3056
  • CS@
    #2096
    Javíthatóak az elhasználódott fegyverek.
  • Attiska
    #2095
    Nem sokat játszottam még vele. Lehet, hogy megnézem 1.1-el. Az autók vezethetőége ritka szar, az biztos. A fegyver repair mit takar?
  • CS@
    #2094
    Azért ha nekiállsz újrarakni a játékot akkor a biztonság kedvéért készíts biztonsági másolatot a save –idről. Hátha nem lesz jó nálad az 1.1 el sem a hang.
  • CS@
    #2093
    2.0val nálam is teljesen vacak a hang. Xenus fórumon olvastam a szokásost : hogy vegyük lejjebb a hang hardveres gyorsítását a dxdiagban(nálam mondjuk ez semmit sem segített a hangokon).

    Ha nem feltétlenül ragaszkodsz a fegyver repairhoz, a benzines kannához a járgányok elcseszett irányításához és még nem sokat játszottál vele akkor azt tudom ajánlani, hogy ne rakd fel a 2.0át csak az 1.0+1.1et.
    1.1 -el nálam hibátlanok a hangok. A mentések sajnos visszafelé nem kompatibilisek tehát a már 2.0 –val megkezdett játékodat nem fogod tudni folytatni régebbi verzióval(nekem legalábbis nem sikerült).
  • Attiska
    #2092
    Sziasztok,

    Nagyjából végigbújtam a topicot, de nem találtam megoldást a következő problémára. Időnként eltűnik a hang, illetve recseg ropog. A 2.0-ás patch fent van, a hangkártya egy Live! 1024 a legfrissebb driverrel. Van valakinek ötlete?
  • grebber
    #2091
    Nincs!
  • vezérszuszu
    #2090
    Hello!Van a game-hez magyarosítás?
  • CS@
    #2089
    Asszonynak kissé megártott a piknik :
  • CS@
    #2088
    Felraktam egy teszt erejéig ismét a 2.0át és utána néztem a fegyver javítós dolognak, úgyhogy már értem a működését.
    Sikerült találnom egy „ingyen” helit a government airstrip első küldetésében(nem tankolható, nem javítható és a küldetés teljesítése után ha lejelentem el is tűnik).
    Az még mindig érdekel, hogy az army heru –kat valamikor ki lehet e nyitni ?
  • emberke
    #2087
    Helikoptert valamelyik katonai bázison lehetett szerezni de azzal az volt a gond, hogy hajlamos volt eltünedezni, szóval szerintem érdemes megvenni a helit a kereskedőtől.
  • CS@
    #2086
    Üdv !

    Ha valaki 2.0 -val játszik az légyszi adjon egy kis infót :
    Hol, kitől és mennyiért lehet beszerezni ramrodot ?
    Hogyan működik a "repairolás" vele ?
    Bármennyi wear -t lecsökkent 0 -ra vagy egy fix értéket javít a fegyveren ?

    Egyéb kérdéseim(nem csak 2.0 esetén) :
    Helikoptert lehet e valahonnan ingyen szerezni(ha igen akkor honnan) ?
    Valamint Heru -t lehet e szerezni valahonnan ingyen(természetesen nem lopottra gondolok).
  • ThugEdge
    #2085
    hát pontosan emiatt nem lett nagy gém,pedig lehetett volna,én is naon vártam,de ha a fejlesztők ilyen nyomi faszok,akkor sajna nincs mit kezdeni vele,pedig biztos,hogy jó lenne
  • Dave000
    #2084
    nekem is ezért jön be, régen sokat toltam, de idegesített a folyamatos swappolás, azóta meg 3x annyi ramom van tehát elméletileg simán futna, dehát mostmár csak akkor kezdenék neki előről ha magyar lenne...
  • Montanosz
    #2083
    hát igen!
    túl élethű, nem tudsz falramászós kombókat!
    itt menni kell néha tíz percet is hogy eljuss valahová, nem lehet teleportálni!
    DE nekem ezért jön be.
    Élethű!
  • lalakov
    #2082
    Sok helyen nagyon lehúzták, így kevesen játszanak vele.
  • grebber
    #2081
    Hidd el ha megvettem volna ez klett volna az első hogy megosztom valahogy.
    Nekem is jól jönne.De hát ha nem teszik fel nem , vagy lehet senki nem vettem meg sg-sek közül.
  • bjoee
    #2080
    ugy látszik ez valamiért ellenszenves játék,mert hiába magyar nyelvü senki nem foglalkozik vele ,nem szedi ki magyarnyelvü fileket a játékbol.Bezzeg más ratyirambo játékokbol 20 magyarositás is van (azokhoz nem is kell persze,mert menj jobbra menj balra kész) tudom vegyem meg eredetiben,megyek is megveszem ....majd ha olcsobb lessz
  • VKiller
    #2079
    Jaja ez szörnyen kellene nekem is de egy crackelt magyar verzió még jobb lenne!

    PLEASE!!!

    PLEASE!!!

    PLEASE!!!
  • Szabyka
    #2078
    Hát remélem valaki kiszedi belőle ...
  • mila69en
    #2077
    ja az nekem is jól jönne
  • morfondőr
    #2076
    UP!
  • morfondőr
    #2075
    Szisztok!
    Hallottam róla, hogy a játék megjelent magyarul, csak az a bajom, hogy nekem az angol verzió van meg. Nincs valakinek valamilyen magyarítása ehhez, vagy esetleg akinek megvan a hivatalos magyar kiadás, az nem tudná kiszedni a szövegeket? Esetleg ha van már ilyen, akkor dobnátok egy linket!
    Előre is köszi a segítséget!
  • haxoror
    #2074
    A magyar verzió alapból patchelve van?
  • bjoee
    #2073
    Csak annyit tudok megjelent magyarul
  • lalakov
    #2072
    Akkor majd próbálkozom.
  • Montanosz
    #2071
    valaki fel rakhatná dc-re mert a crack úgyis jó lenne nem?

    lalakov: nekem még rosszabb a gépem lásd lejjeb, de jól fut
  • lalakov
    #2070
    A gép többi része nem ilyen jó. (P4 2.4, Ti4800)
  • mila69en
    #2069
    mért fenn van valahol a magyar???
  • bjoee
    #2068
    Meg jelent magyarul a game ,vajon ki lehet szedni belöle a magyar feliratokat hogy ne kelljen mégegyszer letölteni ujra ? Az angol verzio van meg,ezért gondoltam :)
  • Montanosz
    #2067
    akkor valamit állítanod kell, azon high-on mennie kell
  • lalakov
    #2066
    Köszi.
  • MikX
    #2065
    modder csomag, pályaszerkesztő, miegymás...
  • lalakov
    #2064
    Kicsit bővebben?
  • mila69en
    #2063
    SDK = Software Development Kit
  • lalakov
    #2062
    Az SDK az micsoda?

    Nekem 1GB-om van és Low-n fut, csak autózás közben szaggat egy kicsit. Sajnos így egy kicsit csúnyácska, de szuper a játék. Majd jövőre új géppel újra kijátszom, már ha addig befejezem, ilyen hosszú játékom még nem volt.
    Szerintem a Precursors ennél csak nagyobb játék lehet, nagyobb gépigénnyel. Inkább ez a gépigény, minthogy két percenként töltögessen.


    Kivégezte már valaki?
  • grebber
    #2061
    Majd jővőre mint mondtam a game nem veszik el addig :D
  • mila69en
    #2060
    én nem virtuális ramról beszélek a virtuális rammal nem sokra fogsz menni inkább tegyél fizikai ramot a gépbe az biztos használ
  • grebber
    #2059
    Nekem is 3GB virtuális de nagyon akad.Van ahol szinte egyátalán de van ahol nagyo :(

    Na mindegy kiirtam azt jövöre a jobb gépemmel.
  • Montanosz
    #2058
    már írtam én is: 3giga virtuális ram, 512mem, 2giga amd proci és 1024-ben teker, a városban akadozik kicsit ha kocsival megyek.
    viszont magyarítás kéne az biztos ám)))
  • mila69en
    #2057
    ja mennyi rammal akarsz játszani? mert 1.5gb rammal egyltalán nem akad az 512 ramot elkell felejteni a játékhoz mert annyival jóhogy akad de 1gb rammal is tök jól fut szal semmi gond a játékkal