3056
  • grebber
    #2696
    Azokat kine vagyék azzal lehet pénzt keresni hulláktól elszedni a cuccait azt eladni.
  • xeth004
    #2695
    Olya peccs nincs ami kiveszi az útszéli lövöldözéseket?
  • Vlala #2694
    Igen, egyszerű Win tűzfal.
    Tegnap találtam egy crash.txt-t a játék könyvtárában. Több hibája is van.
  • Raptor 2
    #2693
    Windows Tűzfal? Vga ymás? Próbáld a tűzfal beállításainél keresni vmi "kivételek" vagy ilyesmi dolgot. Ott tallózd ki a Boiling Point exéjét, és elvileg menni fog..
  • Vlala #2692
    Ennek örülök, mert nem nekem kell felhozni :)
    Gond van a játékkal. 5-10 perc játék múlva egyszerűen kifagy. 2-es patch-csel is. Olyan a tünet, mintha a háttérben elindulna valami alkalmazás (egyszer sikerült elkapnom: a tűzfalam rákérdezett, kiengedheti-e), és Ctrl-Alt-Dellel sem tudom hatástalanítani, csak a reset segít. Erre van valami megoldás (molyoljak a kompatibilitással, a dxdiaggal, stb.), vagy próbáljam agresszívre venni a tűzfalat és kiiktatni minden háttérszolgáltatást?
  • Raptor 2
    #2691
    Na ujra beindult a toic :)
  • CS@
    #2690
    Na ja, de nekünk játékosoknak ez egy elég szomorú dolog.
  • Maxtreme
    #2689
    Nézzük a jó oldalát:
    Azokhoz a játékokhoz képest (nagyrészben) amik az utóbbi időkben kijöttek, ez a game 1 programozói zsenialitás :-D
  • CS@
    #2688
    Szó nincs róla, hogy az lenne csak nem kell a ló másik oldalára lendülni sem.
  • Maxtreme
    #2687
    Még a végén kihozzátok hogy 1 teljsen bugmentes, jól megírt program ez valójában :D :D
  • CS@
    #2686
    Na ezt még nem láttam amikor írtam, de ez szintén egyéni probléma, mert az én jó állapotú fegyveremmel még sosem történt ilyen.
  • CS@
    #2685
    Akkor nézzük ezt alaposabban is :-)
    1. Hangok: Ezt valóban kifelejtettem, mondjuk csak mostanában raktam fel a 2.0-át és csak azóta jelentkezik az 1.1 alatt nem volt ilyen gondom, persze ez nem mentség.
    2. RPG rendszer: A gyógyszer hatása több mindentől függ, mintPL.: függőség(30-50% körül már kb minden második hatástalan), ha nem automatce nyomod magadba, hanem valamelyik testrészbe, akkor annak az állapota. Természetesen a szuri elfogy, mégha nem is hat rád, de ennek köze nincsen bughoz. Arról meg már tényleg ne is beszéljünk amikor a fegyverek a user bénasága miatt nem lőnek, mivel egy jó fegyver mindig lő, ez aztán végképp nem bug, sőt szerintem marha jó.
    3 Engine:
    -Ezt még nem figyeltem, de ezekszerint nem volt különösen zavaró.
    -Az egész játéktér egy nagy terület, mint már többször is említettem, nálam a városon kívül frankó, de persze nincs is felhúzva.
    4. AI: ilyenkor szinte biztos vagyok benne, hogy ki sem próbáltad magasabb nehézségi szinten. Pedig általában a nehézség állítás erre szolgál.
    5. Az újratermelődő ellenfelek egyáltalán nem kretén ötlet sőt egy ilyen játékban van rá igazán szükség, szép is lenne egy ekkora tök üres világ.
  • Raptor 2
    #2684
    Jajj de aranyoooos!
  • Maxtreme
    #2683
    Új fegyó volt :)
    A gyógyszert meg először használtam a játékban! :)

    A hangprobléma nás tészta.. lehet Au undora van :)
  • Ron Ragm
    #2682
    Igazából én azt sajnáltam a legjobban hogy a lány megmentése után nem maradhattam még császkálni, hanem credits és gamemenü :(
  • Raptor 2
    #2681
    Figyelj. Az, ha nem hat a gyógyszer, az azért van,mert a gyógyszerfüggőséged nagy. A dokinál tudod kikúrálni. A fegyók azé nem lőnek, mert kopnak, használódnak, és így romlanak...
  • Ron Ragm
    #2680
    -1. Hangok. Csakúgy random elmegy, ha úgy tartja kedve. Néha-néha ki is maradnak beszéd/lövésnél

    A hiba az ön készülékében van, nálam semmi ilyet nem csinált.

    -2. Rpg rendszer. Ti nem jártatok még úgy hogy nem tudtátok gyógyítani az embert? Mert én igen. Ha ráhúztam a sérült testrészre az "innyekciót" semmi nem törént. Sajna ez nem 1x fordult elő. Persze a "szuri" elfogyott :D

    Ezt passzolom, de nem igazán volt ilyen tapasztalatom sem.

    -Arról ne is beszéljünk hogy a fegyók néha nem lőnek.

    Talán nem agyonhasznált puskával kellene menni, 60%-os lerobbantságnál még szép hogy minden harmadik töltény elakad.

    -4. Iszonyatosan ostoba AI.

    Ez tény, bár azért volt egy két meglepetés.

    -5. Ujratermelődő ellenfelek

    Egyedül az utolsó harcnál volt zavaró és kellemetlen, azzal meg hogy visszatelepítik a szétlőtt bázisra az embereket máshonnan meg miért baj?
  • Maxtreme
    #2679
    megvan :D :D



    xD
  • Maxtreme
    #2678
    http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=1427

    :D Enyhén gúnyos hangvételű cikk :D Sajna a képet törölték :( Csak piciben látszik.
  • Maxtreme
    #2677
    Akkor nézzük :-)
    1. Hangok. Csakúgy random elmegy, ha úgy tartja kedve. Néha-néha ki is maradnak beszéd/lövésnél
    2. Rpg rendszer. Ti nem jártatok még úgy hogy nem tudtátok gyógyítani az embert? Mert én igen. Ha ráhúztam a sérült testrészre az "innyekciót" semmi nem törént. Sajna ez nem 1x fordult elő. Persze a "szuri" elfogyott :D
    Arról ne is beszéljünk hogy a fegyók néha nem lőnek.
    3 Engine:
    - Rettenetes framedropok. Ezek legjobban épületekben jönnek elő. Ha egy bizonyos pontra néztek, leesik az fps szám.
    - A nagy területet nem jól kezeli a motor. Majdnem hogy mind1 mennyi ramot pakolsz alá. Akadgat.. (havernál 3gb memmóriával is)
    4. Iszonyatosan ostoba AI.
    5. Ujratermelődő ellenfelek (najó ez nem bug, de iszonyatosan kretén 5let 1 ilyen gamenél. Ez nem serious sam..)

    stb, stb, stb. és még sorolhatnám, kb 20 percen keresztül. (de nem akarok annyir írni :D)

    Olyan szintű gyermekbetegekben szenved ez a játék, ami nekem abszolút kedvemet szegte attól hogy folytassam.
    Mlg fentvan, de nem tudom meddig. Nagyon nagyon kár érte. Ebben az állapotban pénzt is kár volt ölni bele.

    Pedig tetszene, dehát ez van.

    apropó. Láttátok anno az első képet a gameről? :D :D
    Az kész :D Mindjárt megkeresem :D
  • CS@
    #2676
    Maxtreme #2673 : Engem érdekel a téma, úgyhogy feszegetem egy kicsit, hátha van kedved válaszolni.
    Kétségtelen, hogy a játék bugos és ráfért volna még KB. fél évnyi fejlesztés.
    Gépigénnyel kapcsolatban a városban időnként swappel, ami gyalog egyáltalán nem, de autóval már eléggé zavaró, a városon kívül frankón megy pedig nincs egy csúcs gépem.
    Eltöltöttem némi időt a játékkal és a teljes főszálban egy olyan buggal találkoztam, ami problémát okozhat a végigjátszásban, ez a gyilkos respawnolása volt.
    Más zavaró problémák(bugok): bizonyos távolságokon kívül csak úgy hip-hop eltűnő járgányok, emberek, állatok az időnként meggárgyuló útkeresési Ai, falon átlövés.
    Úgyhogy légyszí folytasd a felsorolást, amitől a játék használhatatlan és nem is nagyon van benne olyan dolog, ami nem bugos. Természetesen nem olyan jellegű hülyeségekre gondolok, mint PL. a városban lakók a városukban való hangos lövöldözés után a visszalőnek, mert ez nem bug.

    Raptor 2 #2674 : Nosza rajta.

    ibrik #2675 : Ez az egy szerinted elkúrt játék elfér a sok menjelőreésöldmegakiszembejön meg a világháborús és egyéb FPSek mellett, mert számomra akármilyen bugos még mindig ezerszer szórakoztatóbb, mint PL. egy FarCry(azért pont ezt említem, mert ez azon ritka FPSek egyike, amit még én is végigjátszottam-az már más kérdés, hogy egyetlen percig sem szórakoztatott).
  • ibrik
    #2675
    Félreértettél. Én nem a játékosokra gondoltam az előző hozzászólásomban, hanem a játék készítőire.
  • Raptor 2
    #2674
    Hát, én még akkorse hiszem el hogy kamu. Kaptam elvileg egy kibaszott tervrajzat. Lehet hogy ez eg titkos easter egg. Mint a GOthic 3 ban. Ott is egy faszi aszonta, nagyon sok pénzt ad, ha szerzek neki egy tökéletes hajótervet. (ez nem küldetés) Ekkor kb 3héttel később a világ másik feláén egy beszívott pali aszonta, hogy szédelegve káulva csinált egy hótervrajzot, és azt megszereztem őle. Az egész életlen volt, hogy rábukkantam odira.. Kituggya! Lehet h. ez egy nagyon rejtett Easter Egg, amit még szinte senki se talált meg! ÁÉn utánajárok....
  • Maxtreme
    #2673
    Sajnos én már kénytelen voltam feladni a játékkal való "küzdelmet" Ez 1xüen használhatlan, annyira bugos.
    Minimum fél év (ha nem 1) fejlesztési időt rá kellett volna még fordítani. (a durva az az hogy így is rengeteget késett)
    Ha rendesen megcsinálják, ez a játék eszméletlen nagyot üthetett volna mint azt már soxor mondtam.
    Inkább kezelné a játék 3 vagy 4 részben ezt a bazinagy terüleltett, lehet sokkal jobban bírná a motor.
    De sajana nem a vasigény az 1etlen hibája. Hibák tömkelege mindenütt. Nem is tudok olyan dolgot mondani a gamebe ami nem bugos valamilyen szinten.
  • CS@
    #2672
    Na ja akik kifizették a lovét és nem mentettek előtte azok igen.
  • CS@
    #2671
    Hát részemről ezzel egy csöppet sem aláztak a játékon.
    Jöttél megmenteni az elrabolt lányodért egy tök idegen környezetbe és egy vadidegen digónak(akinek még a szeme sem áll jól és már rájöhettél, hogy 2000pesoért még az anyját is eladó kategóriába tartozik) puszira odaadsz egy csomó pénzt, mert ezt vagy azt mondta. Szerintem ebbe még az is belefér, hogy esetleg te követsz el bőszmeség, na persze ettől függetlenül mivel én sem bírtam magammal szintén kipróbáltam, de egy pillanatig sem hittem, hogy lesz belőle valami.
  • ibrik
    #2670
    Hát elkúrták... Nem kicsit. Nagyon...
  • xeth004
    #2669
    Igen, tudok erről az "átverésről", de egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy ezt a házépítős dolgot ilyen olcsón oldották meg a program készítői. Belehaltak volna, hogy ha egy házzal többet modelleznek? Vagy akkor meg hagyják ki ezt a "saját villa" opciót teljesen. Nem elég hogy a játék egy "best of bugs" válogatás, de még ilyen bőszmeségekkel is tovább alázzák... (ha tényleg igaz)
  • CS@
    #2668
    Ha nagyon sajnáljátok azt az 50ruppót, amit kiadtatok a tervrajzért, akkor reload, mert az a lakás sosem fog elkészülni.
  • xeth004
    #2667
    Ez engem is érdekelne, pont most nálam is ez a helyzet. De nem hiszem hogy rábasztunk.
  • Raptor 2
    #2666
    Ja télleg. Lehet má kérdeztem. De van az építészfaszi! Az aszonygya 50 kilóér épít nekem házat! Na fizetek, és kapok tervrajzot. Azzal léehet vmit kezdeni? Vagy rábasztam? (Hála égnek elmentettem előtte...)
  • Raptor 2
    #2665
    Vmennyire iggazad van

  • CS@
    #2664
    Szerintem már tuti nem lesz több patch, gondolom van elég dolguk a WhiteGold –al és a Precursors –al, személy szerint ezt nem is bánom, mert fektessenek csak azokba minél több energiát, hogy minél jobbak legyenek.
  • Raptor 2
    #2663
    FIgy nem lesz hozzá új peccs? Erről nem tud valaki valamit? (Mert télleg ráférne)

    Igazán foglalkozhatna még vele a fejlesztő csapat
  • CS@
    #2662
    Mivel a patch –ek után a játék azért javulgatott(még ha nem is a várt mértékben) így jelen esetben részedről ízlésről van szó és nem tényről.

    Bevallom, hogy én meg elég sokat játszottam vele és ezt főleg az "összetákolt" stílus miatt tettem(mert az FPS –eket, amúgy ki nem állhatom), de ilyen falból kijövő emberrel PL én sem találkoztam.
  • ibrik
    #2661
    Nem ízlésről van szó, hanem a puszta tényekről.
    A mentés csak egy a rengeteg bug közül és patch-ek után is ugyanolyan k@ki a játék, amilyen volt.

    OFF
    Bevallom, én nem sokat játszottam a játékkal. Akkor próbáltam ki, amikor a 2.0-ás patch lehetővé tette a játék magyarra átállítását. Az, hogy ez az "összetákolt" többféle játékstílus nekem nem tetszik, az lényegtelen, mert én szinte csak a tiszta FPS-eket kedvelem.
    De őszintén, az elején még tetszett is a játék, csak akkor görcsölt rá a kezem az uninstall-ra, meg a Delete gombra, amikor a sok agyatlan BOT-ként viselkedő karakter azért nyomogatta megállás nélkül a járműveik dudáját, mert maguktól nem voltak képesek kikerülni azt a qrva tragacsot, amit én parkoltam le.
    Amikor már nagyon idegesített a dudakoncert, na akkor kapta a halálos ítéletet a játék.
  • Raptor 2
    #2660
    Érdekes. Ln ilyenekkel nem találkoztam. Semmi kemény buggal...
  • grebber
    #2659
    LOL nemsemmi:

    Maffia 3. küldetése nyirjam ki az ezredest bejutok a bázisra már ottvagyok a háznál amiben van egyszer valaki agyonlő és fingom nincs honnan mert sehol senki nem volt oké LOAD game ,ugyanitt ahol kinyirtam emgyek azt látom a falon keresztül lazán kijön a csóka azt megint löne le de mostmár nemsikerül neki :D

    Hát azért elvárná az ember hogy 250MBnyi patch után ne legyenek már ilyenek de sajnos vannak :(
  • CS@
    #2658
    „hát ez nem nyert” - Ja ízlés kérdése, hogy kinek mit jelent a „nem nyert” dolog…azért én mindenesetre örültem neki, hogy végre tudok menteni a játékban...
  • grebber
    #2657
    Remélem a White Goldot már normálisan megcsinálják és ahhoz is lesz magyarítás mert akkor nagyon májer game lesz!