Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JuanG
#9346
meg lassan az rFactort is érdemes beszerezni, olyan WRC modot csinálunk hozzá, bessz@rtok 😄DD

kis videó (régi):
finn rally wip rfactor

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9345
mit hisztizel? csináljál, ha annyira hiányzik...
#9344
Egyenlöre nem tudunk, igaz nincs lezárva a 3dje de nem tudjuk megnyitni( mindenkinél kevés memoriára panaszkodik. )

bestGP
#9343
ladafizikátakarok!!!444

egy kérdés
nemlehet felnit cserélni az autókon?
a fehér ladán egy sima oz kerék is sokkal jobban mutatna 😮

hüje vagy hamán szép nem!4

#9342
Probáld ki a rallytrophy-t rc2000ret cmr2-t crc2005-öt vagy akár az lfs-nek a rallycross változatát.

Ha egyik se jön be akkor menj NFSezni 😄

#9341
a 2 spicivel sok gond van

#9340
LEGVÉGSÕ IDÖPONT JÖVÖHÉT PÉNTEK.

A por meg füst azért nem jo mert a havas francia vagy valami más pályamodositást raktál be, kérj valakitõl egy alap tracks vagy tarck setting ini-t amit rakj be a maps mappádba

b-type
#9339
mindkettõ jó.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#9338
az jó rallys játék? 😄 inkább akkor már a rally championship 2000... kormánnyal is istenkirály... 😄
#9337
nem csak én csinálom... atiwrc-tõl kaptam a pontos idõpontot, amely családi okok miatt vasárnapra tolódott, de ez sem biztos sajnos...
ilyen az élet... mindig közbejön valami...
mila69en
#9336
hy kocsikhoz hol találok képeket, hogy a garázsban is kitudjam csrélni az autót?
pl: a fabia-hoz kéne de nem találom sehol:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Met
#9335
Rally Trophy

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Daniel Brandon
#9334
Na még nincs HRC 2006 mod! Egy tényleges idõt mondj. Készíted vagy már töltöd fel? Hol tartasz? <#dumcsi>

#9333
Nem tud valaki valami jó Rally-s játákot a Richard Burns-ön kívöl?
bestGP
#9332
zsigulihoz nincs még fizika? :$

hüje vagy hamán szép nem!4

pajti
#9331
Ez 2005-s Xsara. De az összes autóval ezt csinálja. Eléggé össze van már barmolva szegény.<#idiota>
Reinstall lesz. <#vigyor3>
Meg néha kidob asztalra. Nem értem. Ez elötti gépemen is ezt csinálta. <#confused><#szomoru1>

JuanG
#9330
ugyanúgy néz ki számomra mint az alap autó, csak a festése más 😊...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#9329
Ilyen nekem is volt. + a homokot,port sem kavarta fel a visszajátszásban :o
Hogy mitõl gyógyúlt meg,nemtudom <#zavart2>

#9328
szerinted a 05ös xsara add on? hát persze, hogy az...
JuanG
#9327
valami bug lehet, az autóval kapcsolatos ... ez addon autó vagy csak a festése addon?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#9326
<#buck><#pias><#zavart2>

#9325
biztos túl kemény a gumi <#idiota>
pajti
#9324
Üdv! Volt már ilyen nálatok? Nincs keréknyom az aszfalton. <#szomoru1>(minden fullon)

#9323
vannak full modok is... de azokat is megtalálhatod a bh-n...
JuanG
#9322
sztem úgy is jó ahogy van...de vannak új autó, amik letölthetõek...www.bhmotorsports.com

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9321
Sziasztok, rég nem játszottam az RBR-el, és csak annyi érdekelne, hogy a hivatalos peccs kivételével, van valami mod, stb... amit érdemes felrakni a game alá, vagy úgy jó ahogy van?
Glpetyus
#9320
<#guluszem1><#eljen><#worship>

JuanG
#9319
<#taps><#eljen><#worship>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9318
elõreláthatólag pénteken kijön a HRC 2006 WRC mod...

#9317
Egész jó setup packok vannak a bh-n is...
42nd Intruder
#9316
Bocs nem fizika kell.... Késõ van már :S

42nd Intruder
#9315
huppsz a link :$
Szóval itt...

42nd Intruder
#9314
Esetleg <#wave>

#9313
Neki beállítás kell, amit télleg nem talál azon az oldalon a kívánt kocsikhoz.<#nezze>

Met
#9312
2005-ös autók

Ford Focus Letöltés
Peugeot 307 Letöltés
Skoda Fabia Letöltés

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Daniel Brandon
#9311
Skoda Fabia WRC
Focus04 WRC
Peugeot 307 WRC

Daniel Brandon
#9310
Itt lejebb leírtam hogy milyen kocsikhoz kellene<#felkialtas> Ezek nincsenek ott.

Met
#9309
Remélem így már menni fog

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Daniel Brandon
#9308
Hát ilyen válaszokkal soha nem lessz autóbeállításom!<#szomoru2>

#9307
lámák elõre...
Daniel Brandon
#9306
Bementem abba a topicsba hogy Autók az RBR-ben. Csak a fabia-hoz találtam,de azt sem tudom letölteni:404-es hiba az oldal nem található!

#9305
kattints Ricsárd fejére....
sanzik
#9304
<#falbav>
ott fent...
Daniel Brandon
#9303
Milyen bannerre?<#nemtudom>

#9302
Skacok, egy kis helpre lenne szükségem!
Letöltöttem az RSRBR III-at, fel is telepítettem, de amikor betöltené a pályát - egyszerüen kilép.<#szomoru1> Se bajnokságot, se single stage-t nem tudok játszani...

Ötletek?

Elöre is thx

p
Met
#9301
katt a bannerre

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Daniel Brandon
#9300
Vki nem tud olyan oldalt ahonnan le tudnék tölteni autó beállítást a következõ kocsikhoz: Fabia WRC,Peugeot 307 WRC, Focus WRC!<#pardon1>

Glpetyus
#9299
Szép a lada,már csak egy jó fizika kell hozzá 😊

csm
#9298
és h lehet a difit hátratolni?

BMW 325 iX Rallye Car :)

Met
#9297
mert tört a játékod és nem raktad fel a patch-et

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae