3056
  • Montanosz
    #1976
    fura...nekem nem(spellforce-nál viszont igen), virtuális memóriát 2gigára raktad?
  • zolo
    #1975
    Tegnap feltettem újra a játékot a patchel, sokat javított,de már le is töröltem.Van egy olyan problémám(lehet egyedi),hogy a játék után nem bír kilépni a windowsba a gép és csak a reset segít.Volt már ilyen probléma valakink?
  • grebber
    #1974
    Szerintem még nem mert ha igen attól hangos lenne a net.
  • Montanosz
    #1973
    ki jött már a 2.0-ás patch?
  • Montanosz
    #1972
    dehodnem!
    csak éppen annyira jó a játékmenet hogy segítség is alig kell hozzá))))
  • Police88
    #1971
    Én most szereztem meg :)
  • hispan2
    #1970
    Mi van? Semki sem BP-zik már?
  • hispan2
    #1969
    Igen, éretzem, hogy sok lessz ide már ez. Igazat adok.
  • mila69en
    #1968
    nem mernek menni a GTA topicba hátha kapnak egy-két jelző táblát:DD
  • grebber
    #1967
    Menjetek már a GTA-val innen :D
  • hispan2
    #1966
    No azért nem csak ennyi van benne, ezt neked is tudni kéne. Rengeteg dolog került bele a ViceCity-hez képest.
  • mila69en
    #1965
    nagyon helyes már csak az lenne a legnagyobb móka ha csinálnának hozzá valami online okosságot
  • Methylisocloro
    #1964
    a grafika engem sem érdekel de mégiscsak furcsa hogy 3 évig fejlesztették azt hogy biciklizni lehet
  • Montanosz
    #1963
    már magyarítják)))
  • Methylisocloro
    #1962
    Én is :)
  • hispan2
    #1961
    Hát ez az! A GTA-k soha nem a grafikával kenyereztek le minket. FixTV-n ezért is húzták le az értékelésnél de nem volt igazuk mert fogadni merek, hogy grafikailag a következő GTA (ha jól tudom NewYork) sem lesz jobb de ez nekem valahogy nem is hiányzik. Szerintem a méretet is jól belőtték, ennél se kisebb, se nagyobb pálya ne legyen. Elégedett vagyok vele.
  • Montanosz
    #1960
    üdv testvér!
  • mila69en
    #1959
    OF

    hát annyival nem jobb hogy földhöz verjem magam, nekem is megvan mindkét gépre igaz PC-re csakis azért szettem le hogy össze hasonlitsam a PS2-s verzióval és nem ájultam el a látványbeli külömbségtől

    ON
  • hispan2
    #1958
    Nekem bejön az SA, PS2-n is kijáccottam és most PC-n viszem. PC-n jobb.
  • grebber
    #1957
    Egyszerűbb lenne egy mini image hozá. :D
  • mila69en
    #1956
    azis igaz de biztos jönni fognak, eddigis jöttek.... na szép is lenne ha crack nélkül maradnánk
  • ThugEdge
    #1955
    csak a krekkek is jöjjenek majd hozzá
  • mila69en
    #1954
    ez varható volt, és sztem nem is ez a utolsó peccs:)) de legalább nem lustálkodnak és csinálják a patch-okat
  • haxoror
    #1953
    Na ha kijön a 2.0 akkor felrakom újra :)
  • ThugEdge
    #1952
    06.20.2005
    We are working on patch 2.0 now. Beside general bug fixing there will be following serious improvements:

    1. improved car dynamics
    2. improved passer-by behaviour
    3. cans to refuel cars
    4. upgrades to repair weapons
  • dia
    #1951
    Nagyon jó ez a játék.
    Elkezdtem a San Andreast párhuzamosan de kicsit unalmas a vice city után.
    Itt nagyobb a szabadság a bugokat ki lehet bírni nem olyan gázos.
    Ráadásul nem ér véget néhány óra alatt...
  • mila69en
    #1950
    áhhhhhh eznem a gengszterperedájsz:DDD BP=kirándulás az erdőben vagy túrázás:DDD gombaszedés meg hasonlók:))

    kb én is igy éreztem a GTA-sannal mint te a BP-vel, 5 percnél tovább nem kötött le igaz már anno PS2-n meguntam de ott se pörgettem ki a gémet az egy nagy csalódás számomra
  • hapi
    #1949
    Te játszottál a vulcan-nal spektrumon?!!!
    Azt hittem csak én vagyok ilyen őskövület. :)
  • hispan2
    #1948
    Szarok a kocsihangok? Tényleg, ha már így közben jáccom az SA-val, felmerül a kérdés, amit 5 perces Boiling Pointos pályafutásom alatt nem figyeltem meg: vannak rádióállomások? Van rádió a kocsikban?
  • Montanosz
    #1947
    akkor megnyugodtam))
    nekem különben az autokázás idegölő, ami kijön a hangszórón már nagyon idegesít.
  • hispan2
    #1946
    Ha már itt tartunk, utáloma quake-eket, virtuális memóra is volt már 3 GB, a rendes sajnos csak 512 de ha egy kellene neki, akkor tehetnek egy szívességet. Egyébként tényleg jó játék.
  • Montanosz
    #1945
    ja ez igaz mert még sok van hátra)))
    OFF
    hát akkor az előzőben nekem a vulcan c. spectrum játék volt.legalábbis nekem ez nyújtotta a legnagyobb élményt
    pc-n meg a civ meg a eob2
    ON
  • mila69en
    #1944
    na azért az röhely hogy az évszázad játéka lenne a BP
  • Montanosz
    #1943
    nem épp a hardwired húzta le az évszázad játékát?
    virtuális memóriát 3gigát és patch+patch upgrade és tökéletesen fut high beállításakon, nézd meg az alábbi képeket, nem sok játékban látni ilyet!
    csak nem félórát kell próbálgatni, oszt irány a quakevalahány.
    #1901
  • mila69en
    #1942
    a játék nem akad 1GB rammal nekem se akad, meg peccseket felraktad?
  • hispan2
    #1941
    Eddig azt hittem, csak az a baj a játékkal, hogy élvezhetetlenül akad így nem is tudtam vele jáccani de mostanra rájöttem, hogy ennél sokkal nagyobb baj, hogy hemzseg a hibáktól. Hiába jött ki időre, ennek éppenúgy kellett volna még fél év a hibák javítására és az optimalizálásra, mint ahogy a legtöbb játéknak kell csak van, amelyik megkapja és van, amelyik nem.
  • mila69en
    #1940
    mindent felraktam és minden bevan kapcsolva minden fullon van és egyszer volt árnyék egyszer nem.... közbe már rájöttem ha a beállításoknál nem costum-én van hanem monjuk veryhigra rakok mindent akkor vannak árnyékok... de ha bármit is elállítok a video setting-be(legyen az akár csak a v-sync vagy vegetacion lod vagy bármi) akkor ugye átvált costume-ra és onnantól kezdve nincsnek árnyékok szerintem ez egy benn maratt búg

    nem az emberek meg az autók árnyékairól beszélek azok voltak eddig is... hanem az épületek tereptárgyak fák stb...
  • Montanosz
    #1939
    törést is felraktad?

    amúgy a options/video menüben beállítod és kész, save-t kell nyomni és van árnyék, az nem patch függő...
  • mila69en
    #1938
    hehe voltak árnyékok vazze akárhányszór elindítom a gémet mindíg újra kell raknom a 1.1-es patch-et, hogy legyenek árnyékok
  • mila69en
    #1937
    már le is töltöttem és vazze.... végre vannak árnyékok is