Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JuanG
#8316
VIDEÓ DÖMPING!!!

Ford Focus, Chirdonhead - cockpit, utána TV
video1

Skoda Octavia, Chirdonhead - lökhárító + TV együtt
video2

Skoda Octavia - Newbobs, lökhárító
video3

Skoda Octavia - Newbobs, TV
video4

HÉTFÕN TÖRLÖM ÕKET HELY MIATT!!!

...a Focus amúgy eléggé orrtúrós, orrnehéz lett mint a szakasz végén ki is derül ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8315
<#idiota><#eljen>

#8314
akkor meg mittomén 😄
Glpetyus
#8313
áá,a Punto simán megy,azt' mindent ugyanígy kell csinálni :I
"tudom, hogy neked nem kell ezt elmagyarázni" <#hawaii>

#8312
tudom, hogy neked nem kell ezt elmagyarázni, de próbálj ki talán egy másik videókártya drivert, vagy új codec-et, mittomén 😛
Glpetyus
#8311

Újra raktam a gémet,nem raktam fel semmi mást csak a focust,de úgy is fagy :C

#8310
Akkor nézd meg lécci, mondjuk esõben is. (Amikor világítania kéne a lámpának). Lehet, hogy nálad meg akkor fog kilépni...?
JuanG
#8309
sajna nem tudom...mint a videóból látszik, nekem se világít és megy a cucc, rally school, chirdonheadben néztem (munkahelyi gépemen, Ti4200-sel)...majd megnézem otthon is Radeon9700Pro-n

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8308
Szia Juan!
Nekem a Focus használatakor az olyan pályákon ahol nem világít az autó fényszórója indításkor kilép a programból. (Pl. Great Britain - Rally School). Mitõl lehet ez??? A többi mod. autónál (pl. Skoda) nem csinálja ezt... <#shakehead>
JuanG
#8307
az 1. lépésnél ügyeljetek arra, hogy a physics.rbz-t úgy csomagoljátok ki, hogy a PHYSICS könyvtár ugyanott legyen, vagyis a program mappájában...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8306
1. AZ RBR KÖNYVTÁRÁBAN physics.rbz -t KI KELL CSOMAGOLNI VALAMI TÖMÖRÍTÕVEL - LÉTREHOZ EGY PHYSICS KÖNYVTÁRAT
2. BEMÁSOLOD A FOCUS PHYSICS könyvtárát
3. a FORD_FOCUS_2001 könyvtárat a Cars könyvtárba bemásolod
4 a CARS könyvtárban a cars.ini-ben átírod ezt a részt:


FileName = "Cars\impreza00\impreza00.sgc"
IniFile = "Cars\impreza00\impreza00.ini"
ShaderFile = "Cars\impreza00\impreza00_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\impreza00\impreza00_shader_settings"
TexturePath = "Cars\impreza00\Textures\"

ERRE:


FileName = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01.sgc"
IniFile = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01.ini"
ShaderFile = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01_shader_settings"
TexturePath = "Cars\FORD_FOCUS_2001\Textures\"

...és utána a játékban a 2000-es Subaru-t kiválasztva a FOCUS-t tölti be 😊))

a menüben a subaru képét nem cseréltem le a focuséra...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8305
áááááááááááá <#mf2><#eljen><#worship>
Nagyon szép.
Lehet adok egy re-installt az egész rbr-nek,azt' megpróbálom úgy.
Mindent úgy csináltál,ahogy írta ?

JuanG
#8304
szerencsére nekem minden jó...megy is és teljesen jó a tengelytáv is 😊))

kisvideó

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8303
D:

#8302
lehet, hogy rosszul emléxem, de mintha a Physics.rbz (talán ez a neve) fileba - ami egy tömörített file - kell bemásolni. Egyszerûen átnevezed zip-re, aztán belemásolod amit kell. Ha rosszul emléxem, sry
pajti
#8301
nekem megy, csak rövidebb a tengelytáv és belelóg a kasztniba a kerék...<#rinya><#confused><#falbav>

Glpetyus
#8300

Na,én mindent úgy csináltam,ahogy kell,de nem megy a Focus :S
Kilép töltés közben :S
Bassza meg :S

pajti
#8299
A focusnál hova másoljam a:
RBR.dll -t és a
Physics könyvtárat?
help!
<#help><#help><#help><#conf><#confused>

báttyó02
#8298
.w
patinak verebe van raly(H)
mijoa

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

bestGP
#8297
ideisberakom 😛

nem rbr, de jo kis csusztatás az eleje.
nemhiaba, a rally vér 😄DD


http://rezsofiz.uw.hu/powerslidebypati..rar

hüje vagy hamán szép nem!4

pajti
#8296
A Focus-t melyik autó helyére tegyem? Vagy mindegy? <#idiota><#zavart1><#nevetes1>

#8295
Miért, van újabb rally szimulátor??? <#zavart1>
dodgecharger
#8294
havernél athlon xp 2000, 512 ram, gf4 ti tökéletesen játszhatatlan volt, illetve low-ban nem volt olyan durva.

See Your Local Dodge Dealer

#8293
az én ótóóóóm!!!
ehh, esti MC raid után asszem rallyzni fogok 😄
#8292
Hát ez nekem már régi játéknak számít, úgyhogy ha jól emléxem egy 2ghz,radeon9600pro-val elmegy.Van belsõ nézet de nem a legszebb.Bár nincs is idõd gyönyörködni😊

AMD64 3000+,1GB ram, 6600GT

jakewyler
#8291
Van a játékban belsõ nézet?ja és mekkora a gépigénye?

Glpetyus
#8290
<#miaz><#whatever>

bestGP
#8289
azisjo 😉
skodak a lexebbek

hüje vagy hamán szép nem!4

Glpetyus
#8288
jaja :I
pl. a bálna octavia helyett 😛

Glpetyus
#8287
nem.

bestGP
#8286
méncsakegy fabia kéne (H)

hüje vagy hamán szép nem!4

lac coo
#8285
A warez miatt nincs motorhang ? 😄

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Glpetyus
#8284

Glpetyus
#8283

Glpetyus
#8282

Végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444
<#worship><#worship><#worship>
Mit adok ennek holnap... <#eplus2><#eplus2><#vigyor1><#eplus2><#eplus2><#idiota>

#8281
Végre!!! <#taps>
Glpetyus
#8280
Köszi

JuanG
#8279
vegas-al:

1. elõször beteszed azt a videót amit kicsiben akarsz (elõre)
2.aztán alája beteszed azt amit nagyban (háttérben)
3. aztán amit elõre tettél arra rámész a EVENT PAN/CROP (kis négyzet a videócsík jobb oldalán/végén)...ezzel tudod mozgatni meg változtatni a méretét.

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8278
<#idiota><#eljen><#worship>

...na meséld csak el,hogy kell képet a képbe rakni ? <#gonosz1>
pls 😛

JuanG
#8277
jó kérdés(?)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8276
kis bénázás skodával, billentyûzettel 😄DD

skoda+bill

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#8275
Felraktam az 1.2 patch-et és nincs motorhangom ..Miért van ?
Biztonsági másolat.....
THX

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#8274
Hát ettõl a legjobb raliszim ez a játék.
más szimek könnyen elhitetik az emberrel hogy tudja azt a sebességet egy adott szakaszon....pedig dehogy.
nagyon besz@rna az ember ha 180-nal csapatna egy egynyomtáv keskeny, dobós-pattogós aszfaltcsíkon pl.
és egy hajtû sem olyan, hogy pikk-pakk. flikkel meg pláne nem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

SASboy
#8273
fuu ez baxott nehéz szeritnem. autoschool-t se tom elvinni. rohadtul farolnak benne az autók.

nice legs. what time to open?

SASboy
#8272
az rbr van multiban??

nice legs. what time to open?

melorin
#8271
Jó, csak gyorsan kellett bepötyögnöm ;-)

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

#8270
Jól hangzik, lehet, hogy beugrok.

Met
#8269
azt nem mondtad, hogy ingyenes a nevezés és nem nagyon van idõhöz kötve, 2-3 nap áll rendelkezésre a szakaszok levezetésére

ja és persze a link

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

melorin
#8268
Srácok: nem akartok indulni a hamarosan megkezdõdõ, magyar RBR-csapat által rendezett RBR-Bajnokságon?
Két kategória is lesz: WRC és N. Ki amennyire jónak érzi magát, ott indul.
10 fordulós lesz.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

SASboy
#8267
oké. magyarítás vagy vmi extra van hozzá?

nice legs. what time to open?