Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Glpetyus
#8266
csak aztán ne ide járj fikázni 😛

SASboy
#8265
Végre szedem a reloaded-s rilízt. <#eljen> Nagyon kíváncsi vok milyen ez a game.

nice legs. what time to open?

Glpetyus
#8264
huhh ,én melóhelyen vagyok,de ha nem csinálja meg vki,vagy nem jösz rá magadtól,akkor majd hétfõn pontosan meg tudom mondani,hogy mit csinálj 😊

Met
#8263
az ini-ben turkáláshoz nem igazán értek, nincs egy vállalkozó szellemû ember aki megcsinálná?😊
meg 1024x768-as felbontáshoz se ártana😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#8262
jaja,ini fájlokban frankón átállíthatsz bármit.

#8261
Szerintem ha átszerkeszted a pozíciókat, akkor le tudod vinni a sarokba is.

Met
#8260
ez csak a mûszerfalra jó vagy jobba alsó sarokba is?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8259
Korrekt cuccok.

Glpetyus
#8258
Glpetyus
#8257
Glpetyus
#8256
Meg,+ letöltöttem a Noiker-it is,kiváncsi vagyok hol lehet még faragni az idõbõl 😊

Glpetyus
#8255
ehhhh....én meg a 7:55 -el nem 😛

melorin
#8254
Megnézted a belinkelt replayomat?

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

melorin
#8253
Köszi, bár nem vagyok megelégedve ezzel az eredménnyel.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8252
<#wow2><#eljen>

melorin
#8251
Hát igen, azzal én is szívok, bár már korántsem a kanyarok szopatnak, hanem, hogy állandóan vigyázni kell a motorra, mert könnyen meghal ha nem figyelek.
Nekem 7:15

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8250

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....tegnap mentem Noiker-en 07:50:valamennyit -t. Ezzel fél percet javítottam.
Megnéztem ma az rbrrank-t,hát 6:55:** a rekord <#mf1><#wilting><#guluszem1><#bdead>

melorin
#8249
Bizony, csak lassan óvatosan.
Az elsõ hetekben amikor +szereztem a gamét, nem mertem 80-90-nél gyorsabban menni(kormánnyal) mert instabillá vált hamar a kocsi. Utána félre is raktam a gamét 1 idõre emiatt merthogy túl nehéz.
Ahhoz képest most meg nézd meg, hogy megyek és hol tartok a sikerekben a játékban.
<#eljen>
Szóval kitartás.
És mégvalami: nekem az elsõ idõkben a "nagyok" azt tanácsolták, hogy: "amikor megyek a kocsival, higgyem el, hogy nem fogok elesni". Nos teljesen igazuk volt. Ehhez a szimulátorhoz lelkileg is fel kell készülni, anélkül nem megy.
Jó csapatást és sikereket.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8248
elõször csak lassan, okosan 😛
dodgecharger
#8247
gyerekek, jó ehéz játék ez, kormánnyal is és anélkül is.
Mindig megpördülök, ha kell hanem😞

See Your Local Dodge Dealer

Glpetyus
#8246
😊

melorin
#8245
+néztem, király, de sajna gyakori hiba nálam is 😞
itt az én bukásom, nézd meg: bukás

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8244

Glpetyus
#8243
:S
Nyugodjék békében :S

Glpetyus
#8242
Alúl a FREE-re kell kattintani,aztán egy pár másodperc visszaszámlálás után lehet tölteni ^J^

Glpetyus
#8241
Váááá....tegnap lenyomtam egy szezont.
Persze nyertem ^.^
De a rohattja' pont Franciában szopatott meg egy kiadós esõvel....
Csúszkáltam rendesen ^^
Ennyire csúszott ^.^

RaST
#8240
Sry ismét az offért ..

Ne felejtsétek el rallibarátok, hogy holnap azaz okt.6-án lesz Michael Park temetése <#sir>

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

Glpetyus
#8239
😄

Glpetyus
#8238
😊
Megcsináltam a kormányom,mostmár lehet tolni 1000-L ^.^

#8237
Van: ITT.

#8236
akkor használd a keresõt, az magyar 😛
#8235
mert nem nagyon tudok angolul

\\__/) (O.o) ( } { )

#8234
oszt mégis minek?
#8233
HI!
Van hozzá magyarositás???????

\\__/) (O.o) ( } { )

#8232
A bh-n olvastam aletoltések kozott valami:Complete Ambient Sounds-t.Próbálta már valaki letolteni nekem nem sikerult ha valakinek sikerult és próbálta írja már le a véleményét kíváncsi lennék rá.
Glpetyus
#8231
120-nál ? 😊

melorin
#8230
Kézi? 😄

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8229
LOOOOOOL :@
kell a padlófék,anélkûl nem tudok befordulni 😊

melorin
#8228
Szerintem meg örülj, hogy nem lehet tövig nyomni, sokaknak pont az a baja, hogy "miért csúszik meg a kocsi, ha benyomom a féket"?<#wow2><#ijedt>

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Glpetyus
#8227
* illetve én vagyok béna hozzá 😊

Glpetyus
#8226

ehhhh.....2 hónapja nem játszottam már :S
Már Lvonási tüneteim vannak :S
Lehet veszek egy másik kormányszettet,mert ez nem állapot 😊

Egyébként hogy kell azt beállítani,hogy NE kelljen a féket tövig nyomni?
(eltört,megbuherálva megy)
A többi szimulátorba ami fennvan (Nascar, RFactor) tudom állítani,de ebbe azt sem tudom,mit állitok,olyan béna a config :S

melorin
#8225
Ja, az elöbbi hozzászólásom csak próba volt, az aláírásomon változtattam, de sajna nem jött össze. Webcímet nem lehet aláírásba tenni?

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8224
???
melorin
#8223
aha

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8221
ok már sikerult
#8220
Leszedtem a fiat punto 1600 de elég nehéznek tunik a berakása tudom hogy le van írva readmi-be de nem tudna valaki segíteni.
Istencsászár
#8219
szépszavak Martintól <#szomoru1><#szomoru1>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

melorin
#8218
me remember

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

Met
#8217
<#szomoru1><#szomoru2>
don't forget
sorry a hiányos angol tudásért

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae