282
Unreal 2 Multiplayer
  • radeer
    #197
    Jó lenne, ha lenne HuN server, mert azért az sok ami van külföldi nekünk elég gázos...bár ma voltam 1 stabil 100 körülin azon már elég jó volt játszani.
  • Lazarus
    #196
    És mindezeket csak akkor lehet művelni ha elegendő az energia. A járművekhez kevés is elég, lövegtornyokhoz már több. ártifekt regisztrálásához a legtöbb
  • antijedi
    #195
    tanknál sofőr kezelu jármüveket
    a gunner aknát telepit a tech meg tureteket rak le vagy falat
    lövegtornyot ugy lehet ált kezelni gogy vagy odamész mellé és use vagy pedig be alá egy bunker szerübe ott van egy gömb és azt use
    jármüvekhez maugy 2 meber kell egy vezet (esetleg lángszoro) másik meg lövöldöz
  • radeer
    #194
    Thx
    Vágom

    Meg látom lehet Turret-et telepíteni mondjuk a mech-el.
    De nem vágom, hogy kik használhatják a lövegtornyokat ill. a járművekkel hogy lehet lőni?
    Én mindig sofőr voltam .
  • Nagydög
    #193
    Hatha meg visszanezel ide is:

    Alapvetoen az ellenfel artifactjait kell lenyulni, es hazahurcolni. Ez van megbolonditva annyival, hogy mar ahoz is energia szukseges, hogy az elcsort artifactot otthon beregisztrald. Igy aztan nagy szorgalommal kell elfoglalgatni a generatorokat, amik energiat termelnek. Plussz vannak meg elfoglalhato deploy pointok, amelyeken ha elhullsz a harcban ujraeledsz. Termeszetesen nagyon jol jon egy deploy point a csata nyuzsgesehez kozel.

    Nagydög
  • radeer
    #192
    Sziasztok!

    Mi ( sF* ), amióta kijött játszunk ut2k3-at. Most megbeszéltem pár emberkével, hogy kipróbáljuk az XMP-t . Ha gondoljátok ma leszünk páran akik játszanak majd ( majd megmondjátok melyik serveren nyomjátok ), gyertek fel QNET-re az #sforce csatira és legalább elmondjátok nekünk mit kell csinálni, mert tegnap bementem egy serverre és nem igazán jött le így a lényeg :)
  • antijedi
    #189
    jah csak éppen aszem az csak valami kis 10fős szerverke + hozávesszük hogy sokszor vanak már bent ---> sokszor alig lehet beférni
  • tbundy
    #188
    ahol múltkor voltunk az jó volt/ VIERIE/ az lehetne a játszóterünk :P
    kellene akkor már valami irc csati is :P
  • antijedi
    #187
    jah az kéne, csinálj egyet! :DDD
  • antijedi
    #186
    én ált mindig a legkisebb pingü/legtöbb embert felvonultato szervert választom ahova még beférek, iy ált mindig kijön egy optimális szerver :)
  • Dragoner
    #185
    HAHO!!!
  • Dragoner
    #184
    HAHO!!!
  • Dragoner
    #183
    KÉNE EGY MAGYAR SZERVER!!!
  • Coco
    #182
    télleg, hol szoktátok nyomni?
  • antijedi
    #181
    pufff :P
  • Lazarus
    #180
    Már sehol, 2 napig ment asszem
  • antijedi
    #179
    télleg, hungs.hu -t hogy lehet elérni?
  • Coco
    #178
    Már megy, köszi szépen a segitseget! :)
  • Lazarus
    #177
    np :)
  • Coco
    #176
    ahhhh akkor ez a gond, köszi!
  • Coco
    #175
    nah megpróbáltam ismét kéri az unreal 2 play discjét :(
  • Lazarus
    #174
    és utána írod az installer elérési útját is!

    Start menü--->Futtatás---C:/Games/unreal2/cuccok/u2xmpp.exe C:\Installer_mappája\installer_neve.exe
  • Coco
    #173
    szóval:

    Start menü--->Futtatás---C:/Games/unreal2/cuccok/u2xmpp.exe

  • Lazarus
    #172
    Ahol van hely :(
  • Lazarus
    #171
    köszi :)
  • Lazarus
    #170
    Ha biztos jól írtad akkor elindul az installer VAGY már fel van crackelve
  • Coco
    #169
    amugy jó az oldal ;)
  • Coco
    #168
    azt látom, de egy fél pillanatra kis fekete ablak azt vége, ennek kell lennie? :)
  • Lazarus
    #167
    Oda van írva, elég jól leírtam szvsz :)
  • Coco
    #166
    még sehol, de amint sikerül felnyomnom jáchatunk :)
  • Kaszi46
    #165
    TE pl hol sztoktal jatszani?:)
  • Coco
    #164
    igy sem megy...
    lécci mondd el hogy mit kell vele tennem, az nfo fileban nekem nem világos.
    kösz
  • Kaszi46
    #163
    ti milyen szervereken jatszotok? nekem a legjobb is 200 ping fölött van. ja és hogyan lehet a hungs.hu -ra csatlakozni manuálisan?
    előre is köfi
  • Coco
    #162
    köszi megprobalom.
  • Lazarus
    #161
    Nem, ez az installert krekkeli.
    Amit innen leszedhetsz: xmp.srv.hu
  • Coco
    #160
    kicsit visszanéztem, ugyhogy én a szart szedtem le, de honnan tom ezt a patchet leszedni?
  • Coco
    #159
    az xmp installjánál kéri az unreal cd-t, de ez crack a már felrakott game krekkje nem? :S
  • Coco
    #158
    most van 2 online de egyik sem kezdi tölteni, esetleg egy más linket, vagy eltudná vki nekem ezt az 500kb-t küldeni?
  • Coco
    #157
    mind1ik offline
  • Coco
    #156
    nekem ez nem jön be...:(