3056
  • Encore
    #3016
    Pedig sok van, csak beszélgetni kell az emberekkel. Ha valakire ráviszed a keresztet akkor kiírja, hogy pl civil, vagy mafia, stb... de ha közelebb mész kiírja a nevét is, ha van rendes neve akkor valószínűleg küldit is ad. Beszélj mindenkivel....
  • Anonymusx
    #3015
    A piacon már találtam fegyvereket. Vj inkább a mellékküldetések miatt kéne, hogy tudjam hogy kiktől lehet felvenni. Eddig csak a beteg fiú küldivel találkoztam.
  • Encore
    #3014
    Fegyverkereskedők szerintem megveszik. Arra már nem emlékszem hol vannak fegyverkereskedők, de pl katonai bázison vagy gerilla táborban keress olyan embert aki fegyver árul, mindenhol vannak ilyenek.
    Végigjátszás meg minek? Minek küldetés egyértelmű....
  • Anonymusx
    #3013
    Fegyvereket hol lehet eladni?

    Valaki nem tud egy olyan vjátszást, amiben benne vannak a mellékküldik is?

    sherlock1 linkje már nem jó.

  • gerro
    #3012
    köszönöm segítség

    amúgy elég nehéz játék, legalábbis a harc...hamar kinyírnak, bár lehet azért, mert még az elején vok
  • Encore
    #3011
    Ez egy folyamat, ha sokszor keresztbe teszel valakinek, akkor előbb utóbb végleg megromlik velük a kapcsolatod és már nem lehet kibékíteni őket. Figyeld a statisztika képernyőn, hogy kivel milyen viszonyba vagy és ne engedd, hogy túlságosan lecsökkenjen. Ha valakivel nagyon jóban vagy, akkor dolgozhatsz ellenne pár küldetésen át és még mindig semlegesek lesznek veled, de ha valakivel semleges vagy és mondjuk megcsinálsz ellene két küldetést, akkor rosszban lesztek....
  • gerro
    #3010
    és ha egy frakcióval negatív a kapcsolatom, akko hogy tudok újból küldetést felvenni náluk?
  • Encore
    #3009
    Csak addig lesznek ellened, míg el nem tűnsz a szemük elöl pár napra, utána lenyugszanak, persze a viszonyod velük kicsit lejeb esik majd.
  • gerro
    #3008
    féltem, hogy így kell csinálni
    nem akarnám, hogy a hadsereg ellenem forduljon..
  • Montanosz
    #3007
    nekem ez miért nem jutott eszembe)))
  • Encore
    #3006
    Úgy rémlik, hogy ez ilyen, ha ellopod azonnal mindenki ellened fordul. Taktikázz, ha ez az a küldi, amire emlékszem, akkor én odaparkoltam két autót az ajtó elé, felkaptam a dokut, pár embert lelőttem, ki az ajtón be a kocsiba és úsgyi... két autó azért kellett, mert az egyiket szénné lőtték, mire kiértem az épületből. :)
  • gerro
    #3005
    hali
    van itt még valaki?
    hogy tudok ellopni valamit? (pl. dokumentumok a katonai bázisról)
    utána egyből rám támadnak...ha pár nap múlva visszamegyek ide akkor még mindig ellenség leszek?

    esetleg tudtok linkelni használható végigjátszást?
    (ami lejjebb van sz.tem már nem az)

    thx
  • Burdi
    #3004
    uu ez kellett, nemrég kezdtem el újból :)
  • Csokis
    #3003
    Annak nem sok értelme van, mert attól még nem indul el a StarForce. Arra gondoltam, hogy nincs valami StarForce "frissítés" hozzá, ami Win 7 alól is máködik?!
  • Montanosz
    #3002
    viszont)))
  • Montanosz
    #3001
    és ha a image fájlt szeded le a gamecopyról?
  • Csokis
    #3000
    Tudja valaki, hogy miként tudom az eredeti játékomat (Starforce-os ) elindítani Win 7 alól? Simán feltelepítve, majd elindítva a StarForce közli, hogy nem támogatott oprendszer és nem indul. Utána próbáltam leszedni crack-et (ez általában működik), de akkor meg megfagy a játék. Egyszerűen nem igaz, hogy nem tudok játszani az eredeti játékommal.
  • Netrat
    #2999
    Önnek egy új üzenete van! ;)
  • Montanosz
    #2998
    elég nehéz már előkotorni a 2.0-ás patch-et, de kell a magyarításhoz:
    http://www.ausgamers.com/files/details/html/18194
  • Montanosz
    #2997
    ja hát egyszerűbb a gamecopywordről az angolosítást letölteni)))

    amúgy ha valakinek kell a boiling point magyar kézikönyve(pdf) elküldöm emilben ha itt jelzi)))
  • Montanosz
    #2996
    ide is beírom hogy a folytattás a xenus 2 végre angol nyelven is elérhető
  • Montanosz
    #2995
    lentebb levan írva amagyarítás, vagy eredeti most 990huf
    lóvé csakis küldetéssel vaghy cheat
  • csrolli
    #2994
    Külön a magyarítást nem lehet beszerezni valahonnan?
    Hogy lehet temérdek mennyiségű lóvéra szert tenni a játékban?
  • sherlock1
    #2993
    Na végre találtam egy egész jó kis walkthrough-t ami a mellékküldetésekkel is foglalkozik: http://borntobefreeform.com/phpBB3/viewtopic.php?f=13&t=616
  • Encore
    #2992
    Hát, motorcsónakos küldi lesz, de el is csórhatsz egyet ha ügyes vagy és olyan helyre tévedsz, ahol van kikötve. Helikopteres meg repülős küldi is lesz, elvállalod, de nem teljesíted és megtartod a gépet. Ha jól emlékszem mellékküldetések közt is lesz olyan, ami repülővel vagy helikopterrel kapcsolatosé s ha nem teljesíted akkor se lesz gond, mert nem főküldik. De lophatsz is pl helit valamelyik katonai bázison biztos találsz.
  • sherlock1
    #2991
    Hajót, repülőt mikor lehet majd szerezni?
  • Montanosz
    #2990
    hát itt a fórumon írnak pár weboldalt+térképeket, de pontosan nem tudom már hol, én csak a sztori alakulásától függően haladok, szeretem felfedezni))))
  • sherlock1
    #2989
    Létezik valahol normális végigjátszás a játékhoz? Mert csak gamefaq-osat találtam, de az szart se ér.
  • Montanosz
    #2988
    mind a ketto eu legyen és csak úgy engedi felrakni őket ha a játék könyvtárában vannak, ezzel én is sokat szivtam, fene gondolta hogy máshonnan nem lehet telepíteni
  • sherlock1
    #2987
    Mert az a baj, hogy az 1.1 US-t nem engedi felrakni, az 1.1 EU-t azt engedi, de akkor viszont a 2.0-t nem engedi, az alapjátékra meg simán feltudom rakni a 2.0-t.
  • Montanosz
    #2986
    nem is tudom de lejjeb találsz lépésről-lépésre leírást az installra

    amúgy az ismerősöm négy gigás gépén csak úgy szalad a progi
  • sherlock1
    #2985
    2.0-ás patch tartalmazza az 1.1-eset?
  • Peetboy
    #2984
    Bár az én VGA_m is csak 128 MB-os, de nálam nem volt semilyen grafikai probléma azon kívül, hogy akadt rendesen.
  • Peetboy
    #2983
    256 MB-os videókari ajánlott és újabb VGA Driver.
  • gabf1
    #2982
    Olvasva a hsz-elet ujra feltettem a játékot, de találkoztam egy érdekes dologgal. Még a legelején tartok és az indiánokhoz mentem éppen, csakhogy időközben a textúrák kezdtek eltűnnni, és sok tárgy ill. ember tiszta szürke volt. Ilyennel találkoztatok?
  • Vlala #2981
    Igen, a doki jó pénzért bármiből kigyógyít, legyen az dorg, alkohol vagy gyógyszer. Ha eléggé bevágódtál az adott csoportnál, akár ingyen is gyógyít.
  • offkorz
    #2980
    köszi már sikerült.:)
  • zolo
    #2979
    #2932
  • Csuhai G
    #2978
    Ezen az oldalon van a megoldás, nem kéne sokat visszaolvasnod..
  • offkorz
    #2977
    valaki plz írja már le nekem mit hogy és mikell hozzá pontossan,nagyon hálás volnék :\