Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tepi5
#7966
hy felraktam ezt a 17mb os audioupdate-t de amikor a load profile képernyõ bejönne kilép help

Forza Italia OoO Forza Juventus

Glpetyus
#7965
Tölts le mentést,és rakd be.

#7964
Üdvöm!
Nemrég kezdtem a RBR-t, de már tépem a fejem, mert nem tudom felszabadítani az autókat😞( A RB Challange-n végigvertem a jó öreg Richard bácsit, és csak az elsõ kettõnél szabadult fel az MG és az idõsebb Impreza. Hogyan kell másképpen felszabadítani õket? Vagy mit nem csinálok jól? Lécci segítsetek rajtam, mert nem akarok bõõgni😊))
Glpetyus
#7963
Persze,hogy jobb 😊

Glpetyus
#7962
😄DDDDD

tepi5
#7961
bocs audio hangot

Forza Italia OoO Forza Juventus

tepi5
#7960
vki berakta már az audo modokat? jobb bmint az eredeti?

Forza Italia OoO Forza Juventus

#7959
pff, nem kell az neked 😄
amúgy már tolom a bajnokságot, némi balfaszságnak köszönhetõ csak, hogy nem sikerült megcsinálni a tesztet 😄
Danecay
#7958
Kér lenne a kormányért, meg kölönben is akkor inkább add nekem 😄

#7957
<#worship>
#7956
bocs lacika79
tényleg nem neked szántam, csak elnéztem a sort, mert nem láttam a hirtelen idegtõl 😊)))
#7955
hm, megcsináltam 😛
#7954
na mindegy, megyek még párat, aztán majd csak rájövök, mit cseszek el. fura módon verseny közben jó minden. úgy látszik, improvizálásban jobb vagyok, mint vezényszóra tekerni a kormányt, meg nyomkodni a pedálokat. ehh :S
Met
#7953
hát ez az😊

segíteni nemtudok, asszem azzal én is szenvedtem😞

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7952
newm tudtam, csak úgy behalt mindenem :S
de ez még nem ment meg attól, hogy nem tudom megcsinálni a dolgot. ekkora égést 😄D
Met
#7951
miért nem mentettél save game-et?😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7950
Emberek!

Az évszázad balfaszsága történt meg ma velem. 2 órán keresztül. Új windows, új RBR, elkezdtem a rally sulit, és.... NEM TUDOM MEGCSINÁLNI A BALLÁBFÉKES FELADATOT!!! <#fejvakaras><#nemtudom><#gun>
Fingom nincs, hogy mi a probléma, már ezerszer csináltam, de most nem megy. nemtom, mit baszok el, mindent úgy csinálok, mint eddig. ez kész röhej, valaki segíccsen rajtam 😛PPP
leírást kérek lépésrõl lépsére, mert lassan összetöröm a kormányt, meg a fejemet is 😄D
#7949
Nem lesz változás tudtommal. Csak a Finkoo reklamációjára reflektáltam.

Remélem ott lesztek a 2. fordulón is.😊 Sõt ha van még jelentkezõ azt is szivesen fogadjuk.

Finkoo! Szerintem az utolsó hsz-odat nem a Laciká79-nak szántad..szerintem
Lacika te nem jösz a bajokságba?
#7948
drága barátom!
Te pedig tanulj meg olvasni.... szerintem <#nezze><#kuss>
Met
#7947
változás lesz a bajnokságban?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7946
lacika79
az rbr fan site-on fennt van a rbr autó beállításának fordítása, ha érdekel... ja itt meg töröld a szótáradból a colin szócskát... meg tanulj meg vezetni... szerintem... 😊)))
#7945
ugye milyen jó hivataloskodni 😊)) tiszta asi (bocs minden asifantól, de asi suxx)
#7944
Finkoo!
Elbíráltuk a kérelmedet (ez olyan jól hangzik) ,a határozatról majd levélben értesítünk.
Többiek ! Akit érdekel nyugodtan lehet csatlakozni a bajnoksághoz. Módosítottam a honlapon is és van egy bõvebb leírás az RBRnetrõl és használatáról.Sajnos többen nem ismerték az RBRnetet- és hogy mit lehet és mit nem , ezért nem tudtak résztvenni.

RBR FAN SITE

Sziasztok
#7943
ilyen bonyolult dolgokat ne írj, mert a végén ezt is el kell magyarázni 😛
Tomo15
#7942
Ne nyomd be tövig a féket és yo😊
#7941
jah, és a lábadban van a hiba, nem az alapbeállításokban
#7940
akkor állítsd kevésbé érzékenyre. ennyi a titka. és ezt mint általában, a setup címszó alatt teheted meg, bármilyen furán is hangzik. egy kis szótárt a kacsódba fox, ha esetleg nem boldogulnál a játékban fellelhetõ magasröptû szavakkal, és beállítod úgy, ahogy neked teccik. mindenki úgy csinálta, ahogy neki teccik, nem úgy ahogy jóskapistának teccett.
Glpetyus
#7939
#7933

#7938
az alap beállitás szar <#levele>nagyon érzékeny a fék ha benyomom egyböl megpördul ha kanyarodok akkor is de most már valamivel jobb mert állitottam rajta de lehetne jobb is a coliné alapbol jo<#vigyor3>
#7937
az irányítás jó, csak meg kell tanulni vezetni, ez nem kolin meg enefes
Glpetyus
#7936
áz 😄

Met
#7935
ez volt a finom rész

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#7934
Mi van itt basszus?!?! Bemelegititek a frissen regelt <#lama>-t?!?! Bar tenyleg nem egy agytroszt, de azert lehetne finomabban😉)
Glpetyus
#7933
go away pls

#7932
ugylátszik nem<#eplus2>
#7931
megvan a szánándreász is de most evvel játszok kormánnyal
Glpetyus
#7930
Meg verekedni is lehet !!!!!!55%4

Met
#7929
muhah

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

báttyó02
#7928
LOLMÁHE%!!!44
menyél szánádreászozni ott a kocsikat ugyis irányithatod billrõl!!4

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#7927
te normális vagy??
Met
#7926
<#help><#help><#help><#help><#guluszem1><#guluszem1><#guluszem1>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#7925
:ASDSA😄Sa@

<#wilting><#csodalk>

#7924
Hol van az az ott?
Glpetyus
#7923
#7917
Ott a te játékod.....

#7922
igen miért
Met
#7921
keressél baz+

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#7920
13-e vagy ? :S

#7919
köszi <#boxer>
báttyó02
#7918
^^^^<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>^^^^

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Glpetyus
#7917
ne'
b+ ....