174
Siren jobb lesz mint a Silent Hill 3?
  • SnEaK MASTER
    #174
    Megvan mind a szaz Archive, igy a Datatsushi video is! Igen!
  • SnEaK MASTER
    #173
    Kosz a segitseget, mar sikerult bejutnom a laborba es megszereztem az 56-os archive-ot. Az Akiras missziot nekem elsore sikerult idoben teljesiteni, vloszinuleg szerencsem volt.
  • iib
    #172
    ha jol emlexem a missiora akor ahol van a domb tetejen ien "shrine". oda kell menned. felkell venned 1 kovet v vmi iesmit enek a kozeleben, azutan leutni vele a lakatot. ezutan elbujni moge es akor megtalalja a targyat. (de csak ha jol emlexem). remelem segitettem.
  • bokunoyume
    #171
    Most nekem van gondom. Egyszerüen nem birok továbbmenni. Életemben nem voltam ilyen dühös.Kei Makino pályáján(ahol Tomokoval kell menni, route 333)megkapom a misszio második felét (meg kell találni a Tomoko által elhagyott itemet) és nincs a shibito a pályán aki eldugja. Van másik ilyen is ám. Naoko Mihama iskolai missziojának és Risa Onda klinikai missziojának sem kaptam meg a második felét, és nem enged tovább a játék. Nagyon dühitő, most esek neki 3x.
  • bokunoyume
    #170
    Igen jól érted^^ De mivel a folyosón nem tudsz elbújni Risa elől, ezért kint is le kell üti egyszer hogy utána be tudj menni a szobába ahonnan kezdesz és be tudj zárkózni. Ő utána megy és elkezdi ütni a labor ajtaját. Így van de mondom várd meg mig a másik ajtot is elkezdi kínozni mert különben nem tudsz továbbmenni^^Ami engem bosszant azok az időre menő küldetések.... Főleg az Akira Shimura-s rész amikor Yorikót meg kell menteni a pálya elején (le kell lőni a két shibitot a toronyból) 1 perc 55 mp alatt lol legjobb időm 1 perc 54:49 lol Ilyen szemétséget a szerencsén múlik hogy sikerül-e vagy sem. aaaaaarggghhhh
  • SnEaK MASTER
    #169
    Ha jol ertem ha elbujok Lisa elol, akkor o kinkeserveben elkezdi utni a labor ajatjat, mig azt ki nem nyitja, es igy elerheto lesz az a franya dokumentum. Tehat nekem be kell zarkoznom abba a szobaba, ahol kezdodik a misszio miutan kicsdalogattam onnet Lisat?? Igy van?

    Egyebkent az uzi meg mindig aktualis, a Siren zsenialitasa nem kopik meg az ido mulasaval...
  • bokunoyume
    #168
    Bocsi ha elkéstem az üzivel és már nem aktuális :D
  • bokunoyume
    #167
    Sztem legjobb horror játék és YEAH japánul nyomom/nyomtam és huuuahh :D
    Khm... egyetlen játéknál paráztam kicsit jobban mint ennél, és az a SH4 volt. Siren.. huaah nagyon odavagyok töle bár az elsö napokon mikor ismerkedtem vele volt olyan sirva összegömbölyödtem annyira féltem :D
    Vannak benne elég sokkolo videok és rossz amikor az azelött iréányitott karaktereimet viszontlátom shibitoként (nekem Akira és Tomoko volt a leggázosabb)

    Sneak meg kell várni hogy Risa kinyissa az ajtot ne üsd le egyböl. üsd agyon elöször a szobában, aztán menj kijjebb. aztán üsd le megint ha felkel, menj vissza a szobába és zárd be azajot. Risa el fog indulni a labor felé. Sightjackeld és meglátod addig üti majd az ajtot amig ki nem nyilik. Utána maradj bent még mert a másik ajtot is ö fogja kinyitni amin tovább kell menni. Ha tovább ment akko indulj el te, vigyázz a pókshibitoval a folyoson.^^ hai¢¢
  • iib
    #166
    mikor elkezdodik mindig a misszio also sarokban ad 1 tippet a megoldashoz. probalkozz. ha nemjon ossze akor nezd meg a gamefaq. nekem meglett az osszes.
    naon nagy gamma. varom a kov reszet es remelem h lesz azutani resze is.
  • Sephi
    #165
    Hat igaz hogy paras de nem lehet a vegletekig elbujni....

    Jaccad a Haunted Ground-ot. Na az paras.
  • SnEaK MASTER
    #164
    Nekem is durvara bejott a jtek! Szerintem minden idok legjobb horrstuffja (ezt nem csak en allitom). Az archivok keresesenel elakadtam valoszinuleg egy bug miatt: nem tudom kinyitni a laboratorium ajtajat a korhazban, azon a misszion ahol Lisa kergeti Shiro Miyatat, igy nem tudom felvenni azt a franya dokumentumot. Na mindegy. Mar a kovetkezo epizod erkezesere koncentralok...
  • grebber
    #163
    Forbidden Siren 2 rémület

    Dixie Flatline, 14:33 - PS2 - Játék: Kaland


    (Gamekult) A nagy kavarásokkal és betiltott jelenetekkel megspékelt első rész után elkerülhetetlen volt folytatást készíteni a Siren c. horror kalandjátékhoz. A hivatalos oldalon egy szirén próbálja elcsavarni a fejünket fülsiketítő énekével, ám minket csak a promóciós video és az új koncepciótervek érdekeltek.

    Képek és video a Hardwireden ahonnan a forrás is származik.

    Bárcsak kiadnák pc-n is.
  • iib
    #162
    hmm..kar. nemtudom de nekem nagyon bejott a jatek. voltak missziok mikor 10* kezdtem ujra de nem mergelodtem rajta. en voltam a gyuge *intem. latta valaki a legutolso filmet mikor osszeszeded az osszes archivot? vmi szornyet esznek az osemberek. nemertettem a lenyeget sajna. :S
  • Bagó Péter
    #161
    A Siren 2 nem rendelkezik hivatalos megjelenési dátummal, így akár az is elképzelhető, hogy csak 2006-ban jön ki (még Japánban is), ami egy kicsit messzinek tűnik, főleg európai premierre várva...
  • iib
    #160
    hm..vegigvittem. a legutolso filmet amikor minden archivot oszeszedtem nemigen ertettem meg de azert naon tetszett a jatek. a 2dik resz mikor var6o?
  • Rincewind
    #159
    Egy édekes oldal a Siren-nel kapcsolatban!
  • Omikron
    #158
    Eladó eredeti PS2 játékok:

    Siren: 9.000.-
    Ratchet & Clank: 4.000.-
    Jak & Daxter: 4.000.-
    Hitman 2: 4.000.-
    Warriors of M&M: 3.000.-
    Star Wars racer revenge: 7.000.-
    Bloodrayne: 4.000.-

    0630-321-6228
  • karfiol
    #157
    Akkor passz...
  • torrente
    #156
    Unlockolni sem tudom.
  • karfiol
    #155
    Nem Shiro Miyata-val kell kinyitni az ajtót,vele csak unlockolni kell,hogy majd később Tamon Takeuchi ki tudja nyitni.
  • torrente
    #154
    Még mindig a wc ajtó Shiro Miyata-val. Érthetetlen hogy miért nem nyílik ki, annak ellenére hogy felvettem a kulcsot az alagsorban.
  • karfiol
    #153
    Melyik pályát nem tudod teljesíteni?Segítenék.
  • karfiol
    #152
    Nem zombi,de többet nem mondok róla:)
  • torrente
    #151
    Nekem annyi a bajom vele, hogy segítség nélkül aligha lehet végigvinni. És tele van sok-sok apró hibával. És sajnos valamiért nem tudom végigvinni, mert az egyik pályán nem tudok átjutni.
  • Neme.
    #150
    Én mostanában kezdtem el, szerintem az utóbbi idők legjobb játéka. Nagyon frankón össze van rakva. Ilyenekből kellene még jó sok.
  • torrente
    #149
    Én 12 óránál jártam és még hátra volt 14 pálya. Úgyhogy 15-ből is kijöhet a végső idő. Jun ki volt? Zombi?
  • karfiol
    #148
    Jóhogy,de ez nem RPG!
    Tisztában vagyok vele,hogy egy RPG jóval hosszabb,de ez a játék a saját kategóriájában magasan a leghosszabb.Összehasonlításul a Silent Hill,vagy a Resident Evil részei,maximum 10 órás játékidővel rendelkeznek,és a valós játékidő is kb. ennyi,mivel azok sokkal könnyebbek,és nem kell újrakezdeni állandóan.
  • barret
    #147
    A Final Fantasy bármelyik része sokkal-sokkal hosszabb!30 óra nem sok.
  • karfiol
    #146
    Azért,mert Kyoya ölte meg a főellenséget.Jun-t és azt a sárkányszerű dögöt
  • torrente
    #145
    Mi történt a végén? Mi miért volt? Miért Kyoya Szóda lett a hős?
  • karfiol
    #144
    Na,végre végigvittem a Sirent!Hát,gyerekek nem egyszerű ez a játék.Főleg a hosszúsága...
    A tiszta játékidő 30 óra volt,de a valós játékidő mintegy 100(!) óra lehetett,legalábbis nekem,mert voltak olyan küldetések,amit kb. tizedszerre ,vagy többszöri kísérltre tudtam megcsinálni,pedig azért nem vagyok egy kezdő.Még így se nyílt meg minden,hogy végigvittem az összes küldetést.Lehet,hogy mind a 100 archive-ot meg kéne szerezni.De ehhez már nincs energiám...
    Mindenesetre nagyon szuper volt ez a játék.
    A puzzle game is tetszett nekem.
  • torrente
    #143
    Puzzle Game? Jó nagy vacak.
  • karfiol
    #142
    Azért kell tovább játszani a játékot,hisz így még korántsincs befejezve a történet,mert csak apránként áll össze.A minijátékot felvetted,amit a főmenüből lehet elérni?
  • karfiol
    #141
    Én is végigvittem,de ez csak az egyik befejezés.Ugyanis a játéknak többféle befejezése van,úgy tudom.Ezért én játszok vele tovább,mert még nagyon sok izgalmas,és jó pálya és video van a játékban.
  • torrente
    #140
    Újra megpróbáltam és sajnos most sem nyílt ki az ajtó. Előtte felvettem az egyik alagsori szobában a kulcsot és mikor ezzel kinyitnám, ezt írja ki: you need a key to open it. Erre én azt válaszolom: a büdös k...a anyád, nem látod, hogy itt van nálam? Mivel az ajtóknak még ebben a játékban sincs szemük, ezért nem látja. Én meg többé nem teszem be a gépbe ezt a játékot.
  • torrente
    #139
    De azért érthetetlen, hogy ennyivel a vége előtt beadja az uccsó videót.
  • karfiol
    #138
    Egyébként nem volt valami jó ötlet leírnod a befejezést,mert én még nem vittem végig,és nem szeretném előre tudni,hogy mi lesz.Majdnem el is olvastam,de szerencsére időben befejeztem.
  • karfiol
    #137
    De igen.Azt írja ki,hogy nyitsd ki az iron door-t(vasajtót),vagyis a férfi WC ajtaját,hogy elérhetővé váljon egy 2.,alternatív küldetése Takeichi-nek.
  • torrente
    #136
    És a pálya elején nem írt ki neked valamit? Nekem valami another stageról írkál és valami Iron door-ról.
  • karfiol
    #135
    Nekem kinyílt az ajtó.A férfivécét nyitja a kulcs.