Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9246
Miért finkoot kérdezed?
Én találtam egy orosz lapon, szóval én vagyok a amgyar importör 😊😄

Elvileg van valami durvább olyna vfts-tuning szerü de nem igazi vfts. de nekem si kcisit ekskenynek tünik fõleg emelett a modell mellet



JuanG
#9245
Finkoo: ezen az utcai lada modellen kívül/helyett nem lesz másik? úgy értem egy kicsit sportosabb, rallysabb...mert ez az alap lada pl. kicsit "keskeny" is 😞((

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#9244
ha kicsomagolod az RBR fõkönyvtárában a physics.rbz file-t, akkor lesz egy Physics könyvtárad, na oda...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Daniel Brandon
#9243
A kocsik fizikáit hová kell bemásolni?<#falbav><#help>

#9242
jövöhét péntekre remélem kész a HRC 2006 eger/miskolc carpack.

Daniel Brandon
#9241
Te nem akarod felrakni a BH-ra a Janika,Benik skint? Légyszi!!!

#9240
ha megtudom ki az a "rbr fan", aki azt a szar tagais octaviát felrakta a bh-ra, kibelezem...
hogy lehetsz ennyire köcsög, wazzze... <#mf1><#mf1><#banplz><#violent><#boxer>
Daniel Brandon
#9239
Balázs Öcsi a király!

JuanG
#9238
oksa csak most be kell fejeznünk a Zonda modot (www.hsw.hu) az rFactorhoz, aztán lesz idõm foglalkozni vele komolyabban...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#9237
<#taps>

arty
#9236
alig várjuk 😊 (itt a többes számban biztos vagyok 😄 )

Forza.

JuanG
#9235
usa-ban a 2-es szakasz elég jó 😊

tegnap amúgy próbálgattam a Lada-t, és mivel a hátsókerekhajtás már megvan, kipróbáltam setupolni, hogy Lada-sabb legyen ezáltal...a legfõbb gond hogy gázadással nemigen lehet keresztbe menni/tartani a kocsit, vagy le kell fékezni, vagy szépen kipördülsz...

a kocsi fizikájában nagyobbra vettem a tömeget, hogy kicsit lomhább legyen (túl erõs volt), és egy csomó dolgot a játékban megsetupoltam, pl. rollbar setting 0 elöl-hátul, differential maps (ami nagyon sokat számít) is át lett variálva, és sikerült egy olyan beállítást elkövetni ami már kezd hasonlítani a Ladára (videók alapján), persze még nem tökéletes, de nagy fun volt, a Japan-Sipirkakim pályán tesztelgettem, aszfalton még nem próbáltam...

majd csinálok egy kis videót lehet...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

arty
#9234
egy ilyen lada moddal a colin fan havert végre átcsábíthatnám rbr-re(lada buzi, szarráhuzott 1300as kombi 2105e van), lenne kivel multizni, aki hasonloan ámátõr mint én 😊)

(mostanában usa pályán szoktam menni, ennél unalmasabb környezet sztem a világon nincs - legalábbis a játékban, az a 3 szakasz ami alapból fel van oldva... mind1, rally mastersben is ezt utáltam a legjobban, viszont könnyû, mert jól belátható minden)

Forza.

JuanG
#9233
ja, készül? benne lesz a magyar rally modban?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9232
nyugi... 😊
JuanG
#9231
és ez a falcon féle fizika hol van? <#vigyor2>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9230
Majd akkor a racecomhoz megcsinálják azokat a hátsókereks kocsikat 😉

Egyébként azt nem értme hogyha tudnak olyan durva hátsókerekes izét csinálni mint a bh-s, meg van az a mk1 béta, a ketõ közé kéne belõni vlahogy és király lenne. Nem kézivel hanem gázzal kell fordulni 😊
Falcon(aki a Trally-t csinálta) csinált egy fizkát az murván már eléggé ladás, de máshol még gondok vannak vele 😞

Pálya szerintem minimum 1-2 hónap, de legalább a videokon látszik hogy haladnak.

#9229
sajna tényleg ez van... elég tré...
ez a probléma a 130rs skodával, ford sierrával, stb... fõl is a fejük a moddolóknak, de ez biztos nem lesz megoldható... bár az rbr physiks creator-t még nem néztem...
csm
#9228
nekem 2105 van, vagyis apámnak és azt készítjük fel rallyra. messze nem lesz olyan mint a ZÖCSIÉ de hát nincs is rá annyi milkám.

BMW 325 iX Rallye Car :)

JuanG
#9227
<#eljen>...bírtam én is mindíg a ladásokat (big respect!), megtapsoltam õket a rally versenyeken, de ennél több nem volt...viszont most jó sok belsõ felvételt megnéztem és tetszett amit láttam 😊))...ha a dolgaim úgy alakulnak, tuti veszek egy ilyen 21074-est, és nevezek (persze ha összejön csapat, miegymás) 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

csm
#9226
én már évek óta rajongok Öcsiért

BMW 325 iX Rallye Car :)

JuanG
#9225
amúgy van egy rossz hírem a LADA-val kapcsolatban:

úgy néz ki, hogy az RBR motorja egyáltalán nem támogatja a csak hátsókerékmeghajtást 😞(

trükközni lehet, biztos többen ismeritek a BH-ról letölthetõ rear wheel drive modot, amiben furfangosan megoldották a hátsókerékhajtást, de van egy baja, hogy a kézifék az elsõkerekekre hat <#idiota>...emellett ahhoz hogy valamennyire életszerû LADA meghajtást/irányítást kapjunk, eléggé át kell még gyúrni a dolgokat, de megpróbálom...

hogy legyen valami jó is: megnéztem egy pár LADA-ás rally onboard videót (Balázs Öcsi), és nagyon megtetszett!!! <#alien>...nekem kell egy ilyen gép 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#9224
pl. beszéljünk az Atiwrc által linkelt újpálya-videóról...ez már valami, csak kicsit furán mozog az autó, tapad mint állat, ami nem is baj, mert valahogy ilyen a WRC közvetítésekben is 😊)...kérdés mikor lehet ebbõl kész publikus pálya?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Bucser
#9223
Szerintem is inkább peace vagy kimodizom az innentõl ezen témában írókat😊 a felesleges flame-t elkerülendõ😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

b-type
#9222
nincs itt fikázva, ezt azért vedd észre a nagy bevédés közben.
Arty szólt hogy frankóbb lenne egy szebb bemutató kép a modról, megszmájlizva.
Erre Finkoo felkapta a vizet.
...mindegy miért de ez szvsz vihar egy kanál vizben.
Most meg te is meg akarod mondani hogy ki hol fórumozzon, nem tom mit kell itt barikádhõst játszani.
Valóban szebb is lehetne az a kép, ezt csak a vak is látja, Arty meg hiába szmájlizta meg, szerencsésebb lett volna finomabban fogalmazni, mert unézki Finkoo ugrik az ilyesmire.
Sok értelme nincs egymást marni az RBR 'hívõknek' szvsz

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Daniel Brandon
#9221
Elmondanám hogy ez az oldal a Richard Burns Rallyról szól nem egymás flikázásáról úgyhogy aki ezt akarja csinálni húzzon át más oldalra köszi!

Daniel Brandon
#9220
hadjátok már békébe Finkoo-t! jó fej gyerek belinkel egy csomó dolgot mit flikázzátok?

SZilaJMaGGoT
#9219
De azér még te is beszólogatsz, nehogy ne legyen mire válaszolnjon... 😛 Legalább ne szidd a másikat, hogyha ugyanolyan vagy...

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

#9218
sz*rd már le azt a k*rva montázst és szállj már le a témáról... már én unom, hát még az hogy unhatja, akinek semmi köze hozzá és csak értelmes infókat akar olvasni... tõled mondjuk biztos nem kapja meg...
#9217
nem
JuanG
#9216
na igen, ez tényleg klassz, csak már másfél éve felmerült, hogy lehetséges pályákat csinálni valahogy hozzá, de kész letölthetõ egy sincs sajnos 😞((...pedig über lenne, és nem értem ennyi idõ után - mivel folytatásról nincs hír - miért nem adnak ki a készítõk egy devkitet, amivel 3DSMax-ból lehetne RBR alá betenni pályákat...lehetne konvertálni stb...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9215
Juan G!
És akkor ez mi lesz?
http://rbr.onlinegames.cz/dl.php?dlid=47

arty
#9214
Értem.

Mivel én csak funból játszogatok az RBR-el, nem érdekel sem a rally ugy igazán, sem bajnoskágban nem indulok, nyilván nem megyek máshova forumozni, ahol komolyabban bele lehet folyni az egészbe 😊 Ha valami érdekeset találtam, azt belinkeltem (nem sok volt), ezzel elvileg gondoltam más is igyvan... rászántam a hsz-emre azt az 1 percet, h normálisan tálaljam a "mondanivalót".

Szal tényleg mindent értek: az "itteniek" nem érdemelnek "igényes" montázst, nem érdemelnek egyáltalán semmit, de akkor egyáltalán miért hánytad be ide azt a förmedvény képet? Ahogy irtad, BHM-en ugyis megtaláltuk volna 😉

Forza.

Tomsteel
#9213
Sziasztok!
lehet valahogy S1600-as autókat választani egyjátékos módban?(felülírás nélkül)

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Met
#9212
hát ja, a bajnokság dolgait meg a másik forumban tárgyalják/tárgyaljuk meg

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#9211
hát igen sajna az RBR-hez nincsenek nagyon már újdonságok, sajna új pályák nincsenek, számomra is "csak" egy félórás önfeledt csapatást jelent alkalmanként, többre úgysincs idõm 😞(... a sok skin meg nem hoz lázba, bõven elég ami alapból benne van 😄D...persze ez csak személyes vélemény...

hmmm. egy új videót is jó lenne már összehoznom 😊)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Bucser
#9210
betettem.Így a bannerre kattintva eljut a fórumra.

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#9209
sorry... valóban az a #9208-as hsz linkje a megfelelõ... 😊)))
Met
#9208
szóval, IDE 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#9207
ha már igényességrõl beszélünk...
ez a fórum egy rakás sz*r, ha én nem írok, vagy linkelek be valami értelmeset, akkor mindenki csak les a semmibe...
amúgy szerinted ha meg tudok csinálni egy skint, akkor nem tudok rendesen összevágni egy montázst, ha kedvem tartja?
csak nincs kedvem... ide nincs...
pont ezek miatt a hozzászólások miatt...
még mindig azt mondom, hogy aki igazán szereti a játékot és értelmes dolgokról akar fórumon hozzászólni az látogasson el IDE!!!
arty
#9206
ha ilyesmin fennakadsz, nem csoda h nem te csináltad ... 😉

szvsz Finkoo tisztában van vele, h nem a modját szóltam le. ha már csinál egy jo magyar modot, gondolom nam zavarná, ha eljutna pár emberhez ... 😉 márpedig a kedvcsináló, a "reklám" minõsége is hozzájárulHAT ehez ... és ahogy irtam, egy átméretezés minõsége nem idõ kérdése 😉 Csupán hozzáállásé, igényességé.

Forza.

Met
#9205
hát nemtudom, ha én csinálnám tuti elvennék az egésztõl a kedvem az ilyen hsz-ek

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

arty
#9204
örülök nem arrol van szo ... csak ugyan annyi fáradtság egy képet randán és normálisan átméretezni 😉

Forza.

#9203
nekem meg sok pénz, meg kocsi, meg keca... majd egyben lesz letölthetõ, valszeg a bh-ról...
Daniel Brandon
#9202
Nekem csak a Benik Focus,meg a Janika Peugeot skin kellene!

#9201
örülj, hogy képet láthatsz róla...

Brandon: még nincs kész teljesen...
Daniel Brandon
#9200
Ezt a Hungarian Rally Championship Mod 2006-ot le lehet vhonnan tölteni? Vagy legalább a kocsik skin-jeit!

JuanG
#9199
megpróbálom megcsinálni, de most a Zonda-n dolgozom rfactor alá...annyit sikerült a ladával csinálnom hogy a hátsókerékhajtás megvan, csak nem nagyon tapad, ill. nagyon elpörög...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

arty
#9198
szép lenne, ha nem lenne ilyen ocsmányul átméretezve a kép 😊

Forza.

bestGP
#9197
no, ladafizika mikor lesz? mert csak akor rakom vissza a gammát 😊
mondjuk a fabia is eléggé hivogató

hüje vagy hamán szép nem!4