112
  • Clava
    #72
    hmm és hol találtad azt a cracket?
  • Joey
    #71
    Hali all! Találtam a játékhoz egy olyan cracket, amitől imagelve is elindul, minden cd kábel kihúzása nélkül. Viszont az vele a gondom,hogy nem játdzható a multiplayer része, és a single playerből is csak pár pálya van meg.. Ha jól láttam, alul azt írta ki, hogy Gangland Single player Demo v*.** . Szal nemértem mi a gond, vki tudja?
  • Clava
    #70
    Hmm én is kiírtam 1 újraírhatóra de így meg azt írja ki hogy lemezkulcs hiba.... Áhhh már nagyon kezd felbaszni e a gamma valaki igazán csinálhatna hozzá valami törést vagy mittom én.
  • FrezeR
    #69
    igen próbáltam, de ugyanugy nem megy
  • Clava
    #68
    Szevasztok már 1 jóideje megvan a gamma de nekem is ugyan az a szitu hogy nincsen benne a lemez már visszaolvastam hogy ki a cd-t stb... de ez kicsit körülményes ennyit azét nem ér a játék. És azt Próbálta már valaki hogy kiíta CD-re és akkor onnan megy-e?
  • 3P
    #67
    Asszem ezt a játékot a védelem őlte meg...
  • FrezeR
    #66
    jó neked hogy ingyen netezel, de én ezt nem tudom megtenni. nincs dsl se kábel ugyhogy kicsit rossz a helyzet.
  • M.A.D.
    #65
    Éjszaka nekem nem megy. Minek? Itt van a melóhelyen az ingyen net. :) Itt mehet. Amíg nem lesz ingyenes a NET, addíg nekem nem lesz otthon. Több európai országban már rég ingyenes (lásd:Lenyelorsz.).
    Na, nincs több off! :)))
    Sorry.
    ON:
    Ma viszem haza. Kipróbálom másfél óra múlva. :)
  • Beagie
    #64
    mondjuk akkor jobb a hutes ha rajta van a haz, de hat ti tudjatok
  • FrezeR
    #63
    jó látom leesett, igen a számitógép házának fala(fedele ha jobban tetszik), nem tudtam hirtelen jobban körbeirni:) nekem rajta van mert igy azért valamivel halkabb főleg amikor éjszaka is megy, esetleg nyáron leveszem amikor meleg van.
  • M.A.D.
    #62
    Házfal??? Mi? Rajta van a fedél. Én évek óta nyitottan használtam a gépeimet. :)
  • FrezeR
    #61
    az ok, hogy neked alapból kivan huzva, de én meg használom, tehát most mindig szedjem le a "házfalat"...kihuzni cdrom, utána vissza. eh ne mááár:)
  • M.A.D.
    #60
    nekem alapból ki van húzva a CDROM. :)) mivel 2 vinyót használok és Daemont. a cd-írást hanyagolom évek óta.
  • Beagie
    #59
    pedig igen :(
  • FrezeR
    #58
    most komolyan, ti hogy a fenébe inditjátok el?? nekem csak ugy ment hogy kihuztam a cdromot....nem létezik hogy csak igy lehet:( mi a megoldás?
    köszi
  • Augustus Gigo
    #57
    pedig elég jó gammanak tűnik
  • JustIce
    #56
    hehe:) mar eppen raszantam volna magam, hogy ne porosodjon a winyon a game, ezert kiprobalom, erre:) tehat inkabb torlom:)
  • FrezeR
    #55
    nah nincs ötlet?
  • FrezeR
    #54
    mit lehet ez ellen tenni egyáltalán?
  • Augustus Gigo
    #53
    na lenn van, eza védelem télleg suxx
  • FrezeR
    #52
    most komolyan ha játszani akarok mindig ki kell huzni a cdrom-ot? na nee...
  • a
    #51
    hát ahogy le van írva az nfo-ban... kihúztam az IDE-ről CD-t
  • 3P
    #50
    Hogy sikerült elindítanod?
  • a
    #49
    hát én jáccottam a játékkal de nekem nagyon nem jött be (pedig nagy gengszter-FAN vagyok), először kb asszittem h olyan mint a Gangsters de ez inkább akció grafikája kb olyan mint a simsnek csak picit távolabbról, a játékmenet pedig olyan mint a Cold Zero-ban
    hát én nem sok játékot törlök le rögtön... de ez megérdemelte
  • 3P
    #48
    Na! Semmi alternatív megoldás még?!
    A játék egyébként ígéretesnek tűnik...
  • FrezeR
    #47
    basszus...akkor ez lehet a gond, de akkor vajon mi a megoldás? na szépen vagyunk...pff
  • I.C.ram
    #46
    Mekkora suxx ez már :(
  • szalacsy2
    #45
    Hi !

    Benne van NFO - ban : Ha cd - ről akarod nyomatni, csak küső olvasóval (USB SCSI)fog menni.Ha mountolod, akkor meg le kell húzni alaplapról az összes IDE CD/DVD devicet. Vmi. újfajta védelem, még nem sikerált kiiktatni...
  • FrezeR
    #44
    nekem sem fogadja el egyik serialt sem ami az nfo fájlban van, de akkor mit kell csinálni?
  • I.C.ram
    #43
    Felraktam a játékot, beírtam a DISCKEY-t indításkor, erre kiírja, hogy rossz lemez van bent. Crack meg sehol, de még az nfo-ban sincs megemlítve.
  • Vamp
    #42
    Ez valami miatt tényleg szar.
  • PREMIERE1
    #41
    Jaja. Kijött pár dolog. :)
  • zaki
    #40
    meg ut 2004 :)
  • Beagie
    #39
    szvsz mindenki bf vietnam-ot meg/vagy a far cry-t nyomja
  • mikike
    #38
    sasolta valaki?
  • zaki
    #37
    2004-03-16 Gangland (c) Whiptail Interactive *Alcoholclone* 32x15 MB FTFISO
  • Beagie
    #36
    már patch is van hozzá a mi verziónk meg még sehol.
  • mikike
    #35
    ok, és az milyen?
    és mikor lesz full?
  • zaki
    #34
    demo van
  • mikike
    #33
    up!
    megjelent mán?
    letölthető?

    ehh, látom nem