3056
  • Ron Ragm
    #2976
    Ha jól emlékszem a doki le tudja szedni rólad a függőséget.
  • offkorz
    #2975
    valaki eltudja nekem mondani hogyan tudok angolból magyart?sehogy?
    úgytudom alapból benne van a magyar nyelvifájl vagymi,és előlehet belőle varázsolni.valaki elmagyarázná nekem mindezt hogy mi?:o
  • Vlala #2974
    Vigyázz az injekciókkal, azt is túl lehet adagolni. Ha túl sokat lövöd magad, teljenes immunis leszel rá, egyszerűen nem lesz gyógyító hatása.
  • Glutamin
    #2973
    A sima bepiálást már próbáltam, nagyon komoly. Vezetni még nem. MOst egyelőre furikázgatok össze-vissza a térképen. Próbálgattam a különféla kajákat, meg gygógyító injekciókat. Egész jó kis játék ez. A bugokkal sikerült anno tönkrevágni.
  • Vlala #2972
    Kocsmázás rulez.
    ha túl sokat iszol a kocsmában, furán fogsz látni (kettős, homályos kép), és az irányításbillentyűk egy kissé összekuszálódnak. A fejlesztők így oldották meg a részegséget :)
    Próbáld ki a részegen vezetést is, nagy móka :) (természetesen csak a játékban!)
    A hangulathoz nálam a zene adta meg a századik százalékot, nagyon beletaláltak.
  • Glutamin
    #2971
    Már régóta szemzgettem ezzel ajátékkal, de csak a napokban tettem fel. Patch-eket is de nyelvet hagytam angolon. Nem fog ártani egy kis nyelvgyakorlás:D Eddig csak mászkálok a térképen meg nézegetem a lehetőségeket. Buszvezetés, kígyóölés, leopárd, kocsmázás, bolti vásárlás, hullafosztogatás, alvás a hotelben stb.

    Sajnos valóban optimalizálatlan a kód mert 2GB RAM, Pentium D [email protected], és Gef7600GS mellett is foilyamatosan bebeszaggatgat a töltögetés miatt. MAjd ha lez jobban törelmem talán játszok kicsit abeállításokkal. De igazából nem vészes adolog. A grafika amúgy nem rossz. A GTA San Andreassal egykor kb a játék és kb azaon a szinten is van. A táj talán kicsit szebb, az atók bénábbak. A fizika tényleg nagyon hiányzik belőle. Ellenben hiába van kevesebb emberke, azok többbségével lehet is és érdemben is kommunikállni.

    Összességében nagyon jó kis játéknak tűnik, úgyhogy esti program egy-két hétre megvan:D
  • Vlala #2970
    Ha ügyesen taktikázol, elég sok helyen egymásnaktudod ugrasztani a csapatokat. Voltak olyan küldetéseim, hogy nyírjam ki ezt, azt... amíg ők harcolnak, én játszottam a távcsövesemmel. :)
  • Encore
    #2969
    Meg a küldetések "kombinálhatósága", hogy ellopok egy harci helikoptert, mert ez az egyik küldetés, de mielőtt leszállítanám, megoldok vele pár mellékküldetést. :D És sok ilyen kombinálható mission van... Most nyomom megint a játékot, ezúttal mint jófiú és az egyik küldetésben el kellett pusztítanom egy konvojt. Elég sokan őrizték, nekem meg mákom volt, jött arra egy gerilla helikopter és lőni kezdett rám, mert velük is rosszban voltam. Én meg elkezdtem a konvoj felé futni és amikor a helikopter észlelte a konvojt, mivel azzal a frakcióval épp rosszban voltak, ezért abbahagyta az üldözésemet és elkezdte bombázni a konvojt. Megoldották helyettem a missiont. :D
  • Raptor 2
    #2968
    HÁt igen, sajnos egy bughalmaz, de olyan élmény áll mögötte, amilyet még nem láttam (és a mostani GTA IV-ben se ez a hangulat valahogy :S)

    Engem is leginkább a szabadság fogott meg, meg az RPG elemek, realizmus!
  • zeewolf
    #2967
    A Piranha géppuskáját újra lehet tölteni?
  • Montanosz
    #2966
    jól tetted hogy kiöntötted magadból)))
    én megjelenése óta játszom vele de még nem untam meg.
    verhetetlen játék!
  • Fido4life
    #2965
    hmmm.. kár érte hogy csak PC-re adták ki, konzolon vígan végignyomnám (akárcsak a VTMB: Bloodlinest is)
  • Encore
    #2964
    Nemrég került a kezembe ez a játék és rögtön magával ragadott. A nagybetűs Hangulat a legnagyobb előnye, ritkán érzem ezt egy játékban sajnos. A mafia volt ehhez hasonló "élmény" annak ellenére hogy közük nincs egymáshoz. Ma sikerült végigjátszanom, negyven órányi játékidőt adott első végigjátszásra, de gondolom közel ennyi van még benne, hiszen most rosszfiúként nyomtam végig, így teljesen más úton, más küldetéseken át jutottam el a végkifejletig. Rögtön ahogy elkezdtem játszani vele elkezdtem barátkozni a negatív frakciókkal, még a rendőrségre se mentem be. A banditákkal, maffiával, gerillákkal szinte végig közeli barátok voltunk az értékelés szerint, míg mindenki mással negatívban voltam. Ahogy olvastam sokan aggódtak, hogy így nem biztos, hogy végigjátszható, mert esetleg rosszban vagy egy olyan frakcióval, aki fontos lenne később. Ilyen nálam nem volt, mindent meg lehet oldani más módon is.
    Például rosszfiúként, mikor a bankszámláról kellett infó, akkor nem mehettem a rendőrségre és a polgármester se segített, Pedró tudott volna segíteni 20.000 pezóért meg gondolom némi szivességért cserébe, vagy megvesztegethettem volna a bankárt 23.000 pezóért (gondolom ő nem kért volna szivességet), de még ezeken felül is meg lehett oldani a problémát. Virágot vittem a pénztáros nőnek, aztán elhívtam randira, másról nem is beszéltem vele. Ő pedig belement, hogy este találkozunk a bárban. Ott beszéltettem, nem tértem rá a bankszámlára, sodrótam a beszélgetésben, közben folyamatosan rendeltem a pezsgőket és a csajból apránként ki lehett szedni, hogy van egy csávó a közelben, aki a bank biztonsági rendszeréért felel, de már kirúgták. Több se kellett nekem, megkerestem a csávót, akiről kiderül, hogy mellékesen hackerkedik is. Ha lenyomok pár nehézfiút, akik állandóan zargatják, akkor segít nekem. Lenyomtam a csávókat, aztán mondta a hacker gyerek, hogy elszállt a videókártyája vegyek újat. Mondom még mindig olcsóbb, mint valakit megvesztegetni 20 ezrekért. Elutaztam, megvettem (1200 pezóból megvolt, igaz épp akkor nem volt rá ennyim se, de gyors a helyi maffiának megoldottam egy küldetést és lenyomtam pár CIA-s fickót, cserébe kaptam bőségesen pénzt) és odaadtam a hackernek, aki betört a bank rendszerébe és minden infót elmondott. Szóval végül is 1200 pez plusz amit a pezsgőre költöttem a csajnak, meg a virág, meg a benzin költség, az egész nem lehetett többe, mint 1500 pezó.
    Az is tetszik, hogy a küldetéseket úgy veszed fel és annyit, amennyit akarsz és úgy és akkor oldod meg, ahogy akarod. Mákom volt például pár napja felvettem egy küldetést, hogy hozzak ki valakit a börtönből. Aztán elementem még pár helyre és vállaltam egyéb munkát is, és mit ad isten? Akadt még két olyan küldi, hogy hozzak ki valakit a sittről. Bementem, apránként kinyirtam az őröket aztán kihoztam az első pácienst. Majd a küldetés választó ablakban kijelöltem egy másik, akit ki kellett hozni és kihoztam őt is és persze harmadszorra is eljátszottam ugyanezt és így három küldetést csináltam meg, de csak egyszer kellett kiirtanom a bázist.
    Vagy ami ma reggel volt, egy küldetés, hogy lopjak el egy motorcsónakot és szállítsam le valahova. Közben a fő küldetéseknél megtaláltam, hol bújkál a Don. Egy szigeten rejtőködött. Elkezdtem a mellék küldetést, elloptam a csónakot, de nem szállítottam le a célállomásra, hanem átugrottam vele a Donhoz, őt lerendzetem, majd leszállítottam a csónakot. Tetszik ez a teljes szabadság dolog, FPS-ben az ilyen szint ritka. Mikor harci helikoptert kellett lopnom, akkor is tettem egy kis kitérőt, hogy pár mellékküldetést lerendzzek vele. :D
    A legutolsó patchel (2.0) felvértezett verziót nyomtam, amiben még így is jócskán voltak bugok, de egyik sem volt úgymond végzetes, játékot zavaró gond, inkább csak hülyén néztek ki. De ezeket a gondokat simány feledteti a hangulat. És annyi RPG elem volt benne (benzin fogy a kocsiban, aludni kell, stb), hogy már messze nem egy sima akció játék és ahhogy képest jó hosszú is, amikor manapság egy akció játék 6-7 óra. De nem RPG-ként kell kezelni, ez egy akció sok RPG elemmel. Alig várom a folytatást (White gold), de azt sajnos idén tavaszról, őszre csúsztatták, ha helyesek az információim.
    Most majd nekiesek a STALKERnek, azt mondják az hasonló, remélem van ilyen mint ez volt, főleg a frakciókhoz való csatlakozás jött be nagyon. Aztán meg újra előszedem ezt és ezúttal a jó fiúként nyomom végig, mert úgy meg tök más küldetések várnak rám. :D Jól kitalálátk, hogy a mellékküldetések nem csak csiának vannak bent, hanem fontos szerepük van a pénz miatt. Két részletben írtam meg ezt a hozzászólást, és közben nyomtam egy kicsit. Gárántvetővel löttem az ellenségre, a gáránát fejbenyomta a csávót és elterült. Felpattant már lőtt volna, de ekkor a kilött gránát felrobbant. :D

    Bocs, hogy itt ömlengek a játékról, de nagyon tetszett. :D
  • Montanosz
    #2963
    #2932
  • Raptor 2
    #2962
    Ha jól emlékszem, akkor az inventoryban ha van 2 uzid, akkor az egyiket bele kell "húzni" a másikba.... (de már rég játszottam, így nem biztos, h. jól emléxem ^^)
  • misi123
    #2961
    Hello
    Meg tudnátok mondani, hogy hogy lehet haszmálni 2X-es UZIT?
    Még új vagyok a játékban
  • Raptor 2
    #2960
    :D Najó ha magyar verziód van (amit itthon lehet kapni) akkor nemkell Patch, mert alapbból patchelve van, de ha külföldi akkor kell mind2 (szerintem) De úgyse lesz baja ha felrakod mind2-t
  • Raptor 2
    #2959
    Nemtudom
  • ntex
    #2958
    A játékhoz fel kell rakni az 1.1-es és a 2.0-s patchet is, vagy elég a legújabb 2.0-t ? köszi a választ előre is
  • Raptor 2
    #2957
    Miaz leborult a kamionról az áru? xD
  • Duddits
    #2956
    Eladó nagyon sok eredeti, használatlan Boiling Point játék, tokkal, leírással, magyar borítóval.
    Nem mindhez van leírás.

    Leírásos: 1500 Ft.
    Nem leírásos: 1200 Ft.

    Privátba írjon akinek kell, vagy keressen meg IWIW-en, MyVip-en.
  • Raptor 2
    #2955
    Nem lehet hogy a magyar változat van meg? Mert az már alapból patchelve van... De ezt úgy is ellenőrizheted h. lehet e a fegyverárúsnál FEGYVERJAVÍTÓ csomagot venni... mert az csak akkor van ha patchelve van a game...
  • csaszikáim
    #2954
    nem így sem jó...megpróbáltam mind a kettőt egyiket sem teszi fel...azt írja ki h invalid patch file...mind a kettőnél...
  • csaszikáim
    #2953
    megpróbálom akkor hátha ezekkel jó lesz...
  • Montanosz
    #2952
    ezek a jók:
    BOILING-POINT-EUROPE_RETAIL-UPDATE1_1.EXE
    BOILING-POINT-EUROPE_AnyVersion-UPDATE2.EXE

    talán emulén fennt vannak,én is onnan szedtem
  • Vlala #2951
    Valószínűleg az eu patchet tetted fel az amerikai játékra. Vagy fordítva.
  • csaszikáim
    #2950
    sziasztok!
    valaki tudna nekem segíteni abban h leszedtem az 1.1-es patchet is meg a 2.0-ásat is és egyiket sem tudom feltenni...mindig kiírja h invalid patch fail...vagy légyszi küldjetek linket ami jó patch vagy nem tudom mert ezt így nekem nem teszi fel...előre is kösy
  • BGYI
    #2949
    nagyon kösz!!
  • Csuhai G
    #2948
    Yuhhé! Winreinstall után tökéletesen fut a játék! :)
  • Vlala #2947
    Bármilyen ogg konverterrel.

    De már kész is van, itt a link:
    Boiling point zenéje mp3-ban

    Válaszd a free letöltést, bár a Rapid szereti magát reklámozni, de ingyenesen is enged letölteni.
  • BGYI
    #2946
    ok nekem úgy is jó.Mivel tod átkonvertálni?
  • Vlala #2945
    E-mailben talán kicsit terjedelmes lesz, inkább felteszem valahová, és küldök egy linket, ahonnan letöltheted. Az eredeti ogg-ben 5 mega.
  • BGYI
    #2944
    lécci megtennéd? az e-mailem:[email protected] Előre is kösz
  • Vlala #2943
    Az a szám engem is megfogott, de megtaláltam a telepített játék könyvtárában. Boiling Point \ sounds \ music \ credits_music.ogg. Az újabb Winampok lejátsszák, de ha mégsem, átkonvertálhatom mp3-ba.
  • BGYI
    #2942
    nem tudjátok mi a telepítésnél hallott szám címe? vki esetleg el tudná küldeni?
  • Csuhai G
    #2941
    Thx ,megnézem.
  • Vlala #2940
    Ilyet nálam egyszer csinált, vaélamibugmegakasztottaa játékot. Talán ha jó messzire elmész, és visszajössz, akkor újratölti ezt a részt, és nem lesz benne a bug.
  • Csuhai G
    #2939
    Sajnos az sem segített. :(
  • Montanosz
    #2938
    patch újra rakása?
  • Csuhai G
    #2937
    Sziasztok!
    Régebben sokat játszottam ezzel a játékkal, úgyhogy most újra kedvet kaptam hozzá. Viszont van egy nagy gondom, mégpedig: amikor az első városban elmegyek a rendőrség felé, akkor kilép a játék egy hibaüzenettel! Nemtom mitől lehet, de csak azon a környéken fordul elő. Azért is csodálkozom ezen, mert mint már mondtam: ezzel rengeteget játszottam régebben és hiba nélkül futott.

    Valaki plz segítsen!