3056
  • RMarvin
    #2816
    Mindenképpen érdemes kipróbálni. Ha leveszel minden beállítást, akkor nincs is nagy gépigénye. Egy átlagos gépen szerintem simán elmegy gond nélkül.

    Amúgy taxit honnan lehet szerezni? Bárhova elvisz, ahová rábökök a térképen? Neaggyisten meg is vár, amíg rendet rakok? Homályos, fel nem fedezett területre is elvisz?
  • báttyó02
    #2815
    demoja nemvolt asszem
    de ha leirod a konfigod akkor megtudjuk mondani h kb hogyan futna:)
  • Zséé
    #2814
    Ennek a játéknak nem volt demoja? Mert nem találom, és ki szeretném próbálni hogy érdemes e leszedni... (hogy egyáltalán elindul e)
  • CS@
    #2813
    Nekem kivétel nélkül minden NPC még a vezérek is respawnoltak akárhányszor kiirtottam őket.
    A sok autózás igaz de ez hozzá tartozik a játékhoz. Ha már tehetős vagy megteheted, hogy taxizol, bár az itt nem ingyen lesz, mint az Obliban. Később egy Helikopter megvétele is segíthet a gyorsabb és kényelmesebb közlekedésben.
  • RMarvin
    #2812
    Őszintén szólva nekem nagyon bejött ez a játék, csak gratulálni tudok a választáshoz. Lehet, hogy sokan megköveznének, de szerintem jobb, mint a STALKER. Használhatsz mindenféle közlekedőeszközt (autó, motorcsónak, repülő...stb.) ott pedig gyalog mész mindenfelé.

    1-2 jótanács: apró bug, de feleslegesen ne nyírj ki senkit, mert elképzelhető, hogy egy későbbi alküldiben mégegyszer ki kell. (pl gerillavezér a keleti városban)

    Nekem össz-vissz 2 bajom volt a játékkal:
    - sokat kell autózni (az Oblivionban lehetett a térképre kattintva is utazni)
    - a karakterek mozgása nem az igazi (jellegzetes orosz megoldás a játékokban) Nehéz őket eltalálni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy legyenek inkább öngyilkosak ha fegyvert fogok rájuk, de azért hasonló játékokban ezzel nincs gondom... de majd meglátod.

    Én is majdnem végigvittem, csak a legvégén b***tam el amikor besétáltam egyenesen a vulkán-kráterbe. Onnan már nem volt kiút.

    Az is felfoghatatlan számomra, hogy miért van ilyen kevés valós világban játszódó RPG. Már agyamra mennek a fantasy játékok az orkaikkal, elfeikkel és varázslataikkal. A sci-fi félék sem érnek többet, s akkor a COOP mod hiányáról már nem is beszélek...
  • Mr_no_NaMe
    #2811
    Akkor jó :)
    Pont 1,5 giga ramom van szal nemgond :D
    Ha most bennthagyom a letöltést szerintem holnap estére le is jön. Szoríccsatok !!!!4
  • zolo
    #2810
    Nekem minden az alap dolgok highon vannak, 2xAA, fű távolság van visszábvéve , 1024x768 , 768 ram , 7600gs, A64 3200+ , és csak ritkán swappol be, tökéletesen élvezhető a játék.
  • mila69en
    #2809
    ehh gépigényt nem tudok! szerintem kevés aza gép ahol ne swappolna a game:( de annyira nem gáz 1.5GB rammal már türhető:DD hát a stalker staticon szinte menden gépen elmegy:) itt vidi kari nem kell ojan hüde brutál inkább ram kell dügivel 2giga:D amúgy valóban ennyire szabad a game itt tényleg oda mész ahova akarsz arra amerre akarsz én imádom kár hogy nem lett sikeres...bár nem is igen volt hájpolva...majd a white gold:DD
    lehet autót vezetni buszt helikoptert aludni inni:D szvsz mindent a stalker ötletből loptak ki még annak idején mikor úgy ált hogy nem egy csonkított stalkert kapunk...átűltették egy szép virágos pálmafás környezetbe azt kész is:D
  • báttyó02
    #2808
    ehh:D
  • Mr_no_NaMe
    #2807
    Hehe :)
    Köszi már megvannak az infok. Remélem holnapra lejön a játék. Elvolvastam egy terjedelmes cikket és nagyon nagyon kattogok már. Tényleg ennyire szabad lenne és élethű? Gépigénye kb mekkora? Stalker megy maxon staticba + 2 atis progiból is maxon van az AA és AS.
  • mila69en
    #2806
    az a bp az hogy én qurvára benéztem valamitXdddd azt hittem a stalker totyikban vagyunko_O és te azt kérdezed mijaza stalker..uhhh

    amúgy a magyaritást itt egyszer már leírtam hogy hogyan lehet előhozni
  • Mr_no_NaMe
    #2805
    Megvan a megoldás már :)
    Már csak az kéne, hogy lejöjjön má végre
  • Mr_no_NaMe
    #2804
    A magyar szöveget majd hogyan lehet előhozni? Mivel külföldi oldalról szedem valszeg hogy angol. Valaki fel tudná tölteni a magyar nyelv filet és elmondani, hogy hogy kell megcsinálni?
  • Mr_no_NaMe
    #2803
    azmiaza pb?
  • mila69en
    #2802
    "kb ugy tudom leirni neked,hogy képzeld el a stalkert,"--->itt nem a PB-t akartad írni?:D
  • Mr_no_NaMe
    #2801
    jön kemény 20 kb/s-el :S
  • báttyó02
    #2800
    huhh sajna olyat nemtudok ahonnan jönne rendesen..:S
  • Mr_no_NaMe
    #2799
    ÁÁÁÁÁÁÁ
    Akkor ez nekem nagyon kell ám!!!
    Esetleg ha tudsz egy helyet ahol fenntvan és maxal jön, akkor priviben megoszhatnád velem ha nem akadály :)
  • báttyó02
    #2798
    hali

    köze nincsen a far cry-hoz:) kb ugy tudom leirni neked,hogy képzeld el a stalkert,csak nem csernobilban,hanem dél amerikában játszodik,és minden olyan benne van amit a stalkerböl időközbe kivettek(pl. alvás,jármüvezetés)
    ja és itt TÉNYLEG szabad vagy,semmi töltögetés,egyben beadja az egész map-ot,és mászkálhatsz teljesen szabadon
  • Mr_no_NaMe
    #2797
    Hi!
    Erről a játékról hallok itt ott. Ez nem ilyen Far Cry kicsit átcsinálva?
    Mert neten alig látom valahol, de most elkezdtem töltenni torrentről.
    Mennyire szabad ez a játék? Kaphatok 1 kis ingame infot? :D
  • Apus
    #2796
    naja a gerillák ellen mentem akkor javult a mafia viszonyom, -100ról sikerült valami -36 körülire visszajönni :) ezután érdemes a kocsmába fizetni és jólesz a viszony.
  • Maxtreme
    #2795
    thx ezt jó tudni:)
  • CS@
    #2794
    Aszem a mafiaának a gerillák is az ellenségeik.
    Valamint a Blackpantherben van egy muksó aki jó pénzért javít a maffiával való kapcsolatodon.
  • Maxtreme
    #2793
    A kormánnyal :D A probéma az h nekik dolgozom xD
  • mila69en
    #2792
    hát pontosan nem tudom már kik vannak rossz kapcsolatban a maffiával de azokat kell gyilkolni, akik rossz kapcsolatban vannak velük!:) talán a civilek?:D vagy az indiánok? nem emlékszem.... ja nem asszem a banditákat kell ölni kikkel szokott háborúzni a maffia ott az út széleken?:D na azokat öld te is! azt akkor menni fog felfele a lapcsolatod velük
  • Maxtreme
    #2791
    Srácok 1 lama kérdésem lenne :)
    Hogyha pl a mafia és én köztem cseppet elfajultak az indulatok (értsd: rohadt mérgesek rám:))) ) hogy tudom javítani a viszonyt?
    Mert gondolom munkát nem fognak kínálni, max lelőni ha odamegyek :)
  • báttyó02
    #2790
    nah énis felrakom újra,mentések még megvannak:d
    kicsit ujitottam a gépet remélem mostmár élvezhetően fog menni
  • zolo
    #2789
    Végülis Jaime-től kaptam meg, csak jópár küldetést meg kellett előtte csinálnom.
  • zolo
    #2788
    Azt szeretném megtudni, kitől kapom meg a kézikönyvet helikoptertanuláshoz?A GVP bázis melletti reptérhez is az kéne, Commandate Raul is kéri már.
    Pár hsz-szel ezelőtt írta Apus, hogy Jaime adja, én úgy emlékszem ő a bárban van, de ő csak C.Raul-hoz küld el ,hogy nézzem meg van-e munka.
    Ha tudtok , lécci segítsetek!
  • rosti
    #2787
    A piros kereszt jelzi hol kell a rabszöktetöket keresni a gyengébek kedvéért még ki is irja hány méterre vagy az adott küldetés végrehajtásának szinterétöl.

    Menny ki a börtönbol és a reketyyésnél ka fal tövében keresd a fickokat de csak este.
  • PhantomAss
    #2786
    na én végigvittem a játékot, a végső harcot simán meg lehet csinálni, csak nem kell leállni a katonákkal harcolni , úgyis újrateremtődnek.
    Felvettem 8 tankelhárító rakétát, azokkal lőttem ki a tartóoszlopokat, vettem előtte 3 nehézpáncélt+az összes fegyverbe dumdum töltényeket oszt rajta...
  • zolo
    #2785
    Igen, éppezért a válasz 2.0 :DD
  • Bence94
    #2784
    helo a patch-ek közül meiket szedjem le mert ha jol gondolom a 2.0-ás ban

    benne van az összes javítás ami megjelent nem?
  • Skyline
    #2783
    Játszottam vele kb 3-4 órát az alapötlet nagyon jó volt csak maga a játék sajna borzalmasan gagyira sikerült a számtalan bughalmaz miatt...
    Mondjuk a sztoriban is van egy gyenge sántítás,egy exkatona nem tud bánni a fegyverekkel és most tanulja?:)
    Amúgy a bugokat félretolva akkor tettem le a játékot amikor megbíztak drogbárók iratainak lopásával...Kivégeztem az egész telepet,megöltem a nagy drogbárót visszamentem a megbízóhz aki mindig hangsúlyozta hogy a báró a bögyében van és a reakció semmi...Köszöni a papírokat...
    Amikor leszedtem reménykedtem hogy Elderscrolls-hoz hasonló összetettségü,de ennyi játék után kapott egy uninstall-t mert ES-hez képest ez egy 0 összetettségben...
  • xrm
    #2782
    De kár ezért a játékért Úgy másfél éve próbáltam,akkor még 512 rammal patch nélkül. Nagyon tetszett csak akadt,meg tele volt hibával. Most újra feltettem,"megpecseltem" ,most szinte meg sem reccen,szinte folyamatos,de még mindíg egy bughalmaz . Kár érte nagyon.
  • Silius
    #2781
    THX megpróbálom...
  • Apus
    #2780
    Helikopterhez a kézikönyvet a gerilláktól kapod meg, asszem Jamie vagy Jaime adja a bárban. Lehet, hogy meg kell csinálni 1-2 feladatot hozzá.
  • zolo
    #2779
    Tudtok segíteni?
    Emilio se hajlando megjavítani a fegyveremet, a gerillabázisos srác se, nem engedi szétszerelni, mert amikor leokázom nem csinál semmit se , hanem visszateszi a tatyóba.Még az elejefelé vagyok, nem fejlődőtt még a szerelési készség , ez gond lehet?Pls help!!

    Silius:Úgy olvastam a játékban, hogy csak akkor enged vezetni tanulni Antonio, ha megvan a járműhöz szükséges oktatókönyv.
  • Silius
    #2778
    Csősztök
    Kellene egy kis segítség.
    A 2. katonai bázison vagyok, és nem tudok tovább menni, mert nincs még jogsim helikopterre. A parancsnok azt mondja, hogy mennyek el Antónióhoz akitől vehetek pár leckét, de nem jelöl semmilyen pontot a térképen, hogy hol lenne a csávó.
    Ott is próbáltam ahol lehet tanúlni a motorcsónak és a kis repülő vezetést, de ott nem lehetett.
    Valaki nem tudja, hol lehet akkor a helikopter vezetést megtanulni?
    Előre is THX.
  • mila69en
    #2777
    ha peccseket feltetted akkor megvan neked is a magyarítás kis trükközéssel előlehet hívni olvass vissza vagy keress rá lent a keresőbe:)