Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#7916
<#gonosz1><#vigyor1><#wow2><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#7915
pontos cimet ha lehet
#7914
lehet benne saját kocsit valami patch el ha igen honnan
Glpetyus
#7913
LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444444444444444

#7912
Köszi és akkor jo lessz az irányitás?
#7911
úristen 😞( www.bhmotorsports.com/RBR/downloads ez a teljes link, de gyengébbek kedvéért... blackhole
báttyó02
#7910
^😄D^^

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Glpetyus
#7909
hesspicsába

#7908
igen hu<#gonosz2>
Met
#7907

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7906
www.blackhole.hu vagy mi
#7905
a blackhole-ról meglehetõssen jó setup-okat lehet letölteni, sok egyéb extrával együtt... új autók, pályamodok, tools 😊))) amúgy full grafikán az üveg is szép, szerintem...
#7904
nekem az a velemenyem hogy a grafika elég jo de a kocsi uvege kicsit csunya :-(
alap setup szar orákat kell nyuglodni mire jo setupot találsz kormányom van.
logitech wingman formula gp
bestGP
#7903
énisakarojk nevezni :|

hüje vagy hamán szép nem!4

Sonajk @:o)
#7902
Már lassan a 2/3-hoz érek. Sok érdekes dolgot olvastam (meg sok érdektelent is 😊

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

Sonajk @:o)
#7901
Nézz körül itt. Tanulságos.

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

Met
#7900
Itt szóljatok

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

fistin
#7899
hogyan kell/lehet jelentkezni a bajnokságra?

#7898
ajánlat: Logitech Formula Force GP, problémamentes, nagyon jó kormány, ára: kb. 17000 Ft. Ennél lejjebb ne add, szerintem...
fistin
#7897
OHMY!!!
szerintem nem érdemes!

fistin
#7896
azt már tudtommal nem lehet kapni!

Sonajk @:o)
#7895
"Agyament" vállakozásba kezdtem. Elkezdtem olvasni a topicot az elsõ hozzászólástól és végig is szeretném olvasni.

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

Sonajk @:o)
#7894
Na azért ez sem egészen igaz (megjegyzem, útálom a "tecsót"). Ennek ellenére 2 éve vettem egy Microsoft FFB Wehhel kormányt, ami akkoriban nagyon jó üzletnek számított 25 e. FT-ért (akkori bolti átra közel 50 e. Ft volt. A kormány azóta is tökéletesen mûködik, természetesen igaz, hogy az ára, azóta biztosan jóval olcsobb lett. Szóval néha a Tescoba is kilehet fogni, aránylag olcsó pénzért, jó dolgokat.

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

Met
#7893
elmész a tecsóba és veszel valamit, de az olyan is

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#7892
lehet és nincs feltétel
az, hogy nem az úton mész a Te bajod😊 másokat nem zavarsz vele

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7891
Sziasztok !

Új vagyok a játékban. Egy óra gyakorlás után rájöttem, hogy csak kormánnyal érdemes játszani. Max. 12 ezerért milyet tudtok ajánlani ?

fistin
#7890
Beállás a Parc fermébe : 17:30

Gépátvétel : 17:30

Gyorsasági szakaszok:

Száraz út , jó látási viszonyok,

*
GY 1. : Chirdonhead II.
*
GY 2. : Harwood Forest II
*
GY 3. : Noiker

Szervízpark: Vizes útfelület, esõ várható

* GY 4. : Chirdonhead II.
* GY 5. : Harwood Forest II.
* GY 6. : Noiker

Szervízpark : Nedves de száradó útfelület, napos idõ



HAHHHHH!!!!!!!!! ez nagyon tetszik, "száraz út, jó látási viszonyok"

fistin
#7889
lehet még jelentkezni erre az online netes futamra??
mik az alapkövetelmények? vezetési tudás terén? pl: útontartás, nem roncsal beérni, na már ha beérsz! 😄D (szerencsére kinõttem ebbõl a korszakból 😄 )
jogsi kell?

Met
#7888
vegyes érzelmek, NAGYON rossz eredmény, de iszonyat nagy fíííííling... 😊))

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7887
Vége az elsõ bajnoki futamnak... vegyes érzelmek, rossz eredmény, de iszonyat nagy fíííííling... 😊))
#7886
no crack, csak élvezet 😛
#7885
100 % hogy nem kell crackelni...
Sonajk @:o)
#7884
Már miért kéne hozzá a crack ??? 😞
nekem megy crack nélkül is

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

tepi5
#7883
1.02 patchoz tud valaki cracket?

Forza Italia OoO Forza Juventus

#7882
Sziasztok!

Szeretném mindenki figyelmébe ajánlani az általunk megrendezendõ
1. Magyar RBR bajnokságot.
Az eddigi nevezõk száma 19 fõ. Ehhez várunk még rally versenyzõ hajlamúakat.
A versenynaptár illetve a versenyszabályzat az RBR Fans site-on lelhetõ fel.
http://www.rallysimfans.ini.hu

További jó csapatást !

ChrisX
báttyó02
#7881
og ^__^

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#7880
mért ne müködne? ahogyan az elõzõek is, ez is jol megy szvsz 😊

Forza.

Glpetyus
#7879
semmi ^J^

fistin
#7878
müxik is?

báttyó02
#7877
mivan petyus^o^<#idiota>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Glpetyus
#7876
<#idiota>

báttyó02
#7875
#7855-e 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#7874
ennek a proginak segitsegevel

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#7873
jovan nemhalsz bele hogy kiolvasd

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

arty
#7872
keress rá: rbrnet

Forza.

#7871
jó ötlet, alig bírtam rájönni, mirõl is van szó 😄
Met
#7870
ez nem a Gumi, írj normálisan!

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bestGP
#7869
nah hogykel pol LANBA rbr ezni:?

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#7868
valaki irta h régen nagyob élet vot it.
na most mondmo h a zöszes ralyman irogason ide osz lesz élet ^^

patika is tolgozik ezen ^^
am he az a skoda mijo man

hüje vagy hamán szép nem!4

fistin
#7867
gondoltuk 😄