Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
alap setup szar orákat kell nyuglodni mire jo setupot találsz kormányom van.
logitech wingman formula gp
\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]
\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]
\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]
az, hogy nem az úton mész a Te bajod😊 másokat nem zavarsz vele
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Új vagyok a játékban. Egy óra gyakorlás után rájöttem, hogy csak kormánnyal érdemes játszani. Max. 12 ezerért milyet tudtok ajánlani ?
Gépátvétel : 17:30
Gyorsasági szakaszok:
Száraz út , jó látási viszonyok,
*
GY 1. : Chirdonhead II.
*
GY 2. : Harwood Forest II
*
GY 3. : Noiker
Szervízpark: Vizes útfelület, esõ várható
* GY 4. : Chirdonhead II.
* GY 5. : Harwood Forest II.
* GY 6. : Noiker
Szervízpark : Nedves de száradó útfelület, napos idõ
HAHHHHH!!!!!!!!! ez nagyon tetszik, "száraz út, jó látási viszonyok"

mik az alapkövetelmények? vezetési tudás terén? pl: útontartás, nem roncsal beérni, na már ha beérsz! 😄D (szerencsére kinõttem ebbõl a korszakból 😄 )
jogsi kell?
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
nekem megy crack nélkül is
\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]
Szeretném mindenki figyelmébe ajánlani az általunk megrendezendõ
1. Magyar RBR bajnokságot.
Az eddigi nevezõk száma 19 fõ. Ehhez várunk még rally versenyzõ hajlamúakat.
A versenynaptár illetve a versenyszabályzat az RBR Fans site-on lelhetõ fel.
http://www.rallysimfans.ini.hu
További jó csapatást !
ChrisX
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
na most mondmo h a zöszes ralyman irogason ide osz lesz élet ^^
patika is tolgozik ezen ^^
am he az a skoda mijo man
hüje vagy hamán szép nem!4