3056
  • Montanosz
    #1936
    nálam dc-n (moonlight) vagy emulén fenn van
  • mila69en
    #1935
    na b@ssz ezt nem is tuttam
  • Montanosz
    #1934
    1.BOILING-POINT-EUROPE_RETAIL-UPDATE1.EXE
    2.BOILING-POINT-EUROPE_RETAIL-UPDATE1_1.EXE

    crack:
    BoilingPointRoadToHellv1.1NoCDFixedexeEng.rar
  • mila69en
    #1933
    ja akkor ok.. má aszittem lemarattam egy patch-nek a patch-jéröl :DDDD
  • Lord Zero
    #1932
    keverednek a patch, patch-javítás és crack fogalmak
  • mila69en
    #1931
    öö akkor ha jól értem van a patch-nek egy javítása vagy mi....
  • Montanosz
    #1930
    há nem is tom én a patchre raktam fel a patch upgradet a 1.1 -est
    3giga virtuálisnak elégnek kell lenni és a vsyncet offra, nálam a AA bírta 1-sen.
  • Lord Zero
    #1929
    hadd következzék egy pár idióta kérdés: tehát ha megvan a bp, alap game (gyaníthatóan eu verzióm van, de nem biztos, nem mondták a boltban :)), arra töretlen formában fölkúszik az european patch 1.1, melyet egy khmrackm () segítségével bírok jobb belátásra (értsd: működésre), jól értem?
    + 6 giga pagefile, ami a rejtély kulcsáról rántja le a leplet, mint antiszaggató ügynök?
  • haxoror
    #1928
    NEM!
    A STALKER KI FOG JÖNNI IDÉN!
    TUDOM!
  • mila69en
    #1927
    erről van szó, itt legalább élet érzetet kelt a gém arra megyek amerre akarok azt csinálok amit akarok egyszóval sikerült létre hozniuk egy élő interaktív környezetet grafikailag gyönyörű a játék sztem (kivéve a terep tárgyak árnyékai mert azok nálam hiányoznak:((((

    hát elméletileg a "stalker forever" az BP fílinges lessz csak más környezetben(de sosenem lessz) fear viszont sima hent amit végig tolok fél nap alatt és elvan felejtve, meg ha jobban megnézek 1-2 képet a csúcs grafikáju Fear-bol amin emberek is vannak hát mit mondjak... olyan mintha műagyag babák lennének és ez igaz a FarCry-re is meg a Splinter Cell Chaos-ra a Doom3-ra, Quake4-re Riddick-re és mé sorolhatnám
  • Montanosz
    #1926
    már írtam hogy nálam nem akad, kissebb gépen)))
    de inkább az a gondom a farcry meg az alábbi még számomra ismeretlen játékokkal
    hogy vagy simán hentelősek - a bp-ben kutathatunk a lányunk iránt mint egy kalandjátékban, öldökölni tán nem is kellene-, vagy beleraknak minden hülye szörnyet amitől teljesen illúzióját veszti..
    a stalker meg a fear is csak sima lövöldözős lesz nem?
  • grebber
    #1925
    Én azt mondom hogy inkább ezt fixálják normális állapotra mert amik ebben vannak ötletek meg minden angyon jók csak hát akadás a négyzeten .(
  • mila69en
    #1924
    ja Stalker forever... nem?:DD (remény hal meg utoljára) valszeg mire lessze Stalker, addigra már Boiling Point2-t is végig toljuk... annyi erővel mondhatom az is, hogy a BP2 ütni fogja Stalker grafoját
  • haxoror
    #1923
    Nemnem, ez a jó vicc amit most írtál :DDDDD
  • mila69en
    #1922
    mi????? stalker.... hahahahahahahaahhahaha jó vicc
  • grebber
    #1921
    Hát ja ezek finomak lesznek és még lesz jópár isten game.
  • haxoror
    #1920
    STALKER Oblivion FEAR stb. :)
  • Montanosz
    #1919
    hát olyan is volt hogy egy benzinmkútnál beszéltem emberkével és később is vissza kellett mennem hozzá..ha teljesíted a beszélgetést akkor kiírta a bal felső sarokban hogy teljesítetted a küldit? ha nem akkor még kell valami, ha igen akkor bug
  • grebber
    #1918
    Semmi rendőrnél nem voltam még és a maffia a pajtásom :)
  • mila69en
    #1917
    értem én, énse a doom3-ra gondoltam.... de elég sok játék jön mostanában ami doom3 enginét használ és azok sztem bénák a BP-hez képest, a FarCry is gyönyörű szép föleg a PS 3.0-val, de sztem nem szebb a BP-nél, mert akárhogy is nézem a FarCry-t azis csak műanyg fíling főleg az emberek... a BP-be legalább él a környezet is
  • DonnieBrasco
    #1916
    NEM a Doom3-ra gondoltam... az pl. szerintem is szar, főleg akár a HL2, de leginkább a Far Cry-hoz képest.
    Egyébként én a közeljövőben megjelenő játékokra utaltam, nem tavalyiakra :)

    DB
  • mila69en
    #1915
    énis ugyenezt montam csak másképp fogalmztam:DDD

    és mik azok a brutális grafikáju játékok.... csak nem a müanyag filinges doom3 enginés bénaságogra gondolsz?? szerintem BP még egy jó darabig megállja a helyét.. grafikailag minden rendben a gémmel....
  • Montanosz
    #1914
    hát hogy is írják? , anti-all****ng valmi, most letöröltem mert érettségi.
  • DonnieBrasco
    #1913
    Nem hiszem, hogy szartak volna rá, sokkal inkább a kiadó adatta ki idő előtt a játékot, és nem véletlenül. Nemsokára brutális grafikájú játékok fognak kijönnim és azokhoz képest a BP elég gyenge lett volna...

    DB
  • Adam II
    #1912
    Mijazaaz AA?
  • Montanosz
    #1911
    deletével törölheted!
    az események tükrében sűrűn van már nem végre hajtható feledadt.
    elküldenek a maffia vezérhez, de azt már a rendőrség megbízásából megölted két napja..
    én így jártam. beszéljek a dílerekkel, de már nagyon haragban vagyok a maffiával)))
  • grebber
    #1910
    Van egy olyan a küldetéseknél hogy gyűjtsek minél több infot a villáról.
    Én ezt nem tettem meg valaki oda irányitott ott kaptam is feladatot de a listában még benne van az infogyűjtés.
    Ez nem gáz hogy ottmarad?
  • Montanosz
    #1909
    lehet, mindenesetre nálam mind a kettő jól fut patch és némi buherálás után, ezt tudom mondani.
  • mila69en
    #1908
    a GTA esete má ott van kétféle verzió és az eggyik igenis hibás és kékhalált okoz... itt viszont a programozók b@szták el, mert igenis hogy sz@rt@k rá hogy bugmentes és optimalizát játékot adjanak ki....
  • Montanosz
    #1907
    nem a program a hibás hanem a felhasználó, ha pár emberkének jól fut akkor nem a program hibája, a géped körül kellene szétnézni nem gondolod?
    ugyanez megy a gta topikban, valaki nem tudja beállítani a gépét normális müködésre máris a program,programozók a hibásak.
  • Rafaelo
    #1906
    5.6 catalyst nál két programom ugylefagyott eggyik ez volt :(
  • Montanosz
    #1905
    nekem gyengébb configom van mint neki, ha nekem jól fut akkor neki is!
  • Rafaelo
    #1904
    pont olyan gépem van mint neked ne ragd föl :(
  • Montanosz
    #1903
    a virtuális memóriát el ne felejtsd meg a patch+patch javítását
    én a vsync-t kikapcsoltam inkább AA-t 1-re raktam, sokat segít és láthatod a grafikán nem látszik hogy kikapcsoltam)))9
  • báttyó02
    #1902
    köszi!
    akkor asszem felrakom megint :)
  • Montanosz
    #1901
    nekem 2giga, 512ram , 3giga virtuális, 9200se és high-on AA bekapcsolva, fű, meg miden olyan középfokozaton hagyva jól fut, ritkán szaggatbe!
    így játszom, szal neked is menni kell!!
    lásd->

  • Glpetyus
    #1900
    Valamelyest javúlt a dolog,de azért nekem 1 gb-al is swappolt itt-ott peccs után is :I
    Hát még elötte :)
  • báttyó02
    #1899
    hy all
    pár hete megvolt a játék,de rohadtul szagatott a gépemen,ezért letölröltem...
    de halottam hogy kijött egy patch,ami elvileg 512mb ram esetén is játszhatóvá teszi a játékot?!
    ezt kérdezném,hogy érdemes e megint felraknom a játékot,ezen a gépen játszható lenne a patch után:
    p4,2,2ghz,512mb ram,radeon9600pro ?
  • szalacsy2
    #1898
    Save game problémára esetlegeg másnak is megoldás lehet, ami nálam bejött (illetve a kezdeti betöltés is sokkal gyorsabb lett azóta.....). Szóval annyit csináltam, hogy a vírusirtóm lelövése után is a memóriában maradt 3 folyamatot kilőttem feladatkezelővel ! Tehát hiába kapcsoltam le a víruskergetőt, mégis maradt valami a memóriában. Ezk után még egy ram turbót is lefuttattam, szabadított kb. 150M. ramot (amúgy 1G. van, így kb 780M lett szabad....)! A betöltés nagyon felgyorsult, nincs fekete képernyő. Előtte menteni már szinte sehol nem tudtam, most bárhol. Remélem másnak is bejön !
  • ThugEdge
    #1897
    őőőőő hát ez sztem még az első patchez van,de már van 1.1-es patch pontosabban:
    BOILING-POINT-EUROPE_RETAIL-UPDATE1_1.EXE


    Boiling Point: Road to Hell - Update 1
    .:.........................................................................:.
    ^ ^
    Supplied by ....: HOODLUM Release Date ..: 06/2005
    Cracked by .....: HOODLUM Protection ....: SecuROM 7
    Packaged by ....: HOODLUM CD/DVD Count ..: -

    .:.........................................................................:.
    ^ ^
    Game info:

    Check readme for list of fixes.

    .:.........................................................................:.
    ^ ^
    Install:

    1. Unrar
    2. Update (use 1.0 original if needed)
    3. Copy crack over and enjoy!