3056
  • ibrik
    #2656
    A játék kijött: 2005. május - már itt mindenki tudta, hogy tele van buggal
    Első patch (1.1): 2005. június 21 - 72.5 MB .... hát ez nem nyert...
    Második patch (2.0): 2005. augusztus 09 - 192 MB .... hát úgy látszik, ez se nyert.
    (Mondjuk itt megjegyezném, azért valami köszönhető ennek is: a magyarítás)

    A sok megabájtnyi "plussz" ellenére sem tudták jól megcsinálni - bár ez még sehol sincs a FEAR 300MB-os patch-eihez...
  • Raptor 2
    #2655
    A csáveszra kattints párat, és figyeld, hogy ott hagyd abba a kattintást, amikor Saul aszongya, Folow Me, VAgy Come with Me, vagy ilyesmi(hogy jöjjön velem). És indujj el egy darabig gyalog oda, ahova vinni kell odit, és figyeld jön e utánad. Elvilek Pár métert kell hogy kövessen, kész a küldi...
    (Sok szerencsét)
  • grebber
    #2654
    Ez a game annyira fltud idegesíteni.
    Elküldenek hogy szabadítsam ki a futárt ki ia szabadítom jön is velem.
    Itt 2 gond is van:

    -Csóka nem képes beszálni a kocsiba amivel letudnánk lépni
    -A másik meg a nyil mutat vissza a táborra ahonnan kihoztam a csávót de azon a helym ahova mutat nincs semmi üres platz van .

    Ilyenkor mi a rák van?
  • grebber
    #2653
    Áttirtam az init ahogy az oldal irja és szinte nem is akad/swappel nagyon király végre tolom is majd ezerrel a gamet ha akad rá idöm!!!!
  • Raptor 2
    #2652
    Na hát.. Szép volt jó volt. Kipörgettem() SZar, mert most mégjobban várom a White Goldot. Szerintetek ott is Saul lesz a főhős? Ja éés a final bemutato nem volt egy nagy durranás :), de azért teccet e gém. Szte én is kimegyek az uccfsó generátornál, és csiálom a mellákküldiket, meg szerzek pénzt, veszek autot, helikoptert...stb. Élem majd a kis életemet, én eszek DON SAUL, és megépíttetem azt a villét, amit az építész ajánl fel nekem...(Amugy azt meg lehet? Vag kamu? Haver aszonta, kapott egy tervrajzot...
  • Raptor 2
    #2651
    Értem. (pontosabban a multit nem értem...) De azé kössz.
  • Kaszi46
    #2650
    lehet azért olyan jó.:)
  • CS@
    #2649
    A dobozon írt 450km2 a legpontosabb.
    Az említett újság multiplayer értékelése meg elég érdekes ahhoz képest, hogy eddig még az égadta világon senkinek sem sikerült életet lehelni semmiféle multiplayerbe.
  • Raptor 2
    #2648
    Ja és amugy a multit azé kérdeztem, mer az egyik ujságban(asszem pcgames) az értékelésnél ha jólemlékszem 87%-ot kapott és ottvolt hogy multiplayer értékelés: 82%
  • Raptor 2
    #2647
    Ok mégcsak annyi: Hány négyzet km e játéktér? Néhol asztirják: 25km2
    A gamestarban ogy nagyobb mint 600km2 és a játék dobozán, hogy 450km2
  • CS@
    #2646
    A főszál teljesítésének ideje nagyban függ az általad használt eszközöktől, gondolok ezalatt arra, hogy egy bizonyos feltétel teljesüléséhez több lehetőség van(PL vagyonok kifizetése DonPedronak vagy némi szívesség a Gerilláknak).
    Multi nincs.
  • Raptor 2
    #2645
    TÉlleg, és akkor most vaan a játékban Multyplayer, vagy nincs?
  • Raptor 2
    #2644
    Hát akkor ez a gém se elég hosszú(feltéve, ha végigszaladóok a főszálon) bár jó tett ez a PÉNZ-HATALOM dolog, mert ahhoz hogy a főszált folytassad, mindig pézre van szükség, és a pézt meg mellékküldetésekért kapod... de akkoris...
  • CS@
    #2643
    Igen, ha már a videó lement és felrobbantottad a reaktorokat, akkor utána jön még egy videó és aztán vége a játéknak, sajna nem nyitott végű úgyhogy nincs lehetőség folytatni. Mondjuk én a poén kedvéért kipróbáltam azt is, hogy felrobbantottam 5reaktort és aztán leléptem és még folytattam a melléküldetéseket.
  • Raptor 2
    #2642
    TUdom, ha gondolsz, akkor azt, igen, megtaláltam, volt vmi video is.

    Na mind1 most ujrakezdtem a gámát, (és közben rájöttem, h. benne van a patch, mert olvastam, hogy a 2.0-ásban vannak boltokban javitotuningok a fegyokhoz, és megnézteem, és télleg van, szal iga, hogy patchelve avan a HUN versio.Amugy a küldi után vége van a játéknak?
  • CS@
    #2641
    Azt kifelejtettem, amiről már korábban is volt szó miszerint:
    A reaktorokat nem fogod tudni felrobbantani, ha előtte nem találtad meg azt amiért valójában érkeztél.
  • CS@
    #2640
    Hello!
    Korábban arról volt szó, hogy a Magyar verzió alapból 2.0 –ás verzió, így tulképp nincs olyan patch, ami neked ne lenne felrakva.

    Az biztos, hogy olyat sehol nem írtam, hogy csak úgy találsz valahol TNT –t, legalábbis én még nem sűrűn(azt hiszem, hogy 1X sem) találtam, de persze a boltosoktól tudsz venni pénzért. Viszont nem muszáj feltétlenül TNT –t használnod a reaktorok felrobbantásához, én Pl. mindet RPGvel lőttem szét, mert ebből találtam egy csomót a fegyverraktárban. A fegyverraktárt már nem tudom pontosan behatárolni, hogy hol is van, de arra emlékszem, hogy nincs túl messze az üvegfalas kijárattól.
  • Raptor 2
    #2639
    Ja, és még anniy, hogy nekem megvan a gém eredetiben magyar nyelven, és nem tudom feltenni rá a patcheket? Vagy kijött már egy hazai verzióu patch? Vagy vmi megoldás?, Lérlek segítssetek, mer javítás nélkül elég játszhatatlan a gém...(Pedig naon faxa!)
  • Raptor 2
    #2638
    Szia! Egyszer régebben, masjdnem végigvittem ezt a gamet, csak nem találtam meg a TNT-ket, amivel fel kell robbantani, azt a 6 izét! Kérlek azt mond meg, hol találom a robbanóanyagokat!
  • Maxtreme
    #2637
    Köhh. :) A forrásaid pöppet tévesek voltak :)
    Jó, akkor megspóroltam 2k-t :)) (megvettem volan pedig)
  • CS@
    #2636
    Bár egyáltalán semmi köze a két játéknak egymáshoz, de nálam ez a játék semmiféle buhera nélkül is sokkal jobban fut, mint a Gothic3 a megbuherált inivel együtt és még azt sem mondhatnám, hogy rondább lenne, mert annál a látványnál, ahogy az én gépemen fut a G3 tulképp ez lényegesen szebb is.
  • CS@
    #2635
    Jaime a BlackPanther –ben(kezdőváros kocsmája) van, ő egy guerilla(olyan Fidel kinézetű) de abban nem vagyok biztos, hogy alapból is ott ücsörög e vagy csak amikor oda küldenek, hogy találkozz vele, akkor jelenik meg. De arra tippelek, hogy ott van alapból is, de szerintem nem adja oda csak úgy a HeliManual –t, majd csak akkor amikor a sztoriban ott tartasz. Emiatt nem kell aggódnod, mert ez egy elkerülhetetlen dolog lesz, úgyhogy mindenképp megszerzed.

    Bár nem emlékszem most sem, hogy honnan van a Repcsis könyv, úgyhogy a végigjátszásban néztem meg, de ott azt írják, hogy a Visit Don Pedro küldetésben kapod meg, úgyhogy gondolom, biztos így van. Ez is kötődik a főszálhoz, úgyhogy mindenképp meglesz.

    A Tank Manual –t az Experiental Electronics küldetésben tudod megszerezni, ami szintén a kötelező küldetések közé tartozik, úgyhogy mindenképp eljutsz odáig. Itt csak arra kell figyelni, hogy ezt a könyvet nem kapod meg automatikusan, hanem fel kell venned a földről. Ez azért lényeges, mert elég kicsike és én először észre sem vettem, hogy ott van csak miután megtudtam, hogy otthagytam, akkor mentem vissza érte(az ellenfelek természetesen respawnoltak). Azt még nem árt tudni, hogy ez a küldetés nyitja ki a bázison álló PiranhaJeep –eket(előfordul, hogy a 2ből csak az egyiket), ezek nem számítanak lopott járműnek(és mindig respawnolnak), így a kereskedő 1500pesot ad érte. Mivel a TankFactory elég közel van a PuertoSombra -hoz így miután Experiental Electronics küldetéssel végzel egy Piranha meglovasítása jó jövedelem kiegészítő lehet. A küldetés előtt szerintem felesleges odamenned, inkább várd meg amíg odaküldenek, de amúgy ITT lesz.
  • grebber
    #2634
    ITT az első hsz-ba a csokának full gynge géppel aztírja jól fut.
    Na csinálok helyet azt holnap lehet ki is probálom ezeket a beállításokat!

    Akinek fenntvan most is a game esetleg tehetne egy probát mit dob a teljesítményen!
  • DoKing
    #2633


    Idézet CS@-tól:
    "A heli –t Jaime adja, ha csinálod a sztorit akkor mindenképp hozzád kerül.
    A repülőre sajna már egyáltalán nem emlékszem, de ha kell akkor majd utánanézek."

    Hol található ez a Jaime?
    Hol lehet a repcsi jártasságot megszerezni?
    Hol van a tank faktory?

  • grebber
    #2632
    Ennek nemlehetnek olyasmi beállitási lehetőségei mint pl a gothic 3-nak?

    Mert az is rettenetesen akadt aztán inibe átirkálás és lám szépen fut!
  • DoKing
    #2631

    Köszi Cs@, igazad volt. Korábban nem találtam az editort, mert nem mentem fel az emeletre. Úgy csináltam mindent, ahogy írtad, megvan a mikrofon, köszi...
  • CS@
    #2630
    Elkezdted a történetet legalább annyira, hogy a legeslegelején felkerested a editort?
    Ha még nem, akkor keresd fel és beszélj vele(pénzel vagy szóval, de tudj meg többet arról amiről kell). Ha ezen már túl vagy, akkor tőle az első találkozáskor ott helyben megkaptad a mikrofont és el is magyarázta a használatát.
    Ha esetleg mindezt nem hinnéd, akkor nyomj rá a NewGame –re és sétálj be hozzá(a buszmegállótól kb 1perc) és látni fogod, hogy a kocsikulcson, naplón és egyéb cuccokon kívül ezt is odaadja és még beszél is a használatáról, amit kötelező elolvasni.
  • DoKing
    #2629
    Kedves CS@,

    Nincs ott semmi. mondja ugyan az ezredes, hogy ad egyet, de nincs az inventoryban...
  • CS@
    #2628
    Ott van az a mikrofon az invertorydban még ha akarnád sem tudnád kivenni onnan.
    A küldetés alatt rakd be valamelyik quickba és használd, ha célzol(vagy lősz már nem emlékszem pontosan) vele akkor előrenyújtja és így még jobb lesz a felvétel.
  • DoKing
    #2627
    Hello!

    Ki tudja, hogy hogyan kell megoldani a "kis éjféli hallgatózás" küldetést?

    Tudjátok, amikor a temetőben találkozik 3 bandavezér, és egy katona ezredestől azt a feladatot kaojuk, hogy hallgassuk ki a beszélgetésüket.

    Az ezredes szóban ad egy mikrofont, de nálam az nem jelenik meg az inventoryban.

    Mit kell csinálni???

    Előre is köszi...
  • fery02
    #2626
    Ja, értem
  • CS@
    #2625
    Az indiánokra írtam, hogy nem árt velük jóban lenni és ezzel kapcsolatban azt, hogy emiatt nem ajánlom a Banditáknak való melózást, mert ők előszeretettel akarnak indiánokat öletni.
  • fery02
    #2624
    O, köszi, helyes ez így, hogy nem muszály akkor velük haverkodni, csak mert írta valaki, lehet, hogy te, hogy úgy könnyebb lenne a dolgunk a továbbiakban. Nembaj, egy kis kihívás kell, igaz, az van bőven a játékban így is :D
  • CS@
    #2623
    Nem működnek a műszerek.
    A banditák sajna azt szeretnék, hogy Indiánokat ölj. ami nem biztos, hogy megéri, ráadásul amikor a banditákra lesz szükséged a történetben, akkor annyi szerepük lesz, hogy le kell lőnöd közülük párat, úgyhogy a barátságukra nincs komoly szükség.
  • fery02
    #2622
    Pár kérdés: nálatok sem működnek normálisan az autók műszerfalán az órák? Ráadásul érdekes is a hangjuk nálam az autóknak. A banditák mit szeretnek? Mert jelenleg ellenséges vagyok velük. Meg hallottam, hogy a történet folyamán nem árt velük kibékülni.
  • RMarvin
    #2621
    Igazából nem szeretem az autós játékokat. Örök FPS rajongó vagyok, a '92-es Wolf3D óta. Ha a Boiling Pointban csak külső nézet lett volna, 1 percig sem játszottam volna vele. A TPS-eket alapból nem bírom elviselni.
  • CS@
    #2620
    Az időnként hosszas autózást kiválthatod, ha veszel(vagy szerzel) egy helit, de én inkább a taxit részesítettem előnyben, elvitettem magam a küldetéshez eső legközelebbi pontig, ott szereztem egy járgányt és onnan azzal mentem.
    Bár már csak ködösen rémlik, de mintha a bankos csajszit kellett volna alaposan leitatni a BlackJaguar –ban, na nem kamatyért, hanem infókért.

    Bár nem sokban hasonlít, de ha a GTA stílust is szereted, akkor ajánlom a JustCause –t.
    Az ugyan nem FPS és nincsenek benne RPGre utaló jelek sem és elképesztően „árkádos” az egész, de én jól elszórakoztam vele. Hasonlóan trópusi környezetben játszódik, ahol temérdek(GTASAnál kevesebb de a BPnél sokkal több) vezethető járgány, elképesztően hatalmas bejárható terület és egész nagy szabadság van.
  • RMarvin
    #2619
    S ami miatt nagyon tetszett a játék az az, hogy (eltekintve a végétől) eléggé a földön járt a történet. Nincsennek idióta elfek, meg orkok, meg anyámkínják, hülye varázslatok, manák, kasztok, meg 3 méteres baltával rohangáló csontvázak...stb.

    Nagyon hiányoznak a realitást szem előtt tartó játékok. (ma ez a 2 divat van: fantasy, meg színes dobozból összetákolt robotok, vérlázító módon rájuk akasztva a sci-fi címkével, mintha bármi közük lenne a tudományos fantasztikumhoz)

    Ha tudtok hasonló játékot, írjátok meg lécci.
  • RMarvin
    #2618
    Ez a baj, hogy nincs. azaz ami van, az már olyan régi, hogy onnan már nincs affinitásom újrakezdeni (amikor is utoljára megyek Don Pedróhoz)

    Na mindegy, ha ennyi volt, akkor ennyi volt. Mindenesetre az erkölcsi győzelmet megszereztem...

    Egyébként így visszatekintve nagyon jó kis gém volt, szerintem hosszabb volt játékidőben, mint a Half-Life, csak már rohadtul untam azt a sok autokázást. (autókázok eleget amúgyis) Főleg akkor utáltam, amikor a gyenge infrastruktúrával megáldott területeken kellett autókázni nyakig a susnyában.

    Jótanácsként üzenem azoknak, akik még csak most kezdik el nyomatni, hogy ne puffantsanak le senkit se bónuszban, mert úgyis újratermelődnek, ha legközelebb arra kell menni. (például a gerillák főhadiszálására amikor először elmentem valami iratokért, kivégeztem a vezetőjüket is, ha már úgyis arra jártam. 3 feladattal később pedig újból el kellett intéznem ahelyett hogy hozzácsapták volna a zsoldomhoz a főgerilla kivégzését is. Ez valahol komoly játékhiba is szerintem)

    Viszont érdekes szitu, amikor a csinos banki asszsztensnél érdeklődtem, hogy milyen programja van aznap estére. A válasz eléggé elutasító volt, ami nem is csoda, hiszen a civilekkel teljesen semleges kapcsolatban voltam végig. Viszont érdekelne, hogy akkor is így válaszolt volna-e, ha jó vagyok a civileknél? Volt valakinek kalandja a kisbuxával?
  • fery02
    #2617
    Köszi a segítséget