3056
  • VKriszta
    #2856
    Köszi, de innen nem tudom leszedni, vagy nem találom:-)
  • báttyó02
    #2855
    www.gamecopyworld.com
  • VKriszta
    #2854
    sziasztok, crack-et tud valaki a játékhoz valahonnan? Köszi
  • sgember
    #2853
    hopp, eltévesztettem, az ellenség -1 -nél kezdődik, a 0 még semleges
  • sgember
    #2852
    Kíváncsi leszek én is milyen lesz (ha lesz) ez a white gold .
    Eléggé rákattantam erre a B.P. -re. A fordítás is sokat segít és most jobban élvezem, mint mikor előszőr próbáltam a gamet.
    "Megtapasztaltam" hogy vannak szituk, amikor eléggé vigyázni kell a különböző csoportok, szervezetek és saul myers közötti jó viszonyra, mert már sikerült elérni, hogy a jóbarátból (100) ellenség lett (0) egyetlen küldetés miatt, még jó hogy volt mentésem dögivel
  • RMarvin
    #2851
    a minap én is nézegettem a videót róla, s nagyon tetszett. Ha legalább olyan szórakoztató lesz, mint a Boiling Point, akkor nem aggódok. A grafika pedig nemigazán érdekel. (nem emlékszem arra, hogy egy szórakoztató játékot a grafikája miatt húztam volna le a wc-n...)
  • sgember
    #2850
    El is felejtettem, készülőben van White Gold: War in Paradise . Remélhetőleg FPS+RPG elemekkel szép tájakon, igazi csemege lehetne belőle szerintem. De hogy el fog -e keszülni, manapság nem lehetünk benne biztosak. video
  • sgember
    #2849
    Ja, ha mini.image-t hasznalsz úgy tudom kell az eredeti indító exe.
    Végre van egy "pillangó" helikopter, még nem viszem el a gerilla főnöknek, kell az még a sok utazásra :) Tankolás az érdekes a heli.-be, eddig csak úgy sikerült, hogy benzines kannát veszek a kutastól, aztán F3.
    Meg volt más aranyos szitu. Két kígyó veszekedett egymással, majd mikor megláttak egy patkány, abba hagyták a viaskodást és a patkány után eredtek (siklottak). :)
  • SAFIII
    #2848
    Hi!!na mountoltam az imamet,de nem jó ujra kell tenni az eredeti exe-t?
  • SAFIII
    #2847
    thx,de megoldódott a problémám,ami valójában az volt hogy nem tudtam hogy 2,4 giga az a sz*ar és én meg mindig bezártam a winrart mert azt hittem hogy megfagyott,mert nem jó a file
  • báttyó02
    #2846
    www.gamecopyworld.com
  • SAFIII
    #2845
    Hi!!!
    valaki nem tudja nekem elküldeni a miniimage-t??vagy hozzá a linket??
    THX
  • Apus
    #2844
    osztán őkis tanulják belőle a korrupció magasiskoláját? :D
  • Maxtreme
    #2843
    nem :D :D
  • báttyó02
    #2842
    :SDS:ADSA:ASD:
  • mila69en
    #2841
    akad e náluk?:D
  • báttyó02
    #2840
    taxi4-ben bp-znek :P
  • Leo 1991
    #2839
    ÁÁÁÁÁ
    Ezt nem ide szántam
    SRY
  • Leo 1991
    #2838
    Hello4
    Vki meg tudná mondani h 512mb ram-on elfut-e a WTCC Race?
    THX a választ
    (2.8GH,512mb ramom van,ATI Radeon 9200)
  • sgember
    #2837
    Igaz, túl sokat "klónoztak", ez is ront a összhatáson. Ennek ellénre tetszik, főleg hogy van hozzá magyarítás. Ja emlékszem, a vége nem valami hű de nagy, de addig jól el lehet vele ökörködni. Az alap ötlet gondolom a GTA -ból van, ezt egy délamerikai környezetbe ültetve, fps + rpg elemekkel elég jó hangulatot teremt. Persze itt is meg lehet unni az ismétlődő dolgokat. A Stalker is tetszett, szebb grafika, de nyomasztóbb hangulat. Ott mintha kicsit kötöttebb lenne a dolog, mármint az előrehaladást illetően. Elég ha csak a kerítésekre gondolok.
  • Ron Ragm
    #2836
    Nekem csak két dolog nem tetszett:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A végén folyamatosan spawnoló ellenfelek
    A sztori után nem lehetett maradni ökörködni
  • Vlala #2835
    Köszi, hogy elmondtad a végét :)
  • Raptor 2
    #2834
    Hát sztem kicsit CTRL+C - CTRL+V a játéktér. Na ebben külömbözik a Stalker. Ott két ugyanolyan terepet nem találsz az biztos :). De azér a BP is jjó game a maga módján. Végigvittem, megérte...(bár elég szar volt a vége ---"Kislányom, remélem máskor halgatsz a Papára! - Igen apu!")
  • RMarvin
    #2833
    "Korrupt az össz. tisztviselő :)" - nekem ezért volt olyan ismerős a terep...
  • sgember
    #2832
    Hogy jót is mondjak róla (biztos már leírták): Az is jó sztem, hogy az egész map-ot betölti, elég nagy a szabadság, különböző módokon is el lehet jutni a célhoz, a hangulata se rossz. Korrupt az össz. tisztviselő :)
  • Apus
    #2831
    fánkárus rokz :D én akkor mentem át rajta kocsival amikor kitalálta, hogy fizessek neki mert látta ki lőtte le a szerkesztő bácsit :) persze mondta a fánkos sztorit akkor is.
  • Vlala #2830
    Én egyszer kezdtem el, de azt még a humor kategóriába soroltam, hogy a fickó után lebeg a táskája (mint tudjuk, Reáliában MINDENKI alkoholista, lehet, hogy csak én képzelődöm? :) ), én a folytonos megállások-kilépések zömével nem tudtam mit kezdeni.
  • sgember
    #2829
    Újrakezdtem ezt a játékot (stalker után) Azért az elég érdekes hogy a (2.0 patch után is) milyen hülyeségek vannak benne. :) Pl A fánkárus mikor felidegesített, kinyírom, majd mikor fekszik a földön összegörnyedve, tovább mondja mondókáját, "Jöjjenek! Jöjjenek! Vegyenek finom fánkot!" Ez kész! :)) Az autósokról, meg a gyalogosokról nem is beszélve, hogyan közlekednek...
    Azért el lehet vele lenni. Csak sok melót kell elvállalni hogy gyüljön a peso.
  • RMarvin
    #2828
    Na, hogy tetszik a gém?
  • mila69en
    #2827
    pecsseket felraktad nagyon sok búgot javít:DD de még így marad banne dögivel sajna
  • báttyó02
    #2826
    még esetleg a virtuális memóriát is told fel,ez nekem sokat segitett
  • Mr_no_NaMe
    #2825
    Jah köszi :)
    Be is írtam ezt a precache=0át és a töltési idő 80%al lecsökkent. Ez gyanús. Ez a parancs véletlenül nem valami olyasmit jelent hogy mennyit töltsön be a játékból? Mert mentem buszoztam és a hídnál eléggé akadt már 2-3 mpig de aztán megjavult. Amúgy szép játék ez maxon.
  • Apus
    #2824
    Uhh pörgés van, azthittem kijött valami kieg ehhez a jó kis játékhoz :)
  • zolo
    #2823
    Egy kis javítás, ne fű részletességet(ha van egyáltalán ilyen), hanem a fű távolságot vedd vissza.
  • Mr_no_NaMe
    #2822
    Jah mind a kettőt. Kipróbálom köszi
  • zolo
    #2821
    A fű részletességet vedd vissza mindenképp, kb a negyedéig rakd a csíkot, és az AA is csak max 2x legyen.Bugok meg vannak benne sajnos.

    Patchet felraktad?
  • Mr_no_NaMe
    #2820
    Nah játszottam kicsit. Hát az a helyzet hogy nem is tudom. Első 5 percben már vagy 10 buggal találkoztam. Aztán egyre jobban megtetszett. Sajnos eléggé akad :S
    Nemtudjátok mit lenne érdemes levenni telljesen ami nagyon megfogja a játékot? Esetleg inibe való turkálás infot is adhatnátok.
  • CS@
    #2819
    Nem a taxi sajna csak megadott pontokra visz el és nem sokat vár.
    Elviteted magad a legközelebbi pontig a küldihez ott kilösz egy autot magadnak és azzal mész tovább. Néha még azt is csináltam, hogy a küldiröl hazafele menet, amikor megláttam egy Taxit akkor kipattantam a kocsimbol és leintettem majd azzal mentem haza.
  • Mr_no_NaMe
    #2818
    Nah mira hazaértem lejött (kb 20 óra letöltés után :)
    Most install. Kíváncsivagyok. Remélem egy olyan jó maxon el fog azért futni 1,5 giga ram és egy x800 mellett.
  • báttyó02
    #2817
    huhh én taxiba eddig csak a városban ültem,és a térképen egy pár megadott pontra lehet magad elvitetni
    megvárni asszem nem vár meg(legalábbis engem nem várt meg:D)