3056
  • grebber
    #1656
    Én crackel tolom és szerintem nincs köze a mentésekhez mert kb félpercenként mentek mert annyira akad elütnek lelönek stb.
    És nekem semmi gondom a mentésekkel csak az akadással.
  • CS@
    #1655
    Tapasztalataim a mentési problémával kapcsolatban :
    Ha egyszer elkezdődik akkor egyre rosszabb lesz és a nem menthető terület egyre növekszik. Elsődleges ,hogy minél messzebbre mindentől távol a dzsungelba ,ahol nincs semmi ott próbálj menteni.

    Nálam(512rammal) kb akkor kezdődött amikor a mentésem elérte a 35Mb –ot most 40Mb és szinte sehol sem tudok menteni. Ez a save probléma a játék futására is erős kihatással van mert a nem menthető területeken sokkal durvábban szaggat mint előtte. Ha eltávolodsz a nem menthető területtől jó messzire ,majd elindulsz vissza akkor hatalmas szaggatás és töltés lesz amikor átléped a „vonalat” (onnan lehet megismerni ,hogy amikor előzőleg itt jártál nem történt ilyen). Sajnos ilyenkor hiába mész vissza a „vonalon” már nem fog működni ,de te tudod ,hogy kb innen nem lehet menteni. Ha ismét eltávolodsz jó messzire és megfordulsz akkor figyelsz a visszaúton ,hogy ezt a vonalat már ne közelítsd meg és úgy ments.

    Ha sikerül beszereznem egy Clones verziót akkor azt még kipróbálom.
  • CS@
    #1654
    „gyors” TradeSkill növelésre csak a XenusHQn leirtat tudom :
    Válassz ki egy olyan tölténytípust amiből rengeteget be tudsz szerezni és 1peso –ba kerül. Ha van legalább 1000(minél több annál jobb) akkor irány egy kereskedő. Akinél mindet eladod majd mindet megveszed és ezt ismételed sokáig.Kb. 6-7 óra (játékbeli időben) alatt felmegy maxra.

    Ha a kiválasztott tölténytípus a kereskedő „invertorijában” nem a legelső oldalon van :
    Akkor lehet trükközni azzal ,hogy megveszed a legelső oldalról a legelső töltényből mindet. Aztán eladod azt amivel üzletelni fogsz és ha nincs neki ebből egy darab sem akkor bekerül a másik helyére(így sokkal könnyebb). Amikor kilépsz a kereskedésből ,hogy megnézd mennyi a skill akkor hagyd a töltényeket a kereskedőnél így ha folytatni akarod akkor az első oldalon lesz. Olyan nagyon jól mondjuk 100as Tradeval sem fognak megfizetni (egy 0%os M16os 96pesot ér).
  • circa
    #1653
    Menny el a 2. városba, kérdezz meg egy civilt hogy hol van a fegyverjavító, és csak menny oda és perkáld le neki az árát és már jó is a csuzlid.
  • circa
    #1652
    Csónakot már tudok vezetni, repülőt vagy helikopter akarok, és azt mondja, hogy nincs elég "theoritical" vagy milyen tapasztalatom, repülőt meg helikoptert csak küldetéssel lehet megtanulni?
  • SNAKE01
    #1651
    Csáó!!!!!Nem tudja valaki hogy milyen upgradet kell venni a fegyver javításhoz,ha kell hozzá egyáltalán vagy mit kell adni a csávónak aki a fegyvert javítaná meg??????
  • Shep
    #1650
    ott van a parton a csóka, leadod neki a lóvét és kész, mehetsz egy kört a csónakkal és expert leszel, ennyi
  • MikX
    #1649
    nem azt mondtam, hogy nem lehet, csak azt, hogy sok lett így egyszerre, nem ugyanaz...
  • circa
    #1648
    Mit csináljanak egy fórumba, ha nem kérdezhetnek?
  • MikX
    #1647
    ennyi kérdést, vazz...
  • villar
    #1646
    ne crack-el játszatok hanem a regedites változattal és akkor nem lesznek ilyen problémák.
  • mystic
    #1645
    crack-t itt próbáld:
    http://www.megagames.com/cracks/html/915750_0.htm
  • mystic
    #1644
    Nem tudjátok meddig kell kimenni a városból hogy stabil legyen a mentésem és visszatöltse a gamé?
  • Fejes021
    #1643
    honnan tudok cracket szerezni?
  • circa
    #1642
    A trade skillt hogy lehet növelni, a bandaharcok után mindig egy rakás fegyvert meg lőszert adok el, mégsem nő semmit. Küldetés nélkül meg lehet tanulni repülni?
  • AnuluWork #1641
    A hajókázás cool, de a repkedés - pontosabban a leszállás - nagyon nem megy nekem. Van vkinek vmi tippje?

    Pl. hol tudok beszerezni gépet, hol lehet egyáltalán vele leszállni, stb. :)

    A sniper puska megvan, de pl. hangtompítót, lőszert, upgrade cuccost hol lehet hozzá beszerválni? :( Melyik üldi adja?

    :(

  • circa
    #1640
    Az kaki, mer én a maffiával -32 vagyok, azt nem tudja vki, hogy mire mondja az oktató faszi az expert szintet?
  • grebber
    #1639
    Hát engem pl Don Pedrohoz vezettek a szálak és elküldött a csónakos faszihoz ott volt repűlő és tudtam repülni le kell valamit bombázni.
  • circa
    #1638
    Hi!
    Nem tudja vki, hogy repülőt vagy helikoptert mikor lehet megtanulni?
    Az a fószer aki a hajózást tanította, valami expert szintet magyaráz, meg 500 pízt, de miből kell expertnek lenni, vagy mi van???
  • haxoror
    #1637
    igen
  • hagirez
    #1636
    hi

    amd 2600xp, 1g mem, gef5900 és szaggat már levettem a felbontásból. Ez természetes? :) de komolyan
  • grebber
    #1635
    Szigetországi 10-es eladási listán 9. a Boiling Point.
  • Glpetyus
    #1634
    De :)
  • SNAKE01
    #1633
    Köszi majd holnap megnézem mégegyszer köszi!!!!!!!
  • wedge31
    #1632
    Ezt a szivást egy nap alatt elcsórták két kocsimat meg a motorcsónakomat.
  • MikX
    #1631
    a családba meg elmegy, nem?
  • MikX
    #1630
    de komoan öcsém, azért írtam,
    nem oltok le én csak úgy...
    :D
  • Glpetyus
    #1629
    Barátságos hsz.
  • MikX
    #1628
    erről már volt szó, öcsém, mondtam, nem?
  • Gibor
    #1627
    Hi!
    Ez a gáma néha fura mert multkor megyek azt a fához odavolt nyomva egy indián egy autóval.
  • circa
    #1626
    Fegyver upgradelni te magad is tudsz, ha megveszed a fegyert és veszel hozzá bármelyk fegyverkereskedőnél valami tuningot(azok a kis aktatáskához hasonló bigyók ott a fegyverek után), majd az upgrade képernyőn( játék közben nyomd meg az "u" betűt) ráhúzod először a tuningot az alsó sorba, majd a fegyver a felsőbe és egyből rá is kérdez hogy párositsa rányomsz a yes re és kész. Magadnak csak akkor tuningolj fegyvert ha van már elég tapasztalatod hozzá.
    Egyébként meg ahol fegyvert veszel, van egy csávesz aki feltuningolja neked ha megkéred rá, ebben az esetben is meg kell előtte lennie a fegyvernek is meg a tuningnak is.
    Azt nem tom hogy hol van a 2. városban a fegyverjavitó muksó, de egy civilt megkérdezel és elmondja, aztán odamész és megkéred hogy javitsa meg neked a fegyvered.
  • villar
    #1625
    a fegyverkereskedőnél a városban van a másik asztalnál, a bejövő képen berakod a fegyvert meg a upradge táskát amit vettél és ő megjavítja
  • SNAKE01
    #1624
    Hogy kell upgradelni a fegyvert vagy bármit?Mit jelent hogy upgradelsz valamit?És hogy csinálja meg a második városban a csávó a fegyvert?Légyszi segítsetek.
  • CS@
    #1623
    Tapasztalati pont… Ejjj ,hogy ez eszembe se jutott :) köszi
  • CS@
    #1622
    Igazad van mert félreérthetően írtam. Egy kis korrekció :
    Az út menti zöldségeseket nem sorolom a fegyverkereskedők közé csak a kutak alattit és a két városi fegyverkereskedőt ! A zöldségesek fegyverekkel alig foglakoznak viszont vannak olyan töltényeik ami se a kutakon se a városokban nincs.
  • emberke
    #1621
    A megszerzett tapasztalati pontoktól függ a kínálat. A trade skill pedig a cuccok árát befolyásolja, ha magasabb akkor olcsóbban vehetsz illetve drágábban tudsz eladni, legálabb is így lenne logikus.
  • Glpetyus
    #1620
    Nálam nem így volt.
    Megálltam az út melleti árusoknál,sörétes lőszerért.
    Alig volt 1-2 csúzli...Mind1.
    Megálltam a kútnál,és ott már minden volt.
  • CS@
    #1619
    Sztem már bárhol megkapod azokat a fegyvereket(ahol árulnak fegyvert) ,ha van kedved/időd/hangulatodSTB nézz utána.

    Nekem úgy tűnt ,hogy a kereskedők fegyverekből mindig ugyanazt árulják(nem ugyanannyiért). A kínálatuk függ attól ,hogy hol tartasz a történetben ,de mindannyian ugyanazokat a fegyvereket árulják. Ha mégsem ettől függ akkor attól ,hogy mennyi az adott fegyveres képességed(sztem inkább az előző). Ha sehol sem tartasz a történetben akkor az upgrade itemek „megvehetőségére” hatással van a TradeSkill is. Lőszerkínálat eltérő.
  • Glpetyus
    #1618
    Kéne egy FAQ,ahova az értelmes 5leteket,írásokat lehetne felrakni a gémmel kapcsolatban,...nem?
  • Rafaelo
    #1617
    nincs weboldal magyar ami csak a gaméval foglalkozik???