3056
  • matti12
    #2896
    mennyi a max amit fel ajánlanak egy munkáért???
  • matti12
    #2895
    igen csak hogy don pedro-nál van a lány nem??
  • Vlala #2894
    A bárokban (Black Jaguar, vagy a másik városban az El Azteco) találsz maffiózót, aki be tud ajánlani egy-két munkára, ha azokat elvégzed, nő a megbecsülésed a maffiózók között. A történet előrehaladtával összefutsz Don Pedroval, aki szintén tud Neked munkát ajánlani.
  • báttyó02
    #2893
    hát azon rajta kell lennie a peccsnek is
  • matti12
    #2892
    egyébként se probléma hogy ellenem vannak...hol lehet a maffiához állni?haverom a banditákkal van...
  • matti12
    #2891
    de nekem eredeti magyar szoftver. vagy a patch(európai)átalakitja?
  • CS@
    #2890
    Ja ilyet énis trükköztem, felmentem felrobbantottam az összes felrobbantandót, csak egyet hagytam meg, aztán elmenekültem :)
  • CS@
    #2889
    A házzal nem lesz gond, mert ahogy azt Apus is írta arra nem kell pénzt költeni, mert ha kifizeted, akkor sem kapod meg.
    Csinálod a küldiket, és amikor eljutsz az Experiental Electronics –ig, akkor annyi Piranha Jeepet viszel el a kereskedőhöz, amennyit nem szégyellsz darabja 1500peso.
  • Apus
    #2888
    házra ne nagyon gyűjts, úgy tudom átverés. de másra fog ám kelleni a sok della :)
  • Vlala #2887
    Én a kormányzathoz álltam, katonai munkákat vállalni. A vége felé elég jól fizet, és az sem mellékes szempont, hogynem akar mindenki megölni a városban... Egy küldetés kb. 2-3000 pénzt ad, bár az első néhány alig fizet valamit.
    Azt mondják, a maffia fizet a legjobban, de ha nekik dolgozol, könnyen magadra haragíthatod a hatóságokat.

    MSN-em sajna nincs.

    A 2-es patch elég sok stabilitási problémát javít, nem lép ki, nem fagy le olyan sűrűn (patch nélkül kb. 15 percet tudtam játszani) és a feltelepítése után egy kis trükkel magyar nyelvűek lesznek a szövegek.
  • matti12
    #2886
    egy vmi-re válaszoljon vki. mien bug-okat javit a v2.0-ás patch?
  • matti12
    #2885
    amugy megadnád az msn címedet hogy elérjelek Vlala? thx
  • matti12
    #2884
    hogy szerezhetek gyorsan és könnyen pénzt? lehetöleg 20 ezer pesot plusszban?
  • Vlala #2883
    Tudom. :) Most kb. 40.000-nél tartok, a többit elittam ( :) ).

    Egy-két érdekes momentum a játékból:

    Kígyó.
    Érdekes, megfigyelni, hogy két kígyó egymással, vagy egy kígyó egy patkánnyal milyen verekedést képes rendezni. Ha éppen minket támadna meg, leghatékonyabb az UZI (másra úgysem nagyon jó, max. épületen belüli csetepatékra), vagy a kés, de leggonoszabb megoldás mindenképp az, ha kicsaljuk egy autó elé. :) Aztán el lehet vinni a sámánnak, aki jó levest főz belőle :)

    Az ellenséges helikopterek ellen a legjobb, ha bebújunk a fák közé. Némelyik pilóta annyira hülye, hogy lejjebb ereszkedik keresni, egészen addig, amíg neki nem megy valami keménynek.

    Orvosok: Elvileg csak pénzért gyógyítanak, kivéve, ha az adott csapat embere vagy, ilyenkor ingyenes a gyógyulás.
  • matti12
    #2882
    tehát [email protected]
    igy értettem ja és
    THX=köszönöm
  • matti12
    #2881
    nem ugy
    [email protected] THX igy. akkor csak pls egy amikor 60 ezren felül van a pénz pls mert venni szeretnék egy házat a maradék 10 ezer meg költöpénz
  • Vlala #2880
    citromail.hu.thx? Ilyen email-cím nincs is. :)

    El tudnánk küldeni, de nem érnél el vele semmit, mert a küldetéseket nem tudnád újra játszani. Saul hazarepül a lányával, konyec.

    (Bár megjegyezném, hogy én már mindent kipróbálok, csak tovább maradhassak Realiában, Lisa meg legyen boldog ott, ahol van...)
  • matti12
    #2879
    akkor csak egy amikor 60 ezren felül van a pénz pls.thx
  • CS@
    #2878
    Eltévedtél.
    Mivel ez a játék nem „nyitott végű”, így senki nem tudni ilyet küldeni.
  • matti12
    #2877
    Hi. vki tudna egy 100%-os mentést küldeni ide? [email protected]
    meg egyet ide is pls. [email protected]
  • CS@
    #2876
    Igen a főszerkesztő asztalán lesz.
  • Vlala #2875
    Igazgató? Az újság főszerkesztőjére gondolsz? Azon már túlvagyok,de köszi, visszamegyek a könyvért.
  • CS@
    #2874
    Öööö izé azért, mert a #2488 -ben boat –ot írtam hajó helyett sry.
    A sima boat -ét megtalálod a játék elején az igazgató szobájában egy asztalon.
    A millitary boat –é is itt lesz, de ezt csak később tudod megszerezni, erre már nem emlékszem pontosan de azt hiszem azután amikor ebben a szobában megtámad néhány zsoldos, ezután megjelenik vagy az asztalon vagy a széfben.
  • Vlala #2873
    Lenne egy kérdésem: hol találok hajózási kézikönyvet? (alul, a kereső öszesen két hozzászólást írt ki a "hajó" szóra...)


  • meril
    #2872
    Igen az a meril vagyok akire gondolsz!:D:D:D
  • Raptor 2
    #2871
    Te az a meril vagy akire gondolok? :D

    Amugy a játék oldalán ott a legújabb!
  • meril
    #2870
    Hello! Tudnátok linkeket adni a Patch-ekhez? Nagyon megköszönném!
  • Montanosz
    #2869
    fura))..én sem tudom otthagyni!
    Má' vagy harmadjára veszem elő, hangulata nagyon ott van!
  • Vlala #2868
    Ez egy érdekes játék.
    Ahhoz képest, hogy "bughalmaz" és "sablon történet", egyszerűen nem lehet otthagyni. Valahogy mindig a "csak még egy küldetést" szellemében játszom, persze, egy küldetés után nem lehet abbahagyni, mert adják a következőt, és így tovább...

    Néhány érdekesség:
    - Az indiánok rühellik az autókat, a falu területén autózva könnyen megharagszanak Rád, akáermilyen jó vagy is náluk;
    - Nem tudom, ki volt az az eszement, aki a csomagtartót (trunk) fatönknek fordította (ezen kívül még van jó pár durva félrefordítás, de a legtöbbet lehet érteni)
    - a nem elköthető autókból is ki lehet venni a pótkereket. Nekem már 17 db van. :)
  • Vlala #2867
    Meg is van, Boiling Point \ sounds \ music \ credits_music.ogg. Most jól meghallgatom mégegyszer. :)
  • báttyó02
    #2866
  • Vlala #2865
    Végre egy játék, amit élvezet telepíteni. Hangulatos a zene alatta. :)
  • Vlala #2864
    Hű de jó, még keresnem sem kell. Köszi!
  • Montanosz
    #2863
    asszem ez az:

    2000mb virtuális memória kell neki
    készítés
    Sajátgép-->Tuladonságok-->Speciális-->Teljesítmény-->Speciális
    ha végzel beállítás parancs mert csak úgy fogadja el!


    - telepítsd a játékot
    - telepítsd fel az 1.1-es patch-et
    - telepítsd fel a 2.0-ás patch-et
    A 2.0-ás patch-ben benne vannak a magyar nyelvi fájlok (csak szöveg), amit úgy tudsz előcsalogatni, hogy a patch-ek telepítése után a "skin/inventory" mappában található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod a "0" nevű mappa tartalmát.
    Aztán a "textures\hud" mappában is az ott található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod az ottani "0" nevű mappa tartalmát.
    Ezután megkeresed a "GAME.INI" fájlt, amit megnyitsz egy szövegszerkesztővel (pl. Notepad) és a "Language" értékét "0"-ról írd át "10"-re (Language=10).

    Ezután már többnyire magyar nyelven indul el a játék.
    A megoldás szépséghibái:
    - a fömenü továbbra is angol marad, mert ott grafikus elemek vannak, de a menü pontjain belül már magyar szöveg van
    - pályabetöltéskor a folyamatjelző grafikája helyén egy "TEXTURE NOT ASSIGNED" feliratot fogsz látni, de nem kell foglalkozni vele.

    2.0 CRACK futtatása:
    - be kell mountolni -> BoilingPoint.mdf vigyázz 2 giga hely kell neki!

    aztán hogy fusson ezt kő tenni:

    1. Start menü - Futtatás - Regedit
    2. Keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / MountedDevices mappát
    3. Ezen a mappán kattints jobb gombbal -> PERMISSIONS (Jogosultságok – Engedélyek…)
    4. Kattints az ADMINISTRATORS (Redszergazdák) -ra
    5. A READ (Olvasás) bejegyzésnél válaszd ki a DENY (Megtagadás)-t.
    6. Okézd le, ennyi.
    7. Keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE/Hardware/Devicemap/Scsi és itt az kell ahol a d347prt bejegyzés van (nálam scsi port 2) és ugyanugy engedélyek rendszergazda …
    8. Ezen a mappán kattints jobb gombbal -> PERMISSIONS (Jogosultságok – Engedélyek…)
    9. Kattints az ADMINISTRATORS (Redszergazda/ák) -ra
    10. A READ (Olvasás) bejegyzésnél válaszd ki a DENY (Megtagadás)-t.
    11. Okézd le, ennyi.


    RUN!
  • Vlala #2862
    Visszakeresek, köszi az infót. Sajna nem Alt-Tab kompatibilis a játék, az a gyanúm, hogy valami háttér-alkalmazás miatt állt be.
  • Montanosz
    #2861
    valahol a topik eleje fele van leírva beállítás hogy normálisan fusson,nekem fenn is van a gépen már egy másfél éve, előszedem néha, és semmi gond csak a városban akad persze, de amúgy elég gyors meg nem fagy vagy efféle...
  • Vlala #2860
    Egy állati jó game lehetett volna. Sajna negyed óránál én sem tudtam vele többet játszani, mert utána beállt, mint hatos a délibe.
  • LizardX
    #2859
    Jesszusmária! Milyen lehet peccs nélkül?!?!! Azt olvastam eddig is, hogy bugos a program, de hogy ennyire! Pedig nem lenne rossz stuff, csak idegrendszer kell hozzá, meg erőteljes "RESET"-nyomkodás. Köszi a választ!
  • báttyó02
    #2858
    hát elvileg az teljesen felpeccselt...:S
  • LizardX
    #2857
    Sziasztok!
    Homályosítsatok fel, légyszi: a magyar, boltban vett BP-om milyen verzió? Érdemes hozzá leszedni a 2-es patch-et, vagy ez már eleve peccselt? Sehol nem írja ki ez a szar, az agyam meg már kezd elszállni az állandó fagyás miatt. Köszi!