3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • Redfox
    #1177
    Jó az is, de már kicsit unalmas, megvárom még lesz hozzá valami új cucc;), addig is ezt nyomom, és thx!
  • KG21
    #1176
    800*600
  • gabesz752
    #1175
    Ez milyen felbontás???
    Most szedem le a játékot, de ha ilyen MAXRA húzva, akkor inkább hagyom az egészet.
  • gabesz752
    #1174
    Szeva redfox.A slrr már nem is jó?


    Amúgy tud valaki cd kulcsot? :)))))

    Na jó, előbb visszaolvasok.ITT Találsz crack-et.
  • Redfox
    #1173
    Tudna mondani valaki linket, hogy a patchhez való cracket leszedjem(ha van:D)? Vagyesetleg valami fansiteot!
    Előre is thanks!
  • CSOCSO
    #1172
    arra vagyok kiváncsi hogy mit akar 2005 ben kihozni a toyota..állítólag valami Supra utod lesz..hátsó kereken 250 lovacska.. első kereken 100 lovacska.. ami azért elég zsííííííííír
  • Rage47
    #1171
    Hi!
    Hova rakja a játék a kimentésket?
  • mustar
    #1170
    Milyen patch-et kell felraknom hogy tudjak neten játszani? És milyen sorrenbe kell ujra felraknom ha kell?
  • Stranger
    #1169
    Nem akarom szapulni a Suprá sem, de azért az RX7 is kurva nagy elismerést érdemel: wankel motor van benne, ami ugye kis méretű, nagyon alacsonyan lehet elhelyezni, így a súlypont is lent van, tehát meg lehet valósítani az ideális súlyelosztást(50-50%). Ezzel a súlyelosztással nem hinném hogy pl. egy Suprának (ha már erről volt szó) jobb lenne az irányíthatósága. Egy stock wankel motort majdnem 10.000-ig ki lehet húzatni, most ezt gondoljátok el tuningolva. Nem hinném hogy egy RX7-t egy ugyanannyi lóerős kocsi akár ugyanakkora súllyal egykönnyen meg tudna verni. Irányíthatóságról meg nem is beszélve.
  • Halios
    #1168
    Hi!Segítsetek!Nem találom az instalálási kulcsot!Légyszi adjatok egyett!köszi
  • KG21
    #1167
    uhh ez már nem igazán hasonlít egy Skylinehoz
  • robotnyk
    #1166
  • Ridley
    #1165
    sajna nem a legjobb minőség,majd holnap hozok egy jobbat.
  • CSOCSO
    #1164
    muti meg szemből
  • CSOCSO
    #1163
    az lepett meg hogy nehezebb hisz eddig mindenki azt modnha hogy könnyebb..érted?...az oké hogy nehezebb a 4 kerék miatt.. persze az sok sulyt jelent.. de még egy skyline fanis azt mondta hogy könnyebb.. de mindegy...
  • CSOCSO
    #1162
    Supra TT = 320 lo!! nem 280!!! szal hagyjuk...

    de a lényeg hogy stock rx7 1200 lo.. supra.. 1600.. van köztük loilag különbség.. de a best motoringban az rx7 es még könnyebb és még erősebb!!.. no de midnegy hagyjuk...
  • CSOCSO
    #1160
    a skylineos dolgot hogykönnyebb azt más is mondta... SŐŐŐŐT olyan mindta aki kifejezetten Skyline buzi.. engem is meglepett hogy nehezebb mint a supra...
  • Ridley
    #1159
    na akkor még 1:)
  • KG21
    #1158
    teccik
  • Ridley
    #1157
    no comment...
  • Meggymag
    #1156
    Szívesen!!
  • Meggymag
    #1155
  • Blasta
    #1153
    megelőztél... :-D
  • Blasta
    #1152
    Igen, de ha unreg ír, akkor nem tud beszúrni....
  • Meggymag
    #1151
    Jahogy ő nincs regelve. Hát az cink
  • Meggymag
    #1150
    Itt a szövegdoboz ahová beírod a commentet na alatta van egy szmájlik, makrók, url és KÉP rész. Rákattintasz a KÉP részre és beteszed a kép URLjét és MEHETre nyomsz és nem kell neked beírnod a képbeszúrás parancsát... Remélem segítettem.
  • Blasta
    #1149
    De látom meggymag rendes srác volt :-)
  • Csacsi
    #1147
    csak regisztráltak szúrhatnak be képet.
  • Blasta
    #1146
    Kishaver.
    Html kódok már rég nem működnek ebben a fórumban.
    Próbálkozz regisztrálni és utána szúrhatsz be képet UBB kódok segitségével :-D

    soxerencsét
  • Meggymag
    #1145
  • al^
    #1143
    Skyline, ahonnan en huztam ott mar nincs kint, de talan megtalalod DC-n vagy mas P2P halozaton. A dvdrip cime: Jeremy Clarkson No Limits a sarga szornyeteg (Skyline) mellett van ott meg egy par erdekes auto a masfel oras filmben :)
  • Ridley
    #1142
    na itt az én drift-es 4 körös rekordom :)

    jah ridley=kain (régi/új név)
    holnapra már lesz új nick...

  • Kaszi46
    #1140
    azert erre én is igencsak kiváéncsi lennék:)
  • Kaszi46
    #1139
    ez most az nfs garage topic vagy mi?
  • Csacsi
    #1138
    " masik meg nezz bele egy Jeremy clarkson videoba, vizsgald meg, hogy rajtol el egy 1001LE-s Skyline :-)"

    Ehhez tudsz adni linkeT?
  • al^
    #1137
    Gyorsulasi versenyre pedig a LE/nyomatek/kg trio erdekes. Pl. a Hringen a kispolskit nem nagyon tudjak megfogni pedig csak 240LE az 1.9TDI VW motor ami benne van, viszont a kocsinak nincs sulya :) Nem veletlen, hogy ausztral barataink pedig RX3-ba rakosgatnak RX7 motort, hiszen a konynu kasznit durvan mozgatja az agyonhuzott RX7 motor. Nah, reszemrol nem izgat tovabb a tema.
  • al^
    #1136
    Jajj, majdnem el is feledtem, azert egy versenyen (varosi kergetozes vagy versenypalya) azert csak odaveri a Skyline a Suprat meg az RX7-est is, mar csak azert is mert 4 kerek meghajtasu es azert kanyarban az nem mindegy.
  • al^
    #1135
    Csocso,

    Tenyleg en legyel hulye es szerintem az ovodas szinvonalat is hanyagolni kene...

    "a best motoring testben egy majdnem 400 lovas rx7 közelébe se ért az 550 lovas suprának.."

    Ugye egyik sem 400 & 550LE amikor legurul a gyartosorrol. Akkor meg miert hasonlitasz ossze egy 150LE-vel erosebbre tuningolt autot egy masikkal? RX7-bol is vannak 6-7-800LE-s darabok, csak sugok...
    A masik meg nezz bele egy Jeremy clarkson videoba, vizsgald meg, hogy rajtol el egy 1001LE-s Skyline :-)
    Es vegul gyorsulasnal - legjobb tudomasom szerint - az adott fordulaton leadott nyomatek szamit, a Le inkabb a vegsebesseg cimu fejezetnel jatszik szerepet.

    Legvegul pedig egyetlen dolgot tennek hozza
    Toyota Supra 3.0 twin turbo 280LE
    Mazda RX7 Mk3 R/RS Twin Turbo 1.3 twin turbo 280LE
    Szoval ha jol latom a Supra otto motorja 2000 kobcentivel nagyobb, mint az RX7 wankelje es megis egyforma eros, az RX7 5.1, a supra 5.7 alatt van szazon _gyarilag_ mirol beszelunk?
  • CSOCSO
    #1133
    Nah ez az egész LOL:) aki ismer tudja az igazságot:)) ismerek én más autokat.. sőőt megsugom.. (hiszed vagy nem) lehet hogy lesz rx7 esünk ( nem a régi hanem a mai forma.. azt hogy hányas vagy milyen azt majd meglátjuk milyet kapni de psszt:)))
    beskatujáztál. mindegy... szvsz hagyjuk:) baromira nem ismersz...
  • CSOCSO
    #1131
    a suzukin mit vegyek észre? escudo.. max ez az amire büszkék lehetnek...mindegy.. a suzukit hagyjuk...lehet sokmidnent tuningolni.. szvsz pont a suzuki az akinek max az escudo bírja ki az 1000 lovat...
    amugy azt az rx7 est láttad amiben Supra motort tettek?