3056
  • spidey91
    #2936
    igen jol müxik vistan a gém!
  • Gibor
    #2935
    jól tudod :D
  • Apus
    #2934
    1.0 verzióval nem megy, mivel asszem a 2.0 tartalmazza a magyar szöveget. Bár lehet, rosszul tudom :S
  • Prince23
    #2933
    1.0-rá nem tud valaki magyarítást??
  • Montanosz
    #2932
    megin:
    2000mb virtuális memória kell neki
    készítés
    Sajátgép-->Tuladonságok-->Speciális-->Teljesítmény-->Speciális
    ha végzel beállítás parancs mert csak úgy fogadja el!


    - telepítsd a játékot
    - telepítsd fel az 1.1-es patch-et
    - telepítsd fel a 2.0-ás patch-et
    A 2.0-ás patch-ben benne vannak a magyar nyelvi fájlok (csak szöveg), amit úgy tudsz előcsalogatni, hogy a patch-ek telepítése után a "skin/inventory" mappában található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod a "0" nevű mappa tartalmát.
    Aztán a "textures\hud" mappában is az ott található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod az ottani "0" nevű mappa tartalmát.
    Ezután megkeresed a "GAME.INI" fájlt, amit megnyitsz egy szövegszerkesztővel (pl. Notepad) és a "Language" értékét "0"-ról írd át "10"-re (Language=10).

    Ezután már többnyire magyar nyelven indul el a játék.
    A megoldás szépséghibái:
    - a fömenü továbbra is angol marad, mert ott grafikus elemek vannak, de a menü pontjain belül már magyar szöveg van
    - pályabetöltéskor a folyamatjelző grafikája helyén egy "TEXTURE NOT ASSIGNED" feliratot fogsz látni, de nem kell foglalkozni vele.

    2.0 CRACK futtatása:
    - be kell mountolni -> BoilingPoint.mdf vigyázz 2 giga hely kell neki!

    aztán hogy fusson ezt kő tenni:

    1. Start menü - Futtatás - Regedit
    2. Keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / MountedDevices mappát
    3. Ezen a mappán kattints jobb gombbal -> PERMISSIONS (Jogosultságok – Engedélyek…)
    4. Kattints az ADMINISTRATORS (Redszergazdák) -ra
    5. A READ (Olvasás) bejegyzésnél válaszd ki a DENY (Megtagadás)-t.
    6. Okézd le, ennyi.
    7. Keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE/Hardware/Devicemap/Scsi és itt az kell ahol a d347prt bejegyzés van (nálam scsi port 2) és ugyanugy engedélyek rendszergazda …
    8. Ezen a mappán kattints jobb gombbal -> PERMISSIONS (Jogosultságok – Engedélyek…)
    9. Kattints az ADMINISTRATORS (Redszergazda/ák) -ra
    10. A READ (Olvasás) bejegyzésnél válaszd ki a DENY (Megtagadás)-t.
    11. Okézd le, ennyi. (néha a regisztrációs adatbázis tisztítása után ha újra indítod a gépet lehet újra be kell állítani ezt!)


    RUN!
  • fbd195
    #2931
    plz help
  • fbd195
    #2930
    nekem is kb 2 giga de akkor is kiirja
    berakom és azt irja ki hogy insert boiling point disc

    starforce irja ki
  • grebber
    #2929
    Én ezt szedtem le kicsomizva 2GB vagy mennyi nekem müködött!
  • fbd195
    #2928
    ez nem jó...ezen kivül nincs még? vagy nem tudom ezen az elsö File Archive-t töltöttem le

    ezen kivül le kéne még az image tools-ot is? daemonom van
  • grebber
    #2927
    Gamecopyworld-ön fenntvan az image is!
  • fbd195
    #2926
    thx de egy linket tudnál küldeni?
  • Montanosz
    #2925
    nem crack,mini image kell
  • fbd195
    #2924
    hi
    egy kér(d)és
    az egyik haverom eredeti boiling pointját(magyar) lemásoltam és kéri a lemezt...vki tudna egy cracket? mert vagy 3-mat kiprobáltam de egyik se müködött(mindegyik Gamecopyworld-os volt)
  • Vlala #2923
    Oops... mea culpa.

    http://www.atari.com/boilingpoint/
  • matti12
    #2922
    mert ami bejön az tuti nem az
  • matti12
    #2921
    megmondanád az oldal címét?
  • Vlala #2920
    Szerintem a boilingpoint.com-on is fenn van.
  • matti12
    #2919
    vkinek nincs olyan patch-je ami nem emule-s?
  • báttyó02
    #2918
    jah azt tudom,mint a stalker-nél :)
  • Montanosz
    #2917
    csak emule linkem van:
    ed2k://|file|boiling_point_road_to_hell_patch_v2.0_europe_15002.zip|201813891|76BC266C836F8377B6719F4329A0BD01|/

    báttyó02: asszem mindenképp kell neki virtuális memória 2giga akármennyi a fizikai,valami fórumon olvastam
  • báttyó02
    #2916
    remélhetöleg jövöhéten veszek ramot ha minden jolmegy,aztán felrakom ujra,remélem már türhetöen fog menni:) már vagy 1éve itt porosodik a polcomon az eredeti :(
  • CS@
    #2915
    az eredeti magyar az 2.0
  • matti12
    #2914
    vki linkelje be pls a V2.0-ás patchet a magyar nyelven forgalmazott Boiling Pointhoz (eredeti)mert az EURO patch nem müködik mert kiirja hogy az európai Boiling Point nem található. ez a Patch amit letöltöttemés nem müködik
  • Montanosz
    #2913
    érdemes a játék előtt lefuttatni a gamegain progit, ez még ad egy kis optimalizációt.

    progi bárhol elérhető.
    itt meg hogy ne kelljen kínlódni:

    runpc
    8351122416987348+4+49554
  • Raptor 2
    #2912
    Van valami editor/unpacker a játékhoz?
  • Vlala #2911
    A készítők tudnak valamit, nem hagyják ellaposodni a sztorit.
    Az egyik ürge pl. Tesla-féle vezeték nélküli energiaátvivő gépről beszélt nekem (á la Tomb Raider: Legend), az öreg horgász pedig elmondta, hogy ketten ültek a hídon, amikor egy kattanást hallott, a társa pedig se szó, se beszéd felállt, és belevetette magát a vízbe.
    A Puerto Sombra-beli őrült indián szavai sem hagynak nyugodni, úgy hangzanak, mint valami ősi rituálé... Lehetséges lenne, hogy ez a kulcs a Xenus-kövekhez, vagy csak én néztem túl sok elszállt kalandfilmet?

    Más: Gerilla küldetés, hozd ki a két szerelőt a börtönből. Ezt tarvágással kezdtem, azaz akinél fegyver van, azt lelövöm :)
    Utána szétnéztem egy kicsit a környéken, Találtam néhány foglyot, akit ki lehetett vinni, na, hadd jöjjenek! A Sheep c. játék járt a fejemben, mire sikerült végigterelgetnem őket úgy a folyosókon, hogy egyik se akadjon fel semmiben...

    Elég érdekes játék ez. A háromszor fejbelőtt Don Esteban (igen, dolgoztam a kormánynak is...) tárt karokkal fogadott...
  • matti12
    #2910
    mondd el
  • matti12
    #2909
    mondd meg :O
  • Vlala #2908
    Meglepi. :)
  • matti12
    #2907
    azt tudom hogy össze kell rakni meg a régiség kereskedö ad egyet 7 ezer 500 pesoért de mire való???
  • Raptor 2
    #2906
    ÉS akkor mi lesz?
  • Vlala #2905
    Abból azt hiszem, 6 darabot kell összegyűjteni, és összerakni a Xenust, egy ősi indián ereklyét.
  • matti12
    #2904
    Xenus töredék minek kell???próbáltam elsózni a régiség kereskedönek de nem lehetett eladni
  • Apus
    #2903
    alapdolgok a játékban: mindenki elmondja, hogy tudna segíteni dehát az soksok peso. aztán persze mindenki szarik rád, meg átver, de úgyis mindenkivel át kell veretni magad, hogy előrehaladj a sztoriban :) na ezt jól megmondtam :)
  • matti12
    #2902
    Tehát átvernek te potyára nyirsz ki mindenkit don pedro villájában kiderül hogy nincs is ott akk visszamész a föszerkesztöhöz és fejbelövös introooo
  • Vlala #2901
    A főszerkesztő azt mondja, de nem feltétlenül kell neki hinni.
  • Montanosz
    #2900
    inkább játszd végig
  • matti12
    #2899
    de pls küldd át a mentésedet
  • matti12
    #2898
    de mert Don Pedro villájába kell mennem szal ott van sztem :) az épitész-szel beszéltem meg minden + a föszerkesztö is azt monta hogy ott lesz(gondolom hazudott hogy fejbelötte késöbb). átküldenéd a mentésedet pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
  • Vlala #2897
    Nem nála van, de erről inkább nem mondok semmit, mert lelőném a poént.