3056
  • Guillotine
    #1736
    Csak nem indul a letöltés.
  • Guillotine
    #1735
    Innen
  • mila69en
    #1734
    honnan??????????
  • Montanosz
    #1733
    nem 13,7mega pontosan, ez (XenusPatch11_addonfor_XenusPatch1_dvd.exe) a javítás javítása ami 72 mega (xenuspatch1_full_protected_dvd.exe), azt most szedem
  • mila69en
    #1732
    az ott a #1726-ba nem 34 mega akart lenni?
  • Montanosz
    #1731
    hát az 1-es pecsre lehet rá rakni, de az nekem sem ment rá mert usa verzsön, de gondoltam hátha valakinek jól jön
  • mila69en
    #1730
    és milyen patch ez??? mit javít??? ez nem csak 1 crack akar lenni??? mi ez pontosan??
  • CS@
    #1729
    Azért minden nem.
    Bár a cikk nekem tetszett azért ,kisebb pontatlanságok vannak benne.
    Súly határ van ,ha a kocsiból megpróbálsz többet kivenni mint amennyit elbírsz akkor nem fog sikerülni. A 30-40Kg környékén csak az elején lassulunk be mert ,hogy ez is fejlődik. Az „O” betű megnyomása után saját magunk választhatjuk ki a célt amit a radar/térkép mutat. Nekem még nem volt ,olyan szerencsém ,hogyha lelőttem valakit és a mellette álló észrevette akkor ne támadott volna meg. Inkább az ellentétje a problémám ,ha rohadt messzire egy bozótban lehasalok és az ellenséges csapatból kilövök egyet Sniper/silent párossal(és meglátja valaki) akkor ha nem csinálok semmit akkor is pár másodpercen belül rám találnak miközben szerintem fogalmuk sem kéne lennie arról ,hogy hol is vagyok (ettől persze még nem jó az AI sőt). Tudom ezért találták ki a SilentKill és ,hogy azt sem vehetik észre.
  • emberke
    #1728
    Nem olyan rossz az AI ha működik, csak időnként hajlamos kiakadni.
  • Montanosz
    #1727
    hát látszik hogy ez a csávó nem sokat tesztelte a gémet, már írtunk egy két sztorit az AL-ra, egyáltalán nem igaz amit írt, pontosabban más összefüggések miatt nem vesznek észre például(ha hazudunk vagy becsapjuk az ellent)
    látszik hogy őt még nem üldözte két helikopter amint sártól csúszos földutakon száguldoztam, belefutva egy baráti csapatba akik lelőtték a kedvemért a helikoptereket.
  • Montanosz
    #1726

    nem tud valaki ftp-t hogy felrakhassam?
    vagy dc-n is megtaláltok [Hun]montanosz néven
    ez junius 4-kei:
    XenusPatch11_addonfor_XenusPatch1_dvd.exe 14 mega




  • démonigyerek
    #1725
    ez mind igaz
  • Guillotine
    #1724
    Tessék elolvasni!
  • mucius
    #1723
    az alagútásó fegyenceket, hogy lehet megtalálni? a lézermiccel jött vmi nesz a föld alól, de elvesztettem a nyomot. :)
  • Shep
    #1722
    a sportkocsi kulcsát nem tudjátok hol lehet megtalálni?
  • mila69en
    #1721
    nem tudjátok nem lehetne valahogy a gémnek a zenéit kicserélni, hogy ne aza bénaság szóljon.... de nehogy azt mondja valaki, hogy kapcsojam be a zenét a gémét meg halkítsam le mert nem ugyanaz
  • MikX
    #1720
    Jah, tudom, hogy volt már, de nem ttaláltam rá választ, hogy a Trade skill hogyan nő??
  • circa
    #1719
    Akitalálazmindenesetre írjon!
  • MikX
    #1718
    hát a ramrod magyarul "puskavessző" vagyis puskatisztító, tehát ez kell
  • circa
    #1717
    A fegyver tisztításhoz elvileg kéne vmi cucc, de én találtam sehol efféle cumót, egy külföldi oldalon találtam ezt:

    Q: Will misfires be in the game and what types of cartridges will be used?
    A: There are misfires, but they'll depend on weapon's rate of wear. If you don't want to misfire at the most important moment - take care of your gun. Clean it with a ramrod, etc.

    Többet sajna nem tudok, hátha segít vmit.
  • mucius
    #1716
    camillo nevű mechanistről van szó. őt ajánlják, mikor fegyverjavítás ügyben érdeklődöm.
  • mucius
    #1715
    na akkor leírom részletesen, hogy tiszta legyen. megkérdezem, hol javítják a fegyvert. a térképen, a világ tólsó felére berakja a piros x-et és a missionok közt is megjelenik, hogy ezt az emberkét látogassam meg fegyverjavítás céljából. fél óra utazás után, meg is érkezem. emberünk a saját háza bejárata előtt áll, teljesen egyedül, ekkor lebeszéljük, hogy mi legyen, bejön a panel, átdobálom a fegyvert, amiről ő leszedi az upgradeket, de semmi javítás, ezután csak visszarakni hajlandó, semmi javítás. wear százalék ugyanannyi mint volt, körbeautóztam a világot, elbasztam egy kis pénzt, de a kurva fegyver még mindig ugyanolyan szar állapotban van.
  • Kockáspiton
    #1714
    Hát nyilván ne azt csináld, nem a fegyverkereskedő meleti az 1. városvan a 2.( második 1+1=2) kérdezz emg egy civilt ő elmondja és odamész megcsinálja, nem az hogy ápgréd, javítás, ha nem megy az valószínüleg bug.
  • Montanosz
    #1713
    kocsiszerzésre a legjobb hogy ne üssenek el, meg ne kelljen lövöldözni össze-vissza, ha gránátvetővel belenyomunk egyet, fickó kiszáll, ha baráti viszonyt akarunk egyből kocsit ellop, ha nem lelőjük...
    a kocsi csak kicsit sérül, nem úgy mintha lövöldöznénk.
  • mucius
    #1712
    na ha most visszaolvasol, akkor látod, hogy leírtam ugyanezt, csakhogy a csávóka nem csinál mást minthogy az upgradeket lekapja, majd ha akarom visszarakja, de a fegyvernek a wear százalékát kurvára nem csinál semmit sem.
  • Rafaelo
    #1711
    patchet feltört gaméra is fellehet rakni?
  • Kockáspiton
    #1710
    Bazdmeg olvass már vissza, eddig nyolcan kérdezték ugyanezt! Még egy és öngyilkos leszek! Második város, megkérdezel egy civilt : Where can i reapair my weapon? És ők elmondják.
  • mucius
    #1709
    fegyvertisztogatásra van vmi tipp? vagy ha elhasználódik (wear egyre feljebb megy a missfire-aránnyal együtt) akkor el kell simán dobni és venni helyette egy újat?
  • SNAKE01
    #1708
    köszike!!!!!!!!
  • Adam II
    #1707
    Először szerezned kell egy használati útmutatót amit majd valaki ad neked egy küldetés során ,aztán el kell menni vele Augostohoz (a térképen ki lesz jelölve ,hogy hol van) fizetsz neki és ha megcsinálsz egy feladatot az adott járművel akkor megkapod a jogsit és tudod vezetni.
  • SNAKE01
    #1706
    Ha veszek egyet akkor tudom vezetni????
  • SNAKE01
    #1705
    Hol lehet és hogyan lehet megtanulni repülőt és helikoptert vezetni????
  • petee
    #1704
    igazam volt. Ékezetes könyvtár miatt nem települt a patch.Telepísd újra a játékot és pl. "games" könyvtárba.
  • emberke
    #1703
    A vásárolt helivel már tudok tankolni, a találttal viszont továbbra sem. Nem tudom, hogy a fejlesztők ezt direkt így akarták vagy csak egyszerű bug de mindenesetre érdekes.
  • emberke
    #1702
    Nekem is csak egy sima mezei civil helim van, amit az egyik légitámaszponton szereztem, viszont a kútnál nem engedi megtölteni. De ahogy nézem Pueblo Faroban az autókereskedő ilyen helit 15K-ért árul, most veszek is egyet megnézem hogy azzal tudok-e tankolni.
  • Adam II
    #1701
    Hát elég könnyű ellenségeket szerezni de most ,hogy van SVD-m már könnyebb a hejzet. Keresek valami jó helyet ahonnan belátom a célterületet előveszem rázoomolok és lelövöm az előörsöket a maradékot leaprítom AKval
  • DonnieBrasco
    #1700
    Háj!

    Hihetetlen jó a játék :) tegnap "beugrottam" 5 percre, mivel egyelőre az európai patch-et várom, és majd utána nyomulok, de nem bírtam ki. Bemegyek a kocsma melletti egyik házba, egy öreg néni megrettenve figyel, majd mikor beszélgetek vele kiderül hogy beteg az unokája és nem tudják meggyógyítani - télleg ott fekszik a kiscsávó állig betakarva. Megkér, hogy szerezzek neki indián gyógyszert. Megtalálom az indiánt, erre az meg arra kér hogy irtsak ki egy maffia-különítményt :)
    Akárhová nyúl az ember, missziókat kap :))

    DB
  • Adam II
    #1699
    Helikoptert úgy lehet tankolni ,hogy leszállsz a benzinkútnál a nagy H jelzésre aztán odamész az épülethez ahol egy nyíláson kukkol egy csávó kifelé aztán megkérded tőle árule kerozint mire ő azt mondja hogy igen és 300 peso. Kifizeted és kész is.
    Nem tudnád megmondani kb hol találtad a helit mert nekem egyenlőre csak egy gagyi civil helim van de jobban örülnék egy UH-1nek vagy esetleg egy Cobrának
  • Adam II
    #1698
    Én se tudom pedig engem is érdekel.
  • petee
    #1697
    nálam se jó,ugyanez a hiba. Arra tippelek,hogy nem bírja az ékezetes könyvtárat,nálam "játék" könyvtárba van telepítve. nálad?