1205
nazannya
  • Kata
    #39
    Melyikről?
  • cSuwwi
    #38
    apropó, mi a véleményed erről a cuccról? (bár el tudom képzelni) ;)
  • Kata
    #37
    Most kiröhögsz?
  • tomsolo
    #36
    loál
  • Kata
    #35
    Női fehérneműs képből kb. 300 db-ot tudnék betenni, de majd keresek a neten valami férfitangás képet. :)
  • cSuwwi
    #34
    reméltem is, nem olyanra gondoltam, hogy veled együtt, csak úgy szólóban. de ha nem, hát nem... ;)
  • Kata
    #33
    Sajna, olyat nem hordok. :)))
  • cSuwwi
    #32
    Tegyél be egy képet szegény témaindítónak is, ha tudsz. Ő meg férfitangát keres... ;)
  • Kata
    #31
    Nem.
  • cSuwwi
    #30
    yo lesz. ezt tetted volna be alapból is?
  • Kata
    #29
    Triumph kollekció
  • Kata
    #28
    Ez jó?
  • cSuwwi
    #27
    De olyat, hogy te is benne vagy... ;)
  • Kata
    #26
    Majd rakok be :)
  • Galy
    #25
    sehol egy kép???
  • steweee
    #24
    szerintem menj le egy áruházba és válazd ki magad.én pl több barátnőmnek is vette tangákat, és mikor az eladó segítségét kértem, eszébe se jutott hogy azt higgye nekem vagy egy másik férfinak kell.vagyis nyugodtam megveheted te is,azt fogják hinni a csajodnak veszed
  • Gladiator
    #23
    amúgy sürgősen keleltt azért nyitottam, mert már nem sok időm van neten keresgélni.
  • Gladiator
    #22
    na és mennyit mutatott?
  • PResident Evil
    #21
    ez komoly
  • steweee
    #20
    úristen,emberek micsoda topicokat tudnak létrehozni.vmit oldottál már meg magadtól?vagy vécépapírt is neten rendelsz?persze nem magadnak, a barátodnak kell!
  • PResident Evil
    #19
    gecc én általánosban nyomtam ilyet... emléxem én egy fütyi-mércét kaptam :)
  • The Garrett
    #18
    lol :D
    Én eddig mindig csajt huztam ilyeneken... volt hogy cserepes kaktuszt meg ilyeneket adogattam :D
  • PResident Evil
    #17
    én nem nyitottam :))) még...
  • HuAn82
    #16
    Már 3 van is! De gyorsak vagytok!
  • PResident Evil
    #15
    azért mondom
  • HuAn82
    #14
    Elég népszerű a gumiban!
  • PResident Evil
    #13
    Gladiátor bazzegh, számíthatsz tíz topicra agumiban... "Gladiátor tangája" témával kapcsolatban :DDD
  • Kandurex
    #12
    Ahahm, persze, persze ismerős szöveg: "hádde, hádde nem nekem kell!!!"...ahham...lul
  • Gladiator
    #11
    már rendeltem egy kutyásat. én minden évben angát adok annak akit húzok, csak most kivételesen fiút húztam.
  • Gladiator
    #10
    :-DDD
  • HuAn82
    #9
    Ja persze!
  • Gladiator
    #8
    de
  • Gladiator
    #7
    azt kérdeztem, hogy neten hol tudok rendelni nem? mindjá megnézem...
  • neménvoltam
    #6
    akkor minek kérded? :D
  • Gladiator
    #5
    kössz, inkább rendelek...
  • Cat #4
    elmész westend/árkád/europark, ott bemész new yorkerba, és leveszed a tartójáról
  • Gladiator
    #3
    valaki segítsen már, 20 perce senki se írt.
  • Gladiator
    #2
    félreértés ne essék, nem magamnak kell, hanem egy osztálytársamnak veszem, mert őt húztam azon a marha értelmes karácsonyi hülyeségen.
  • Gladiator
    #1
    Na, nekem csak leopárd mintás férfi tanga kellene december 18.-ra, de gondoltam nem nyitok egy 'leopárd mintás férfi tanga' címmel topikot, hanem akkor már vmi normálisat, szal vki vmi gyors rendelési lehetőséget pls, amit eddig találtam az csak 21 nap múlva küldi.