Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jancker
#8066
Oké, köszi, de most a másik problémám, hogy letöltöttem magyar navigátor hangot, de hiába csinálom meg hogy legyen egy Audio mappám, abba be is rakom utána, vagyis felülírom, de akkor meg el sem indul a játék:-(

Es gibt nur ein FC Bayern!

#8065
#8056 Van egy mûszerfal mod is a játékhoz... a bh-ról szintén letölthetõ
Szerintem a legjobb a realreid navhang, de a magyarok is tûrhetõek...
Met
#8064

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Jancker
#8063
Oké, de honnan tudnám letölteni? Lécci adjatok egy pontos linket! KÖSZI!

Es gibt nur ein FC Bayern!

Glpetyus
#8062
Mért?
A legútolsó magyar navhang egész türhetõ :o

Jancker
#8061
Oké, akkor ha választanod kéne, mert nem vagyok perfect angolból😞

Es gibt nur ein FC Bayern!

#8060
hm, én egyiket sem ajánlom 😛
Jancker
#8059
Biztos ezerszer kérdezték már, bocsi! De milyen te melyik magyaritást és melyik magyarhagot ajálnjátok a játékhoz? De lécci linekt is adjatok hozzá! Elõre is köszönöm a segítséget!

Es gibt nur ein FC Bayern!

Glpetyus
#8058
Mértnem töltesz le elõre beálítottakat ??

JuanG
#8057
azt nem tudom 😞

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8056
Belsõ nézethez, hogy lehet beállítani, hogy a mûszerfal a kormánynál és ne jobb oldalon legyen ?

#8055
A pos-nál az elsõ érték balra-jobbra, a 2. érték fel-le, a 3. érték elõre-hátra mozgatja a kamerát.

JuanG
#8054
az ini file-ok alapból írásvédettek, így az editálás elõtt le kell venni a védettséget, különben nem menti el...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8053
Köszi..Elkezdtem vissza olvasni de nem találtam meg..Örök hála.<#worship>

JuanG
#8052
ja, az autók könyvtáraiban van minden autónak egy ini-je, pl. Peugeot_206.ini...na abban ezt a részt kell átírni, ha a cockpit nézetet változtatod:


FOV = 1.558997
Near = 0.099100
Pos = 0.315242 1.047420 -1.330687
Target = 0.315241 0.889614 -3.811360
Up = 0.000000 1.000000 0.000000

a lényeg a FOV (sebességérzet), meg POS....

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8051
igen, csinált ilyesmit. a cockpit-jeinek a linkje ki van rakva, bár nemtudom, él-e még. #4950-es hsz, gyorsan visszakerestem, de amit látom már nem él az oldal. szal marad a megkeresés 😛
Glpetyus
#8050
szép

#8049
Javaslom neked Alexease-t felkeresni itt az SG fórumokon, mert õ a führermaster az ilyen belepiszkálós, modderek dolgokban. Ha jól emléxem annó õ volt itt az elsõ aki ezzel a problémával foglalkozott. Lehet, hogy visszaolvasva a megjelenés idejére is meglesz a válasz.

#8048
Nincs valahol leírva Magyarul, hogy milyen okosságokat lehet csinálni az ini fileokkal? Beraktam egy Peugeot 307-est minden fasza csak közelebb, szeretnék kerülni a kormányhoz. Meg olvastam olyat is, hogy valami fov, ha felemelem 1. 3-rol 1. 7-re akkor nagyobb lesz a sebesség érzet.

#8047

Akinek tetszik még a jó öreg corolla... <#wave>
Kazhol Team Design
#8046
Sziasztok!
2. Forduló az 1.Magyar RBR Bajnokságban durván 1 óra múlva már lesz szakaszkiírás és aki még nem nevezett az most még gyorsan megteheti.

Championship

#8045
nm, éppen most raktam fel egy haver gépére a cuccokat és pont kéznél volt 😊
#8044
Nagyon szépen köszi.<#worship>

#8042
Egyszerûen csak szeretnék kilátni normálisan. Nem szoktam törni, zúzni de néha kicsúszok, és mindjárt betörik a szélvédõ és már szart se látni. Tudom, hogy létezik a megoldás csak nem találom.

#8041
Abban mi a yo? Colin McCrash vezetési stílusa az igazi!!! Hajtogasd csak az autót, éljen az origami!
#8040
Tudtok valami modot amitõl a szélvédõ teljesen átlátszó, tükrõzõdés mentes és törhetetlen lesz?

fistin
#8039
képen nekem is, de önmagában nem <#bohoc>

#8038
ez teccik 😛
Glpetyus
#8037
Glpetyus
#8036
Köd-MOD <#gonosz1>



link

#8035
miért is? a gyári az mire is van rakva? hm <#ravasz1>
k8bal
#8034
a DVD-s!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Mustang2005
#8033
Melyik a jobb verió a 2cds vagy a dvds???

FORD MUSTANG: THE BEST CAR

#8032
Szerintem azzal még nem fog megoldódni a problémád. Lehet, hogy nem sokat segítettem de te sem írtál le semmit, hogy mi van a gépen meg egyáltalán milyen hardvereid, vannak.

Met
#8031
elõtte tegyél fel egy K-lite-ot, hátha..

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

k8bal
#8030
Asszem Win Reinstall lesz!<#guluszem1>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Glpetyus
#8029
nem

k8bal
#8028
nem!
Miért?
Kéne?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Glpetyus
#8027
Kodek packot használsz ?

k8bal
#8026
Felraktam a patcheket is!
Így csináltam: elösször a 1.1 utána rá az 1.2! De úgy is próbáltam hogy elösször az 1.2! Így is fagy!
Ez nem igaz!!<#shakehead>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Met
#8025
igen

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

k8bal
#8024
warez-os van meg a DVD-s Reloaded!
Azzal mûködnek?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Met
#8023
patch-ek fentvannak?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

k8bal
#8022
senki nem tud ebben segíteni?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Met
#8021
az a lényeg, hogy itt vannak

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

k8bal
#8020
eddig nem érdekelt a téma... <#idiota>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#8019
tök jó, hogy sokan csak most találnak rá a gémre... 😊 eddig merre voltatok wazze? 😊)))
k8bal
#8018
Hali! Nekem az van hogy elindítom a gamát és mikor kéri a nevem akkor kifagy! Ez mitõl van? Lehet vele vmit kezdeni?<#conf>
lehet ezt már megdumáltátok...<#rolleyes>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#8017
Nekem már fál giga cucc van a gémhez, szinte már minden megvan hozzá és akkor sem mûxik. Meguntam, töröltem. Majd az 1.3-as - vagy a 2.0-ás Muhaha.<#nemtudom>