3056
  • CS@
    #2576
    igen
  • grebber
    #2575
    Igen a game címe!
  • Qwerty4
    #2574
    A Road To Hell ugy-e a játék alcíme és nem kiegészítője?
  • grebber
    #2573
    Valaki nézte Vista bétán a gamet hogy fut-e rajta?
  • mila69en
    #2572
    jöhetne már a folytatás.....
  • mila69en
    #2571
    vágod ott lent van aza gomb hogy vissza:) ezt már nagyon sokszór kitárgyaltuk sőőőt már el is felejtettük:D
  • tHommy
    #2570
    Lásd Grebber 2492-es hozzászólását.
  • Adam350
    #2569
    magyar - így simán? És 2.0 után hogy?
  • CS@
    #2568
    2.0 esetén gond nélkül megoldható, bár mivel én elégedett vagyok az angollal, így nem foglalkoztam vele, de ha a keresőbe beírod a „magyar” szót, akkor találsz konkrét leírásokat, hogy mit és hogyan kell csinálni.
  • Adam350
    #2567
    Hello! Lehet, hogy hülyeséget írok, mert tudom, hogy ez rá a válasz: NINCS! MÁR MEGMONDTUK! De azért meg szeretném tudni, mert láttam "próbálkozásokat", hogy az angolt lelehet-e magyarosítani?
  • Gibor
    #2566
    THX
  • CS@
    #2565
    #2137
    ha beírod a keresőbe a „console” –szót, akkor rögtön megtalálod.
  • Gibor
    #2564
    ÁÁÁ valaki mondja már meg hogy a console-t hogyan kell előhívni!!! Mert egy csomo érdekes hackre jöttem rá és egyszerüen nemtom előhozni áááááááá
  • ChevyG #2563
  • CS@
    #2562
    Ezzel most mit is akarsz mondani?
  • Magnumrolcsi
    #2561
    (REQ) Boiling Point Road To Hell-RELOADED
  • CS@
    #2560
    De mivel én nem használom így nálam nem lehet tankolni. Bocsy a dupláért.
  • CS@
    #2559
    Ja igen, ha 2.0val játszol, akkor a kannával, még meg is lehet tankolni.
  • M.A.D.
    #2558
    100 százalékos mentés...beszarás ennek kéne egy boiling point 100. szopó!
  • tHommy
    #2557
    Lehet tankolni, csak venni kell egy kanna benzint a benzinkútnál, és a helikopter közelében fel lehet tankolni F3-mal, 1 kanna benzin 30 "egység", 4 kanna benzin --> teli tank.
  • levi1989
    #2556
    egyébként nem tudtok adni egy 100%-os mentést nagyon kéne
  • CS@
    #2555
    Persze mert attól, hogy odamész még nem kapsz semmit, ezért írtam, hogy küldetések végrehajtásához néha adnak és, hogy vedd fel az első küldetést. Tehát odamész és felveszed az első küldetést, amire már pontosan nem emlékszem, de valami olyasmi, hogy fényképezz le valamit DonPedro farmján és akkor kirakja a helit. Nem harci jószág úgy tudom még lőfegyver sincs rajta és miután a kész missziót lejelented akkor elveszik(az ilyen járművekre ez mindig igaz, hogy csak a lejelentés pillanatában veszik vissza, így a küldetés megcsinálható csak nem kell lejelenteni).
    Küldetések végrehajtásához több helyen is kaphatsz harci helit, de azok sem tankolhatóak. Konkrétan már csak egyre emlékszem Commandante Santiago bázisára, de itt nem ez lesz az első küldetés, sőt úgy emlékszem jó néhány feladatot teljesíteni kell mire ezek a küldik jönnek.
  • levi1989
    #2554
    elmentem arra a governmentes reptérre de ott nem volt semmi este mentem meg nekem olyan harci helikopter kéne amivel tanultam augusto-nál
  • CS@
    #2553
    Ha még nincs rá jogsid, akkor sehonnan.
    Ha már megvan, akkor PuebloFaro –ban a kereskedőtől vehetsz Kb.:12-15ezer pesoért.
    Alternatív megoldásként küldetések végrehajtásához is kaphatsz, de ezeket nem lehet megtankolni és a küldetés teljesítése után, amikor lejelented, hogy készen vagy, akkor eltűnnek. A legegyszerűbb ilyen a Government repterén a legelső küldetést felvenni, majd szándékosan nem megcsinálni, egészen addig, míg a kapott gépet el nem használtad vagy már nincs rá szükséged.
    Spoileres TÉRKÉP (A GovReptér a kék Airstrip felirat)
  • levi1989
    #2552
    szevasztok tudtok abban segíteni hogy honnan tudok szerezni vagy venni egy helikoptert amit szabadon vezethetek? előe is köszi
  • CS@
    #2551
    THX! Ezt a topikot nem is vágtam eddig, de most már +fav
  • tHommy
    #2550
    White Gold: Ez lesz a BP folytatása.
  • lalakov
    #2549
    Igen.
    Köszönöm.
  • CS@
    #2548
    Az építész azért még nagyobb átverés, hiszen ő semmit sem ad a lóvéért.
    A Precursors nem igazán folytatás lesz, de ugyanez a cég készíti.
    Ha a képeket a BP után megnézed, akkor nagyjából azt sejtetik, hogy egy hasonló játékmenettel rendelkező egész más környezetben játszódó játék lesz(de lehet, hogy csak nekem tűnik így).
  • lalakov
    #2547
    Meg volt egy másik átverés is a játékban. Az építész azt mondta, hogy épít neked egy házat, ha perkálsz 50e-ret. Kipróbáltam, de semmi. Mindegy így is király a játék. Tudsz valamit a folytatásról?
  • CS@
    #2546
    Hát igen ,ezt már többször is írtam, hogy ez azért kicseszés, mert mire megszerezheted már általában semmi szükséged rá.
  • lalakov
    #2545
    Köszi. :( Közben találtam egy végigjátszást és ott is ezt írják. Kár, mert pénzre (közel 100e)már nem lesz szükségem.
  • CS@
    #2544
    Pedig a nyaklánc a kincs.
  • lalakov
    #2543
    Talán még benézel néha. Persze más is hozzászólhat. Szóval én is összeraktam a követ és elmentem a nyakláncos helyre és nekem se írja ki, hogy feladat teljesítve. De nem is jutottam el a piros x-hez. Ez az alagút visszakanyarodik, nem is arra vezet. Körbejártam az egész hegyet, hogy másik bejáratot találjak, de semmi. A legközelebb 13 méterre voltam a céltól a talpam alatt. Ez nagyon idegesít, nehogy már csak egy sima nyaklánc legyen a kincs.
  • Csuhai G
    #2542
    Mind1 már újratelepítettem! :)
  • Csuhai G
    #2541
    Valaki pls segítsen! Nem szeretném újból telepíteni a játékot + a patcheket! :(
  • Csuhai G
    #2540
    Valaki át tudná küldeni a játéknak az eredeti vital.dll fájlát erre a címre: [email protected] ? Előre is köszi!
  • tyukol
    #2539
    Köszi az infó-t nekem 50% feletti fegyvereim vannak úgyhogy nemcsoda ha nem müködik de mostmár tudom mit csináljak és mégegyszer köszi.
  • CS@
    #2538
    Használódnak a fegyverek, ha fölé viszed a kurzort akkor a tulajdonságai között látsz egy „wear” értéket, ez minél magasabb annál rosszabb. Engem már a 10% körüli érték is idegesít mert már itt is feltűnően hibázik a sorozat.
    A talált fegyverek között egészen minimális az esélyed, hogy jó állapotút találj.
    Ha 2.0val játszol, akkor a boltokban vásárolhatsz javító(wear értéket csökkentő) táskákat, ezekből többfajta van, de csak abban térnek el, hogy hány százalékot javítanak. Ha 2.0 alatti verzióval akkor marad az új fegyver vétele.
  • tyukol
    #2537
    Mitől függ hogy mikor tudok lőni mert van amikor azonnal elkezdi de van amokor 5-10 mp.-t kell várnom hogy lőjön és van ojan is amikor tényleg nem csinál semmit hijába nyomogatom a gombot.