Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Végre szedem a reloaded-s rilízt. <#eljen>#eljen> Nagyon kíváncsi vok milyen ez a game.
nice legs. what time to open?
huhh ,én melóhelyen vagyok,de ha nem csinálja meg vki,vagy nem jösz rá magadtól,akkor majd hétfõn pontosan meg tudom mondani,hogy mit csinálj 😊
az ini-ben turkáláshoz nem igazán értek, nincs egy vállalkozó szellemû ember aki megcsinálná?😊
meg 1024x768-as felbontáshoz se ártana😊
meg 1024x768-as felbontáshoz se ártana😊
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
#8261
Szerintem ha átszerkeszted a pozíciókat, akkor le tudod vinni a sarokba is.
#8259
Korrekt cuccok.
Hát igen, azzal én is szívok, bár már korántsem a kanyarok szopatnak, hanem, hogy állandóan vigyázni kell a motorra, mert könnyen meghal ha nem figyelek.
Nekem 7:15
Nekem 7:15
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....tegnap mentem Noiker-en 07:50:valamennyit -t. Ezzel fél percet javítottam.
Megnéztem ma az rbrrank-t,hát 6:55:** a rekord <#mf1>#mf1><#wilting>#wilting><#guluszem1>#guluszem1><#bdead>#bdead>
Bizony, csak lassan óvatosan.
Az elsõ hetekben amikor +szereztem a gamét, nem mertem 80-90-nél gyorsabban menni(kormánnyal) mert instabillá vált hamar a kocsi. Utána félre is raktam a gamét 1 idõre emiatt merthogy túl nehéz.
Ahhoz képest most meg nézd meg, hogy megyek és hol tartok a sikerekben a játékban.
<#eljen>#eljen>
Szóval kitartás.
És mégvalami: nekem az elsõ idõkben a "nagyok" azt tanácsolták, hogy: "amikor megyek a kocsival, higgyem el, hogy nem fogok elesni". Nos teljesen igazuk volt. Ehhez a szimulátorhoz lelkileg is fel kell készülni, anélkül nem megy.
Jó csapatást és sikereket.
Az elsõ hetekben amikor +szereztem a gamét, nem mertem 80-90-nél gyorsabban menni(kormánnyal) mert instabillá vált hamar a kocsi. Utána félre is raktam a gamét 1 idõre emiatt merthogy túl nehéz.
Ahhoz képest most meg nézd meg, hogy megyek és hol tartok a sikerekben a játékban.
<#eljen>#eljen>
Szóval kitartás.
És mégvalami: nekem az elsõ idõkben a "nagyok" azt tanácsolták, hogy: "amikor megyek a kocsival, higgyem el, hogy nem fogok elesni". Nos teljesen igazuk volt. Ehhez a szimulátorhoz lelkileg is fel kell készülni, anélkül nem megy.
Jó csapatást és sikereket.
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
#8248
elõször csak lassan, okosan 😛
gyerekek, jó ehéz játék ez, kormánnyal is és anélkül is.
Mindig megpördülök, ha kell hanem😞
Mindig megpördülök, ha kell hanem😞
See Your Local Dodge Dealer
+néztem, király, de sajna gyakori hiba nálam is 😞
itt az én bukásom, nézd meg: bukás
itt az én bukásom, nézd meg: bukás
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
Váááá....tegnap lenyomtam egy szezont.
Persze nyertem ^.^
De a rohattja' pont Franciában szopatott meg egy kiadós esõvel....
Csúszkáltam rendesen ^^
Ennyire csúszott ^.^
Persze nyertem ^.^
De a rohattja' pont Franciában szopatott meg egy kiadós esõvel....
Csúszkáltam rendesen ^^
Ennyire csúszott ^.^
Sry ismét az offért ..
Ne felejtsétek el rallibarátok, hogy holnap azaz okt.6-án lesz Michael Park temetése <#sir>#sir>
Ne felejtsétek el rallibarátok, hogy holnap azaz okt.6-án lesz Michael Park temetése <#sir>#sir>
► http://www.rgtruckz.hu/ ◄
#8236
akkor használd a keresõt, az magyar 😛
#8235
mert nem nagyon tudok angolul
\\__/) (O.o) ( } { )
#8234
oszt mégis minek?
#8233
HI!
Van hozzá magyarositás???????
Van hozzá magyarositás???????
\\__/) (O.o) ( } { )
#8232
A bh-n olvastam aletoltések kozott valami:Complete Ambient Sounds-t.Próbálta már valaki letolteni nekem nem sikerult ha valakinek sikerult és próbálta írja már le a véleményét kíváncsi lennék rá.
Szerintem meg örülj, hogy nem lehet tövig nyomni, sokaknak pont az a baja, hogy "miért csúszik meg a kocsi, ha benyomom a féket"?<#wow2>#wow2><#ijedt>#ijedt>
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
ehhhh.....2 hónapja nem játszottam már :S
Már Lvonási tüneteim vannak :S
Lehet veszek egy másik kormányszettet,mert ez nem állapot 😊
Egyébként hogy kell azt beállítani,hogy NE kelljen a féket tövig nyomni?
(eltört,megbuherálva megy)
A többi szimulátorba ami fennvan (Nascar, RFactor) tudom állítani,de ebbe azt sem tudom,mit állitok,olyan béna a config :S
Ja, az elöbbi hozzászólásom csak próba volt, az aláírásomon változtattam, de sajna nem jött össze. Webcímet nem lehet aláírásba tenni?
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan
#8224
???
#8221
ok már sikerult
#8220
Leszedtem a fiat punto 1600 de elég nehéznek tunik a berakása tudom hogy le van írva readmi-be de nem tudna valaki segíteni.
szépszavak Martintól <#szomoru1>#szomoru1><#szomoru1>#szomoru1>
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
