Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az is fenn van a bh-n.
ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070
BMW 325 iX Rallye Car :)
nemhogyaszfalton
alandoan tolja az elejet hameg kicszsik nemlehet viszafogni
hamegsikerul akkor beindul a pendulum😄 forox mint kurva a lavorba (alias cigány 😄)
hüje vagy hamán szép nem!4
BMW 325 iX Rallye Car :)
...emlékszem mekkora "májernek" éreztem magam,amikor 7 perc valamennyit mentem a francia Joux Plane pályán...Most meg 5:18,és ez még mindig lóf@sz 😊
ma mentem elöször ausztrál pályán és az az ugrató az ehyik szakaszon nagyon keény 😄
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
de eddig nem is tudtam errõl, örülök neki, köszi h beszúrtad.
BMW 325 iX Rallye Car :)
A ladát még meggondolom 😉
Egy ocsmáyn bmw-t csinált egy csávoka még fizikát is probált alá de nekem nagyon nem jött be.
Egyébként bardocz honan szedted hogy van cigi féle bmw?
ezeket is kéne gyártani mint a fókuszra meg a többi autóra a sok skint ^^
hüje vagy hamán szép nem!4
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
nah légyszi valaki
hogykel a ladát áttenni más autó hejére? mert az MG hején van..
hüje vagy hamán szép nem!4
Baze' mi lett ezzel az Imprezaval,úgy megy,mint a barom,230-at mentem vele 😄D
Nagyon fasza a mod,gratula mindenkinek aki közrejátszott benne.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
*Posse*T.W.D*
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Így nem tok játszani vele 😞(
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nem tudjátok mi lehet a baj ?
Korábban ha szoftveresre raktam a keverést akkor jó volt...
Valami csalás van , hogy az összes pálya elérhetõ legyen, illetve miért csak 3 autóm van a HRC-ben?
THX !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Forza.