Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha valaki szeretne csatlakozni egy másik, hiperaktív fórumhoz, ITT megteheti.
Ez egy szuper társaság, RBR megszállottakkal. Ha valaki szeretné megtekinteni a csapat oldalát, IDE nézzen be.
Ha a Nemzetközi rangsorolásra esetleg kíváncsiak vagytok Ez a Világranglista
Sziasztok.
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Finkoo ,Met jöttök szombaton a 3. fordulóra?
Most nem tud jönni egy két nagymenõ, most lehet igazán pontokat szakítani<#vigyor1>#vigyor1>
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Elfogadható áron ami nagyjábol megfelel ezeknek a játékoknak a futtatásához.
én ezt használom
manapság ne várd el, hogy egy normális, shadereket támogató játék eleinduljon egy emiksz kártyán.
Az igaz hogy régi a videokártyám (GeForce2MX/400MX) a proci P4 es.
Na mindegy azért szeretném valahogy kiprobálni ugyhogy ha megtudnátok mondani milyen patch kell pontosan sokat segítenétek.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
mert ha ilyen kártyája van akkor fogadok hogy a procija és memóriáji is nem éppen a legújabbak!
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
ON
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
ToMy_!
ami az aláírásodba szerepel szöveg azt télleg mondta valaki vagy csak úgy találtad mert ha az télleg megtörtén akkor az nem semmi!<#idiota>#idiota>
(pixel shader-esre gondolok)
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
hibaüzenet szerint!
Felraktam a gamet a reloaded változatot minden tök jól megy mikor egyszercsak azt irja ki az into után: ERROR craeting pixelShaders rákattintok az okra és kidobbbbb!
ugye tud valaki segíteni?!
elõre is kösz!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nem láttam ilyen kérdést úgyhogy felteszem: Az lenne a problémám a játékkal, hogy játszok vele a Rally iskolában és egyszercsak gondol egyet és kilép. Semmi hibaüzenet csak kidob az asztalra. 1.2-es patchet tettem fel meg magyarítást.
Van a könyvtárban egy CARS mappa....csinálj egy biztonsági másolatot belõle.
Most fogd meg amit letöltöttél és másold be abba a könyvtárba (igen,írd felûl).
Ennyi asszem.
Valaki létszi segítsen<#worship>#worship>
Es gibt nur ein FC Bayern!
De lécci valaki Hilfeeeee!
Es gibt nur ein FC Bayern!
Es gibt nur ein FC Bayern!
Es gibt nur ein FC Bayern!
aki erre tud vmit az szóljon!
ezért a hiba miatt még nem tudtam jáccani a játékkal pedig aszondják ETALON! <#rinya>#rinya>
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
Es gibt nur ein FC Bayern!