3056
  • SNAKE01
    #1696
    Hogy lehet feltörni a parkoló kocsikat???
  • mila69en
    #1695
    áá nem jó ugyse már próbáltam
  • mucius
    #1694
    ezt a fegyvertisztogatást hogyan lehet végrehajtani? rákérdeztem járőkelőnél, hogy ki tud fegyvereket javítani, erre átirányított a térkép túlvégére, ahol kiderült, hogy a csávó nem más mint egy sima mechanic, aki az upgradeket tudja beiktatni. :(
  • Montanosz
    #1693
    fegyverkereskedőnél fegyvert(városok,benzinkútnál egy pincében)
    gyümölcsárusnál gyümölcsöt,satöbbi..csak úgy mint a valóságban...
    puskamikrofon biztos az upgradenél vagy csak lerakni a fegyver mellé? ezt nem tom mert még nem kellett...
  • ssolitude
    #1692
    Két kérdésem lenne:lehet-e (hogyan,hol)eladni dolgokat,lopott autó,lopott fegyver,járművek,stb.?
    A fényképezőgép hova menti a képeket,illetve a puskamikrofon hogyan rögzít(rögzít-e egyáltalán)?
  • 00 Blue 00
    #1691
    Másold be a game könyvtárába, azt onnan indítsd el.
  • emberke
    #1690
    Időközben megpróbáltam megtölteni a helit a benzinkútnál de nem lehet. :( Ha valaki tudja hol lehet megtankolni a helit nyugodtan súgjon. :)
  • Gibor
    #1689
    és azt nem tudod, hogy venni hol lehet helit, vagy repülőt?
  • Hmuda
    #1688
    Hát láttam helikopter leszállóhelyet benzinkutaknál, szóval elég egyértelmű a dolog.
  • mila69en
    #1687
    áhhh már 3 helyről leszettem eggyiketse tom felrakni semelyik verzióra

    jah már jó MSN meg gyógyitottam
  • emberke
    #1686
    Na végre találtam egy helikoptert az egyik katonai repülőtéren, jóval egyszerűbb és gyorsabb így közlekedni. De tankolni hogyan tudok majd vele, ha leszállok vele egy benzinkútnál megtankolják majd nekem?:)
  • CS@
    #1685
    boiling-point-usa_retail-update1.exe
  • mystic
    #1684
    CS@ melyik patch-t raktad fel?
  • MikX
    #1683
    Peccset szedd le máshonnan, vagy mittomén,
    lehet nem szeret téged :D
    OFF:
    MSN nem jó még??
    ON
  • Glpetyus
    #1682
    :D
  • Adam II
    #1681
    Tudja valaki ,hogy lehet feltörni az álló autókat? Próbáltam stukerrel de inkább kigyulladt mint kinyílt://
  • mila69en
    #1680
    ezt nem értem megvan mindkét verzio a crack-os is mega clone cd-s is és eggyikre se tom felrakni a peccsetinvalid patch..

    nincs még normális peccs a mentés problémára????
  • ChevyG #1679
    minek neked az a pecs?
  • 00 Blue 00
    #1678
    Mikor lessz már PECCCS!?
  • CS@
    #1677
    Ez a mentés 5let törölve (aki akarja majd kipróbálja).

    Felraktam a patch –et.
    A mentési probléma elmúlt szinte teljesen(Kb.50ből egyet hibázott) bárhol tudok menteni. A térkép és taxi már nem reseteli ki a gépem. Az utakról végre eltűntek a holtestek. A save –k mérete jelentősen lecsökkent (40Mb-ról 15Mb-ra).
    Ha ennek a mentés problémának bármi köze van a save méretéhez ,akkor félő
    ,hogy ez a javulás csak ideiglenes mert szépen növekszik most is.
  • Thanatos
    #1676
    jah és az a game vagy bukás lenne vagy csak akkor jáccanának vele az emberek ha kötelező lenne mert vlamai kiképző software vagy hasonlo :P
  • Methylisocloro
    #1675
    Erről a fegyvertisztitásról én is hallottam. Már régóta vártam mikor rakják be egy FPS-be. Az lenne reális ha úgy 1 óráig kellene suvickolni a fegyvert virtuálisan :D Én már katonakoromban is utáltam a géppisztoly karbantartást :)
  • Glpetyus
    #1674
    Észre vettem mégegy jópofa bugot :))
    Ha hátra menetben töröd át az útlezárás sorompóját (nekem ez gyakori,mert a katonasággal enyhén rossz a viszonyom :P),akkor átmész rajta szó szerint,mintha ott sem lenne :))
  • circa
    #1673
    Ezt egy külföldi lapon találtam, vki jut vele vmire, írjon:

    Q: Will misfires be in the game and what types of cartridges will be used?
    A: There are misfires, but they'll depend on weapon's rate of wear. If you don't want to misfire at the most important moment - take care of your gun. Clean it with a ramrod, etc.

  • circa
    #1672
    Eléggé férreérthetőre csinálták ezt a fegyverjavító dolgot, pedig még az emberektől is úgy lehet kérdezni hogy "Where can I repair my weapons?" vagy valamiilyesmi.
  • circa
    #1671
    Első bekezdés hatodik sora, de most má én se tudom hogy minek irkálják oda mindenhova.

    http://www.xenus-hq.net/index.php?l=en&x_menu=features&x_action=features.html
  • ToMy_
    #1670
    marhaság. nézd meg akármelyik külföldi fórumot: sehol még csak nem is írnak ilyenről.
  • ToMy_
    #1669
    ki írja ezt? és hol?
  • SNAKE01
    #1668
    Akkor mért írják azt hogy odamész perkász neki zsét és megcsinálja a fegyvert????
  • ToMy_
    #1667
    Azért, hogy az fegyverupgrade-eket 100% biztonsággal feltegye/levegye.
    Mert ugye ha te nekiállsz buherálni, akkor az első néhány tutira eltörik.
    Sőt, próbálgattam, 60% felett is volt, hogy összetört 1. szintű pisztolyupgrade-t.
  • circa
    #1666
    Mé van fegyverjavító, ha nem lehet megjavítani a fegyvert?
  • ToMy_
    #1665
    Na a megjavításról tegyél le. NEM LEHET MEGJAVÍTANI FEGYVERT. Ha leamortizálódott (WEAR >= 5%) akkor szét kell kapni (gyk. az upgrade-eket leszedni) eladni, és venni újat a boltban.
  • CS@
    #1664
    Fel tudna rakni valaki egy olyan mentést bezippelve valahova a netre amiben már bizonyos helyszíneken nem lehet menteni ? Nagyon megköszönném. Ha van vállalkozó akkor légyszi írja meg azt is ,hogy hol nem tud menteni.
  • mila69en
    #1663
    szvsz tök mindegy melyik veziot használod patch javitásainak leirásában az első sorba van irva, hogy a játék jópár mentés után hajlamos teljesen összeomlani
  • grebber
    #1662
    Minek venni én életbe nem vettem fegyvert két okból: - pézkidobás - ugyis talalok fegyvert a hulláknál.
  • hapi
    #1661
    Sajnálom de én nem crackeltem és mégis van SAVE problémám egyenlőre csak a városban. Szóval előbb utóbb mindenki számíthat rá, sajnos.
  • SNAKE01
    #1660
    Azért akarom javítani a fegyvert mert szar,benyel pár golyót,szaggatottan lő,és gondolom ha megjavíttatom olcsóbb mintha újat vennék vagy nem????
  • grebber
    #1659
    Minek akarod javítani a fegyvert???
  • SNAKE01
    #1658
    Valaki írja már le részletesen a választ légyszi.
  • SNAKE01
    #1657
    Oda megyek a fegyver javítóhoz idáig jó,oda kell neki adni a fegyvert és még valamit vagy nem???Hogy perkájak neki Zsét????