3056
  • MikX
    #2336
    Krónikus lefekvés szindrómája van, ezt kezeltetheted, ha 3x végignyomod a gamét megállás nélkül minimális save-val, és utána lesz egy csóka aki ad erre gyógyszert, csak akkor meg a mafia fog utálni, mert azt a csávó tőlük lopta, de erre is van megoldás, csak most nem mondom meg :DD

    [csak vitszelt]
  • mila69en
    #2335
    nem semmit sem csinál pedig tegnap még jó volt, és én a betonon sem tudtam oldalazni hasalva, csak úgy csinált mintha menni akarna oldalra de egyhelyben mozgott
  • CS@
    #2334
    Hasalva elég nehézkesen és csak nagyon lassan tud (bizonyos terepeken szinte egyáltalán nem PL.:hegyoldal) oldalazni.

    Ha egyszer megnyomod a prone(lehasalás) –t akkor ugyebár leguggol és úgy is marad ha újra megnyomod akkor lehasal és úgy marad. Nálad már a guggolásig sem jut el ?
  • mila69en
    #2333
    eza a játék még a béta állaptpt sem éri el erősen alpha állapotban van
  • mila69en
    #2332
    áá hülye vagyok rosszat nyomtam, kigyógyított a doki de így se tok lehasalni a gugolás az működik asszem alap bal Crtl de viszont a hasrafekszik az meg nem asszem alap-ból az c-volt akár hova állítom nem jó sztem ez is egy hatalmas búg lehet mert eddig jó volt csak olyanokat csinált néha, hogy lehasaltam nem tudtam oldalra menni
  • mila69en
    #2331
    de elmentem a dokihoz ki is fizettem neki a pénzt 250 peso asszem és úgyanúgy fullon mardt csak az adrenalin meg alkohol függőségem gyógyitotta meg a gyógyszerest nem akarja
  • CS@
    #2330
    A kórházban a dokik 200peso körüli összegért visszaállítják 0-ra.
  • mila69en
    #2329
    most megnéztem ha indítok egy új gamét akkor hasra fekszik-e és tökéletesen csinálja amit kell szal nem értem mi lehet a gond, nem tudom nincs e esetleg összefüggésben a gyógyszer függőséggel mert az maxon van:DD
    azt hogyan lehet csökkenteni?
  • CS@
    #2328
    Bárhonnan eltűnhet ha sokáig otthagyod és nem figyelsz rá.
    Vannak dolgok amik ezt elősegíthetik mint pl.:
    Minél több ugyanolyan típusú járgányba ülsz bele, nem állítod le kiszállásnál, sokat taxizol, meghalsz és a kórházban kötsz ki, mentesz majd tölteszSTB. Bár ez nem 100%, de úgy vettem észre ha figyelsz a járgányra akkor nem tűnik el, ez a figyelés abból áll, hogy a térképen azt a járgányt amelyikre a legjobban figyelsz mindig kirakod a „places” –ból.
    Annak pl az idejére sem emlékszem mikor tűnt el személyautóm(SAM –ek szinte mindig eltűnnek), de jó rég még az 1.0 idejében lehetett. Pedig lopott heru –val mentem a vulkánhoz is és ott jó messzire elhagytam mégis megvárt.

    #2326 : No ilyenről még nem is halottam úgyhogy passzolok .
  • CS@
    #2327
    Persze, vagy talán még nem láttál a zöldségesnél gránátot áruló öregasszonyt ?
  • mila69en
    #2326
    az mirt van, hogy az emberem nem reagál a hasrafekszik gombra? eddíg tudtam hasra feküdni most meg már nem akármelyik billentyűre állítom nem tudok lehasalni
  • mila69en
    #2325
    az igen:DDD bár érdekes, hogy pont a vén banya dobálózik^^
  • greco
    #2324
    És az öregasszony gránáttal???Ez is rendjén van?? :-))
  • mila69en
    #2323
    nem mintha a földes utakat néptekenek lennének..... mégse tűnik el onnan
  • tHommy
    #2322
    Állítólag tényleg javítva lett..., de hamar rájöttek hogy a kocsik ugyanúgy eltűnnek. Én is vettem ey kocsit (miután a lopott eltűnt), és a vásárolt kocsi is eltűnt.. Ja és valaki írta a külföldi fórumon, hogy vett egy helikoptert a Pueblo Faro-i kereskedőnél és az is eltűnt. A peccsekben inkább ezt kéne már végre megcsinálni, meg azt, hogy ne swappeljen állandóan, mert elég idegesítő tud lenni, főleg a városokban.
  • CS@
    #2321
    Bár bug van dögivel, de szerintem a #2311 –ben leírt az teljesen rendjén van.
    Nehogy már a városlakók ugyanúgy sétálgassanak miután a user a békés városkájukban nekiáll lövöldözni bármire is. Ha meg ellenállhatatlan késztetést érez a lövöldözésre megteheti ezt úgyis, hogy a városlakókat ne háborítsa fel ezzel(Pl. silent).

    Aki kicsit is mászkált a dzsungelben az meg bizonyár láthatta, hogy ezek a területek egyáltalán nem néptelenek így szerintem az erdő közepén hagyott járgány eltűnése(ellopása) szintén nem gáz.

    Rash #2309 –ben leírt problémái már szerintem is gázosak(kivéve a grafikát, az emberek kinézetét meg azt, hogy két maffiózó semmilyen körülmények között nem fog egymásra lőni) és ténylegesen rombolják a játékélményt, de hát ez van.
  • mila69en
    #2320
    igen volt is benne ilyen búg még mikor megjelent(ez a topic is televan vele még az elején) a gém és nem volt peccs menteni se lehetett nagyon meg a kocsik is eltűntek főleg a lopottak de a peccsel állítólag javítva lett!!!!!fakkk eza játék uninstallATARI
  • Rash87
    #2319
    #2309

    Erre akartam kijukadni,h tuti h bug ez a kocsieltűnés :D

    Ezért töröltem le a játékot,mert alig játszottam vele,de már túl sok volt a bug...

    És mivel letöröltem,megsporóltam magamnak pár k***** anyját a készítőknek,stb beszólásokat
  • mila69en
    #2318
    ööö de nem azt monták hogy ez a peccsel javítva lett?
    nem is volt lopott az autó és nem is nincs is 4 autom ez volt a harmadik márcsak kettő van rohadjon meg eza játék úgy ahogy van egy nagy fos az egész:@@@@
  • tHommy
    #2317
    Csak a szokásos :) Ha a dzsungelben hagyod a kocsid, és messzire mész (pl: kocsival mész, és megtámadsz egy tábort), akkor 1 bizonyos távolság után eltűnik. DE, egy külföldi fórumon írták, hogyha a főutak mellett hagyod az autód, akkor nem tűnik el. (Mellesleg megjegyzem, ez igaz: amikor a gerillák helikopteres küldetéseit csináltam, ott hagytam a főút mellett az autómat, (teli volt fegyverekkel és lőszerrel), és amikor jóval később visszamentem még mindíg ott volt). És ha jól emlékszem 4 kocsi után kezdenek eltünedezni a kocsik, de ez nem biztos :))
  • mila69en
    #2316
    pedig ha tudod, hogy hol van akkor elmondhatnád
    esetleg te loptad el?:DD

    bazki benne volt minden cumom a csomagtartóban
  • Rash87
    #2315
    Erre már nem mondok semmit :D
  • mila69en
    #2314


    az hogyan lehetséges hoghy itt hagytam az autóm és nem találom sehol??? pedig jelöli is hogy itt van de még sincs
  • Rash87
    #2313
  • ati2002
    #2312
    :DDD
  • greco
    #2311
    A városban átszaladt előttem 1 patkány.Gondoltam lelövöm.Erre a polgárok nagyon bepöccentek rám és elkezdtek üldözni(biztos házipatkányra lőttem :-)).
    Sőt, egy öregasszony bottal a kezében még gránátokat is dobált rám. :D
  • mila69en
    #2310
    hát a bugog az mind igaz meg az hogy hülyék az emberek azis ok tényleg buták viszont a grafja az nagyon kúúl
  • Rash87
    #2309
    Húh,nekem kb 1 óra játék után meguntam

    Mert jó játék,de a grafika elég elkapkodott.
    Meg az a rengeteg bug 1 óra alatt:
    Beszélgetek 1 csávóval,ül a székén,és 1* csak eltűnik onnan :D De még közbe a székkel lehet beszélgetni

    Meg a patkány előttem fut,és aztán hirtelen elűtnik.
    Meg a kocsi vezetői is,bolondak,megyek az úton,és mennek neki a falnak :D és már pár méteres sor áll!

    M eg megyek a dzsungelben,2 maffiózó elkezdi lőni 1mást,és 1ik hamarabb meghal,mielőtt meglövik,és ott ugrál utána :D
    Naggyon lol játék.

    Persze jó játék,mert érdekes,csak idegesítő a bugok miatt,meg az emberek is hülyén néznek ki,meg még akkor is jár a szájuk,amikor már vége párbeszédnek :)))

    Nah,mind1,ennyi a véleményem róla,jobban is megcsinálhatták volna!
  • 00 Blue 00
    #2308
    Hát nem tök mindegy.

  • dia
    #2307
    nem hiszem, hogy bárki is el fogja küldeni.
    Elég ha visszaolvasol néhány hozzászólást és ott a megoldás
  • Apokrif
    #2306
    Hellosztok!
    Hallottam, hogy van magyarosítás a játékhoz! Elküldené valaki a magyarosítás linkjét nekem emailben, és azt hogy mit kell vele csinálni?
    Köszike előre is!
    Byz Apokrif
    email: [email protected]
  • Rash87
    #2305
  • mila69en
    #2304
    ajjaj most, hogy komolyabban játszogatok a gammával azért elég durva dolgokat tapsztalok:DD

    lövöldözés van elbujok egy nagyobb szikla mőgé azt simán meg lőnek mert át tudnak lőni a kövön (biztos kőtörö a töltényük^^)

    vagy bent vagyok valami épületbe azt bedobaják a gránátot a falon kersztűl:DD
  • mila69en
    #2303
    lőd szét valakinek a fejét a kocsijába aszt minjá van járgányod
  • mila69en
    #2302
    esetleg DISABLEAVIPLAYER=0 1-re
  • 00 Blue 00
    #2301
    Ha nem akarjátok látni a nvidia+ hasonló videókat akkor ezeket az értékeket írjátok át

    erröl

    [Game]
    AVI0 = AVI\nvidia.avi
    AVI1 = AVI\publisher.avi
    AVI2 = AVI\DeepShadows.avi
    AVI3 = AVI\intro%s.avi

    erre

    [Game]
    AVI0 = 0
    AVI1 = 0
    AVI2 = 0
    AVI3 = 0

  • 00 Blue 00
    #2300
    ja a magyarítás meg tökéletesen műkszik nekem is.
  • 00 Blue 00
    #2299
    Na a 2.5 gigás mini imagéval nekem is elindult :)

    Csak egy a bibi, hogy egy óra game után bele rajtoltam a folyóba a járgányommal, és nem mentettem sehol, így most gyalogolhatok mindenhova. :(

  • Sheke
    #2298
    thx
  • Rash87
    #2297
    Nah,sikerült elindítani. Nagyon thx :D