Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Duddits
#9093
Nah, mûködnek az addon kocsik. Csak egy baj van. A menübe nem az jelenik meg. Hogy lehet azt is megcsinálni?

Glpetyus
#9092
Na,nagyon király,várjuk :o)

#9091
ez az autó is része lesz a most készülõ hungarian rally championship mod 2006-nak... pontosabban az eger rally carpack-nak... szal várjatok türelemmel népek...
Glpetyus
#9090
<#eljen><#eljen>

#9089

na még egyszer mert az elõbb nem volt jó... Letöltés link
#9088

tõõõccccsssséééétek le... már ha használ még valaki corollát, és szereti vizin laci bácsit... 😊)))
Glpetyus
#9087
bh-ról szedj le mentést.

Duddits
#9086
Elolvastam... De nem lett ott a kocsi. Meg kéne egy full save is akkor hogy meglegyenek. Igaz, az MG-t már megszereztem, de nem az lett ott amire lecseréltem.


Regisztráltam már a bajnokságba is meg minden...

Csak gondoltam itt kérek segitséget, mert hát ti már jártasak vagytok benne.

#9085
+olvasd el a readme.txt fájlokat
Met
#9084
regisztrálj a Finkoo álltal írt link fórumán, ott minden segítséget megkapsz, gyorsabban mint itt

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Duddits
#9083
A játékkal már játszottam, de addon (új) kocsikat még nem használtam. Meg bajnokságba se voltam. Tehát kérném a segitségeteket, hogy eltudjak indulni.

Glpetyus
#9082
ehhh

#9081
látogass el a bajnokság honlapjára és ott minden kérdésedre választ kapsz...
www.rallysimfans.hu
amúgy met-nek igaza van... el fog menni a kedved tõle... néha nekem is elmegy, pedig már azóta tolom mióta van a játék...
#9080
Meghalt Burns nem is tudtam.
Met
#9079
ha most raktad fel a játékot akkor neki se állj a bajnokságnak
el fog menni a kedved tõle

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Duddits
#9078
Hogy fog ez zajlani? Mert fölraktam a játékot, és onnét nem tudok fölmenni szerverre.

+ beraktam az új kocsikat amikkel menni kell, de azok se látszanak. Mit csináljak? Cheat?

#9077
pl. én is indulok...
Met
#9076
nincs

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Duddits
#9075
MSN-ed van?

Met
#9074
én pl.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Duddits
#9073
Valaki indul a 3. Magyar RBR Bajnokságban?

#9072
iggggen
Met
#9071
Te csináltad?<#idiota>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Glpetyus
#9070

Szép 😊

pajti
#9069
<#eljen> szép

#9068
Meg kicsit reklámozom már magam...
Tagai - Tagai, Subaru Impreza WRC, 2002 Budapest Rally
Link
#9067
Visszatértem...
Látom a fórumozók összetétele nem változik és még mindig ugyanolyan hülyék a kérdések, mint voltak... 😊))
A Kazhol-on kint van már a 2006-os n-es Impreza, ha érdekel valakit...
arty
#9066
fõleg a GS verziokkal azért volt több gond, mert azt fõleg kevésbé hozzáértõk használták 😊 (értsd: GS olvasók)

Forza.

Harly18
#9065
Köszi, megpróbálom azért, csak reméltem, hogy ezek tipikusan a zén problémámat orvosolják, de majd kiderül....

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#9064
Csak azért mert ,ahogy kivettem ezek a kormány kompatibilitásra meg valami csel és lengyel verziókhoz való

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Met
#9063
egy próbát megér, mindenkinél máshogy viselkedik a progi
ha ez nem jön be akkor egy újjabb vga driver segíthet

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Harly18
#9062
Köszi kipróbálom, de szerinted ezek jók erre? Mert sok embertõl hallottam, hogy gonndjuk volt, mint nekem, fõleg a GS-es verzióval.....................

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Met
#9061
2 patch van hozzá, bh-n megtalálod õket.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Harly18
#9060
Nálam a játék a profil választásnál lefagy, csak akor mûködik ha 640x480-asban próbálom. Ilyenkor a a rally iskolánál fagy le. Nem tud valaki valamilyen patch-ot hozzá? Nekem a Gamestar-os verzió van, de próbáltam már a tört verziót is, de mindkettõ ilyen. Ötlet?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

pajti
#9059
Glpetyus
#9058
Azok bizony 😊

#9057
Mogürt! Régi szép idõk... <#circling>
Glpetyus
#9056
#9055
Turi Tamás-Tóth Imre-Skoda Fabia WRC Evo 2. Eger
Link
Glpetyus
#9054
Kemény .D

csm
#9053
bika egy gép leht. szedem is

BMW 325 iX Rallye Car :)

pajti
#9052
Iszonyat nagy feeling. Ha eléred a 120 akkor már örülsz 😊 Noiker-en mentem az elöbb 9:23:22-t. azthittem elalszok <#idiota> jött egy kis domb és pakolhattam neki vissza 2-be mert nem bírta szerencsétlen. Utána meg padló üveghangon <#taps><#banplz><#wilting>
Muszály kipróbálni mindenkinek <#vigyor3>

#9051
LOL.
De durva...
pajti
#9050
Zastava Yugo
😄 Küggyedd neki!

Met
#9049
letöröltem köszi ! 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

sanzik
#9048
elment<#wink>
Met
#9047
azt át tudod dobni ha nem nagy?

nevem kukac sgmail.hu 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

sanzik
#9046
igen
Met
#9045
végignyálaztam az összes könyvtárat
meg is találtam az RBR-ét de nincs benne setup.exe <#wow2>

Neked is ezek vannak? meg pluszba egy setup.exe?

setup.dll
data1.cab
data1.hdr
layout.bin
setup.boot
setup.ilg
setup.ini
setup.inx

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

sanzik
#9044
az uninstall exe-re gondolsz?
Nálam ez nem az rbr könyvtárban van hanem a program files/Installshield installation information nevû könyvtárban amin belül van még egy hosszú számsorból álló könyvtár és abban van egy setup exe, meg még sokminden más.
Erre a setup exe-re mutat az uninstall a startmenubõl. 53 mega az egész könyvtár.