3056
  • CS@
    #2616
    Akkor szerintem jobban jársz, ha visszatöltesz egy olyan állást(remélem van), ahol még nem vagy a vulkán közepében és belülről folytatod az utat, mert amiért jöttél az szerintem mindenképp kelleni fog és nem hagyhatod ki, meg mellékesen van egy frankó kis fegyverraktár útközben.
  • CS@
    #2615
    GameCopyWorld
    Klikk valamelyik mirrora, aztán az Enter –re, ezután a képernyő közepe táján látsz egy Game Index –linket klikk arra és kikeresed ami kell.
  • RMarvin
    #2614
    Ez így van. Idefelé jövet beugrottam az egyik hangárba, amikor is kipipálta, hogy megtaláltam a gépészeti bejáratot. Ettől függetlenül én nem tudtam ott merre továbbmenni, a darufülkénél elakadtam., Átnéztem az egész hangárt, de nem találtam ott semmiféle továbbjutási lehetőséget, ezért kénytelen voltam megmászni azt a szájbatekert vulkánhegyet, s így jutottam la a belsejébe a kráternak.
  • fery02
    #2613
    Mi az a GCWn? :P
  • CS@
    #2612
    Na várjunk egy kicsit. Az olvasottakból arra tippelek, hogy ezek szerint nem a kék üvegfalas részen keresztül jöttél, ha pedig ez így történt, akkor valószínűleg fogtad magad és felmásztál a vulkán oldalán, majd leereszkedtél a belsején. Amennyiben ez így történt, akkor nem találhattad meg azt amiért jöttél és ezáltal elképzelhető, hogy a reaktorokat még nem kell felrobbantanod.
  • RMarvin
    #2611
    hát most nagyon szomorú vagyok. Sehogy sem tudom megcsinálni a végét. RPG-m nincsen, és a kék üvegfalas részbe sem tudok bejutni, mert sehogy sem nyílnak ki az ajtajai, pedig ha közel megyek, akkor kivilágosodnak, de kinyílni nem akarnak. Ráadásul a kompresszorok teljesen ellenállnak a kézigránátoknak, úgyhogy az sem megoldás...
  • CS@
    #2610
    GCWn van a 2.0hoz is NoCd crack.
  • RMarvin
    #2609
    Elvileg a küldetés kezdetekor a kezedbe nyomták a robbanóanyagot...
  • fery02
    #2608
    KIcsit érdekesen fog hangzani, de a patchek feltelepítése után a crackelt verzió valszeg nem fog működni. Van olyan crack a játékhoz, amivel működni fog patchel együtt? Amúgy nembaj, ha nincs, úgyis megveszem majd a Pc Guru-t, ahhoz a játék úgyis magyar nyelvű lesz majd valószínúleg.
  • CS@
    #2607
    Ez egy igazán kedves ajándék, ha nem figyelne a polcomon egy szép dobozos kiadás, akkor hosszú évek után emiatt még én is újra újságot vennék.
  • fery02
    #2606
    Ú, köszi szépen :D
  • Maxtreme
    #2605
    Van hozzá. A legutolsó hivatalos patch tartalmazza.
    Párszor le is írták ebben a topikban a telepítés menetét :)
  • fery02
    #2604
    Az az, igen, köszi szépen a segítséget, csk érdekes, hogy oda nem elég a gránát? Mert nálam csak olyan van. Persze lehet, hogy van nálam robbanóanyag is, csak én nem ismertem fel, hogy hogy néz ki. Úgy néz ki mint egy dinamit? Vagy mire gondolsz tulajdonképpen? Amúgy remélem, a PC Guruhoz majd magyarítva adják, mert megvehető a játék magyarul is, csak sajna letölteni nem lehet magyarítást az angol verzióhoz, legalábbis én eddig még nem taléltam hozzá.
  • RMarvin
    #2603
    Ha minden igaz, akkor egy küldetésre gondolunk...
    Ha így van, akkor menj be a kis bódéba, amiből az ajtó egy elkerített részbe nyílik. Az elkerített rész közepén a földre kell lerakni a robbanóanyagot oda, ahova a piros jelző mutatja. Az a gond itt, hogy nagyon kicsi ez az ún. piros szellemkép, és nehéz észrevenni. Én is szívtam ezzel. Amúgy ez inkább egy repülőtér.
  • CS@
    #2602
    Hát ez így eléggé behatárolhatatlan, mert amit leírtál(bázis+ház+marker) az kb. minden 5dik küldetésre igaz. De sebaj, fogod magad megnézed a naplóban, hogy mit kell csinálnod oszt odamész a target markerhez és megcsinálod.
  • fery02
    #2601
    Ott vagyok elakadva, hogy a Govermentek, vagy mik :) megbíztak egy olyan küldivel, hogy a mafiák foglalta területre kell bemerészkedni, ami egy bázis szerűség, és ott azon belül van egy kis épület, és ott vallami target maker, vagy nemtom mi van. Nos ott nem tudom mit kell csinálni, ilyen robbanó hordókkal is körül van véve ez a kis épület.
  • grebber
    #2600
    Jó hír meg is venném újságot ha optimalizálva lenne a game de nincs és ez nagy probléma.
  • BBird
    #2599
    Az már volt említve, hogy a következő PC Guru -ban ez lesz a teljes játék!? :-)
  • CS@
    #2598
    Fix megoldást nem tudok csak tanácsokat:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Haladj előre a bázison, és lehetőleg ne fordulj vissza a respawnoló ellenfelek miatt.
    Amikor megtörténik a várva várt videó és megtalálod, amit keresel, utána juss a vulkán kellős közepébe, ez egy nagyon kemény rész, itt baromira sokan vannak egyfolytában respawnolnak és nyílt a terep is, úgyhogy nem ajánlom a harcba bocsátkozást inkább rohanj a vulkán szélén lévő betonbunkerekbe, ahol fel kell robbantanod a reaktorokat(már nem emlékszem pontosan de aszem összesen 6dbot). Remélhetőleg nem csak vaktában jöttél ide, hanem rendesen felkészültél gondolok ezalatt arra, hogy vannak gyógyszereid, kajád és egy teljesen ki vagy kúrálva mindenféle függőségből, ha mindez megvan, akkor valószínűleg nem lesz gondod.
    Ha most csinálnám ezt, akkor én úgy oldanám meg, hogy amint megérkezek a bunkerekhez rögtön magamba nyomnék 3-4 vagy akár 5 adrenalint is(itt már kit érdekel a függőség) és ezek segítségével jó gyorsan rohannék bunkerről bunkerre minél gyorsabban felrobbantva a reaktorokat.
  • RMarvin
    #2597
    Itt vagyok a végén (legalábbis remélem, hogy már ez lesz a vége). Leereszkedtem a vulkán közepébe. Lepuffantottam 1-2 utamba állót, erre elkezdtek termelődni a katonák. Most ott tartok, hogy vannak kb 200-an, és nem tudom mi a f...szt kell itt csinálni!!!!!!!!!!!
    Valaki írja meg lécci, mert nem akarok cheat-elni!!
  • CS@
    #2596
    Ott van a játék sounds/music könyvtárában ogg formátumban.
  • fery02
    #2595
    Igaz, mert bizony nagyon nagy a gépigénye, legalábbis nálam, de szerintem megéri kivárni a hosszú töltési időket :) Amúgy valaki nem tudja honnan tudnám letölteni a játéknak azt a zenéjét, ami telepítő közbe megy? :P
  • grebber
    #2594
    Az a baj hogy ez a game ennyi volt már szarnak rá pedig kidobhattak volna még 1-2 patchet ami ne adj isten növeli a teljesítményét is :(
  • fery02
    #2593
    Nagyon szépen köszönöm ezt a hosszú tájékoztatást. Nem számítottam ilyen hosszú segítségre. Nagyon rendes vagy :D
  • CS@
    #2592
    Sok mindentől függ a békülési lehetőség: Mennyi ellenséged van? Kik azok? És mennyire utálnak?
    Általában minden frakciónak van egy pénzes embere, aki jó sok lóvéért, hajlandó egy egész kicsit feljebb vinni a viszonyt velük.
    Szerintem, ha elsősorban a főszálra koncentrálsz és próbálod az olcsóbb megoldásokat szem előtt tartani, akkor a lentebb írt a legfontosabb: Pusztítsd a maffiát, ennek örül a GOV,GER,CIV 3as.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A maffiáért nem kár, mert a sztoriban mindenképp összebalhézol velük.

    Ha nagyon fent akarod tartani valakivel a jó morált(miért ne akarnád, ha már egyszer megvan), akkor közülük ne ölj feleslegesen, Ha például rákényszerülsz arra, hogy ellopj valamit egy barátságos társaságtól, akkor ezt próbáld minél kevesebb levonással megoldani, vagyis ne ölj , hanem lopd el, amit kell és aztán igyekezz minél gyorsabban eltűnni a helyszínről.
    Olvasd el a #2099 –et.
    A melléküldetések felvétele előtt mindig ments és, ha olyat kapsz, ami nem szimpi, akkor reload(mondjuk megteheted azt is, hogy egyszerűen nem csinálod meg).
    A indiánokat lehetőleg ne hagyd, hogy elmenjenek mínuszba, mert szükség lesz rájuk a főszál alatt és nincs ellenségük(emiatt nem javaslom, hogy a Banditáknak dolgozz). Ha jól emlékszem a CIA –nak sincs ellensége, de ők nem sok vizet zavarnak.
    Ha elmegy a GOV vagy GUE mínuszba, az nem nagy gond, ilyenkor menj el egy maffia táborba(minél több járművük van annál jobb) és pusztíts el mindenkit, úgy, hogy tudjanak róla, hogy te voltál, majd a végén az egyhelyben álló járművekkel is végezz, mert az sokat jelent(aszem KB+3pont az ellenségeiknél).
    Amint megvan a Sniper próbáld vegyél hozzá silent töltényt és próbáld eredményesen használni. Gondolok ezalatt a SilentKill –re. Ezt, akkor tudod összehozni, ha senki nem lát meg(az a legideálisabb, ha azt sem látják meg aki meghalt) és úgy végzel az illetővel, ez macerás, mert jó helyeket kell találni hozzá, de ilyenkor nem jár levonás a gyilokért(értelemszerűen a maffianál ne használd, direkt ezért írtam, hogy tudják, hogy te voltál).

    Fejlődéssel kapcsolatban:
    Olvasd el a #2245 –öt.
    Igyekezz jó állapotban tartani a fegyveredet, 10-15% körül már érezhető a hiba és ez kellemetlen ha a legrosszabbkor jön.
    Szerintem a legfontosabb az automata fegyver és szintén szerintem magasan a legjobb az AssaultRifle(AK-47) DumDum tölténnyel. Második leglényegesebb miután már meg tudod szerezni az a Sniper Silent tölténnyel, de tarthatsz mellé némi DumDum –ot is arra az esetre, amikor direkt azt akarod, hogy tudjanak rólad. Amikor már anyagilag megteheted, akkor igyekezz mindkét fegyvert maxos(LVL4) upgradekkal felszerelni. Erről még a #2245 –ben és a #2248 –ban.
  • fery02
    #2591
    ezzel most sokat segítettél, ha van még egyébb, ezzel kapcsolatos tipp, megköszönném, mert érdekes egy játék szerintem, szeretném végigvinni :)
  • fery02
    #2590
    kössz a tippet :D
  • CS@
    #2589
    Nekem semmi ilyen lehetetlen gondom nem volt a játékkal.
    Normális esetben a maffiat meg kell hagyni ellenségnek, oszt pusztítani őket agyba főbe, ennek sokan örülnek.
  • fery02
    #2588
    Tudom, csak néhány küldetésnél nagyon nehezíti a dolgomat, szinte lehetetlenné teszi a véghezvitelüket :(
  • CS@
    #2587
    Minek mindenkivel jóban lenni, akkor nincs értelme játszani.
    De a legegyszerűbb kétségtelenül az, amit mila69en írt.
  • mila69en
    #2586
    new game?
  • fery02
    #2585
    Hogyan lehet legkönnyebben kibékülni az összes bandával?
  • CS@
    #2584
    Ez a számolás még nem nagyon megy neked, úgyhogy gyakorold csak tovább, de ne itt.
  • forgoszek66
    #2583
    2220
  • forgoszek66
    #2582
    2096
  • mila69en
    #2581
    ja olvass vissza a topicba azt megleled:D vagy ott lent van egy ojan hogy kereső!!!!!!!!
  • forgoszek66
    #2580
    bocs valaki tudna magyarosítást???
  • forgoszek66
    #2579
    Nekem is kéne légyszi súgd meg
  • grebber
    #2578
    Valaki nemprobálta Vista tesztverzióin hátha jobban fut ,bár ezt kétlem!?
  • Qwerty4
    #2577
    köszönöm, csak biztos szerettem volna lenni ebben a dologban