Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9496
Még egy cmr2es konverzio ez nagyon szar lett inkább megcsinálok szépen egy kocsit nem rakom átfele cmr2bõl.


#9495
Elvielg evo6.5 re kelelt volna csinálni de ezt csak egy cmr2es skinrõl huztam át gyorsan.


arty
#9494
az evo4 a legrégebbi vagy a legujabb? 😄 nekem az a befuto 😊

Forza.

JuanG
#9493
köszi a válaszokat 😊...asszem a festés zavart be nekem, no majd csinálok egy szimpla fekete vagy ezüst festést magamnak 😊)..

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9492
na remélem mostmár vágod... 😄😄😄😄
#9491
Evo4



Evo5

Evo6

Evo6.5 TME

#9490
Juan G!

Ez a kettõ ugyanaz a kocsi /a piros és a fehér./

Azt nem teljesn értem minek irták ki a lapra hogy kijött az A-s lancer nem sokára kijön az A-s és az N-es.........

De ez tuti a sima evo6
Eddy csinál evo4et. az másabb elöröl meg hátso lámpja is
És edddy /hogy még kavarjak jobban csak azért mondom😊/ csinálja a tomi makienen editiont az evo 6.5-öt.

#9489
nem csipás a szemed, csak a fehér, amit belinkeltél, az egy preview screenshot, értelmes textúra nélkül...
a makinen, pedig már kész textúra, kész modell...
tehát a kettõ ugyanaz, csak nem ugyanabban a készültségben...
és higgy a feliratnak, ez már a javított, és tényleg evo VI-os...
Glpetyus
#9488
<#worship><#worship>

JuanG
#9487
vagy szar (csipás 😊 ) a szemem, és ugyanaz a 2? 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#9486
mi? most akkor melyik jelent meg? ami a #9482-es képen van vagy amit én linkeltem?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#9485
igaz, hogy ez ugyanaz... ráadásul ezen a képen van elírva és tényleg evo VI-os...
JuanG
#9484
láttam kerestél este MSN-en, köszi 😊...amúgy nem is ezt a evo VI-ost vártam, hanem ezt az evo IV-est, csak el van írva a képen:

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Bucser
#9483
Az milyen gyönyörû ótó volt (szerintem azóta sem csináltak olyan szépet belõle akárcsaka 2001-es subiból...)

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#9482

#9481
Megjött az evo6!!

Fenn van aKazhol lapján

#9480
Elkezdtem a www.hrcmod.extra.hu-rol és onnan gyorsabban és eddig meghbízhatobnak nézz ki.Koszi a segítséget
#9479
A hsw.hurol probáltad?

probáld innen. www.hrcmod.extra.hu

#9478
én elkeztem letoltenia HRC 2006-ot harmadszorra sikerult elkeztdte a down.managerem (IDM)letolteni aztán abbahagyta most akarhogy is próbálom folytatani nem engedi.Mit csináljak hogy sikeruljon letoltenem mert kíváncsi lennék rá.
csm
#9477
a 2 peccs fentvan. a zmodeler fix? arról nemtudok 😊

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9476
Az 1es 2es patch fenn van? és a zmodeler fix???

#9475
A turi kocsiját viszont nézzétek meg felkapcsolt lámpákkal mert csináltam rá uj szebb lámpát, sajna a lámpasort nem tudtam szebbé tenni.

Ja a kocsik nem a cars mappában hanem a cars/HRC2006 mappában vannak.

#9474
Most is fel van 😊

Az inikben probáltam elkapcsolni de nem lett valami jo, ezért fogtam magam és megdolgoztam(átfestettem) a ddseket. 😊

Rakjál be egy eredeti p206_external_dynamic.dds és lights.dds -t.

csm
#9473
<#wave>amúgy tök jó lett<#taps>
nekem viszont néha kilép mikor indítom, nem ír ki semmit csak nem adja be a pályát, vagy a menüt, mikor hogy, ez volt a peccsek elõtt is 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

#9472
Köszönjük, szuper! <#worship>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

csm
#9471
ez a rohadt Fabia régen sem ment és most sem megy 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

Daniel Brandon
#9470
Hát mit is mondjak? Nagyon odabasz, ezzel a javítással méginkább.<#taps><#worship>
De nem tudjátok hogy a 206-oson hogy lehetne bekapcsolni a lámpát?
Segítséget elõre is köszönöm!

Geroy
#9469
áh köszi sikerült megoldani mert csak a jobb gombos megoldás sikerült a direct downloadon

Bucser
#9468
miután nem jobb gomb letöltéssel mûködik hanem meg kell nyitni a HSW-t és utána ott van a link a direct downloadhoz..

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Geroy
#9467
nekem nem mûxik a link :S <#rinya>

#9466
Octávia belsöbe csuszot egy kis hiba itt a javitás.
ITT


THX Bucser!

arty
#9465
THX!!!

(a lada nem ugy volt h bennelesz bonuszként?)

Forza.

b-type
#9464
sira' köszi 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Bucser
#9463
Link kint van a bannerban😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#9462
Kész a HRC 2006 WRC Carpack

Szedhetitek 😊

#9461
http://hsw.hu/index.php?headlinesid=7929&PHPSESSID=7c6ec13814656a43bba6b952fce22b4e

Met
#9460
ja, elég kizártnak tartom, hogy ha leül a csóka végignyomni egy országot akkor minden szakaszon top idõket megy

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#9459
ezen nem érdemes rágódni, ha sok idõt rászánva betanulnád hol mennyit lehet és érdemes vágni akkor lehetnél toppon...de sztem így elvész az értelme...érdemes megnézni 1-2 top replay-t, irreális...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

csm
#9458
nagyon engem sem érdekel, de kicsit kedvem szegi amikor úgyérzem hogy jót mentem, és kiderül, hogy még az elsõ 100-ba se kerülnék ve vele.

BMW 325 iX Rallye Car :)

pajti
#9457
Régebben én is rá voltam izgulva a Rank-ra, de olyan idõk vannak ott hogy... Majdnem meg is utáltam a játékot. De szerencsére már nem érdekel a rank. <#taps><#hehe>

Geroy
#9456
meg billel az a baj, hogyha megcsuszol a kanyarban nem nagyon tudod visszahozni egyenesbe, és utána megpörögsz, vagy lemész a pályáról :S

Geroy
#9455
sajnos tolja az elejét, de én már megszoktam, és ezért nem tudok olyan gyors lenni...akkor is az tetszik nekem a legjobb a tapadás miatt..én nagyon szeretem

csm
#9454
még asszem egy kicit gyakorlok 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

Pukkandur
#9453
Nekem 2:59:22.
A swedish rankról (link lent)letölthetsz replay-eket és akkor látni fogod hol vagy lassabb.
Ahogy elnézem elég jó idõket mész.
Én már régóta nem nyomtam, de most kezdek kedvet kapni újra.
Ide ha ellátogatsz: http://www.rallysimfans.hu/ a srácok már elég "ûridõket" mennek, régen együtt nyomtuk de akkor sem volt esélyem megközelíteni õket<#lookaround>

csm
#9452
3:01,45 most is 😛

BMW 325 iX Rallye Car :)

bestGP
#9451
viszont legjob pajak a fraiser wel lvagymi usa elsõ
meg a cridonhead(H)

hüje vagy hamán szép nem!4

bestGP
#9450
francian tolja az elejét billel :S
nemok aszfalton menni ecerüen

hüje vagy hamán szép nem!4

Geroy
#9449
ha olyan pályát kellene választanom ami nem tapad az mondjuk az angol pályák lennének, mert ott jól lehet egyik oldalról dobni a másikra....jók az ivek
de még még mindig FRANCE 4EVER 😄😄

csm
#9448
japánt szeretem, az faja, ott közel vagy a fákhoz, és nem is tapad a kocsi annyira

BMW 325 iX Rallye Car :)

Geroy
#9447
a francia a pályákat szeretem nagyon, de kormánnyal biztos jobban menne...nekem azok jönnek be a legjobban, mert fasza és birom hogy olyan jól tapad a kocsi 😄