Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

z0ty4
#9647
Dattol progival

az is fenn van a bh-n.

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

#9646
A hangokat, amik a bh-n vannak fent azokat hogy lehet belerakni?
csm
#9645
eztmondom énis, bár kormánnyal tolom. mentem már betonon nem 1x a valóságban is versenyen, ralliautóval, és nem mondom h könnyebb, de meg lehet fogni

BMW 325 iX Rallye Car :)

bestGP
#9644
alapba billel nehéz menni...
nemhogyaszfalton
alandoan tolja az elejet hameg kicszsik nemlehet viszafogni
hamegsikerul akkor beindul a pendulum😄 forox mint kurva a lavorba (alias cigány 😄)

hüje vagy hamán szép nem!4

#9643
készülõben van... de hogy mikor jön ki rejtély...
#9642
Citroen C2 S1600-as nincs hozzá???
csm
#9641
betonon menni nem az rbr erõssége. pl a bmwnek is ha 1x befordul a hátulja ellentkormányzok, de már meg se lehet foni a kocsit. ez messze nem valósághû 😞

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#9640
én a francia pályákat ugy elcsesztem hogy ott minden javítást már egybe csináltam és vagy 20 percel léptem túl az idõlimitet
Glpetyus
#9639
majd beleszoksz' 😊

...emlékszem mekkora "májernek" éreztem magam,amikor 7 perc valamennyit mentem a francia Joux Plane pályán...Most meg 5:18,és ez még mindig lóf@sz 😊

bardocz
#9638
hát kb a fékkel adom gázt 😄 na meg így a fék se fog ugy felfõ a motor meg minden 😄 ezért cseszetm el francia rallyt teljesen...
Glpetyus
#9637
Már mér' ne lehetne?
Ne bénázz 😛

bardocz
#9636
😄 mint a collin mc'rae rallyban 😄rosz pillanatban adsz egy padlógázt az autó meg elkezd pörögni kár hogy annka a játéknak nincsen fizikája^^

ma mentem elöször ausztrál pályán és az az ugrató az ehyik szakaszon nagyon keény 😄
#9635
igazából a hátsókerekes autónál ne is akarjon senki kéziféket használni... gázzal kell kormányozni és fordulni... 😄
bardocz
#9634
szerintem a játék saját fizikájában se a legjobb bár a legjobb amit edig láttam bármelyik rally szimulátorba de engem még mindig az zavar hogy a gépemnek saját lelke van és ha nem nyomona gázt akkor is 120-al megy a kocsi így meg plána nem lehet irányítani
JuanG
#9633
hát használható kézifék nem lesz 😞...kivitelezhetetlen jelenleg...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

csm
#9632
egy jó skin, használhatóbb kézifék, és jó lesz. no meg egy skin 😄
de eddig nem is tudtam errõl, örülök neki, köszi h beszúrtad.

BMW 325 iX Rallye Car :)

bardocz
#9631
há cigány a sztár!!!<#idiota>nem tudtam hogy van de ha nem lenne akkor is kéne csinálni az a acsávó nagggyon naggggy arcc<#buck>nem tom melyik oldalon vlt egy nyilatkozata szétröhögtem az agyam xDna meg a hátsó kerekes bmw az isten😄meg a ladaaa 😄DDd
#9630
#9629
Több wrc skint már nem gyártok az idén estleg ha kijönne a micu arra megcsinálom spicit 😊

A ladát még meggondolom 😉

Egy ocsmáyn bmw-t csinált egy csávoka még fizikát is probált alá de nekem nagyon nem jött be.

Egyébként bardocz honan szedted hogy van cigi féle bmw?

bardocz
#9628
télleg cigány bmw-jét le lehet vhonnan szedni?
bestGP
#9627
vagy cigányzsiguli,sóvári...
ezeket is kéne gyártani mint a fókuszra meg a többi autóra a sok skint ^^

hüje vagy hamán szép nem!4

#9626
Rendben Öcsi wörk in progressz!<#vigyor><#vigyor><#vigyor>

arty
#9625
thx!

viszont akkor még megvárom juanG változatát, hiszen már oly közel a megjelenés ;-)

Forza.

#9624
Ja, meg VFTS modell...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#9623
próbálkoztam különben a hétvégén a ladával, de nem jutottam elõrébb, úgyhogy a murvás viselkedés marad...az aszfaltossal még kell kezdenem valamit mert trééé, de ha sikerül valamit összehozni akkor mehet publikusba sztem...valami Öcsi-s skin kéne még rá...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#9622
#9360

arty
#9621
megszánsz? 😊

Forza.

#9620
A magyar importörtöl tölem 😉

arty
#9619
honnan van nektek ladátok ?? 😊

Forza.

Glpetyus
#9618
cars.ini fájlban egyszerüen egy másik helyére rakod.

bestGP
#9617
megelégelt a gép :|

nah légyszi valaki
hogykel a ladát áttenni más autó hejére? mert az MG hején van..

hüje vagy hamán szép nem!4

bardocz
#9616
létezik hogy a játék magától szintet lép vagyis nehétségi fokot mert angol meg japán rallyn 3-4 percel nyertem rookie-ba aztán ost meg szakszonként kapok egy percet<#szomoru1><#nemtudom>
Glpetyus
#9615
Igen,szerintem.

Glpetyus
#9614

Baze' mi lett ezzel az Imprezaval,úgy megy,mint a barom,230-at mentem vele 😄D

Nagyon fasza a mod,gratula mindenkinek aki közrejátszott benne.

#9613
A magyar bajnokságban pontosabban a cseh pluginban használhato fizikával megy.

bardocz
#9612
én a magyar bajnokságot hagyom a frmcaba mert csak kilépeget játék közben
lac coo
#9611
Az volt a ludas, közben rájöttem, de köszi szépen ! 😉Kemény a játék 3 pedállal ...De a motorféket elég gagyin számolja sajnos .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kaszi46
#9610
Lac coo már kérdezte, de nem kapott rá választ, és engem is érdekelne: a magyar bajnokság módosított fizikával megy? netán a massmoddal, vagy van másik fizikai mod is a játékhoz(nehogy az easy modot mondjátok😛)?

*Posse*T.W.D*

Met
#9609
EAX beállítások, akár a játékban akár a hangkártya tulajdonságainál?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

lac coo
#9608
Hangra semmi ötlet ?

Így nem tok játszani vele 😞(

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#9607
Csinálj egy olyan profilt ahova a neved helyett a MULLIGATAWNY -t írod be és ott minden elérhetõ.

lac coo
#9606
továbbra sincs motorhangom a játékban..Csak a hajtás illetve a néhány efekt hangját hallom ..
Nem tudjátok mi lehet a baj ?

Korábban ha szoftveresre raktam a keverést akkor jó volt...


Valami csalás van , hogy az összes pálya elérhetõ legyen, illetve miért csak 3 autóm van a HRC-ben?

THX !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bardocz
#9605
igen 😄
csm
#9604
asszem save progress akart lenni 😄

BMW 325 iX Rallye Car :)

Met
#9603
a mit?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

bardocz
#9602
bazmeg de lám vagyok nem láttam a asva progresst... adjatok egy tockost
arty
#9601
grat srácok, ez a magyar bajnokság mod nagyon tetszik 😊 octavia jessz 😊 és a shine sem tulzás, nekem egyedül egy motorháztetõ nézet hiányzott pl. a belsõ középkamera helyett 😊

Forza.

bardocz
#9600
ööö mért van az hogy kezdtem egy bajnokságot angol rallyn mindenkit lealáztam kiléptem a játékból viszaklépek és sehol semmi kezdhetem elõröl
Daniel Brandon
#9599
Hát a bh-ra akartam de jó lenne ide is csak ide hogy kell feltenni

arty
#9598
najo, valaki moderáljon ki lécc 😊 sry!
ráadául sztem ez nem is az eredeti 😞

Forza.