3056
  • hiba
    #2416
    nekem volt 2 gbyte ramom de csak a battlefiled 2-t probaltam vele es ha volt eleg eros gep akkor kevesbe szaggatott
  • mila69en
    #2415
    de nem ám:D
  • grebber
    #2414
    Én attól félek hogy ha több ram lenne benne akkor is szaggatna.
    Majd kiderül 2GB rammal mire képes bár mint mondtam nem fog javulni egyátalán.
  • hiba
    #2413
    Van szaggatas, de az csak az 1Gb ram miatt van ha tobb lenne nem szaggatna annyira, csak nem zavar es van eleg fsp is hogy ne legyen kepregeny.
    1280*960- 2xAA 8xAZ
  • grebber
    #2412
    Semmi szaggatás ?Milyen felbontás részletesség??
  • hiba
    #2411
    x800xtpe + 3.6Ghz p4 1gram ezzel jol fut mar :)
    elotte 6600gtm volt azzal lasssu volt
  • grebber
    #2410
    Milyen géppel tolod hogy fut a game rajta?
  • hiba
    #2409
    Elkedztem ujra tolni a gammat immar jobb hwvel igy nagyobb az elvezet is :)
    Feltettem valamelyik patch-et de most nem emlekszem mar hogy ez volt a legutolso e, majd otthon megnezem.
    Nagyon szokszor elqurodnak a quicksave-jeim, es nem tudom visszatolteni oket mert kilep erroral a game :(
    Most is egy het game veszett oda pedig 3 quicksavet csinal es mind szar :(

    Amugy a rossz oldallal vagyok maifas, bandits, guerillas.
    He igy vegigvittem majd kiporobalom a masikoldalt is:)
  • ibrik
    #2408
    Az utolsó előtti mondat javítva:
    A magyarítás "altivizálását" is sikerült megoldani.
  • ibrik
    #2407
    Köszönöm a segítséget, sikerült a patch-eket felrakni - a fene gondolta volna, hogy csak a játék mappájából lehet feltelepíteni őket...

    Viszont jótett helyébe jót várj alapon, kipróbáltam a GameCopyWorld-ön található cseh (czech) 2.0-ás crack-et és azzal sikerült mindenféle mini-image meg antiblah-sr7stop-izé-blablabla kínlódás nélkül csak a crack-el elindítani a játékot - annyi változtatással, hogy a GameCopyWorld-ön elérhető csomagból csak a XENUS.EXE-t használtam fel, a VITAL.DLL-t viszont nem cseréltem ki, mert akkor hibaüzivel leállt a játék.

    A magyarítás "altivizálását is sikerül megoldani.

    Tehát, ha valakit érdekel ez a crack (csak az EXE) és nem akar a GameCopyWorld-ön utánabogarászni, ide feltettem: bb20crack.zip
  • mila69en
    #2406
    honnan próbáltad peccselni? csakis a játék főkönyvtárából hajlandó feltelepüni
  • ibrik
    #2405
    Nincs crackelve. Az eredeti EXE van még a játék mappájában, azzal próbáltam.
  • grebber
    #2404
    Crackesre nem is fog felmenni egyik patch sem.
  • ibrik
    #2403
    Nekem a játék RELOADED-verziója van meg (egyetlen crack EXE-vel, mini-image nélkül megy a játék alapverziója).
    Megpróbáltam megcselekedni a magyarítás felélesztéséhez teendőket, de már ott megakadt a dolog, hogy a frissen telepített játékra (crack-elés nélkül) egyik patch sem akar feltelepülni. "Invalid patch file" üzenettel leállnak.
    Próbálkoztam ezzel: boiling-point-usa_retail-update1_1.exe
    És aztán ezzel is: BOILING-POINT-EUROPE_AnyVersion-UPDATE2.EXE
    Ha valaki tudja a megoldást, az kérem jelezze. Előre is THX.
  • grebber
    #2402
    Na elkezdem megint tolni igy ungarisül igaz élvezetes lesz 5-max 10 fps-el de leszarom kell a hely.
  • mila69en
    #2401
  • grebber
    #2400
    Megvan mi volt a hiba lol és a 10-es mappába mappástól tettem a 0-ás mappát azárt nem volt jó :)
  • mila69en
    #2399
    cracket nem használtál ugye?
  • grebber
    #2398
    Mindent ugy csináltam ahogy le van irva (magyaritani akarok) inditom gamet töltené be a menüt és ezt dobja ki:



    Mitől van?
  • mila69en
    #2397
    hát remélem én is nagyon gáz lenne ha azt is az atari adná ki:(
  • grebber
    #2396
    Topicja amiben van leirás.
    Homepage itt van sok kép.
  • XerPY
    #2395
    az milyen lesz?
  • grebber
    #2394
    Remélem a Precursors-ba nem teszi bele a mocskos kezét az Atari és kapunk egy fasza gamet.
  • mila69en
    #2393
    én már próbáltam de nem akarja valamiért elfogadni:((
  • grebber
    #2392
    Valaki csináljon valami fasza töltöképernyőt a hiányzó textúra heylére.
  • grebber
    #2391
    Pedig ez a game nagy sikereket ért volna el a game ha mondjuk HL2 szintű optimalizáot tesznek bele+ bugmentesitik. (HL2 valjuk be optimalizácios etalon lesz sokáig az tuti)
    De igy kinek van kedve bugheggyekben gazdag izomakadásokkal tarkitott gamel tolni?Nekem lenne csak felbassza az agyam kurvára amikor küldetés alatt az akadozás miatt halok meg.
  • báttyó02
    #2390
    hát ige,ennél a játéknál semmi sem lehetetlen ilyen szempontbol
  • mila69en
    #2389
    :DDDD lehet nem is lenne elég
  • báttyó02
    #2388
    vegyé még 5giga ramot-.-
  • mila69en
    #2387
    #2385: van de nem igen szoktam fent lenni msn-en sőt szinte soha nem vagyok fenn

    "minimálisan szaggasson??"

    ha kicsit átnyálaztad vólna a fórumot rájöttél volna (ha aza vólna ott nem lett vólna) nem lehet vele mit csinálni
  • XerPY
    #2386
    csááá!!
    magyarítottam a játéot és minden csak egy baj van!! az hogy szaggat mint az állat!!
    konfigom
    asrock k7vt4a alaplap amd sempron 2800+ proci ati 9600 XT 256 mb és egy giga 400 mhz kingstone ram ezek a legfontosabbak
    valaki tud adni valami tippet hogy mit állítsak hogy minimálisan szaggasson??
    köszi
    Zoli
  • XerPY
    #2385
    van m,sn címed mila??
  • mila69en
    #2384
    nézz be ide
  • XerPY
    #2383
    köszi!!
    Nem tom telepíteni a dt 4- et mert vallami system error van vagy mi
  • mila69en
    #2382
    nem kell crackelni ha mini imagét használsz
  • XerPY
    #2381
    jó és ha te elinditod akkor nem kér cd-t egyáltalán a 2 pecs után crackeltél vagy valami?
  • mila69en
    #2380
    daemon tools 4 googliba beirod azt már kapod is a találatokat:DD
  • XerPY
    #2379
    mi az a dt4? és honnan szedhetem le?
  • mila69en
    #2378
    öö passz nekem is mini image-ról megy DT4-et használok semmi mást se virtual cd-hiddet se sr7-et

    szerk: ja melyik mini imagét használod mert van kettő i asszem az eggyik nem jó a 2.5GB-s a jóó
  • XerPY
    #2377
    Nekem másolt a játék és odáig jutottam hogy feltelepítés után nem crackelek hanem patch 2 és utána se crackelek és bemountolom a daemon tolsba a mini imaget és virtual cd hideval elrejtem . DE KERESI AZ ORIGINAL DISCET mit csináljak?