a DownThemAll, se más vezérlő. Semelyik oldalról nem jön le: se a német oldalról, se szoftverbázis, se honosítóműhely, se prím, se innen...
    Miután kikapcsoltam a NOD-ot, és ravaszul .Zip formátumban akartam letölteni, szintén hibát jelzett a kicsomagolásnál. A NOD adware - nek minősíti a programot, legalábbis egy-két komponensét.
    Tudtok adni egy biztosan működő site-ot, ahonnan le tudom tölteni?
  • gaspy
    #49
    Hy
    Énis pont ezért irok nekem is nyavajog a nod amikor le akarom szedni...
    Viszont szeretném leszedni mert rendszerujrainstall előtt állok és majd a legujabbat szeretném felrakni:-)
  • Reyes
    #48
    Sziasztok!

    Le akartam tölteni a BSPlayer honlapjáról az 1.39-es verziót, de NOD32 riasztott, hogy vírusos a fájl... A kérdésem az lenne, hogy ez téves riasztás volt, vagy tényleg vírusos?

    Mondjuk nem hiszem, hogy vírusos, mert azért a BSPlayer team csak nem tesz vírust a saját programjába,mindenesetre gondoltam megkérdezem, hátha más is szembesült ezzel a problémával...
  • Parapitecus
    #47
    A BS player klassz, csak kíváncsi voltam, hogy milyen más progival lehet még próbálkozni.
    Köszi a segítséget.
  • kcsbubi
    #46
    MV2Player
  • CSOCSO
    #45
    maga a winfos media player is lejatsza..csak egy olyan progit kel feltenned elobb hogy vobsub. ezekutan ha ugyan az aneve a feliratnak mint a filmnek akkor betolti a winfos progiba.. amugy a bsplayerrel mi a bajod???

  • Parapitecus
    #44
    Nem tud véletlenül valaki a BS-en kívül olyan progit, ami lejátsza az AVI-t felirattal?
  • CSOCSO
    #43
    nah .. megoldottam... a skint azert vettek ki mert osszeakadt a bajszuk a neroval a skin miatt.. szal akinek kell a skin az privizzen ram.. amugy meg skinmakerrel megoldottam a problemat szal mostmar megint fasza a skin
  • CSOCSO
    #42
    FONTOS!!!!
    Van valakinek olyan regi BsPlayere ahol meg alapbol benne volt a kek showtime skin??? es az elso csik melletti gombokkal csak 10 mp ket ugrott a filmben es nem gyorsabban jatszotta le a filmet???
  • ent
    #41
    nem nem
    srv fájl kellett hozzá!
  • sufnituning
    #40
    Egyszerű. Megnyitod a BSplayerrel az avi fájlt és utána jobb gomb/Feliratfájl megnyitása vagy Ctrl+L!
  • ent
    #39
    Hi all!
    Kérdés:
    adott bsplayer 1 avi fájl és 1 ua a néven sub kiterjesztésű fájl
    nem indítja el a sub fájl, dem itől, ffdshow van csak fenn!
    kellene még vmi progi, hogy elinduljaon a film alatt a sub fájl, vagy gáz van a géppel!????
  • sugarray
    #38
    A Sub Station Alpha rövidítése,ha másként nem megy akkor konvertáld át valamelyik felirat kezelő progival (PL. Subtitle Workshop) sub formátumba!!!
  • R9
    #37
    Valaki ismer olyan feliratot hogy SSA?Ha igen mondja el hogy tudom lejátszani,thx
  • Evin
    #36
    Akkor, ha egy film megy, az óra mellett(tálca) megjelenik egy zöld nyíl. Azon belül ki lehet kapcsolni a 2.feliratot.(fejből sajna nem tudom merre vann benne)
  • Amse
    #35
    vobsub van.
  • Evin
    #34
    Van fönnt valami feliratozó progi?
    (pl:ffdshow, vobsub)
  • Amse
    #33
    hi.
    ha a filmnek és a feliratnak ugyan az a neve akkor ugyebár 2x rakja be a feliratot.hogyan tudom eltüntetni azt a feliratot amit rárak a képre?szal van az ami-t a bs playerben állítok(azt 's'-el ellhet tüntetni), de a másikkal nem tudok semmit csinálni.
  • kozso
    #32
    Valaki tudja, hogy ez a kecseg bsplayer m'ért a tetejére teszi a feliratot a képnek és nem az aljára???
  • Stann
    #31
    BSPlayerben hogyan lehet lejátszani mov fileokat?
    Régebben mintha lett volna olyan telepítő(k-lite-hoz), de már nem ugrik be!
  • Stann
    #30
    A Shift+ balra/jobbsa nyíllal egész jól be lehet állítani!
  • grebber
    #29
    Ha késik a felirat akkor a BS playerrel hol tudom állitani hogy ne késen?
  • flashX
    #28
    kösz
  • galocza
    #27
    bele kell sütni a feliratot tömörítés közben. erre való pl Gabest vsfilter (régebben vobsub) szűrője vdub(mod) és avisynth alá.
  • flashX
    #26
    Nemtom jó helyre írok-e de tudnátok vmi ötletet adni arra vonatkozóan hogy hogyan csinálok (s)vcd-re feliratot?
  • flashX
    #25
    pl. AC3 filter
  • badoer
    #24
    nalam egy par filmnek nincs hangaja.mit telepitsek fel hogy legyen?
  • nemcsakfeel
    #23
    legtöbb videó cuccot viszi.
    hanghoz még egy ac3 -at és kész.
  • Stann
    #22
    Ezt a szűrőt feltelepíteni elég a lejátszáshoz, nem kell más kodek cucc?
  • nemcsakfeel
    #21
    nem kodek!!!!! ne vezesd felre az embereket!!
    az ffdshow egy FILTER!!!! azaz sokkal kevesebbet tud mint egy kodek.
    lejatszasra tokeletes.
  • nenad
    #20
    ffdshow nekem bejott. Ez le tud jatszani eleg sok video es audio formatumot. Ez egy kodek
  • Stann
    #19
    Melyik kodekeke ajánlottak(nem packok, mert azokkal mindig cask baj van), Eddig K-Lite 2.20-at használtam, ami meg is felelt, leszámítva ezt a jelenséget.
  • nenad
    #18
    2.kodek problema
  • Stann
    #17
    Igen, sima Avi-król, de valamelyik régebbi chipben(asszem) írták, hogy sztereó jelnél is fel lehet valamennyire hangosítani a párbeszédet, hogy ugye nincs külön sávja. Ez a módszer sem 100%-os, de egy kicsi hangolásnak is örülnék.

    A másik: mostanában több olyan filmmel is találkoztam(Dirty Dancing 2, Apja Lánya), ami "akadt". Nem a gépem miatt, hanem az egész film olyan lassabban ment, míg a többi megy simán, újak is. Ez filmhiba, v. vmi más lehet?