Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9196

Hungarian Rally Championship Mod 2006 Promo
Daniel Brandon
#9195
Nem mûködik. Bocs!!!

Daniel Brandon
#9194
Itt egy visszajátszás! Chirdonhead

Daniel Brandon
#9193
Na jó hadjad majd megszerzem úgy a játékot hogy nincsenek benne dat fájlok csak mappák,de azért kösz!

JuanG
#9192
nem felejtettem el a Lada-t, csak nem volt idõm 😞((, mihelyst lesz megnézem

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Daniel Brandon
#9191
Most szedtem le a Datool-t! De ezt az installációt magyarul nem lehetne? Audio.dat a fájl neve.

Kaszi46
#9190
pontosabban a 2 installálási lehetõség, attól függõen, hogy van e audio mappa az rbr mappádban.

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#9189
nemtudom mi az a modutil, mivel a readme-ben nem szerepel, én se használtam.

1. there exist a file audio.dat but no folder "audio" in your RBR-folder (RBR-folder means: the directory where the game is installed)
(if both exist rename the folder "audio" in "audio_never_used" and continue)

First you need a tool like "DATTool v1.01" made by Kegetys (http://www.bhmotorsports.com/download/7385)
to extract the file audio.dat

1.1 put Kegetys dattool.exe in RBR-folder
1.2 in RBR-folder: rename audio.dat => audioold.dat
1.3 in RBR-folder: rename audio.ini => audioold.ini
1.4 drag & drop the audioold.dat on dattool.exe => a new folder "audioold" will be created
1.5 extract the downloaded archiv => must look like pic1.jpg
1.6 move the file audio.ini from the extracted archiv to RBR-folder
(it's importend to use the new audio.ini and not your old one)
1.7 move all files and folders form the folder "Audio_New" (archive) to the folder
"Audio" under "audioold" and override any existent file
(...\audioold\C#\Projects\Rally_7\TargetMedia_Develop\Pc\Debug\World\Audio, see pic2.jpg)
1.8a You can´t find a reason to repack audio.dat (like me) and you want to change
the additional car sounds in an easy way?
Move first the folder "Audio" under "audioold" to RBR-folder and then delete the folder "audioold"
(see pic3.jpg)
1.8b You want to/must repack audio.dat
Rename folder "audioold" in "audio" and drop it on dattool.exe => the file "audio.dat" will be created
Now you can delete the folder "audio"

2. you have already a folder "audio" in RBR directory but no file audio.dat

2.1 make a copy of the folder "audio" and name it "audioold"
2.2 in RBR-folder: rename audio.ini => audioold.ini
2.3 extract the downloaded archiv => must look like pic1.jpg
2.4 move the file audio.ini from the extracted archiv to RBR-folder
(it's importend to use the new audio.ini and not your old one)
2.5 move all files and folders from the folder "Audio_New" (archive) to the folder
"Audio" in your RBR-folder and override any existent file

ez a readme install része, ez alapján csinálod?

*Posse*T.W.D*

Daniel Brandon
#9187
De miért nem indul el az RBR-ModUtil? A BHMS-ról szedtem le!

Kaszi46
#9186
csak azt tudnám mondani, ami a readme-ben van. kb 5ször raktam már fel különbözõ gépekre, de sosem sikerült még elsõre😛

*Posse*T.W.D*

Daniel Brandon
#9185
De nekem ezek a szar dat fájlok vannak! Odáig oké a dolog hogy kicsomagolom,de nem tudom becsomagolni mert nem indul el az RBR-ModUtil. Nem tudnád leírni pontosan lépésrõl-lépésre hogyan kell megcsinálni?

JuanG
#9184
úgy hogy alávágtak eredeti rally videóból hangokat...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

EmIn3m02
#9183
😄D!!!

-- Intel Core i7 950 - Asus MARS 2DI/4GD3 - OCZ Platinum 3x2GB DDR3 - Dell 3008WFP 30\" --

Bucser
#9182
üsd vágd nemapád mi?? egy kis murva egy kis fû hol a kerék? ott repül😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Daniel Brandon
#9181
Hát de végülis akkor annak a videónak hogy van olyan hagja mert mindenhol azt keresem.

Daniel Brandon
#9180
Még nem raktam fel de ahogy néztem szerintem is az a legjobb! A hdi sound mod.

Daniel Brandon
#9179
Ja akkor kösszi!

Daniel Brandon
#9178
De szerintetek melyik a legjobb hang? Nektek milyen van?

Kaszi46
#9177
én a hdi sound mod-ot használom, véleményem szerint nagyon jó!

*Posse*T.W.D*

Istencsászár
#9176
Ezen nem lepõdök meg, mer aki még nempróbálta az kb ennyit ér el elsõ próbálkozásra kivétel nélkül😄😄😄

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

EmIn3m02
#9175
ehh haver délután átjött,aszondja hagy nézze má meg ezt a richard burns rallyt ·^
pisi2-je van,colinokkal tolta eddig,hát kb. 30méter kelett neki hozzá hogy rommátörje a kocsit 😄d

-- Intel Core i7 950 - Asus MARS 2DI/4GD3 - OCZ Platinum 3x2GB DDR3 - Dell 3008WFP 30\" --

Glpetyus
#9174

Szerintem fasza nagyon <#eljen>

#9173

Alapokért köszönet Atiwrc-nek, a befejezés nekem jutott... háát közepest adnék magamnak, de a körülményekhez képest jó lett...
#9172
one hairpin with real sounds by urquattro... az király videó... amúgy én nem tudok ilyen 2005/2006 rallyhang csomagról, ami meg valami hasonló akarna lenni, az meg szar... szerintem legalábbis...
Daniel Brandon
#9171
A BHMS-ról szedtem egy pár videót! Pontosan 2 videónak van az a fasza hangja amire én gondolok!

Daniel Brandon
#9170
Hello! Egy ki help kellene. Nem tudjátok melyik a legjobb hangcsomag az RBR-hez. Az az igazi 2005/2006-os rallyhang! És hogy honnan lehet megszerezni?

#9169
csak textúra, vagy komplett kocsi 3d-s modelltõl kezdve a fizikáig... ati nagy mágus a textúrákban, de kétlem, hogy könnyûnek mondana egy kocsi 3d-s modelljének az elkészítését...
ngcsnet
#9168
új autókkal, de még a richard burns rallym sincs meg, úgyhogy nem tudom mi lesz belõle, de Atiwrc azt mondta nagyon könnyû új autókat kreálni hozzá.

JuanG
#9167
köszi!...hétvége fele megnézem...(lehet talán elõbb is)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9166
milyen jellegû modokkal szeretnéd megörvendeztetni a nagyérdemût???
#9165
ha reális fizikát tud csinálni akkor el lehetne fogadtatni a csehen is...
#9164
ha reális fizikát tud csinálni akkor el lehetne fogadtatni a csehen is...
Bucser
#9163
nagyonhelyes😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

b-type
#9162
Majd Juan összerak egyet, és lesz 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bestGP
#9161
és a ladához lesz fizika?

hüje vagy hamán szép nem!4

ngcsnet
#9160
<#sir> :\\

kösz a választ, mert majd jövõben szeretnék modokat kreálni ehhez a játékhoz, és jobban örültem volna ha addonba mennek az autók.

#9159
felül kell írni...
help itt: rallysimfans.hu
#9158
lada 2107
fizika nincs hozzá...
Bucser
#9157
felül kell írni a régi autókat ha jól tudom mivel újabb slotok nincsennek csaka régiek helyére férnek be.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

ngcsnet
#9156
A modolt autók pluszba jönnek, vagy felül kell írni a régi autókat?

Glpetyus
#9155

Kurva euro-sporton mikor mennyen' el a hang,ha nem a rally közvetitésnél??????

EmIn3m02
#9154
jájj :c
na mindegy ujrateszem megint,aztán hátha jólesz :S

-- Intel Core i7 950 - Asus MARS 2DI/4GD3 - OCZ Platinum 3x2GB DDR3 - Dell 3008WFP 30\" --

Glpetyus
#9153
:o
Hát nem hiszem,hogy az sp1 miatt lenne,mert azzal nekem simán ment.

EmIn3m02
#9152
sziasztok

az lenne a problémám hogy feltettem a játékot,de inditás után amikor a profilt kell csinálni az introk után lefagy az egész gép ...
feltettem a peccseket is,de semmi hatása
nem tudjátok mitõl lehet? arra is gondoltam lehet hogy sp1miatt nemjó!?

-- Intel Core i7 950 - Asus MARS 2DI/4GD3 - OCZ Platinum 3x2GB DDR3 - Dell 3008WFP 30\" --

Glpetyus
#9151
Elég baj,hogy sehogy 😄

JuanG
#9150
kicsomagolod a physics.rbz-t, ekkor létrejön egy physics könyvtár és oda bemásolod...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#9149
sehogy, alá van vágva...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

nesto
#9148
mellesleg, ilyen hangot hogy lehet nekik csinálni?

nesto
#9147
<#integet2><#help>

JuanG
#9146
csak a második jött meg az elsõ nem 😞...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty