174
Siren jobb lesz mint a Silent Hill 3?
  • torrente
    #94
    Oksa. Kösz.
  • karfiol
    #93
    Ahogy kinyiffantod rögtön vége lesz...
  • torrente
    #92
    Majd megnézem, csak most James Bonddal nyomulok. Egyébként miután kinyiffantottad az ürgét, merre kell kimenni; hol a pálya vége?
  • karfiol
    #91
    Torrente tesa:Megcsináltam azt a missziót!Leírom,hogy hogyan csináltam:(ez csak egy megoldás,gondolom,tehát máshogy is lehet szerintem)kezdéskor elindultam balra,hívtam magammal a csajt,lementem a piros boltozatú lépcsőn,a kis ház mellett(ide még vissza kell jönni),leszedtem a Shibotot,lejjebb mentem,leszedtem a repülő Shibotot,balra fordultam,beszálltam a kocsiba,kivettem a töltényt,kiszálltam.Majd tovább indultam,lelőttem a rámtámadó Shiboto-kat,bementünk a csajjal egy kis fülkébe,elbujtattam a csajt,bezárkóztam,majd kinyitottam az ajtót,tovább indultam,felfele a lépcsőn,újra visszakerültem a fenti házhoz.Ott várt bent az a Shiboto Brain,őt leszedtem pár lövéssel,és kész.Ennyi.
    Remélem segítettem.
  • karfiol
    #90
    OK.majd ma este valószínűleg megpróbálom.
    Sugam meg tényleg rakja be:)
  • torrente
    #89
    Rakd be!
  • Sugam
    #88
    Milyen ez a game meg van csak még nem jutottam el odáig hogy berakjam a gépbe!?
  • torrente
    #87
    Ha sikerül megoldani a pályát, légyszi írd meg, hogy mit csináltál!
  • karfiol
    #86
    Aha,köszi.Ilyesmire gondoltam én is.Mondjuk még nem is nagyon próbálkoztam.
  • torrente
    #85
    Ugyanez a problémám. Dae azt írta, hogy 1 Kabuto (öreg bácsi kinézetű zombi) menekül előtted és meg kell őt találni és kinyírni.
  • karfiol
    #84
    Most én is elakadtam az akadémokus,hosszú hajú fickóval azon a pályán,aminek azt írják ki célul,hogy Drive away Shiboto Brain.Nem tart még itt valaki?Nem tudom mit kell csinálni!
  • karfiol
    #83
    Ha még nem csináltad meg:A házban jobboldalon,fennt a lépcsőn van egy generátor,ettől nem messze van egy olajos flakon.Ezt vedd fel,menj vissza a kocsihoz,szívasd le a benzinét a flakonba,menj vissza a házba és öntsd bele a benzint a generátorba.Kapcsold be,felgyullad a villany,feljön a Shiboto,te meg menj le a lépcsőn,kerüld meg,és most már ki tudsz menni.
  • Sephi
    #82
    De az egesz jatek erre a osonos zombi kikerulos dologra alapul?
  • torrente
    #81
    Meg lehet őket verni, lőni; csak meg kell találni először az erre alkalmas eszközt. Nekem nagyon tetszik ez a játék; a műfajában kiemelkedő.
  • Sephi
    #80
    Baaz... ez baromsag ez a jatek! Hat mi az egesz csak arrol fgo szolni hogy bujkalnom kell a hulye zombik eloll? Es ha meg is tamad akkor tuti nem tudom megverni... brrr...
  • karfiol
    #79
    Én is hiányolom a feliratot!Szerintem nem lehet:(
  • Sephi
    #78
    apropo! Ebbe hogy lehet eliratot tenni a szoveghez? Mert nem mindig ertem mit mondanak ezek :(
  • Sephi
    #77
    Hat nem :)
  • aabyssx
    #76
    Ez nem valami vidám játék.
  • Sephi
    #75
    U baz eleg komoly jatek ez kerem.

    Csak mar jacottam kb egy orat es hat en nagyon remelem hogy nem csak errol szol majd az egesz jatek hogy zombik elol kell bujdosni mert ez igy lamasag szvsz.... mar annyi van a terepen hogy nem tudom minden berakni a gombokhoz...

    De kurva jo hogy vegre nem egy olyan jatek ahol csak irtani lehet oket :))
  • Sephi
    #74
    Ohh hat en most neztem meg es ohh kicsit leeset a pofam es ohh meek egesz este ezt nyomom!
  • torrente
    #73
    Ha valaki már megoldotta az elhagyatott házat (Abandoned house), írja már meg, hogy mit kell csinálni! Fogalmam sincs a hogyantovábbról.
  • torrente
    #72
    Már átjutottam a felső hídon, amit nagyon ki kellett ügyeskedni. Viszont a házban van egy fegyveres, aki elzárja az egyetlen kijáratot. Biztos ki kell csalni valahogyan.
  • torrente
    #71
    Mit kell csinálni a telefonfülkés pályán? Már behelyeztem a kártyát és át kellene jutni valamelyik hídon, de mindkettőn áll 1-1 úriember.
  • torrente
    #70
    Félek minden pályától! Ez irtó klassz játék! Ajánlom mindenkinek, aki szereti a horrort!
  • torrente
    #69
    Csak át kell futni a pályán. Az elemlámpát jobb ha kikapcsolod.
  • Ramza
    #68
    A Dynasty Warriors és a Panzer Dragoon Orta mixéből készült szönyszülött :)
  • azoli
    #67
    Tegnap már eljutottam vele a 3. részig! Átmentem a fahídon és mint atom lemészárolt a csóka a híd túloldalán!
    Mellesleg borsódzik az ember háta etől a játéktól! A hangoktól teljesen kész voltam!
  • torrente
    #66
    Jó játék a Drakengard? Milyen stílusú,miről szól?
  • Sephi
    #65
    Na orommel jelentem hogy mindgy berakom a gamates megnezem. Bar a Drakengard most jobban lekot :)
  • torrente
    #64
    Engem is lelőtt a tetőről az a tetű!
  • Jinchuu
    #63
    Szerintem jobb! Igaz Siren-nel nem játszottam olyan sokat, de tényleg nagyon halál a game. Ezután a game után már inkább úgy látom jobb nem tudni, hogy merre jár a zombi/szellem/akármi. Mert így hogy meg tudom nézni, hogy kb. merre van és mit lát, egyszerűen nem merek mozogni a pályán. Az tanárral pl. egy helyben álltam és csak néztem, hogy merre mozog az ellen és nem mertem elindulni! :D Utána nagy nehezen rávettem magam és sikeresen szitává lött a tetőn lévő zombi! :D Nagyon faja a game, tényleg új magasságokba emeli a horror műfajt!
  • Sephi
    #62
    Jobb annal?
  • torrente
    #61
    Való igaz, az a játék sem semmi!
  • Sephi
    #60
    Bisztos jo mert megneztem az oldalt es teccet a bemutatoja. De nekem eleg A Fatal Frame 2 jeleneleg szal nem fogm meg letolteni :))
  • torrente
    #59
    Jó ez a játék!
  • Sephi
    #58
    Ment privi.
  • Sephi
    #57
    fuu akkor nekem itt nagyon kamuznak baszus. A pasi akit ismerek aszonta hogy nem letezik hogy kijott volna warezon. Az pedig soha sem kamuzott meg....

    Node nem fogok vitatkozni mert gondolom te sem kamuzol szal ha mar ketotoknek megvan akkor o kamuzott. Majd jol leszidom....
  • Jinchuu
    #56
    Hmm, az nem jó. Nem tudsz valami helyett ahol dvd-r moviekat lehet leszedni? Fizetős vagy nem fizetős mind1!
  • Jinchuu
    #55
    Sephi ez nem béta változat, hanem full PAL. A PAL verzió ugyanis március 12. jön, hivatalos playstation.com-ról néztem. Az április 14. az NTSC megjelenés, azzal kavartad össze!