Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alexease
#8016
Latszik, hogy reg mentem a jatekkal😊
Glpetyus
#8015
Nagyon szívesen 😊

#8014
Nagyon szépen köszönöm<#hawaii>
Glpetyus
#8013
ehhh...ide ellátogat,letölt,bemásol,élvez 😛

#8012
Sziasztok a mentésdolgot közben megoldotam de most az a gondom,hogy hogyan lehet az autokat betenni a játékba. Ha valaki tud segitsen köszönöm. <#nemtudom>
#8011
Sziasztok tudnátok segiteni mentés kéne a játékhoz,elöre is köszönöm.<#hawaii>
Jancker
#8010
Nem is hallotam hogy Colin viszatér, hát nem tom szerintem kár ujra rallyiznia, bár majd kiderül. Nekem 256MB Ram van és azzal is megy fullon ;-)

Es gibt nur ein FC Bayern!

#8009
jah, skoda 😊
#8008
fogalmam sincs. logi, ms, genius cuccokat megeszi
Glpetyus
#8007

Hallotátok,hogy Colin Mcrae visszatér ? <#smile>

#8006
Bármilyen kormánnyal kompatibilis ?

#8005
persze dukál mellé egy kormány is, és nagy elszántság 😊
jakewyler
#8004
az szuper


Alexease
#8003
2000 koruli procival, Gf4 vagy 9600 szintu kartyaval es 512Mb RAM-mal mar elvileg high-on megy.
jakewyler
#8002
Mekkora a gépigénye a játéknak?

#8001
valahol már hallottam ezt a teknikát. de mûködik, és ez a lényeg 😄
Glpetyus
#8000
hmmm....ték ^J^

Glpetyus
#7999
😄D
Hát nem is rossz ötlet....

Met
#7998
befõttes gumival rögzítsd a lábadhoz

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#7997
Persze :I
Felülrõl "beakasztottam" egy "kis" huzó rugót,de annyit ér,mint halottnak a csók :S

Met
#7996
beesik rugó nélkül és így állandóan fékez?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#7995
Glpetyus
#7994
Mikrofos Sidewinder...

Met
#7993
momo racing? azon 2 rugó van

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#7992
2 és fél évet bírt.

Glpetyus
#7991
Eltört a fékpedál rugója :S
Megbuheráltam egy kicsit,de így nincs full fék,és amúgy se lesz hosszú életû így.... <#rinya>

Glpetyus
#7990
:C

Met
#7989
mi baja?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

fistin
#7988
<#mf1>

Glpetyus
#7987

Beszart a pedálom !!!4 <#mf2><#mf1><#wilting><#violent><#wilting><#help><#zavart2><#szomoru1><#duma><#mf1>

#7986
vagy szintén a nyamiságokról le lehet tölteni a car and track unlockert 😊
Alexease
#7985
Meg kell nyerni a Challenge-t, egy szakaszt, egy futamot a Bajnoksagot. Vagyis, kezd el minnel tobbet nyerni😉
Met
#7984

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7983
Egy rettentõ zöldfülû kérdés: honnan lehet leszedni ezeket a nyamiságokat? 😊

p.s.: ..nem lehet, hogy senki sem tudja konkrétan, hogyan lehet felszabaditani azokat az autókat..
#7982
icmi! rbr javító patch, a legújabb + nem árt a soundmod sem jobbak lesznek a hangok tõle + magyar nav. hang és szerintem egész élvezhetõ lesz... szerintem...
Jancker
#7981
Nekem asszem ez a Budapest Rally kimarad:-) Szentivánon VW találkozó van! :-D

Es gibt nur ein FC Bayern!

#7980
hopá ez 2 volt
<#szomoru1>
#7979
Jó neked!
Én holnap parádsasvár!
Szurkoljatok Busmannak
#7978
Jó neked!
Én holnap parádsasvár!
Szurkoljatok Busmannak
Alexease
#7977
Budapest Rally, Prolog, 17:00 es 17:30 (rajtok), Budapest, Ujpesti Rakpart (Margit hid)!!!!
Aki meg akar, most induljon (en most ulok biciklire😄)😊)))
Met
#7976
Egy 3. patch-re vársz?
Ugyanis 2 már van.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#7975
Tele van minden kiálló testrészem azzel a gámmal!!!
Csak nekem szaraxik a hang vagy mást is megtisztelt ezzel? Kezdem bánni, hogy megvettem. Elindítom, adrenalin föl, three two one go.o.o.o.o.o.o.o stb. majd alt+f4-re ki. Újra indítom, adrenalin föl, ugyanez. Harmadszorra már fut, ekkor meg szépen elkezd recsegni a hang. Már minden drivert kicseréltem, vindózt is, alaplapi recsegõn meg alapból kékhalált dob. Le is szedtem a pibe. A GTR-nél miért jó a hang? Mert megírták rendesen? És most még higgadt voltam <#falbav>
Ha lesz pecs felrakom újra. Fos.
Glpetyus
#7974
Nem tudom,én csak quick rallyt nyomok 😛P

#7973
bajnokságon sem árt végigmenni, meg asszem ha perfectre csinálod a sulit, az sem rossz 😛
Jancker
#7972
Oké, köszi! Asszem lehet hogy hagyom a letöltést 😛

Es gibt nur ein FC Bayern!

Met
#7971
CD Galaxis 3 990 Ft

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jancker
#7970
Ne tudjátok véletlenül hgy pl a Corába mennyibe kerül most a játék, mert akkor nem tökölnék a letöltésel ha nem olyan drága

Es gibt nur ein FC Bayern!

#7969
Köfi! Müxik és minden, de azért kíváncsi vagyok, hogy mit kéne tennem, ha én magam akarnám felszabadítani õket. Elég, ha
- RB-t agyonverem a Challange-n? (ez megtörtént)
- talán totál sérülésmentesen kell megverni? (pár helyen túl szûkre nyestem a kanyart, és behajlott a spojler..)
- vagy a bajnokságot is meg kell nyerni hozzá?
tepi5
#7968
kicsomagoltattam utána az audioba bemásoltam az ujakat majd az rbr fökönyvtárba áttettem az audiot és visszacsomagoltam

Forza Italia OoO Forza Juventus

Glpetyus
#7967
Inkább itt válaszolok.
Nyilván elcsesztél vmit 😊