3056
  • XerPY
    #2376
    azt tudja valaki hogy a mini imageről hogy kell telepíteni a játékot vagy valami?
  • XerPY
    #2375
    de kidob a játék!!
  • mila69en
    #2374
    azzal semmit az nem gond nincs magyar nylvü textúra töltő képernyő estleg ha nagyon zavar akkor csinálsz eggyet mondjuk gifanimátorral vagy photosoppal:DD
  • XerPY
    #2373
    Megcsináltam mindent megpeccseltem a 2-el és még betöltés közben kiír valami texture valamit!! ezzel mit csináljak?
  • XerPY
    #2372
    milyen pcsek kellenek hozzá?
    csak a 2 vagy az összes?
  • mila69en
    #2371
    ne köszönd hanem inkább ovasd ezt
  • XerPY
    #2370
    köszi bazz
  • Rash87
    #2369
    Innen!
  • XerPY
    #2368
    Segítsetek kérlek !! hogyan csináljam meg a magyarosítást honnan szerezzek pecseket? köszi
    KÉRLEK!!!
    ZOLI
  • mila69en
    #2367
  • mucika #2366
    hol lehet letölteni a Magyarositást
  • levi1989
    #2365
    szevasztok a bandákkal hogy lehet kibékülni mert a mafiakkal nagyon rosszba vagyok
  • MikX
    #2364
    MSN-re nem lépsz fel?
    Mondjuk én régen nem használom, de most fennvagyok!
  • mila69en
    #2363
    kicsit off

    ja:DDD skazi kicsit poénosra véve az képe:DDD egy vérző "gitárkard" a kezébe már sz*rrá gitározta magát GOA rulzik

    itt a eredeti mása

    halgass bele hatalmas zenét csinálnak ketten:DD kicsit vissza vettem a minőséget
    skazi
  • MikX
    #2362
    A logód!
  • mila69en
    #2361
    mi mi?
  • MikX
    #2360
    amúgy ezmiez?
  • mila69en
    #2359
    :DD meglestem mivel nyújt többet a szrkesztés nagyn jó dolog ugyhogy asszem maradok is vip:DDDDD

    szerk::DDD ja tegnap este unatkoztam azt össze dobatam valamit
  • MikX
    #2358
    hmm, VIP?
    már te is? :DD
    Jóa logód!
  • mila69en
    #2357
    khm... olvass vissza pár sort!!!444
  • levi1989
    #2356
    szasztok én magyarítást és végigjátszást keresek a játékhoz. HELP egy oldalt légyszi
  • MikX
    #2355
    Ájdunnó!
    Lehet! nem emléxem már!
  • mila69en
    #2354
    azé kérdeztem mert asszem msn-en dumáltunk mikor montad letöltöd biztos faxa azt én is elekezdtem letölteni.... de az nem EU-s virzio?:DDDD
  • MikX
    #2353
    Hát mittomén mi van már?
    Még azt szedtem le, amit te is, emlékszel, nem? Én ajánlottam, te le sem akartad szedni! Na az nem tom mien volt, az van meg, de valszínűleg havernak megvan, én lehet nem írtam ki!
  • mila69en
    #2352
    ja nem sry félre olvastam aha hogy az eusat találta csak
  • mila69en
    #2351
    hát de már megtalálta nem? meg honnan szereztetek ti usa verziot?:DD
  • MikX
    #2350
    Hmm, mind1, majd megtalálja, én nem csinálom, majd, ha meglesz, akkor átmásolom tőle!
    Hát mire valók a testvérek, nem?
  • mila69en
    #2349
    gugli rulz:DDD
  • Gibor
    #2348
    igen csak sehol sincs amerikai patch csak európai! Legalábbis nem találtam!
  • mila69en
    #2347
    nagy nehezen? hát lelehet tölteni:DDD a peccset
  • Gibor
    #2346
    De jó én pont most szívtam meg! nagynehezen megszereztem a 2.0-ás patchet persze az európait találtam csak de azon kivül még a játék is eltünt! pont mikor ujra játszanék vele!
  • mila69en
    #2345
    a gerillákat
  • Gnorb
    #2344
    Hi!
    Hogy tudom javítani a kormányzattal a viszonyomat?
    -63on vagyok. Öljem le a maffiát? :)
  • Rash87
    #2343


    Mert megérdemled! :D
  • mila69en
    #2342
    felb@szta az agyam...... letörlöm és széttöröm a hülye lemezt
  • mila69en
    #2341
    na most, hogy meggyógyúlt az emberem és újra tud hasalni(nem tom hogy csinálta) újabb problémám adódott NEM TUDOK TÉRKÉPET NÉZNI MERT AHOGY LENYOMOM AZ M BETÜT 0 FPS-T MEGY A JÁTÉK bocs, hogy kiabálok de már agyilag zokni leszek ettől a hülye játéktól
  • mila69en
    #2340
    lassan át is lehetne nevezni a játékot Boiling Point:Indulhatunk a búg mezőre
  • mila69en
    #2339
    ez tényleg lool ez a játék volt egy olyan küldetés mikor kivettem a széfből a lányom üzenetét valami bankszámla kód volt rajt most vissza mentem abba az épületbe és megint ott voltak harcosok megint ki tudtam venni a lányomnak az üzenetét:DDDD már 2x is meg van ugyanaz a papír
  • mila69en
    #2338
    loool most elindítottam a gammát és meggyógyúlt az emberem
  • mila69en
    #2337