Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

melorin
#8116
Sziasztok.
Melorin vagyok, magyarország hivatalos RBR csapatának, a HRT tagja vagyok.
Ha valaki szeretne csatlakozni egy másik, hiperaktív fórumhoz, ITT megteheti.
Ez egy szuper társaság, RBR megszállottakkal. Ha valaki szeretné megtekinteni a csapat oldalát, IDE nézzen be.
Ha a Nemzetközi rangsorolásra esetleg kíváncsiak vagytok Ez a Világranglista
Sziasztok.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8115
hát sajnos egy családi tragédia miatt ki fogom hagyni biztosan a mai fordulót, de lehet, hogy a következõt is... lélekben veletek leszek... ki nem lesz? sebgutkopf... meg még ki??
Met
#8114
miért ne mennénk?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8113

Finkoo ,Met jöttök szombaton a 3. fordulóra?
Most nem tud jönni egy két nagymenõ, most lehet igazán pontokat szakítani<#vigyor1>
#8112
ja ha megírja valaki mi az a billeny, akkor hálás lennék... na megy a tyûzetet is 😊
#8111
#8108 hejesiras öttös 😊
#8110
<#taps><#eplus2>
Met
#8109
ha a játék is úgy megy billentyûzettel mint az írás akkor inkább vegyél egy kormányt

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8108
Na megy valakinek szompla billenytyüzettel?????Szerintem íiy billenytyüvel is jó a játék,csak kicsit jobban kell figyelni!!
#8107
Elötte GF4200TI-m volt,de az csak Directx8-at tudott.

#8106
szvsz erre gondoltam, csak nem írtam oda. <#lama> vagyok 😄
#8105
Dattool. http://www.bhmotorsports.com/download/7385

#8104
VGA: 9550 Szerintem!!! ATI Tool-al 9600pro-ra huzom. Ugyanaz mindkettö GPU-ja

#8103
olcsó kategóriára gondolt. szvsz 10 körül márvehetsz olyan kártyát, ami támogatja a Pixel shadereket
#8102
GF 6600 GT Szerintem.

JuanG
#8101
mex=mx

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8100
síma GF4-en (pl. Ti4200), ami nem mex már elmegy/játszható...ez kb 10ezer vagy olcsóbb használtan...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8099
És szerinted Laci manapság milyen videokártyát érdemes venni?
Elfogadható áron ami nagyjábol megfelel ezeknek a játékoknak a futtatásához.
#8098
videókártyacserepeccs
én ezt használom
manapság ne várd el, hogy egy normális, shadereket támogató játék eleinduljon egy emiksz kártyán.
#8097
Én ezt tökre nem értem, mert eddig minden játék indult.
Az igaz hogy régi a videokártyám (GeForce2MX/400MX) a proci P4 es.
Na mindegy azért szeretném valahogy kiprobálni ugyhogy ha megtudnátok mondani milyen patch kell pontosan sokat segítenétek.
cselt
#8096
#8085-re senki nem tud megoldást mert én nem találtam semmit és nagyon idegesítõ. Melyik az a dat kicsomagoló a bhmotorsports-on? Lécci adjatok egy linket mert én nem találtam!
JuanG
#8095
ez valszeg igaz...de legalább elindul 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

k8bal
#8094
de ha olyan régi a kártya hogy nem támogatja a PS1.1-et és van mégis olyan pecs hogy elindulna néküle attól még kegyetlenül akadna a játék!
mert ha ilyen kártyája van akkor fogadok hogy a procija és memóriáji is nem éppen a legújabbak!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

JuanG
#8093
a videókártyád valszeg nem tudja a pixelshader-t...régebben volt szó valami patch-rõl ami lehetõvé tette, hogy enélkül is induljon régebbi kártyákon...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

k8bal
#8092
lol
ON

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#8091
Lego Star Wars topicból.
k8bal
#8090
OFF
ToMy_!
ami az aláírásodba szerepel szöveg azt télleg mondta valaki vagy csak úgy találtad mert ha az télleg megtörtén akkor az nem semmi!<#idiota>
(pixel shader-esre gondolok)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#8089
videókártyád milyen?
#8088
A gond a pixelshaders/general/CarGlassInternal.pso file-al van legalábbis a
hibaüzenet szerint!
#8087
Segítség!!!!!!!!!!!!!
Felraktam a gamet a reloaded változatot minden tök jól megy mikor egyszercsak azt irja ki az into után: ERROR craeting pixelShaders rákattintok az okra és kidobbbbb!

ugye tud valaki segíteni?!

elõre is kösz!
JuanG
#8086
régebben már volt ilyen többeknek, de hogy mi volt a megoldás, már ha egyáltalán volt, nem tudom...érdemes mindent (proci, vidkari, memória) alapon futtatni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

cselt
#8085
Hellósztok!

Nem láttam ilyen kérdést úgyhogy felteszem: Az lenne a problémám a játékkal, hogy játszok vele a Rally iskolában és egyszercsak gondol egyet és kilép. Semmi hibaüzenet csak kidob az asztalra. 1.2-es patchet tettem fel meg magyarítást.
Glpetyus
#8084
<#wilting>
Van a könyvtárban egy CARS mappa....csinálj egy biztonsági másolatot belõle.
Most fogd meg amit letöltöttél és másold be abba a könyvtárba (igen,írd felûl).
Ennyi asszem.

Jancker
#8083
Azt pobáltam de abból nem jövök rá <#rinya> A nagy angol tudásommal....
Valaki létszi segítsen<#worship>

Es gibt nur ein FC Bayern!

Glpetyus
#8082
olvasd el a ríd mít 😊

Jancker
#8081
Valaki, könyörgök<#rinya><#rinya>

Es gibt nur ein FC Bayern!

Glpetyus
#8080
nincs még

#8079
Ki tudja? Van Ford Focus? Eddig a BH-n nem találtam

Jancker
#8078
Ez most kereszt kérdés😛 😄 Amugy 13! És nem tok angolul, egy éve tanulok csak, inkább német....
De lécci valaki Hilfeeeee!

Es gibt nur ein FC Bayern!

#8077
hány éves vagy?
Jancker
#8076
Lécci valaki mondja el részletesen hogy pl a Peugeot 307-et hogyan rakjam be hogy müködjön is! Bocsi láma vok.....valaki lécci!

Es gibt nur ein FC Bayern!

#8075
Hát ez igen szomorú lenne.

Jancker
#8074
Én tudtam játszani, csak eccercsak kilépet és szevasz😞http://www.sg.hu/kep/faces/rinya.gif Valaki könyörgök segítsen!

Es gibt nur ein FC Bayern!

k8bal
#8073
Nálam is ez van! az 5.7-essel is ezt csinálta az 5.8-cal meg még nem próbáltam!
aki erre tud vmit az szóljon!
ezért a hiba miatt még nem tudtam jáccani a játékkal pedig aszondják ETALON! <#rinya>

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Jancker
#8072
:'( Ti milyen catalystot használtok? Mert egyszer csak kilépett a játékból, és azóta az van hogy elindítom, belép oda hogy kiválaszsam hogy mit töltösn be és kiakad, nem csinál semmit, lefasgy😞 Van valami ötletetek?

Es gibt nur ein FC Bayern!

#8071
lehet, nem támogatja tökéletsen a kormányt
#8070
Lehet, hogy láma kérdés, de a vibráció és a force feedback nem ugyanaz ? Vettem egy kormányt (Gembit), a Vezérlõpult/Játékvezérlõk menüpont alatt tökéletesen rezeg mindkét motor. Azonban a játékban semmi, hiába van a FF On-ra állítva. A kormány többi funkciója jól mûködik, csak ez nem. Mi lehet a hiba ?

#8069
Köszi, már le is töltöttem.

Jancker
#8068
Oké, köszi!

Es gibt nur ein FC Bayern!

#8067
Akkor kénytelen leszel az audio Datba bele rakni.Ahoz kell egy dat tool nevü kis progi amit szintén megtalálsz a BH-n.