Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ford Focus, Chirdonhead - cockpit, utána TV
video1
Skoda Octavia, Chirdonhead - lökhárító + TV együtt
video2
Skoda Octavia - Newbobs, lökhárító
video3
Skoda Octavia - Newbobs, TV
video4
HÉTFÕN TÖRLÖM ÕKET HELY MIATT!!!
...a Focus amúgy eléggé orrtúrós, orrnehéz lett mint a szakasz végén ki is derül ...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
"tudom, hogy neked nem kell ezt elmagyarázni" <#hawaii>#hawaii>
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nekem a Focus használatakor az olyan pályákon ahol nem világít az autó fényszórója indításkor kilép a programból. (Pl. Great Britain - Rally School). Mitõl lehet ez??? A többi mod. autónál (pl. Skoda) nem csinálja ezt... <#shakehead>#shakehead>
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
2. BEMÁSOLOD A FOCUS PHYSICS könyvtárát
3. a FORD_FOCUS_2001 könyvtárat a Cars könyvtárba bemásolod
4 a CARS könyvtárban a cars.ini-ben átírod ezt a részt:
FileName = "Cars\impreza00\impreza00.sgc"
IniFile = "Cars\impreza00\impreza00.ini"
ShaderFile = "Cars\impreza00\impreza00_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\impreza00\impreza00_shader_settings"
TexturePath = "Cars\impreza00\Textures\"
ERRE:
FileName = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01.sgc"
IniFile = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01.ini"
ShaderFile = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01_shaders.ini"
ShaderSettings = "Cars\FORD_FOCUS_2001\focus01_shader_settings"
TexturePath = "Cars\FORD_FOCUS_2001\Textures\"
...és utána a játékban a 2000-es Subaru-t kiválasztva a FOCUS-t tölti be 😊))
a menüben a subaru képét nem cseréltem le a focuséra...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nagyon szép.
Lehet adok egy re-installt az egész rbr-nek,azt' megpróbálom úgy.
Mindent úgy csináltál,ahogy írta ?
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Na,én mindent úgy csináltam,ahogy kell,de nem megy a Focus :S
Kilép töltés közben :S
Bassza meg :S
RBR.dll -t és a
Physics könyvtárat?
help!
<#help>#help><#help>#help><#help>#help><#conf>#conf><#confused>#confused>
nem rbr, de jo kis csusztatás az eleje.
nemhiaba, a rally vér 😄DD
http://rezsofiz.uw.hu/powerslidebypati..rar
hüje vagy hamán szép nem!4
See Your Local Dodge Dealer
ehh, esti MC raid után asszem rallyzni fogok 😄
AMD64 3000+,1GB ram, 6600GT
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Mit adok ennek holnap... <#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#vigyor1>#vigyor1><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#idiota>#idiota>

1. elõször beteszed azt a videót amit kicsiben akarsz (elõre)
2.aztán alája beteszed azt amit nagyban (háttérben)
3. aztán amit elõre tettél arra rámész a EVENT PAN/CROP (kis négyzet a videócsík jobb oldalán/végén)...ezzel tudod mozgatni meg változtatni a méretét.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
...na meséld csak el,hogy kell képet a képbe rakni ? <#gonosz1>#gonosz1>
pls 😛
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Biztonsági másolat.....
THX
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
más szimek könnyen elhitetik az emberrel hogy tudja azt a sebességet egy adott szakaszon....pedig dehogy.
nagyon besz@rna az ember ha 180-nal csapatna egy egynyomtáv keskeny, dobós-pattogós aszfaltcsíkon pl.
és egy hajtû sem olyan, hogy pikk-pakk. flikkel meg pláne nem.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
nice legs. what time to open?
ja és persze a link
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Két kategória is lesz: WRC és N. Ki amennyire jónak érzi magát, ott indul.
10 fordulós lesz.
[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

