7285
  • bodesz
    #6599
    nemkell valakinek a game eredetibe 4ezerért???ez szinte nem is pénz.én már végigtoltam vagy 4szer szal nemnagyon kell.azé jó nézni hogy van eredeti gamem is hl2 és cs mellett is :D ja meg gtr is eredeti van meg :P
  • Duddits
    #6598
    Akkor - mint anno - a hozzászólásom, újra (by IMYke2000):

    Sikerült!!!! Nos, hogy mások se járjanak rosszul és véletlenül se töröljék le a meglévő ál-Deviance-os image-üket és rohanjanak letölteni a másik (Clone mittomén mit) verziót:

    Elsőként bizonyosodj meg arról, hogy a gépedre nincsenek STARFORCE driverek telepítve!
    [Megjegyzés: A GTR Demo igenis felteszi a StarForce 3 védelmet a gépre!]

    1) Ha vannak, használd a STARFORCE eltávolító eszközt!
    Indítsd újra a gépet és egyúttal kapcsold ki.

    2) Húzd ki a CD / DVD meghajtókat! Elég, ha nem kapnak tápot - indítsd a géped.
    [Megjegyzés: Nem muszáj lehúznod, de akkor az újraindítást követően lépj be a BIOS-ba - bootolás alatt DEL gomb megnyomása, akkor amikor a winchestereket mutatja! - és tiltsd le az IDE vezérlőket! Ezután a BIOS-ból való kilépéssel (és a beállítások mentésével) a gép újraindul és belépsz a Windows XP/2000-be. Ott a Sajátgép / Vezérlőpult - kinek mi áll kézre - tíltsd le a Secondary IDE channelt! Ennyi]

    3) Töltsd be a TELJES DVD image-t az ALCOHOL virtális meghajtójába és telepítsd fel a Játékot!
    [Az új Deamon Tools 3.47 is megfelel!]

    4) Telepítsd az 1.2-es patchet - másold be a patchet a játék könyvtárába és ott futtasd!

    5) Töltsd be a mini-image fájlt a virtuális meghajtódba, indítsd a játékot.
    Klikk a "Yes" (Igen)-re a StarForce 3 driverek telepítésének elfogadásához és a gép újraindításához!

    6) Az újraindítás után, miközben a mini image be van töltve a virtuális meghajtóba, (illetve ne is mountold ki a virtuális meghajtóból!) indítsd el a Játékot!

    7) Indítás után kapsz egy menü-ablakot, melyben a DVD-ellenőrzés fog lezajlani, az üres, fehér mezőbe írd be a DVD-kódot: CGVVAJ-MTA2JV-87FK2F-MERHJR

    8) A Játék ezután lellenőrzi a DVD-t (betöltött mini image segítségével ez áthidalódik) és megjeleníti a beállítási panelt.
    Hurrá, máris van egy működő Race Driver 2-őd!

    9) Állítsd be kedved szerint, majd a frissítési érték mentéséhez kilép a játék.

    10) Újabb elindítás után (a mini image persze a meghajtóban!) a játék már csak az ellenőrzéssel foglalkozik és indul a mandula!

    MEGJEGYZÉS:
    ===========
    Minden alkalommal, amikor játszani kívánsz a feltelepített RaceDriver 2 esetében a MINI IMAGE betöltve és a CD/DVD-meghajtók kihízva kell legyenek! Vagy, tíltsd le az IDE-vezérlőket.

    Ez a módszer működik, tényleg, leellenőriztem.

    MINI IMAGE és StarForce 3 uninstaller elérhetősége: www.gamecopyworld.com

    Csak ez a mini image jó nekünk:

    TOCA Race Driver 2 [EURO] NO-CD/Fixed Image


    Egyéb válaszok:
    - a Játék a mentéseit a FŐKÖNYVTÁRÁBA teszi, ezzel a névvel: SaveData_1_1.rd2;
    - a Játék - ha jól telepítetted - nem fagy ki;
    - a Multiplayer és a LAN is működik!;
    - Radeon 9500 Pro alatt nincsenek grafikai anomáliák élsimítás mellett.
  • Duddits
    #6597
    Tudod, régen se volt görgő... Mégis lelapoztak a laő aljára... Számítástechnika óra rulezz.

    Tudod, jobb oldalt van egy szaros kis téglalap, amit ha elkezdel húzni a szaros képernyődön a retkes egeredde lejjebb fogni a szaros oldal...
  • IMYke2.0.0.0
    #6596
    Tróger ám a nigériai hétpróbás útszéli riherongy nagynénikéd hülye, vérbajos és alulfejlett unoköccse!
  • Cefre
    #6595
    Te szemét tróger, nem működik az egeremen a lefelé görgetés, úgyhogy ha nem akarod vérbefagyva végezni, akkor ird be hogy indul el az a retkes játék.
  • arty
    #6594
    jogos, nézze végig ő, nemigaz? :D neked biztos jobb dolgod van :)
  • Duddits
    #6593
    Van kereső is a topik alján.
  • 3P
    #6592
    Ez jó volt! :)
  • Istencsászár
    #6591
  • IMYke2.0.0.0
    #6590
    Az egy dolog, hogy olvasni nem tudsz, de a születéseddel hozott IQ-dról is bebizonyítottad, hogy a negatív tartományban leledzik - köszönjük ezt a tapasztalatot!
    Ezek után pedig csendben olvasd [vagy betűzd] végig a topik legutóbbi 2000 hozzászólását, és tegyél úgy, mint a megvert kiskutya, aki tudja, hogy az anyuci nem véletlenül ráncigálta meg a fülét: hallgass.

  • 3P
    #6589
    Szerintem a te szádból ez a jelző inkább dícséret, de nem kell nekem megvéddeni IMYke2.0.0.0-t, megvéddi ő saját magát. Hogy miért írta amit írt? Azért mert ennek a topiknak 90% csak erről szól, de olvasni már luxus mi? :(
  • Cefre
    #6588
    De egy nagy köcsög vagy te nem a véredet kértem hanem hanyadik beirás. Van itt 6587 be irás mig ezt végignézem
  • arty
    #6587
    nem felejtetted el, h "köszönöm" ? ;)

    amugy, ha visszaolvasol, ez is le lett irva tizezerszer :)
  • David8
    #6586
    Lehet hogy megveszem és én is gondoltam hogy ugyanaz.
    Csak biztos akartam lenni benne.
  • IMYke2.0.0.0
    #6585
    Mivel Ausztráliában DTM-ként, Amerikában és Európában TOCA-ként árusítják, hamar kikövetkeztethető, hogy egy és ugyanazon programról van szó.

    Amúgy meg vedd meg!

  • David8
    #6584
    A játék problémás.
    Úgy hallottam, hogy addig nem indul el a tört verzió, ameddig cd/dvd meghajtót vagy írót észlel. Tehát ki kell húzni ahhoz hogy menjen.
    Épp azért kérdem, hogy a DTM ugyanaz e mert ha igen akkor nem töltöm le, inkább megveszem a boltba, mert érdekelne a játék.
  • David8
    #6583
    Sziasztok!
    Van különbség a Toca Race Driver 2 között és a DTM Race Driver 2 között?
  • IMYke2.0.0.0
    #6582
    Vért ne adjak még?
    Csak én egyedül több, mint fél tucatszor bemásoltam a saját írásomat!
  • Cefre
    #6581
    Anyit azért le irhatnál hogy hanyadik beirástól van szó a creckeléeről
  • IMYke2.0.0.0
    #6580
    Erősen ajánlott a(z) (vissza)olvasás!

  • Cefre
    #6579
    Most szereztem meg a játékot de gondok vannak a creckeléssel ha valaki tudna segiteni megköszönném
  • Shan
    #6578
    Azhát.:)
  • Shan
    #6577
    Télleeeg??
  • IMYke2.0.0.0
    #6576
    Már hatszázszor leírtuk, mások azt linkelgették, hogy mit kell csinyányi... hát, innen vessenek magukra.
    Vagy vegyék meg és hagyják a topigot békén :))))

  • Solid Snake
    #6575
    Mé má inditható? :)
  • [HUN]FaTaL
    #6574
    rofl:DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #6573
    Bezony...
  • [HUN]FaTaL
    #6572
    lol még mindig van aki az elindítással szarakszik?:D
  • IMYke2.0.0.0
    #6571
    Már nem drága. Ha pesti vagy, akkor ugorj be egy CDGalaxis szaküzletbe és perkálj le 4.999 Ft-ot érte.
    Ha nem pesti vagy, akkor online rendeld meg és 5,989 Ft-ért (4999 + 990 Ft postaköltség) a tiéd lehet.
  • 3P
    #6570
    Pl. hogy megveszed eredetiben...
  • jancsi88
    #6569
    Szevasztok! Leszedtem a DTM Race Driver 2-t. És sajnos nem tudom elindítani. Kiirja hogy érzékeli a Daemon Tools-t. Hogy lehet kikerülni ezt?
  • [HUN]FaTaL
    #6568
    én azt olvastam hogy minden, a lakásodban lévő elektromos szerkezet túláramot fog kapni és tönkremegy. LoL
  • bodesz
    #6567
    én is olvastam de csak azt a cd-t nemtudod többet használni.mert vmit belejegyz a gépedbe hogy mittom ezek a fileok méret+minden hülyeség alapján elindíthatahlan lesz.de le lehet tiltani hogy semmi se tudja majd frissíteni frimwaret szal ha csak ez lesz rajta menni fog.
  • Panther
    #6566
    Ez pontosan ugyanolyan büntetetndő dolog lenne, mint áramot vezetni a kerítésedbe. Hiába megy a tolvaj, hogy lopjon tőled, ha megüti az áram, téged ültetnek le. Ez is ugyanolyan dolog: jóhogynem vírust tartalmaz a program....
  • arty
    #6565
    sőt, megöli a kutyádat .... én meg ezt olvastam ;)
  • [HUN]FaTaL
    #6564
    jó persze LoL:DDDD
  • Duddits
    #6563
    Jah, persze, ez hülyeség!
  • Shan
    #6562
    Én azt olvastam, hogy egy új <i>'Destroyer'</i> nevű védelem lesz rajt, ami állítólag illegális telepítés esetén átírja a DVD olvasó firmware-ét, és addíg nem tudod használni semmire, amíg nem érzékeli az eredeti TRD3-at...(persze csak akkor tudja ezt megtenni, ha az asztali DVD Scar-tal van összekötve a TV-vel...
    Ugyhogy jó lesz vigyázni....
  • IMYke2.0.0.0
    #6561
    StarForce 4 lesz rajta...
  • Duddits
    #6560
    Az baszna be! Remélem nem.