Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Glpetyus
#8166
De leült a topig :ASD

Met
#8165
a felsõ csúszkát teljesen jobbra, a középsõt hagyd középen, az alsót meg teljesen húzd balra, ha így nem jó akkor csak harmadáig húzzad

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

0ppika
#8164
Hi!
Tud valalki segíteni hogy hogy állítsam be jól a kormányt a gémhez?

http://epica.nl

#8163
nm
jah, és hajrá <#vigyor>
#8162
hálás köszönet<#worship>
#8161
a gyári verzió az 2 db CD-n terpeszkedik. amúgy 1.2-nél (vagy 1.02??) tart a game. hogy mit érdemes még felrakni, az egyéni ízlés kérdése. nekem pl. más hangok, némi pálya tuning, és kaszni csere van felrakva. Na meg persze némi fizika javítás. minden hozzávalót megtalálsz ezen az oldalon.
Istencsászár
#8160
van, 2

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Harly18
#8159
Ha van cd-s változata a játéknak, akkor az hány cd-s?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#8158
szevasztok, szeretném felrakni a játékot, megtudnátok mondani melyik verzioszámnál tart a játék, vagy mit érdemes felrakni hozzá(autók,patchek, pályák, ilyesmi..)köszi elõre is
Glpetyus
#8157
😄

#8156
Sajnos én 10-én megint nem leszek, ugyanis besz@rt a kormányom... király...
melorin
#8155
Én is a "közönségnek vezetek" 😄

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8154
Szeretem a Finn pályákat, nagyon szépen tudok rajtuk menni törés nélkül. mostmár meg kéne találni az arany középutat a "még látványos" és a gyors között 😄
melorin
#8153
Vszínüleg Finn lesz az áldott havával, meg lenyomatásképp talán USA.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8152
Reméljük 😊
#8151
Sziasztok omberek! Szombat este verseny lesz!
Sajnos az aszfaltot kilõttük Finkoo. 😞
pajti
#8150
lesz folytatása eme nagyszerû rally szimulátornak?
<#lookaround>

#8149
jah, látom. háááát, fingom nincs, mit akar a csóka 😄
Fyrex
#8148
megoldottam

Avanti Crociati!

Fyrex
#8147
hali all!
az exe hibát észlel inditásnál, mi a megoldás?
htxvm

Avanti Crociati!

Shodan
#8146
Cak csináltam egy magyarosítást itt:
http://www.bhmotorsports.com/download/10522
és nem értem hogy most mit akar ezzel? nem tudom megfejteni...

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#8145
ez hol van?
melorin
#8144
Persze, miért te nem?<#vigyor4>

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Shodan
#8143
"Fasza csak még nincs meg vissza a játék" ezt érti valaki?

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

#8142
itthon sikerült megnézni, és <#vigyor><#idiota><#worship><#banplz>
#8141
Megõrülök!!! Egyszer nem vagyok versenyen és egybõl kilövik a fõ erõsségemet, az abszolút kedvenc felületemet, az aszfaltot... 😊 Hát ez az én formám... 😊
#8140
hm, valszeg nincs valami feltelepítve erre a fantasztikus iskolai szupergépre, ami szükséges a megjelnítéshez, mert így sem látok semmit. Izmos P2 masina powa :S
Breki33
#8139
http://xs45.xs.to/pics/05361/towork8jo.jpg
#8138
nekem nem jelenik meg semmi, és másolni sem tudom a forrást
Shodan
#8137
<#nyes><#banplz>

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

reaper4
#8136
<#nevetes1>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Breki33
#8135
#8134
azé' mondom 😊
Met
#8133
nála van a bibi
nekem 9600Pro-m van és nem villog a textura

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8132
az igaz, de akkor a hiba az ön készülékében van, nem?
Met
#8131
de az 9000 nem 9600

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8130
hm, nekem vlot 9600XT-m, és semmi gond nem volt a játékkal.<#nemtudom><#fejvakaras>
#8129
Sosem használok élsimítást, mivel elég régi a kártyám (R9000).

#8128
egyszerû áthidalni. élsimítás ki 😛
#8127
Hát azért remélem lesz, mert annyira zavaró a hiba, hogy nem is játszottam vele mióta megjelent...

#8126
mint azt írtam, nem volt ilyen eddig. más szóval: nincs 😊
#8125
- Patch a játékhoz, akinél szarakodott Ati kártyával a textúra.

#8124
"patch az Ati kártyákhoz"
ilyen nem volt 😊
#8123
De volt.

#8122
nem volt ilyen.
#8121
Vki plz..

melorin
#8120
Én nem Atis vagyok.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8119
Hm?

#8118
Sokáig nem voltam itthon, nemhogy ebben a forumban szal megmerem kérdezni, hogy jött már ki patch az Ati kártyákhoz, a villogó textúra javítására?

melorin
#8117
Ja, ha már ismeritek, akkor nem szóltam <#integet2>
Csak ha mégsem. 😄

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan