3056
  • grebber
    #2056
    Semmi gond nincs a patchek után a game-el azonkivül hogy szarrá akadozik állandoan.
  • mila69en
    #2055
    mért a 2.0-s patch-el mia gond?
  • grebber
    #2054
    Remélem a következő gameük a Precursors nem lesz ennyire unoptimalizált.
    Már SDK is van asszem a gamehez,de akadozva kicsit nagyon élvezhetetlen a game.
  • grebber
    #2053
    Szerintem külön nincs magyarositás még.

    Én még várok fasza patchre hátha kiadnak egy jót valaha! :(
  • dia
    #2052
    sziasztok
    Megjelent magyarul a játék. Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne letölteni a magyarítását vagy az csak akkor működik ha megveszem a magyart?
    köszi
  • Esrohnoil
    #2051
    Én. :D
  • #2050
    Ki énekli a telepítéskor szóló dalt?
  • Dave000
    #2049
    hát az, magyarosításról van vmi hír?
  • Gibor
    #2048
    Huu.... elégé kihalt ez a topik.
  • Apokrif
    #2047
    Rossz ajtónál próbálkozol. nem kell kulcs oda
  • odex
    #2046
    Hi!
    PLZ HELP!
    Még a játék elelyén tartok!
    Elmentem egy olyan csávóhoz aki fegyvereket add el meg ilyenek,ott beszéltem CIA-s emberrel és egy új küldetést adtak!
    vissza kell menni a városba és fel kell menni az egyik házba a 2. emeletre de nem birok felmenni mert nincs kulcsom az ajtóhoz :( hol tudok kulcsot szerezni hozzá?
  • Dave000
    #2045
    Ez így van, ha már nem annyira optimalizált akkor legyen magyar, az még tudna adni annyit, hogy ujra elkezdjem tolni.
  • grebber
    #2044
    Jaja de megvenni nagyon szerintem nem éri meg de tényleg mert pl itt sok ember az optimalizáltság hiánya miatt nem tolja.
  • sorrow
    #2043

    A cdgalaxis-ban (hirdetésében) láttam, hogy a játékot leszinkronizálják,és úgy is kiadják.

    remélem nem túl sokára...
  • Dave000
    #2042
    Nagyon meghalt a totyik, 1 hete semmi... Kb. mikor lesz magyarosítás? nem tudja vki?
  • CS@
    #2041
    Néha elindítgatom én is és csak úgy hobbi szinten lelövöm az elém vetődő maffiózókat. Meg sem próbálom befejezni mert tudom ,hogy nem „nyitott végű”. Mostani élményeim között szerepel ,hogy az egyik harc során véletlen meghalt CIA –snál találtam egy hangosbeszélőt(nekem újdonság) üvöltöztem vele egy kicsit ,de nem nagyon érdekelt senkit sem.

    Viszont ami nekem nem jött be az a 2.0patch, miután kipróbáltam újra is raktam az egészet mert egyáltalán nem tetszik a járgányok javított fizikája. Meg mintha az fps is lecsökkent volna (de lehet ,hogy már a vindózom nyűglődik).
  • Montanosz
    #2040
    jah...nem tom milyen hosszú, de teljesen "reális", azaz nem értem a végére))))
  • MikX
    #2039
    Húha, jól kihalt a topic, vki nyomja még a gamét?
  • Montanosz
    #2038
    lesz magyarosítás....
    csak azoknak adtam pénzt ha jól emlékszem akik a húgommal kapcsolatos infót adtak...
    pénz az azért jön be, csak egyszerre több szálon kell küldetéseket csinálni.
    én a rendőrség-katonaság-indiánokat csinálom mert ezek elmennek egymás mellett
  • grebber
    #2037
    Ezért is kéne magyarositás mert angolt kurvára nem vágom.
  • emberke
    #2036
    Ahhoz hogy a főszálon haladj nem kell sok pénz, mert mindig van egy másik megoldás ami „olcsóbb”. Igazából fegyvereket sem nagyon érdemes venni mert a küldetések során a nagyrészük megszerezhető ingyen, max az upgradekre érdemes költeni. Amire viszont érdemes összespórolni az egy heli, mert egy idő után monotonná válik a sok kocsikázás, meg ugye gyorsabb is.
  • grebber
    #2035
    Ha jókat playeltél elmondhatnád hogy pl a Mayornál (nemtudom hogy jártál-e nála) muszály fizetni ??Fontos infot adna,érdemes fizetni mert hijján vagyok a lének és ha kell későbbiekben valamire?
  • Montanosz
    #2034
    köszi!
    ( én addig bütyköltem hogy azon kevesekhez tartoztam hogy nem akadt és nagyon jókat játszogattam, csak sajna a rendőr bácsik elvitték a vinyót és még lusta voltam újra életölteni((( )
  • grebber
    #2033
    Na felpeccseltem regedit és elindult.
    Azt kell mondjam kibaszot szar teszter lennék ugyanis az ég világon semmi javulást nem észleltem ugyanugy élvezhetetlenül akadozik/swappel.
    Nem ez lesz az uccso patch az tuti.

    Szerintem ezt a gamet patchekkel sem lehet javitani nagyon újra kéne irni de tényleg.
    No mindegy a game tetszik kiirom elteszem 2006-ra addirga lesz fasza gépem azon csak nem for ilyeneket csinálni.
  • Montanosz
    #2032
    ok. jó gyúrást)))
  • grebber
    #2031
    Az biztos hogy müködik csak a verziószám nem 2.0-ás vagy igen?, mert nem hinném.


    Montanosz: most megyek edzésre utánna kiprobálom.
  • Montanosz
    #2030
    a regedites berhálással ez nem müóködne mint a clone-s verzió? mert letöröltem, nem tom kipróbálni
  • Kgero1
    #2029
    Nekem mükszik a sima crack-el is!!
  • grebber
    #2028
    Elvileg valamivel kisebbnek kéne lennie de bnem tudom kiprobálni mivel krek még nincs a peccshez.
  • ChevyG #2027
    az optimalizálás miatt kisseb lett a gépigény?
    nekem müxik a link
  • Montanosz
    #2026
    http://www.patches-scrolls.de/
    na innen a wellget se perc alatt lekapja)))
  • Montanosz
    #2025
    há nekem erről az oldalról nem jön le, csak bedob valami reklám oldalt(((
  • grebber
    #2024
    Crack-re sajna még várni kell a lényeg hogy a patch már lentvan.

    Fixes

    -Car's disappearance
    -Collision : grenades do not remain stuck in walls when launched, prisoners do not remain stuck in walls when delivered, tree have collisions.
    -Position of dead bodies has been reworked, animation of the jaguar is more realistic
    -Player and Non Playable Player positions in the environment have been checked and no character appears in mid-air or stuck in one of the scenery item. Clipping issues have been solved as well.
    -Missions : fixing some bugs. Bus drive missions : the money earned after completing a mission now corresponds to the expected amount which is promised before starting the mission. Whimpy mission: the objective is now complete only when Whimpy is rescued at night as stated in the objective. Missions which have been completed are cleared from the Missions Objectives Screen.
    -Hints are now appearing opportunely
    -Sounds which were missing (e.g. splash water) are now implemented
    -Camera control when firing from Pirania
    -Rendering landscape when flying on plane
    -Some situations where user car gets lost
    -NPC name which sometimes appeared in the list of vehicles
    -In the list of vehicles, now the last car you were using is N1
    -Snake which were able to bite you when crawling
    -Too big moon has been readjusted
    -Corrupted frames between AVI movies
    -Windows look like dark squares when it rains
    -Some doors disappear under some view angles on indoor levels
    -Boat which appeared to be filled with water / Boat trace disappears and flockers under some viewing angles
    -Some flickering carpets on federal base, flickering posters in city, flickering triangles when lit by flashlights on small river bridge
    -Shadows of dogs
    -Water and landswell now animated in 6th cutscene
    -White square from car lights are no more visible on GeForce cards, white square is no more visible around moon at some days
    -Grenades explode before NPC die
    -Flowers in Granny's hands
    -Tail of the plane touches the ground
    -Music sudden volume change fixed
    -Some localisation issues, mistranslations, missing speeches, text overlappings have been fixed

    Optimization

    -Grass rendering and fixed flickering on hill tops

    Additions

    -Added cans to fuel different kind of vehicles
    -Upgrades to repair weapons
    -Support of non 4:3 video modes
  • grebber
    #2023
    Ez már csak optimalizál valamit mert szép méretes 200MB.
  • grebber
    #2022
    PATCH Boiling Point: Road to Hell

    A javítás telepítése után a játék a 2.0-ás verziószámmal fog rendelkezni, melyben javítottak a fizika, a fegyverek, valamint az AI egyensúlyán, optimalizálták a textúrákat. A patch kissé nagyra sikeredett, de megéri leszedni a játék kedvelőinek.
  • Kgero1
    #2021
    ok +1szer köszi
  • tHommy
    #2020
    Az alapbeállítás szerint a maximum pont a duplája a minimumnak, én 4096-4096on használom, nekem ez a max. "Adjon meg egy maximális lapozófájlméretet, amely nagyobb vagy egyenlő, mint a lapozófájl kezdeti mérete."
  • Kgero1
    #2019
    mennyit kell irni a minimumhoz és mennyit a maximumhoz?
  • tHommy
    #2018
    Szívesen :)
  • Kgero1
    #2017
    köszi thommy