3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • CSOCSO
    #1129
    lehet de ezt a többiek tudják és elfogadják:)))))))))))
  • CSOCSO
    #1127
    nah mostmeg anyázol hogyhülye vagyok mert nem értelek.. eddig azért anyáztál hogy az rx7 igy ugy.. most meg azért ert nem értem hogynagy arcom van:) dönts már el csizmáskandúr hogymé kötöszködsz...

    manibol mindent meg lehet építeni. igyigaz... egykérdésem lenne.. van olyan rx7.. ami 600 lovas??? nem dragster.. tehát ami verenypályra termett...
  • CSOCSO
    #1126
    haladunk ... ha nem anyáznál már megbeszéltük volna... annyira tompának ne nézz már légyszives...a súly dolgokat meg vágom sőt mondtam is már miota hogy a skyline is gyengébb és könnyebb mégis ott van mint a Supra.. szal ennyit arről hogy fasz vagyok ehhez... igaz azóta most kiderült hogy a skyline nehezebb ..vagy csak rosszul írták az oldalon..
  • CSOCSO
    #1123
    az a nevetséges és gyerekes ahogyidejössz sipákolni... értem te "fasz retardált" hogy a szavaiddal éljek...
    és eléggé az vagy.. beszélünka tuningolt autokrol és idejösz kurva anyázni hogy a stock rx7 es lenyomja a supráét.. nah ki a fasz??
  • CSOCSO
    #1122
    hmm.. mit találtam... supercars.net en lesegetem a skylinet és a suprát...az érdekesség annyi hogy itt a skyline a nehezebb egy 100 assal!!! az oké hogy 5.2 alatt van 100 on ez szinte a semmivel jobb a supránál.. ezt tudtam eddig is...talán ennyire számít a 4 kerék? nehezebb.. gyengébb mégis ugyan azt tudja mert csak 4 kerék van. igaz 0-100 mph ig viszont már a supra a jobb.. 1/4 ed es futásrol már nem is beszélve...a type rz vagy rs rx7 max a sulya miatt tudja felvennia versenyt a többiekkel...
    az a 270 lo amugymeg dög egy kétszer 600 ccm es autotol.. bár kiváncsi vagyok hogy hozzányultam a motorhoz vagy csak rátettek két turbot oszt kész...
    mert ha motorhoz is nyultak akkor meg odateszem a BPU Supra ( gyári tuning a supránál) és egyől 400 felett van lóilag

  • ranGer2
    #1121
    Nem tudok képet betenni majd csak jövőre lesz netem!!
  • CSOCSO
    #1119
    jajmán hol égetem magamat? az hogy neked nevetséges valami mert fáj hogy szidom az rx et az egy dolog...
  • CSOCSO
    #1118
    hurrráá:)))))) kit érdekel ki esett hol és menynit a te szemedben..
    mondtam adj egy linket hol lett jobb a tesztben a skylinenál meg a Supránál az rx7 es.. arrol nem beszélve hogy a skyline elpicsázza akármelyiket a 4 kerék miatt!!!

    kit érdekel a végsebesség:)) igen.. akkor valszeg 12 éves vagyok ha engem érdekel:))))))))) idejösz a kedveceddel és gondolom idegesít hogy lenyomja a supra.. aztán az én kedvencemet is lenyomja az az is idegesít:) LOL...nah maradjuk annyiban hogy drájver függö hogy ki fog nyerni...a best motoring testben egy majdnem 400 lovas rx7 közelébe se ért az 550 lovas suprának..
  • Sharinghan
    #1116
    HELLO !! Valaki megtudná nekem mondani ,hogy mi a Warez Center Online ftp elérésének a címe ! Vagyis pl Flash FXP vel hogyan lehet letölteni onnan!!!Előre is köszi !
  • CSOCSO
    #1114
    OLVASSS MÁR MIT ÍROK ECSÉM!!! nem égetem magam itt van elöttem a kurva oldal... de olvasd már el mit írok 2 cm el feljebb!!!!
    igen a te sima rx7 esed megy 6.7 et.. a tájp eres meg ugyanugy 5 mp ahogy a supra...
  • CSOCSO
    #1112
    hjaigen rs ről beszélün. meglestem.. hja 280 lovas.. ugyanugy 5 mp alatt van 100 on.. viszont a végsebessége igyi csak 6 al több mint a sima rx7 esé
  • CSOCSO
    #1111
    most nézem az rx7 est... 6.7 mp a gyorsulása...suprának 5.4.. max sebessége is 20 al kevesebb mint a Suprának.. hol nyomta volna le?? a Supra elmondom nekem Skid padon lenyomja a Porshe carrerat és a Dodge Vipert is!!!! majdnem 1g-t tud az auto!!!! 0.9 netán 0.9x..
  • CSOCSO
    #1109
    azt a magazint megnézném:) lol...egy stock rx7 es egy suprát meg skylint:)LOL:.. te.. egy rx7 a maga 200 lovával se hol nyomna le egy 320 lovas autokat??..de nem hinném hogyitt erről kéne veszekedni.. kérlek muti azt a linet ahol a test van mert hjidd el ez ugy LOL ahogy van!
  • CSOCSO
    #1107
    nem lett az olyan gyenge.. neten mindenkit legyorsulok vele.. amikor nem akkor meghallom hogy mindenki csapatja AZONNAL a Nitrot.. nem a Supra lett gyenge.. hanem a többi.. mert egy Celivával. Golfal.. Focussal, Mx5... Rx7 stb stb stb soha nem érnéd utol a Suprát és a Skyline-t... szvsz is gyenge lett a Supra.. de csak irányíthatóság szempontbol mert valoságban a Suprát nagyon dicsérik az irányíthatósága miatt...
  • CSOCSO
    #1106
    az szép.. én egy darab kanyarban nyomok 30 ezret:)))))
  • CSOCSO
    #1105
    :)) várlak
  • ranGer2
    #1104
    majd!! látom kiváncsi vagy!!!
  • KG21
    #1103
    akkor lássuk őket!
  • ranGer2
    #1102
    nekem jobb autoim vannak
  • KG21
    #1101
    2.
  • Pyx #1099
    5.ik:
  • Pyx #1098
    hányas pálya?
  • ranGer2
    #1097
    1 csuszásból mennyi??
  • donpedro
    #1096
    Online-ban egyébként más technikát igényel a drift, nem lehet annyit szőrözni, nyomni kell a pedált, mint az őrült, és 20000 fölött már nem érdemes tovább húzni, mert előbb-utóbb úgyis belédszáll valaki, másrészt meg, ha túlságosan lelassulsz, akkor nincs időd befejezni a köröket.
  • KG21
    #1095
    100 000 felett
  • KG21
    #1094
    100 00 felett DRIFT KING:P
  • KG21
    #1093
    Hát lehet jobbat is annál:)
  • KG21
    #1092
    Sejtettem, hogy ezt fogod mondani, de mindegy, legalább nem rondázták le:)
  • Tikal #1090
    ok
  • donpedro
    #1088
    Mellesleg nekem ilyeneket, hogy genius vagy amazing nem szokott írni, nálam a jobbakra Superb, Colossal, Outrageous, végül 50000 körül Insane Drift a jelző.
  • donpedro
    #1087
    Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem rossz, de lehet 127000-et is csinálni. (egyhuzamban) Nekem 70000 körül van a best.

    Screenshotot printscreen gombbal csinálhatsz, konkrétan annál a képnél, amit ki akarsz szedni megnyomod a Print Screen gombot, aztán Alt-Tab, start menü, programok, kellékek, klikk a Paint-re, utána Ctrl+v, végül a file menüben klikk a mentés-re.

    Videóra venni elvileg egy fraps nevű progival lehet, de mivel én sosem használtam, így arról semmit nem tudok. A linkje valahol itt volt a topicban keress vissza.
  • [HUN]Crassus
    #1086
    jah és screenshoot-ot ,hogy kell készíteni?Esetleg vidóra vennia versenyeket lehet valahogy??
  • [HUN]Crassus
    #1085
    Srácok 27652pont driftelve az jó??Mármint nem a 3kör alatt volt hanem egyhuzamban megszakítás nélkül........Szóval ez most jó eredménynek számít??Már olyanokat írt ki,hoigy :gergeus,genius,amazing stb stb
    Csak tudni szertném mondjuk a falat lebombáztam a végén így nem írta jóvá,de jó volt.
  • Kume
    #1084
    Redline 1-2-3???
    Jajjjjj,de jóóóóóóóóóóóóóóóóó! Holnap (azaz ma) felteszem az ICQ-t és itt a fórumon jelentkezek estefele.
    Előre is thx.
  • donpedro
    #1083
    Na ez speciel nekem nem tetszik. De kinek a pap...
    (Az én verdámat furcsa módon eddig senki nem kommentálta. Persze mindegy, az a lényeg, hogy nekem tetszik.)
  • CSOCSO
    #1082
    dede.. én vagyoka csocso-supra.. nekem van két cd-nyi videom.. redline 1-2-3 stb... mondom.. két cd nyi.. ha gondolod eljuttatom hozzád...mé nincs icq-d?:) mid van??...hülye meszendszőr vagy mi?:)
  • Kume
    #1081
    Sajna nincs ICQ-m! Nem te tettél fel 1000000 Suprás videot a video.racing-re??? Szinte az összes megvolt,de meghalt szombaton a vinyóm és oda az összes adat. A Redline video-t sajnálom talán a legjobban
  • Kume
    #1080
    Király volt ez a video Csocso!
  • CSOCSO
    #1079
    amugy a kerekekről annyit hogy szinte semi változás méretben... csak a gumi lesz tőle peresebb!...azaz a gumi kisebb és a felni nagyobb lesz..amugy 19 és 20 között a játékban nincs is akkora látnivalója... vagy mit akartam mondani:))))))))
  • CSOCSO
    #1078
    te vagy az én emberem.. én is Supra fan vagyok de elég beteg modon.. van aki azt hitte hogy nekem van valami Supra szó textfigyelőm és ha valahol feltünik a szó akkor ott termek:))) ez megis történt:) Freak papa meg kiakadt tőlem:))))
    a Skyline valoban jobban megy.. mint mondottam már emitt vagy 10 szer ez azér tlehetne mert 4 kerék meghajtású.. és mivel alapbol könyebb 100 kiloval.. vagy kettővel.. ezért jobban gyorsul.. de 150 től már visszaelőzi a Supra.. sokkal jobb a vége.. nekem a Supra bejön.. kerek formák meg minden.. és a hatalmas nagy lámpák..áááárhhh.. ICQ-d van? 107576757

    katt a nevemre és ott a honlapra