Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pajti
#8216
Felraktam a punto-t, nekem az egész autó egy nagy feketeség. Vki próbálta már? <#idiota>

JuanG
#8215
úgy lesz...RIP <#shakehead>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8214
<#sir><#shakehead>
Glpetyus
#8213
<#szomoru1>

RaST
#8212
Bocsánat az off-ért .. Visszatérve a balesetre:

Markko Martin vasárnapi tragikus balesete óta, amelyben navigátora, Michael Park életét veszítette, elõször szólalt meg a nyilvánosság elõtt. Hat szezont versenyeztek végig, együtt váltottak a Subarutól a Ford csapatához, idén pedig a Peugeot színeiben indultak. Martint még mindig súlyosan sokkolják az események.



"Megnyertük azokat a versenyeket, amelyeket meg akartunk nyerni. Az egyetlen gyõzelmet, amelyet mindenféleképpen meg szeretett volna szerezni, sajnos nem tudtam megadni neki - Nagy Britanniát." - nyilatkozta az észt pilóta az Autosport magazinnak. "Egy ütközéssel vége volt számára mindennek. Elvesztettem a világ legjobb navigátorát, egy jó barátot és egy testvért."

Michael Park búcsúztatására október 6.-án, csütörtökön kerül sor Ledbury városában.

Emlékezzünk meg róla mi is <#shakehead>

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

#8211
cép
Glpetyus
#8210

Glpetyus
#8209
<#wow2>

pajti
#8208
Kijött a PUNTO 1600 <#smile>

Glpetyus
#8207
Nekem ez van fennt,és teljesen jól müködik <#confused>

JuanG
#8206
akkor nem tudom, nem mentem vele sokat, mert a Skoda magával ragadott 😊))...sztem sokkal jobb...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#8205
igen uez <#szomoru1>

JuanG
#8204
ez ugyanez? mert én ezt próbáltam anno és nem vettem észre, hogy rossz lenne a tengelytáv:
BHmotors

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#8203
<#banplz><#phone>telefonos segítség?

pajti
#8202
hahó!<#sniffles><#help>megoldás? miért maradt meg a 206-os tengelytáv?<#wilting><#csodalk><#conf><#confused><#rinya>

pajti
#8201

ez miért ilyen? mit kéne átírni h jó legyen? <#conf><#zavart1><#help><#wilting>

#8200
nem volt felesleges locsogás sztem
RaST
#8199
Kár, hogy már nem aktuálisak a képek .. Nem mentette le valaki véletlenül ? Mert érdekelne ..
Én is rettenetesen sajnálom Märtinéket. Nem feltétlenül az õ hibája lehetett a dolog. Ezt lehet, hogy soha nem tudjuk meg, hogy mik voltak az elõzmények (Feltéve, ha volt belsõ cam. az autóban) Lehet, hogy Märtin tévesztett, lehet, hogy Park. Vagy egyikük sem .. Csupán nagy volt a tempo, és nem találták az ideális nyomot .. Az angol pályák elég temposak, és ezt tartom a legvalószinübbnek. Bocs, a felesleges lotyogásért..

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

Glpetyus
#8198
Nem,de legalább 5-10 oldalt....Csak én magam leírtam vagy 5x...meg a prívát hegyek,stb...meg fogod találni.

Met
#8197
alul van keresõ ami a topicban keres
beírod, hogy skoda és láss csodát megtalálja

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

pajti
#8196
kösz <#falbav><#fejvakaras><#miaz>
olvassak vissza 8000 hozzászólást <#guluszem1><#conf><#wilting><#zavart2><#buck><#szomoru1>

Glpetyus
#8195
Igazad van....

#8194
Olvass vissza. Használd a keresõt!
pajti
#8193
Tudtok nekem segíteni Peugeot 307-et és Skoda Octavia-t akarok berakni a játékba. Esetleg egy link-et adni ahol részletesen leírják. Olyan szájbarágós leírás kellene. 😊 THX😊

#8192
hát igen. itt van elõttem még mindíg az a kép, mikor ugyanitt 2004-ben valami iszonyat módon elrakta keresztbe a vasat. biztosan nem így tervezte, de az adott helyzeben nem volt más választása, és valami félelmetesen gyönyörûen adta ki.
Itt is van.
A video-racing.hu-ról linkelve. remélem, nem gond
b-type
#8191
féloff:
(Ezt most nehogy okoskodásnak vegyed, inkább egy gondolatmenetnek amit a hozszólásod ébresztett...😊
Persze hibázott, pl. hibák sorát követik el egy 20km-s szakaszon amiket folyamatosan korrigálnak, mivel nincs lehetõségük (illetve ritkán) uazon a szakaszon 2× végigmenni.
Ez a rally, szakadékok vannak, fák vannak, tavak vannak, és emberek a 'bukótérben'.
Ha nem vállalja el ezeket a hibákat, akkor sosem megy az élmezõnnyel.
Egyszerûen nem hiszem hogy ez nyomasztaná, hanem inkább az hogy összetartoztak, és most meghalt. Az hogy õ forgatta a kormányt..,hát persze hogy õ forgatta, még mindig jobb az esetek nagy többségében ha a pilóta kormányoz.
Ezt bevállalták amikor beleültek az autóba, és ezt most nem frázisként mondom, bár annak hangzik.
Vagy így, vagy nincs pontszerzés.
Nagyon remélem hogy nem hagyja abba, bár elképzelni sem tudom, hogy hogyan fogja így megint elküldeni a határig az autót...elképzelni sem tudom.
gecó dolog ez...ha lehet mondani..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8190
azért elõfordult már jópárszor, de akár lehet mûszaki probléma is. majd kiderítik úgyis az okosok
Glpetyus
#8189
Gondolom teljesen az õ hhibája,persze lehet,hogy a navigátor tévedett,bár sztem az ritka a profiknál.
Vááá szegények :S

#8188
csodálkozol? valamilyen szinten az Õ hibája is lehet a dolog <#shakehead>
Glpetyus
#8187
Sztem igen :C
Szegény,hogy kikészülhetett :C

melorin
#8186
aha 😞

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8185
<#sir><#shakehead>
az utolsó képen Martin van, ugye? 😞
melorin
#8184
Hát ilyeneket nagyon szomorú látni 😞

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8183

Dekemény 😞((

melorin
#8182
http://www.autosports.kalikoba.com/crash1.jpg
http://www.autosports.kalikoba.com/crash2.jpg
http://www.autosports.kalikoba.com/crash3.jpg
http://www.autosports.kalikoba.com/crash4.jpg

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8181
láttál képet? ha igen, akkor link pls
melorin
#8180
Szerencsétlenek nagyot durranhattak a fának, teljesen lecsupasztották a fáról a kérget 😞((

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8179

Kurva életbe,tegnap hallottam :C
Sajnálom nagyon 😞

#8178
😞(((
Met
#8177
Szerintem idén már nem indul, jövõre úgy sem indult volna a Peugeot.
Nem hinném, hogy valaha is visszaül.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8176
Azért MArtin-t is sajnálom eléggé. Ki tudja, mi lesz vele ezek után. Visszaül vajon? Nehéz lehet. <#nemtudom>
Met
#8175
R.I.P.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

b-type
#8174
a nem nézel/nem olvasol híreket még érthetõ 😊))
De leállították miatta a Wales-i Rally-t 😞(
(ami érthetõ), így mindenképpen fel kellett volna tünjön.
Remélem jó helyre kerül M.Park, és egy jó arc mellett nyomja az itinert a vadászmezõkön..Nagyon sajnálom hogy ez történt vele. <#szomoru1>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8173
bazz, Te nem olvasol híreket, vagy nem érdekel a rally!? Meghalt Michael Park. MArkko Martin navigátora. vasárnap a brit rallin volt egy szerencsétlen találkozásuk egy fával 😞
0ppika
#8172
Mé mi történt?

http://epica.nl

#8171
<#sir><#shakehead>
tegnap erre keltem, hogy kaptam az SMS-t. picit szarul éreztem magam utána. Colin mellett õk voltak a kedvenceim :S
Breki33
#8170
Breki33
#8169
Harly18
#8168
Valaki használja ezt: Richard Burns Rally <2CD>(torrent)
Ha igen akkor megy rendesen?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#8167
ahogy érzed. nekem pl nem jön be úgy, ahogy Met írta.