232
...Kóla, Puska, Sültkrumpli...
  • Rincewind
    #232
    Sok sikert hozza, elvezd minden percet. Annyi tanacsot adnek neked, hogy mar most kezdj el utananezni, hogy milyen lehetosegeid vannak kint maradni, arra az esetre, ha nem szeretnel hazajonni. ^^ A legtobb Amerikai egyetem kinal kulfoldiek szamara is elerheto osztondijakat. New York es kornyeki egyetemek kulonosen szeretik a kulfoldi diakokat. Egyik regi baratom most ott tanul, teljes osztondijon (tandijmentesen gyakorlatilag), es mar el van neki intezve a zoldkartya annal a cegnel, ahol gyakornok. Ha okos vagy es akarod, akkor ez az egy szemeszter eleted lehetosege lehet!
  • CoolGfx
    #231
    USA blog, lassan ez is beindul.
  • VampireKing
    #230
    ÖÖÖ télleg most nétem egy kicsit régi hozzászólásra reagáltam
  • FtranX
    #229
    az álmok motiválnak! :D

    Lehet azóta másképp néz ki, de annyit nem változhatott, hogy ne ismerjem fel.
  • MIMACSKA
    #228
    Hú!! Ezek aztán az álmok :)))))))))))))
    Lehet, hogy ma már egészen másképp néz ki ám...
  • FtranX
    #227
    Erről jutott eszembe egy hely, ahova még el szeretnék jutni. Régen, mikor még 5-6 éves voltam, volt az előszobánk falán egy hatalmas poszter. Egy fehér színű templom volt rajta magas fákkal körülvéve. (egy park lehet az egész). Mellette van egy kis patak, amin fából készült gyalogoshíd vezet át. A háttérben a svájci-olasz határon lévő Matterhorn csúcs látszott.
    Ide akarok egyszer eljutni. Csak azt nem tudom, hogy pontosan hol van. Már utánakerestem google-n az összes Matterhornt övező településnek, de egyik temploma sem az amit én keresek. Már nincs ötletem, hogy hol keressem.
  • MIMACSKA
    #226
    :)
  • FtranX
    #225
    irigyellek! :(

    :)
  • MIMACSKA
    #224
    Én voltam és tök jóóóóóó :)))

    És voltam a golden gate parkban a szobornál ami Lenin lett amikor egy kommunista világba csúsztak :))))
  • cSuwwi
    #223
    reakcióidő rulz...
  • VampireKing
    #222
    Egy régebbi hozzászóláshoz: Sztem ez egy nagyon nagy hülyeség volt: hogy mi a bajuk az iraqiaknak a békefenntartókkal: ott volt egy rendszer még ha nem is a legjobb de akkor is azt amcsi odamentek, megbolygatták az egészet. + mostanában hallani hogy az amicsi katonák kínozták a fogjokat háát igen mért is baj ez? Végülis gondolom te is örülnél hogy valaki átmenne hozzátok és jól megkínozna, odamenne az autóhoz ellopná a benzined, majd oda küldené az ismerősét hogy mostantól ő az úr... (bocs hogyha már valaki írta ezt vagy a véleményed már megváltozott :P)
  • Bucser
    #221
    Fehér kártyát kap előbb. Tehát tartózkodási engedélyt. Ha férjhez megy kap munkavállalásit is asszem és a végén állampolgárságot is. De ez személyi elbírálástól függ, hogy mennyi idő kell, hogy elteljen kinntartózkodással.
  • mikike
    #220
    a mocskos amerikaik még a "sztár" győzikét sem engedték be
    Blikk
    azt hiszem igaza van ha beperli őket, remélem ez a nagyképű ország minél elöbb a saját szarába fullad
  • szurmakotium
    #219
    majd ha leadta az újjlenyomatát
  • zaki
    #218
    nem. muterom elvált, és menyasszonyként megy ki
  • Rincewind
    #217
    Ja, akkor munkavállalói vízumot kapott?
  • zaki
    #216
    ja nem, valami ilyesmit hallottam, hogy csak majd 2 év múlva kapja azt meg, szóval ha megkapja, akkor már nem kell meghosszabítani a vízumot asszem félévenként, vagy valami ilyesmi
  • zaki
    #215
    minden megvan
  • FtranX
    #214
    én San Francisco-ba nemmék el szívesen, mert ott játszódik a Sliders. :)))
  • Rincewind
    #213
    Zöld kártya is megvan?
    Amúgy irigylem, szívesen utaznék most én is oda. :)
  • zaki
    #212
    na, a muterom több mint 1 éves hoza-vona után megkapta a vízumot, így hétfőn utazik el Los Angelesbe
  • Tikal #211
    hajrá amerika, hamarosan digitális ujlenyomat és fénykép vétel mindenkinek aki belép az országba, plusz fegyveres biztonsági kiséret a járataikon.... no comment
  • CSOCSO
    #210
    tudomm..másik topikba rtam vmely nap...
  • Láma!
    #209
    Egy "lázadás"semmit sem oldana meg!Akik a politikusok helyére ülnének,ugyaezt csinálnák!!!!
  • GmorpH
    #208
    Az elsőt leszámítva az összes többi kizárólag pénz kérdése.
  • CSOCSO
    #207
    minden politikus kőőő gazdag...az utak meg szarok.. a villamoson hideg van..omlik a ház a belvárosban...stb st stb....illio dolog..változtatni kéne
  • Láma!
    #206
    És miért???Mert komolyan nemtom!!!
  • CSOCSO
    #205
    végülis itthon se lázadunk fel pedig lenne miért:))))
  • The Garrett
    #204
  • GmorpH
    #202
    Ez vicces, pedig tényleg sok helyen ezt gondolják rólunk magyarokról. Magyarok = a puszta és a gulyásleves.
  • mukika
    #201
    Akkor bocs. Az emberek nagyrésze hülye, hogy bedől annak a sok szarnak, amit a vezetőik mondanak.
  • The Garrett
    #200
    és gulasch soup ot eszik a csárdásbográchs ból :)
  • Rincewind
    #199
    "És hülyék az emberek........"

    Általánosítás rulez! Magyaroszrágon meg mindenki loháton jár és a pusztákon csapkod az ostorral, mi? LOL vagy kishaver. :P
  • mukika
    #198
    Nem tudom... Ők elhiszik, vagy nem. Amerikában a pénz beszél. És hülyék az emberek........
  • Tikal #197
    és hogyan lázad fel? mit csinál? :)
  • CSOCSO
    #196
    ha ez ennyira igy lenne akkor szerinted nem lázadnának fel a családtagok?? naneeee....
  • mukika
    #195
    Szerintem átverés volt az egész. Amerikának csak a pénz kell. Bushnak csak a pénz kell, és nem számit hány ember hal meg érte, miatta.......
  • Tikal #194
    hát ja, ez érdekes, ilyen kérdések bennem is felmerultek, foleg az a kamer merre nézz dolog :) meg a korán az ulésen, lol...
    ja és végképp nem értem hogy két repulo hogy tunhetett el, hogy nem vették észre a légiirányitok, meg az a hires NORAD...
  • mukika
    #193
    átverés. Okostóni.
  • [DFL]vajdi
    #192
    áRverés? vagy áTverés?