Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Markko Martin vasárnapi tragikus balesete óta, amelyben navigátora, Michael Park életét veszítette, elõször szólalt meg a nyilvánosság elõtt. Hat szezont versenyeztek végig, együtt váltottak a Subarutól a Ford csapatához, idén pedig a Peugeot színeiben indultak. Martint még mindig súlyosan sokkolják az események.
"Megnyertük azokat a versenyeket, amelyeket meg akartunk nyerni. Az egyetlen gyõzelmet, amelyet mindenféleképpen meg szeretett volna szerezni, sajnos nem tudtam megadni neki - Nagy Britanniát." - nyilatkozta az észt pilóta az Autosport magazinnak. "Egy ütközéssel vége volt számára mindennek. Elvesztettem a világ legjobb navigátorát, egy jó barátot és egy testvért."
Michael Park búcsúztatására október 6.-án, csütörtökön kerül sor Ledbury városában.
Emlékezzünk meg róla mi is <#shakehead>#shakehead>
► http://www.rgtruckz.hu/ ◄
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
BHmotors
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
ez miért ilyen? mit kéne átírni h jó legyen? <#conf>#conf><#zavart1>#zavart1><#help>#help><#wilting>#wilting>
Én is rettenetesen sajnálom Märtinéket. Nem feltétlenül az õ hibája lehetett a dolog. Ezt lehet, hogy soha nem tudjuk meg, hogy mik voltak az elõzmények (Feltéve, ha volt belsõ cam. az autóban) Lehet, hogy Märtin tévesztett, lehet, hogy Park. Vagy egyikük sem .. Csupán nagy volt a tempo, és nem találták az ideális nyomot .. Az angol pályák elég temposak, és ezt tartom a legvalószinübbnek. Bocs, a felesleges lotyogásért..
► http://www.rgtruckz.hu/ ◄
beírod, hogy skoda és láss csodát megtalálja
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
olvassak vissza 8000 hozzászólást <#guluszem1>#guluszem1><#conf>#conf><#wilting>#wilting><#zavart2>#zavart2><#buck>#buck><#szomoru1>#szomoru1>
Itt is van.
A video-racing.hu-ról linkelve. remélem, nem gond
(Ezt most nehogy okoskodásnak vegyed, inkább egy gondolatmenetnek amit a hozszólásod ébresztett...😊
Persze hibázott, pl. hibák sorát követik el egy 20km-s szakaszon amiket folyamatosan korrigálnak, mivel nincs lehetõségük (illetve ritkán) uazon a szakaszon 2× végigmenni.
Ez a rally, szakadékok vannak, fák vannak, tavak vannak, és emberek a 'bukótérben'.
Ha nem vállalja el ezeket a hibákat, akkor sosem megy az élmezõnnyel.
Egyszerûen nem hiszem hogy ez nyomasztaná, hanem inkább az hogy összetartoztak, és most meghalt. Az hogy õ forgatta a kormányt..,hát persze hogy õ forgatta, még mindig jobb az esetek nagy többségében ha a pilóta kormányoz.
Ezt bevállalták amikor beleültek az autóba, és ezt most nem frázisként mondom, bár annak hangzik.
Vagy így, vagy nincs pontszerzés.
Nagyon remélem hogy nem hagyja abba, bár elképzelni sem tudom, hogy hogyan fogja így megint elküldeni a határig az autót...elképzelni sem tudom.
gecó dolog ez...ha lehet mondani..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Vááá szegények :S
az utolsó képen Martin van, ugye? 😞
http://www.autosports.kalikoba.com/crash2.jpg
http://www.autosports.kalikoba.com/crash3.jpg
http://www.autosports.kalikoba.com/crash4.jpg
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Nem hinném, hogy valaha is visszaül.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
De leállították miatta a Wales-i Rally-t 😞(
(ami érthetõ), így mindenképpen fel kellett volna tünjön.
Remélem jó helyre kerül M.Park, és egy jó arc mellett nyomja az itinert a vadászmezõkön..Nagyon sajnálom hogy ez történt vele. <#szomoru1>#szomoru1>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
tegnap erre keltem, hogy kaptam az SMS-t. picit szarul éreztem magam utána. Colin mellett õk voltak a kedvenceim :S
Ha igen akkor megy rendesen?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/


