Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bardocz
#9596
jeee angol rally rokiban 2perc 16 sec elönyel megnyertem
bestGP
#9595
na valaki plz

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#9594
na tokjo
vki nemadná meg az emesenét? mer kéne az eredeti audio.ini
:\

hüje vagy hamán szép nem!4

#9593
A forumra akarod vagy ugy a bhra a letöltésekbe?

#9592
Ne rakj vidit majd én csak még nem votl rá idöm.

#9591
NEM!

Futtatod megint a shine exe-t és ott nem a more shinet hanem a normal shinet válaszd az az eredeti.

bestGP
#9590
a micukon mér makinen van am? 😊
ja és a ladát hogykel áttenni ,hogy ne az MG hején legyen?

hüje vagy hamán szép nem!4

Daniel Brandon
#9589
atiwrc rakhatok fel a bh-ra vidit a HRC 2006 mod-ról?<#dumcsi>

arty
#9588
vki nem tenne be képet a csillogós és a nem csillogós kocsiról? mert gondolom, ha felrakom a csillogást, akkor csak teljes reinstallal lehet leszedni, nem?

Forza.

lac coo
#9587
Csak három autóm van .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#9586
Megy minden , de szokás szerint nincs motorhangom 😞((( Tört verzió ....

Korábban valahol volt szoftveres keverés azzal jó volt, de most nem találom 😞(((


Ötlet ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

csm
#9585
a szándékot ettõl függetlenül értékeljük 😊

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9584
De sokáig irtam már válaszoltak is azóta<#idiota>

#9583
Az semmi csak hogy elvileg müködik azon a cseh pluginos online rendszeren.(Amint pl a magyar bajnokság is fut). Telepités feltétlenül elõtt olvasd el a read me-t. Aztán a hrc06 exet indisd el. Kiválasztod a rbr mappádat és felrakja a modot. ÉS amikor a telepitõbõl kilépsz elvileg feljön egy progi amivel kiválszthatod kinek a ruhájában szeretnél versenyezni. A másik exe a shine.exe arra jó hogy van ilyen extra csillogás a modhoz tehát hogy jobban csillogjon a kocsi ezt felrakhatod ha gondolod de ha nem tetszik ezzel az exevel visszaállithatod az eredeti csillogást is.
Történt egy kis hiba Tagai skodájának belsejét rossz helyrõl hozná be ezért kiadtunk egy javitást amit itt elérhetsz
Ebbe a zipbe vna egy ini amit be kell másolni a rbrmappád\cars\hrc2006\octavia könyvtárba és felülirni a régit.

lac coo
#9582
Köszi !
Amúgy ezek a kocsik módosított fizikával mennek? Nem az alap pillekönnyûvel gondolom ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bardocz
#9581
a magyarítást szimplán fel lehet telepíteni aszem még semmit se kell kiválasztani az nekem is ment ugyhogy nekd is fog 😊
#9580
ne törõdj vele... játék feltelepít, 1.02es peccs feltelpít, hrc exe elindít modot feltelpít és élvez...
ha akarod, hogy szép fényesek legyenek a kocsik akkor shine exe elindít feltelpít...
szal röviden ennyi...

a cseh plugin rendszerrõl bõvebben a www.rallysimfans.hu oldalon olvashatsz...
lac coo
#9579
Hali !

Elég rendesen lemaradtam az RBR-rõl. annyi lenne a kérdésem , hogy hogyan lehet a magyar packot felrakni ?
Ír valami cseh plugin-rõl, de azt sem tudom mi az 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#9578
mondjuk ha tudnám melyik az akkor elmesélném, de szerintem igen jól jársz, ha a bh-ról vagy máshonnan letöltöd a magyarítást és láss csodát magyar nyelven leíratik a teendõ...
bardocz
#9577
valaki el tudná nekem magyarázni hogy mit kell csinálni a powerslid lecke elõtti leckébe mert nem nagyon értem<#szomoru1>
bardocz
#9576
nem lép ki helyette magától ad gázt és nem tom megcsinálni az egyik rally school-os részt mert ugy kell kanyarodi hogy nema dok gázt hát ez szupi xD
bardocz
#9575
ha ujrarakom attól jobb lesz?
bardocz
#9574
vááá már jáccani se tudok <#szomoru1>belépeka játékba és amikor tölt a szakasz kilép<#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#shakehead>
bardocz
#9573
ez igaz
JuanG
#9572
hát ahhoz már nagyon kéne tudni, sõt jól átírni a programot majdnem teljesen (pl, a menüt)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#9571
közsi hogy biztasz😊
bardocz
#9570
ööö ezt a pálya kérdést nem lehet ugy megöldani hogy egy profi programozó feltöria játékot és belepakolja pluszba a pályákat?lehet hülyeséget mondok...
#9569
Hát wally csinálta a cseh plugin szolva kinézem belöle hogy rátudott jönni valamire és tudott cisnálni egy 3dstudiomax plugin hogy betudja hozni a pályát.

Valaki csinálja a bohémi rally szakszait, wally és pyros2004 a sosnovát.
És eddy emlegetett valami spanyol szakaszokat, hogy szerten csinálni, szoval neki megvna a plugin másnak nem hiszem.

Egyébként szerintem nem kéne kiadni a plugint csak mondjuk minde országban amx 2-3 modolo csapatnak.

JuanG
#9568
hát ez geciség tényleg 😞(...de hogy lehet hogy õk tudnak csinálni pályát? rájöttek hogyan lehet vagy mi?

Eddy is csinál pályát asszem, majd jól elkérem a cuccost, hogy hogyan kell (ha odadja <#violent>) ...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9567
olyan jókat csodálkoztok több hónapos dolgokon...
nem, nem lehet még leszedni... majd egyszer le lehet szedni... fõleg ha kész lesz és nem virít a jobb felsõ sarokban a progress 25%...

amúgy a cseh elvtársak úgy tûnik meg szeretnék tartani maguknak a pályakészítés szent serlegét... szal szarnak mindenkire, aki esetleg ilyen kéréssel keresi meg õket, hogy tegyék nyilvánossá a kúúrva kódokat...
Daniel Brandon
#9566
Geci honnan ez a pálya le lehet szedni? Vagy készül?
El lehet szerintem rajta hülyéskedni. Jó értelemben!

csm
#9565
én adok az egész mezõnynek néhány percet, de azért nem roszz egy kezdõtõl. gyakorolj és még jobb leszel.

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#9564
kezdö szinten angol rallyt mehnyerni 40 secc-el milyen eredmény?
bardocz
#9563
ááá kilépeget a jááték magától 😞
bardocz
#9562
köszi
bardocz
#9561
na sikerlt beraknom a magyar kocsikat 😊))))
JuanG
#9560
sim-garage
fizetõs, meg kell venni 😞...

ezzel szerkesztem, de a pálya alapját Alexease csinálta meg nekem 3DSMAX-al egy GoogleEarth-el készített kép alapján...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#9559
azt a programot amivel csinálod honnan lehet megszerezni és kell-e hozzá tudni programozni?
JuanG
#9558
2006-os Subaru WRC-vel kurvajókat megyek a készülõ pályámon...alapból persze nem az rF motor sajátsága a murvás út, de meglepõen alakítható mind az autó fizikája (felf., gumi) mind az útfelület tulajdonsága ebbõl a szempontból...én se hittem eleinte ebben de majd meglátjátok (már akinek van rF-je) 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

bardocz
#9557
honnan lehet leszedni?
#9556
Biztos publikus lesz majd 1x az RBR-es pályaszerkesztés is.
(Az ISI engine meg még mindig nem való szerintem egyenletlen terepre, bár már fejlõdött...)

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#9555
hát jó lenne már pár pálya 😊)

én most csinálok az rFactorhoz egy 18 km-es, gyors murvás Finn rallyszakaszt, jo nagy ugratókkal 😊))...jó lenne majd RBR-be is betenni 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Geroy
#9554
sajna nem lett jo 😞
ugyanugy lefagy pedig mind a kettõvel kiprobaltam....na mind1 azér kössz

#9553
Rakd fel a patcheket és telepisd ujra rá a modot.

#9552
Illetve eddig nem voltak gondjaid a zmodellerrel készült kocsikkal?
Fábia wrc, Xsara 05 wrc, focus 2001 wrc,

bardocz
#9551
nem raktam el semmit még hozzá
#9550
© bardocz!
Tényleg a hivatalos patch1.1 és 1.2 felvan telepitve?

Kaszi46
#9549
nekem is mindíg ezt csinálta, ezért a RichardBurnsRally_NoSSE.exe vel szoktam indítani(de lehet RichardBurnsRally_SSE-vel most hirtelen nem emlékszem).

*Posse*T.W.D*

csm
#9548
nemfigyelsz... énse maxon tolom

BMW 325 iX Rallye Car :)

Kaszi46
#9547
soha nem volt még szükségem, pontosabban igényem nem volt még borítók letöltésére, ezért nem ismertem az oldalt😊

*Posse*T.W.D*