Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bardocz
#9546
nem maxon jáccom a gamét és ilyen még soha nem volt
Met
#9545
csodálkozok, hogy idáig nem volt ott 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Kaszi46
#9544
köszi, tökéletes, megy is az oldal a fav-ba😊

*Posse*T.W.D*

Met
#9543
Ez jó?
lusta vagyok scannelni 😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Kaszi46
#9542
sziasztok! a dvd borítóhoz segítene valaki hozzájutni?
front
ez a afajta kellene, csak hátoldalával 1ütt.

köszi elõre is.

*Posse*T.W.D*

Glpetyus
#9541
ehh
bhmotorsports.com

#9540
SKACOK!!!!
ANNYI LENNE A KERDESEM HOGY HONNAN LEHET AZT A DATTool v1.01 LETOLTENI MERT EGEN FOLDON NEM TALALALOM SEHOL SE NEM VAN MEG 😊 .!!!!
elore is koszi.
pista.

... ja meg hogy lehet ezeket csodalatos lancereket besütni a jatekba.
csm
#9539
ezt tárgyaljuk, erõltesd meg magad és olvasss vissza...

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#9538
mért van az hogy a játék magtól kilépett?
Geroy
#9537
hát az az igazság hogy nekem nem szaggatna high-on, mert elbirná a gépezet, csak 5 mp után lefagy amikor elindul a játék high-ban <#szomoru1><#levele> elég érdekes de ez van... de lagalább megy <#vigyor0>

csm
#9536
ezzel ugyanazt kérdezted mint az elõbb...

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#9535
hova
bardocz
#9534
akk9r csak azt mond meg hoza kell telepíteni?
Glpetyus
#9533
Jáj..,hát vagy olvasd el a readme-t,vagy olvass vissza.

Glpetyus
#9532
nem egészen 😊

bardocz
#9531
mert nagyon bejön 😄
bardocz
#9530
azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet ezeket akocsikat berakni a játékba?
csm
#9529
és neked is 1.6-os AMD-d van 256 rammal? 😊

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9528
Nézzétek meg a videót!
Jó lesz ez...!
Klikk!

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Glpetyus
#9527
hmm,nekem amikor 9600-om volt (sima),akkor is elment highon simán :o

csm
#9526
nekem high detailon szaggat 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9525
Nekem ati 9600pro-m van és megy jol ugy emlékszem high detailon van de emgnézem.

csm
#9524
nekem se csinálta a geforce mx 440-en, most az ati 9600 pro-n csinálja 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

Geroy
#9523
ja egyébként még meg sem köszöntem a modot!!!! kurva jó lett most már tökéletes lett, megoldódott a hiba!!!!

KÖSZi AZ ÖSSZES KÉSZÍTÕNEK!!! <#worship><#worship><#worship>

Geroy
#9522
jah...nekem ez volt a gondom, mert ha felveszem high-ra akkor lefagy, de régen a geforce-val nem csinálta ezt, ment high-on is...csak most ati kártyám van és most ezt csinálja 😞
akkor sajna nem tom mi lehet a gond

csm
#9521
nekem eléggé low-on megy és nem is ez a baj. sõt régen ezt nem is csinálta...
újraraknám de nincs mega cédé 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

Geroy
#9520
Akinek mingyárt a profilválasztás után lefagy a játék az vegye le a grafikát low-ra...sajna ez az ára hogy élvezhessük a gémet..de ez tuti megoldás mert nekem is ez a gondom.
az általános grafikát a video settingben levesezd és kész

#9519
Egyébként a fizika ment közben nem cserélödhet, de elképzelhetö oylan fizik amia a focushoz keskeny a ladához meg széles, töröld a physics mapptá és rakd ujra csak ezt tudom mondani.

Glpetyus
#9518
hõõha....amikor ez a Gruppe B mod kijön,én eltünök egy pár napra játszani 😄D

#9517
HA a kerek rosz helyen vannak tuti fizika gond mert jo fizikát raktam bele tedd ugyanezt amit az elözö hszemben leiratam.

Az hogy kilép az nemtom mi miatt lehet, de van pár ember akinek nem kilép a játék de nekik rögtön a profil váalsztás után.

#9516
Ez egyértelmüen fizika gond.

RBR könyvtárbol physics mappát törölj aztán telepitsd rá megitn a modot.

Geroy
#9515


Geroy
#9514
hogy lehet ilyen kis képet beszurni <#confused><#nemtudom> nem lehet olyan kicsire levinni a méretét <#falbav><#falbav>

Geroy
#9513
nekem ilyen gondom nincsen

de mingyárt küldök képet, csak az a baj h nagyon kisméretût lehet beszúrni :S

csm
#9512
nekem spici pezsóján volt az a gond, hogy a kerekek keskenyebben voltak mint a kocsi szélesítése, és a kipufogó is elcsúszott. amikor meg a zsigulival akartam menni bajnokságban akkor az meg szélesebb volt, kilógtak a kerekei.
de a gondom inkább az h gondol egyet a játék és kilép, betölti a fabiat, aztán a következõ szakaszt már nem... és ez mindnél így van 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9511
figyu küldj már képet
mert nekem az a gyanum hogy fizika gondja lesz./A fizikában van a kerekek és a kipufogo helye is/

sajnos van egy dolog amire nem gondoltam pedig elhet megtudtam volna oldani ,söt biztos

Szoval szeritem neked van olyan mappád az rbrben hogy physics amit automatán az rbr inditásakor becsomagol a physics.rbzbe én csak ezt az rbz-t raktam be. szoval töröld azt a mappát és telepisd megint rá a modot

Geroy
#9510
kérdés(ek): <#integet2>
Arra lesz valami javítás, vagy csak nekem olyan hogy a spici féle focus elsõ kerekei a kasztniban vannak, mert egy kicsit hátrább vannak a kerekek, és belelóg a sárvédõbe. <#confused>
a benik focusából pedig kilóg hátrafelé a kipufogódob
Ez csak nekem ilyen vagy lesz valami javitás???

Geroy
#9509
hát nem rakom fel, mert akkor nem indul el, ha felteszem fullra a grafikát és igy meg nincs értelme :S

#9508

#9507
A read me-be beleakartam irni lehet elfelejtettem.

A kocsid nagyon fog csillogni ug ymint a janikáé nekem nem tetszette zért alap izéket hagytam rajta de h amár megcsinálta finkoo akkro beleraktam szolva nyugodtan probáld ki telepisd fel ha gondolod mert benne van az alap csillogás is és ha nem tetszik felülirhatod.

Geroy
#9506
egy kérdés lehet h hülyeség de én nemtom... 😄
Leszedtem a hrc 2006 modot, fel is raktam...de mi a másik exe file??? az a shine??? azt is fel kell rakni?

#9505
OK!
#9504
komplett mod nincsen
viszont vannak skinek az összes csapaté megvan kivéve a 06os focust.

Szoval magadnak összetudszt rakni egy 06os modot, csak a focus06 fog hiáynozni de szeptemberre igérik.

#9503
Tud valaki valamien jó 2006-os WRC kiegészítést?
#9502
a bh fórumán van egy link, ahonnan le lehet tölteni a lancia delta s4-es béta verzióját... az egyetlen jelenleg elérhetõ gruppe b-s autó...
durva, érdemes kipróbálni...

Lancia Delta S4 Beta

csm
#9501
kár, jó volna a B csoport legendás gépeivel száguldani, RBR fizika mellett.

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9500
Lehet ne csak zmodellerrel nem tudok kivenni kocsit a cmr5bõl. 3dstudio max kell hozzzá. Amugy készül egy Gruop b mod. Ott szerintem a cmr5bõl van konvertálva az s1. De most azzal nem foglalkoznak. Elõbb jön majd ki a 2002es vb-s mod, de szerintem arra is várhatunk még jó sokáig.
ITT van pár screenshot róla

csm
#9499
az egy kegyetlen autó

BMW 325 iX Rallye Car :)

Glpetyus
#9498
Pont ezt akartam kérdezni 😄D

csm
#9497
cm5-bõl nem lehetne az Gruppe B-s Audi Quattrot?

BMW 325 iX Rallye Car :)